Menü
SEPET

Bebek ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Nikah, doğum, evlilik ya da doğum günü gibi tüm özel günlerde, misafirlere dağıtmak için hazırlanan nikah şekeri ya da bebek şekerleri gibi ürünleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Gerek hobi olarak gerekse gelir elde etmek amacıyla yapacağınız bu çalışmalar için ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin tamamını kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Kendi özgün dizaynlarınızı uygulamak için de kullanabileceğiniz malzemeler zengin bir çeşitliliğe sahip.

Emzik, biberon gibi eşyaların minyatür versiyonlarından oluşan bebek şekeri malzemeleri ile bebekler için düzenlenen etkinliklerde dağıtmak üzere onlarca farklı tasarım hazırlamanız mümkün olabiliyor. Kategorimiz içerisinde kutu şeklinde hazırlanan ve kapağı açılıp kapanabilen minyatür biberon, cam kavanoz ya da karton kutular da bulunuyor. Bu ürünleri bebek süsleri ile dizayn ederek muhteşem bir tasarıma dönüştürebilirsiniz.

Kendi tasarımlarınızı hazırlayarak tamamen özgün çalışmalar yapabileceğiniz bebek şekeri malzemeleri arasında farklı renklerde tüller ya da çuval ipleri gibi ürünleri de sitemiz içerisinde kullanımınıza sunuyoruz. Minyatür emzikler ya da minyatür bebek figürleri gibi objeleri kullanarak hazırladığınız tasarıma sevimli bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Her biri kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bebek süslemeleri ile kendi dizaynınızı taçlandırmanız hem kolay hem de keyifli olacak.

Kategorimizi incelediğinizde karşınıza pembe ve mavi renkte hazırlanmış ürünler de çıkacak. Tercihinizi bu yönde kullanarak kız ve erkek bebek şekerleri modelleri de hazırlayabilirsiniz. Pembe tül ya da pembe biberon gibi renk uyumu yakalayarak hazırladığınız tasarım çok daha fazla kişiye özel bir görünüm alabilir.

Aşk ve evlilik temalı olarak hazırlanmış nikah şekeri malzemeleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kalp, alyans, kız ve erkek yüzü figürü gibi çok sayıda malzemeyi seçenekleriniz arasında ekleyerek dilediğiniz tasarımı hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Seçenekleriniz arasında ahşap ya da metal malzeme kullanılarak dizayn edilmiş olan bebek ve nikah şekeri yapımı malzemeleri de bulunuyor. Minyatür bir kutu ya da minyatür bir bisiklet gibi romantik bir imaj çizen objeler, çok daha dikkat çekici nikah şekerleri hazırlamanızı sağlayabilir.

Minyatür kuş kafesleri, cam kavanozlar, mantar tıpalı şişeler, deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi onlarca farklı objenin tercih edilebileceği nikah şekeri modelleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Cazip fiyatlardan faydalanarak toplu sipariş de verebilir ve bir sonraki nikah bebek şekeri malzemelerini de tek bir alışveriş ile hemen temin edebilirsiniz.

Yelkenli, taç, kuş tüyü gibi tasarımlarınıza renk katacak ve bir imaj belirlemenize yardımcı olacak bebek şekeri modelleri ve fiyatları kendiniz için yepyeni bir hobi edinmenizi de sağlayabilir. Bu malzemeleri kullanarak bambaşka tasarımlar hazırlayabilir ve özgün çalışmalarınızı renklendirebilirsiniz. En sık kullanılan malzemelerden en ender ihtiyaç duyulan malzemelere kadar aradığınız ne varsa Hobi Dünya kategorilerinde mevcut. Hobi dünyanıza hoş geldiniz.

Doğal Jüt, Çuval İpi - Hasır Ip
ÇOK SATAN %36indirim
Mika Kutu
ÇOK SATAN
Balon Cam Şişe
ÇOK SATAN
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 76 (3 Sayfa)