100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

TERARYUM MALZEMELERİ

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı. Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
8.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı. Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısmına kaç takım almak isterseniz girip sipariş..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini kütük obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 5 cm boyutundadır. Polyester..
3.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz teraryum objesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7 cm yüksekliğindedir. Polyester ..
7.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif ağaç gövdesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 6,5 cm uzunluğundadır. ..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dubleks ev obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden y..
10.00TL 15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük şato obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7,5 cm boyutunda..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif kütük çit. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 3 cm yüksekliğinde, 4 cm uz..
4.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz kuyu objesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yapılmıştı..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür gölet. Yaklaşık 2,5 cm çapındadır. Sert polyester malzemeden yapılmıştır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
4.00TL 5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif kaktüs obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
6.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini dal üzerinde kurbağa obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yapı..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz duvar önünde oturan sevgililer objesi Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) m..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz kalpli sevgililer objesi Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yap..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz kovada çilek obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz. ..
4.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
4.50TL 5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif kapı objesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini koltuk obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Mavi, pembe, sarı ya da mor renk seçebi..
2.50TL
Yaklaşık 18 cm uzunluğunda, ahşap saplı kürek tırmık takımı. Teraryum, mini bahçe ve çiçek tasarım işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
12.50TL 15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket işlerinde kullanabileceğiniz mini yapay renkli ağaç. Paket içerisinde 2 adet mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 6 cm yü..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato objesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7,5 cm boyutun..
15.00TL
1 yorum yapılmış.
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu. 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
6.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz su içen ördek obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yap..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik dekoratif ağaç ev  Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 6 cm yük..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik dekoratif ağaç ev  Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 6,5 ..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz kütük obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. Polyester (res..
3.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato ev Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7,5 cm boyutundadır..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik tavşan obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
6.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay bitki obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz. Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır. ..
4.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz mini kütük. Sert polyester malzemeden yapılmıştır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe, maket ve çeşitli dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür havuz. Yaklaşık 2,5 cm çapındadır. Sert polyester malzemeden yapılmıştır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür kütük. Sert polyester malzemeden yapılmıştır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.50TL

En popüler hobi çeşitlerinden biri olan teraryum ile siz de hayal dünyanızdaki mini bahçeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde aradığınız her türlü teraryum malzemeleri en uygun fiyatlar ve en cazip renk seçenekleri eşliğinde karşınıza çıkacak. Geniş bir ürün modeli yelpazesi sunarak minyatür bahçe tasarımınızı çok daha özgür bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca sıra dışı malzemeleri ve objeleri incelemek için de kategorimize göz atmanız yeterli olabilir.

Teraryum Yapımı

Her biri yüksek kalite düzeyine sahip olduğundan tasarladığınız teraryum minyatürleri ve aksesuarları çok uzun süre çarpıcı görünümünü koruyacak. Özellikle renkleri kısa sürede solmayan ve kolay deforme olmayan objeler ve malzemeleri seçerek kategorimiz içerisine ekledik. Bu sayede gönül rahatlığı ile malzemeler arasından seçim yapabilir ve teraryum yapımı için kullanabilirsiniz. Son derece küçük olan ebatlara sahip tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. İddialı bir çalışmaya imza atmak ve en minik teraryumlar hazırlamak isteyenler için ideal olan bu modeller beklentilerinizi karşılayacak.

Kategorimiz içerisinde teraryum için gerekli malzemeler dendiğinde ilk akla gelen mini ev modellerini de inceleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir ev minyatürü seçeneği sunarak hayalinizdeki tasarımı gerçeğe birebir dönüştürmenize yardımcı oluyoruz. Tek katlı ev, iki katlı ev, şato ve konak gibi çok sayıda minyatür teraryum evi modelleri incelemeniz için hazır bekliyor. Gerçek ev dizaynından hiçbir farkı olmayan bu tasarımlar arasında ağaç ev modelleri de mevcut.

Elbette bahçeler masa ve sandalyesiz olmaz. Kategorimiz içerisinde renkli ve sevimli görünümleri ile ön plana çıkan masa ve sandalye modellerini de inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda terrarium yapımı için gerekli görebileceğiniz bahçe çitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Hazırladığınız çalışmaya kolaylıkla bahçe görünümü kazandırabileceğiniz bu çitleri seçtiğiniz minyatür ev ya da minyatür masa ve sandalye ile kombinleyebilirsiniz. Mini taş köprü modellerine de mutlaka göz atmanızı isteriz. Çalışmanıza bambaşka bir atmosfer kazandırabilecek taş köprüler, çalışmanıza nostaljik bir esinti de kazandırabiliyor.

Minyatür Bahçe

Kategorimiz içerisinde minyatür bahçe malzemeleri modellerinin yanı sıra susuz akvaryum malzemeleri de yer alıyor. Tercihinizi susuz akvaryum hazırlamak yönünde kullanırsanız dekoratif mini balıkçı teknesi modellerine mutlaka göz atın. Aynı zamanda yapay bitki çeşitlerini de kategorimiz içerisine ekledik. Su altı bitkileri ile aynı dizayna sahip bu tasarımlar terrarium nasıl yapılır sorusuna yanıt arayanlar ve bu çalışmaya yeni başlayanlar için de ideal bir seçim olabilir.

İstiridye kabuğu çeşitleri, deniz salyangozu kabukları, deniz yıldızı modelleri, deniz kabuğu sepetleri ve daha pek çok su altı çalışması malzemelerini son derece uygun fiyatlar eşliğinde hemen satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alışveriş sepetinize eklediğiniz malzemeler için teraryum malzemeleri satın al diyerek ürünlerin kapınıza en kısa sürede ulaşmasını sağlamak olacak. Ayrıca geniş bir ürün modeli yelpazesi sunduğumuz için farklı teraryum çalışmaları da hazırlayabilirsiniz.

Bankta oturan sevgililer ya da birbirine sarılmış çiftler gibi romantik çalışmalar yapmakta kullanabileceğiniz ürün modellerini de hemen inceleyebilirsiniz. Bu arada kategorimiz üzerinden toplu sipariş de verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden toptan sipariş kabul ediyor ve ihtiyacınız olan tüm ürünlerden ihtiyaç duyduğunuz miktarda teslimat yapabiliyoruz. Uygun fiyat avantajından da faydalanarak tüm malzeme ihtiyaçlarınızı tek bir alışveriş ile toptan şekilde karşılayabilirsiniz.

Özellikle susuz akvaryum çalışmalarında kullanabileceğiniz deniz kabuğu modelleri küçük boy, orta boy ve büyük olarak seçenekleriniz arasına eklendi. Yapay su altı bitkisi çeşitlerinde yine farklı boylarda ürün modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca teraryum çalışmanıza zemin olacak cam fanus modellerini de inceleyebilirsiniz. Son derece şık ve parlak bir duruş sergileyen cam fanus modelleri teraryum malzemeleri nereden alınır sorusuna yanıt arayanların da imdadına yetişiyor.

Özenle paketleyerek Eminönü üzerinden kargo ile adresinize ulaştırdığımız malzemeleri hemen kullanabilir ve en güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Özellikle İstanbul içerisinden verilen siparişleri en kısa zamanda kapınıza ulaştırıyoruz. Ancak Türkiye’nin diğer kentlerinden de sipariş kabul ettiğimiz ve her il ve her ilçeye teslimat yaptığımızı bilmenizi isteriz. 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×