100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

DELİKLİ DİKMELİK TAŞLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2 yorum yapılmış.
Metal kasalı, dört delikli, kristal beyoğlu taşı. Her türlü kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuara dikerek kullanabilirsiniz. Kasalar gümüş ya da altın kaplama, taşlar ise parlak kristal rengindedir. 1 pakette 144 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 p..
7.50TL
Metal kasalı, 4 delikli, kristal janjan taşlı damla beyoğlu taşı. 8 mm eninde, 13 mm boyundadır. Her türlü kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuara dikerek kullanabilirsiniz. Kasalar gümüş renk kaplama, taşlar ise janjan rengindedir. 1 pak..
5.00TL
Metal kasalı, kristal janjan taşlı arpa beyoğlu taşı. 7 mm eninde, 15 mm boyundadır. Her türlü kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuara dikerek kullanabilirsiniz. Kasalar gümüş renk kaplama, taşlar ise janjan rengindedir. 1 pakette 10 adet bulu..
5.00TL
16 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Her türlü kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuara dikerek kullanabilirsiniz. Kasalar gümüş renk kaplamalıdır. Yuvarlak taş 8 mm, Arpa taş 7*15 mm, Damla Taş 10*14 mm boyutlarındadır. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (..
3.00TL
14 mm * 10 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Renk seçiniz kısmından taş rengini, kasa rengi kısmından metal kasa rengini seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına ist..
0.50TL
18 mm * 13 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Renk seçiniz kısmından taş rengi, kasa rengi kısmından metal kasa rengini seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına isted..
0.75TL
14 mm * 10 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Renk seçiniz kısmından taş rengini, kasa rengi kısmından metal kasa rengini seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediği..
0.75TL
2 yorum yapılmış.
13 mm * 22 mm boyutunda arpa şeklinde 2 delikli dikme kristal taş. Altın, gümüş, siyah ve mor renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet taş fiyatıdır. ..
0.75TL
İki delikli damla şeklinde kristal dikme taş 16 mm X 28 mm boyutundadır. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. Altın, gümüş, siyah ve mor renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Adet ..
1.50TL
18 mm boyunda, 13 mm eninde köşeli dikme kristal taş. Pembe, yeşil, mavi ve sarı renkleri bulunmaktadır. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. ..
1.00TL
10 mm çapında 2 delikli, dikme kristal taş. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Adet kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.40TL
18 mm * 13 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Renk seçiniz kısmından taş rengi, kasa rengi kısmından metal kasa rengini seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğini..
0.75TL
32 mm * 15 mm boyutunda arpa şeklinde 2 delikli dikme kristal taş. Altın, gümüş, siyah ve mor renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet taş fiyatıdır. ..
1.50TL
Küçük boy : 8.5 mm * 14 mm - Büyük boy: 16.5 mm * 27 mm boyutlarındadır. Kristal ve janjanlı renkleri mevcuttur. 2 Deliklidir. ..
0.50TL
Küçük boy: 10 mm * 20 mm - Büyük boy: 15 mm * 30 mm boyutlarındadır. Kristal ve janjanlı renkleri mevcuttur. 2 Deliklidir. ..
0.50TL
İki delikli damla şeklinde kristal dikme taş 11 mm X 18 mm boyutundadır. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. Altın, gümüş, siyah ve mor renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Adet ..
0.75TL
17 mm boyunda, 6 mm enindedir. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. ..
0.75TL
1 yorum yapılmış.
Küçük boy: 16 mm - Büyük boy: 22 mm boyutundadır. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. Kristal, pembe, mavi ve sarı renkleri bulunmaktadır. ..
0.50TL
Küçük boy: 13 mm * 18 mm - Büyük boy: 17 mm * 24 mm boyutlarındadır. Kristal ve janjanlı renkleri mevcuttur. 2 Deliklidir. ..
0.50TL
14 mm çapında yuvarlak, 2 delikli, dikme kristal taş. Yaklaşık 4 mm kalınlığındadır. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Adet kısmına istediğiniz adedi yazıp..
0.75TL
12 mm çapında 2 delikli, dikme kristal taş. Her türlü çanta, penye, tshirt, abiye, pantolon vs. dikerek kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Adet kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.50TL
Küçük boy: 16 mm - Büyük boy: 22 mm boyutlarındadır. Kristal ve janjanlı renkleri mevcuttur. 3 Deliklidir. ..
0.50TL
25 mm * 18 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Kasa rengi olarak altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsin..
1.50TL
Küçük boy:  10 mm * 14 mm - Büyük boy: 13 mm * 18 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.50TL
24 mm * 18 mm boyutlarındadır. Metal kasalıdır. Alttan 4 deliklidir, dikerek kullanabilirsiniz. Renk seçiniz kısmından taş rengi, kasa rengi kısmından metal kasa rengini seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğini..
1.50TL
Küçük boy 9 mm, büyük boy 13 mm çapındadır. Orjinal kristal cam taştan imal edilmiştir. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 10 adet içindir. ..
3.00TL
6 mm çapında ve tek deliklidir. Orjinal kristal cam taştan imal edilmiştir. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 10 adet içindir. ..
2.50TL

Taş ile süsleme uzun zamandır hayatımızda olsa da bir hobi olarak dünyamıza giriş yapması yakın bir zamanda olmuştur. Genellikle kıyafetlerin üzerinde süsleme olarak denk geldiğimiz taşlar, çeşitlerinin ve modellerinin farklılaşması ile daha ulaşılabilirdir. Taş seçenekleri zevke ve süslenecek malzemeye göre değişiklik gösterebilir.

Delikli ve dikmelik taşlar kıyafetlerinize farklı bir hava katmak için biçilmiş kaftandır. Delikli taş modellerini siz de kolayca kıyafetlerinize uygulayabilir ve sade kıyafetlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Ayrıca farklı aksesuarlarınızın da üzerine dikerek uygulayabileceğiniz bu taşlar sayesinde hem kendinize yeni bir hobi edinecek hem de üretkenliğinizi ortaya çıkaracaksınız. Günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atarken hayal gücünüzü besleyeceksiniz.

İsterseniz kendiniz için isterseniz sevdiğiniz biri için yapabileceğiniz süslemeler ile sıradanlıktan kurtulup el emeğinizle hayal gücünüzü birleştirerek yepyeni şeyler ortaya çıkaracaksınız. İstediğiniz yüzeye uygulayacağınız dikme taş desenleri ile yaratıcılığınız ortaya çıkacak! Herkesin yapabileceği bu hobiyi kolayca öğrenmeye hemen başlayabilir ve içinizdeki desenleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Yalnızca hayal gücünüzle ortaya çıkarabileceğiniz birçok farklı desen sizleri bekliyor. İstediğiniz aksesuar veya kıyafetinize uygulayabileceğiniz birçok farklı taş seçeneği hobidunya.com’da. Sürekli yenilenen ürün yelpazemiz ile sizlere farklı hobi malzemelerini ilk önce sunmak için çabalıyoruz. Çok yaygın olmayan modeller sayesinde farklı şeyler ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor ayrıca kolay sipariş sistemimiz ile ilk olarak memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Hobidunya.com’un sunduğu delikli taş modelleri ile artık taş süsleme yapmak hem çok zevkli hem de çok kolay ulaşılabilir. Birkaç tıkla yapacağınız alışveriş sonunda keyifle sevdiğiniz desenleri işlemeye başlayabilirsiniz. Bu desenleri isterseniz hediye edebilir isterseniz de kendiniz için kullanabilirsiniz. Deseninizi nereye işleyeceğiniz ise tamamıyla size kalmış. İstediğiniz taş modelini seçin ve yeni hobinize hemen başlayın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×