Menü
SEPET

El Örgü İpleri ve Çeşitleri

El Örgü İpleri

Hobi olarak el örgüsü ile ilgileniyorsanız ihtiyacınız olan ipleri farklı platformlarda aramayın. Çünkü sitemizde en kaliteli ve en kullanışlı el örgü ipi çeşitlerini bir arada bulabilir, kullanım şeklinize en uygun olanları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vererek beğendiğiniz tüm el örgü ipleri çeşitlerini satın alabilirsiniz. Bu özel koleksiyon içerisinde sizleri zengin bir renk skalası karşılayacak!

Aradığınız tüm renklerde el örgü yünü sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. El örgü yünleri kazak, yelek, çorap, patik, çetik, şapka, battaniye ve çeşitli bebek kıyafetleri örmek için kullanılır. Sitemizde nako, alize, kartopu, ören bayan gibi markaların iplerini bulabilirsiniz. Ürün detaylarında ipin kalınlığı ve hangi ürünleri örmek için uygun olacağı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Amigurumi İpi

Elbette büyük bir ilgi görmeye devam eden amigurumi ipi çeşitlerini de unutmadık. Bebek battaniyesi gibi farklı ürün çeşitleri örmek için kullanabileceğiniz bu ipler son derece yumuşak bir yapıya sahip oluyor. Defalarca yıkansa bile renklerini uzun süre koruyabiliyor ve aynı zamanda deforme olmadan kullanılabiliyor. 4 numara ya da 5 numara şiş ile kullanabileceğiniz iplikleri hemen inceleyin.

Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilen amigurumi ipleri canlı renkleri ile de dikkat çeken malzemeler arasında yer alıyor. Bu nedenle ev aksesuarları ya da farklı hobi çalışmaları için de rahatlıkla bu iplikleri kullanabilirsiniz. Yaklaşık olarak 200 metre uzunluğa sahip olan örgü ipi çeşitleri için son derece düşük fiyatlar sunuyoruz. Bu sayede bütçe endişesi yaşamadan ihtiyacınız olan adette sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 100 gram ağırlığında olan ip çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Penye kumaşlar kullanılarak geri dönüşüm malzemesi olarak hazırlanan örgü ip çeşitleri ise paspas ya da benzeri materyalleri hazırlamak için en çok tercih edilen iplik çeşitleri arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi koleksiyonumuz içerisinde yer alan bu özel ip çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Son derece düşük fiyatlar bu özel ip çeşitleri için de geçerlidir. Koltuk örtüsünden şala kadar pek çok farklı ürün için bu ipleri tercih edebilirsiniz.

En kaliteli ve en kullanışlı örgü iplerini satın almak için yüz güldüren rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız yeterli olacak. Çünkü sitemizde örgü ipi fiyatları gayet düşük rakamlardan oluşuyor. Birbirinden güzel el işi çalışmaları hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm ipleri ve diğer malzemeleri sitemizden temin ederek siz de bu avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Ürün çeşitleri tükenmeden sepetinizi doldurmaya başlayın!

Amigurumi İpi
ÇOK SATAN
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 162 (6 Sayfa)