Teraryum Malzemeleri

Teraryum Malzemeleri

En popüler hobi çeşitlerinden biri olan teraryum ile siz de hayal dünyanızdaki mini bahçeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde aradığınız her türlü teraryum malzemeleri en uygun fiyatlar ve en cazip renk seçenekleri eşliğinde karşınıza çıkacak. Geniş bir ürün modeli yelpazesi sunarak minyatür bahçe tasarımınızı çok daha özgür bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıc... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm yüksekliğindedir. Tab..
7.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik ağaç ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 3 cm boyutundadır.Polyester (..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini çift katlı sarı ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 c..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik tek katlı ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm boyutund..
10.00TL
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu.500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
4.00TL 5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik dekoratif ağaç ev Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6,5 ..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini çift katlı ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm boyutund..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini sarı şato.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 8 cm boyutundadır..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap welcome obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm yüksekli..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini köy eviBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm boyutundadır. Y..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür kütük.Sert polyester malzemeden yapılmıştır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
5.90TL
Çeşitli süsleme ve teraryum işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür mantar.Sert köpükten yapılmıştır. Alt kısmında sabitlemek için tel bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Mantar çapı 2 cm, sapıyla birlikte uzunluğu 7 cm'dir. ..
0.50TL 1.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük bank objeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden yapılmıştır...
7.50TL
Teraryum, mini bahçe, bebek şekeri, nikah şekeri ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik serçeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1 c..
0.50TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik taş köprü.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2 cm eninde v..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik serçeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1 cm genişliğinde, 7 cm uzunluğundad..
2.50TL
Ortalama 5 cm boyutunda 4 adet ahşap çiçek obje.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
2.50TL
3cm X 11 cm boyutundadır. 3 mm kalınlığında MDF'den üretilmiştir.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
2.50TL
4,5 cm ile 5 cm aralığındadır. 3 mm kalınlığında kavaktan üretilmiştir.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
2.50TL
8 cm X 11 cm boyutundadır. 3 mm kalınlığında MDF'den üretilmiştir.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
2.50TL
Teraryumunuza durgun su görüntüsü verebilmeniz için ekonomik çözümdür. Jel parafini renklendirmek için yağda çözülen toz boyalardan kullanabilirsiniz.Jel parafini  hazırlamak için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz;Jeli, su ..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini taş köprü malzemesi.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm uzunluğunda,..
7.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür merdiven.Sert polyester malzemeden yapılmıştır.3,5 cm x 1,5 cm aralığındadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
6.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap welcome obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm yüksekli..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe, akvaryum ve çeşitli dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz 6'lı paket mini insan obje 1/50 ölçeğinde.6'lı paket halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. ..
15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik martı objeBelirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Polyester (resin) malzemeden y..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük balıkçı teknesi gemi obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 1,5 c..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz demet halinde yeşil yapay plastik çiçek.  ..
7.00TL
Ortalama 3~5 cm boyutlarında, kurutulmuş doğal istiridye kabukları.100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(100 gram) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket isterseniz yazıp satın alabilirsiniz.Teraryum, mini bahçe, a..
5.00TL
2 yorum yapılmış.
Ortalama 1 cm boyutlarında, kurutulmuş deniz salyangozu kabukları.100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(100 gram) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket isterseniz yazıp satın alabilirsiniz.Teraryum, mini bahçe ve ..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik mantar ev.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm boyutundadır.&nb..
7.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×