TERARYUM MALZEMELERİ

En popüler hobi çeşitlerinden biri olan teraryum ile siz de hayal dünyanızdaki mini bahçeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde aradığınız her türlü teraryum malzemeleri en uygun fiyatlar ve en cazip renk seçenekleri eşliğinde karşınıza çıkacak. Geniş bir ürün modeli yelpazesi sunarak minyatür bahçe tasarımınızı çok daha özgür bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca sıra dışı malzemeleri ve ob... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı.Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
7.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı.Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısmına kaç takım almak isterseniz girip sipariş..
15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük sandal obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif taş köprü.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2.5 cm en..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket işlerinde kullanabileceğiniz mini yapay ağaç.1 pakette 2 adet ağaç bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket için geçerlidir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşı..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, tebeşirle yazıp silebileceğiniz kara tahta pano.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7 c..
2.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini kütük obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm boyutundadır.Polyester..
3.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür sokak lambası.Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz su içen ördek obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yap..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz teraryum objesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7 cm yüksekliğindedir.Polyester ..
7.50TL
Teraryum, mini bahçe yapımı ve çeşitli dekorasyonlarında kullanabileceğiniz mavi ev obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz vintage ahşap el arabası obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) mal..
5.00TL
Teraryum yapımı, mini bahçe ve dekoratif amaçlı kullanılan ağaçlı köprü objesi.Yaklaşık 4 cm yüksekliğinde, 6 cm uzunluğundadır.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç tane isterseniz girip satın alabilirsiniz. ..
6.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif ağaç gövdesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6,5 cm uzunluğundadır. ..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük şato obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7,5 cm boyutunda..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif kütük çit.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 3 cm yüksekliğinde, 4 cm uz..
4.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz kuyu objesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştı..
8.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür gölet.Yaklaşık 2,5 cm çapındadır. Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
4.00TL 5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif kaktüs obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
6.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini köy eviBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm boyutundadır. Y..
10.00TL 15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini dal üzerinde kurbağa obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapı..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz duvar önünde oturan sevgililer objesiBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) m..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket tasarımlarınızda kullanabileceğiniz, 7 cm yüksekliğinde ışıklı sokak lambası.3 volttur. 2 adet kalem pil (AA) ile çalışır. Kalem pilleri seri şekilde bağlayıp kullanabilirsiniz.*** Kalem piller ve e..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz kovada çilek obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Teraryum, mini bahçe ve maket dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç.2 adetlik paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket için geçerlidir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsin..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
4.50TL 5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif kapı objesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini kalp balon demeti.Yaklaşık 20 cm yüksekliğindedir. Sert plastikten yapılmıştır. ..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini koltuk obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Mavi, pembe, sarı ya da mor renk seçebi..
2.50TL
Yaklaşık 18 cm uzunluğunda, ahşap saplı kürek tırmık takımı.Teraryum, mini bahçe ve çiçek tasarım işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
10.00TL 15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini oturak obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
4.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket işlerinde kullanabileceğiniz mini yapay renkli ağaç.Paket içerisinde 2 adet mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm yü..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×