Bebek ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Nikah, Bebek Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları

Nikah, doğum, evlilik ya da doğum günü gibi tüm özel günlerde, misafirlere dağıtmak için hazırlanan nikah şekeri ya da bebek şekerleri gibi ürünleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Gerek hobi olarak gerekse gelir elde etmek amacıyla yapacağınız bu çalışmalar için ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin tamamını kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Kendi özgün dizaynlarınızı... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Metre olarak satılmaktadır. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet lazer kesim şifon çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına, kaç metre almak isterseniz girerek ..
5.50TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında, 100 gr jüt, keten, kendir çuval ipi. Yaklaşık 100 metre uzunluğundadır. Hasır ip olarak bilinir. Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
4.70TL 7.08TL
1 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. ..
4.00TL
Yaklaşık 50 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.77TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal elma. Bebek ve nikah şekeri yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 8 cm yüksekliğinde, 5 cm uzunluğundadır. ..
3.50TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal kuş kafesi. Yaklaşık 10 cm boyundadır. Beyaz, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
2.95TL
Bebek, nikah şekeri vs. süslemelerinizde ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Beyaz boyalı metal telden yapılmıştır. Erkek için mavi süslü, kız için pembe süslü rengi mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın al..
3.19TL
Nikah şekeri, bebek şekeri ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz 5~6 cm boyutunda simli polyesterden yapılmış deniz yıldızı. Pembe ve mavi renk seçebilirsiniz. ..
1.00TL
1 yorum yapılmış.
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.90TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet fındık çiçeği. 1 demette yaklaşık 34 adet küçük fındık çiçeği bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç demet satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
8.26TL
Yaklaşık 6 cm boyutunda kapaklı, ahşap bebek şekeri kutusu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
4.13TL
Yaklaşık 6 cm boyutunda kapaklı, ahşap nikah şekeri kutusu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
4.00TL
Biberon Şeklinde Mavi ve Pembe Tüllü, Süslü Bebek Şekeri Kutusu  9 cm yüksekliğinde 4 cm genişliğindedir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
1.00TL 1.18TL
Biberon Şeklinde Süslü Bebek Şekeri Kutusu. Büyük biberon kutu içerisinde, 30 adet küçük biberon bebek şekeri kutusu bulunur. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. ..
47.00TL
Yaklaşık 23 cc, çevirmeli kapaklı, cam koku, kolonya ve dekoratif amaçlı cam şişe. Kapak rengi olarak mavi ve pembe seçebilirsiniz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet iç..
1.80TL
Eni yaklaşık 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
40 cc kapaklı cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
0.95TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Kavanoz yaklaşık 40 cc olup kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.31TL
5 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.80TL 0.83TL
Yaklaşık 50 cc, mantar tıpalı cam kalp şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.75TL 2.00TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal bal kabağı şeklinde araba. Bebek ve nikah şekeri yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 9 cm yüksekliğinde, 6 cm uzunluğundadır. ..
3.50TL
Bebek, nikah şekeri vs. süslemelerinizde ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Yaklaşık 11 cm eninde, 9 cm boyundadır. Beyaz boyalı metal telden yapılmıştır. ..
2.95TL
Eni 1,5 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla siparişlerinizde ürün tek parça halinde gönderilecektir. Bu ürünün ma..
10.00TL
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu. 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
4.00TL 5.00TL
Mavi ve pembe renk seçenekleri vardır. Şişe kısmı cam, mantar kısmı ahşaptır. 5 cm yüksekliğinde 2 cm genişliğindedir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.36TL
Çeşitli dekorasyon ve süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış yapay üçlü yaprak. Yaklaşık 10 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.  ..
0.25TL
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Bebek, nikah şekeri ya da çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
1.18TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, ayakizi baskılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirti..
0.90TL
Çeşitli süsleme ve teraryum işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür mantar. Sert köpükten yapılmıştır. Alt kısmında sabitlemek için tel bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Mantar çapı 2 cm, sapıyla birlikte uzunluğu 7 cm'dir. ..
0.50TL 1.00TL
Yaklaşık 5 cm boyutunda mini metal kova. Çeşitli hediyelikleriniz için ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.50TL
Mantar tıpalı, eyfel kulesi şeklinde cam şişe. Yaklaşık 35 cc'dir Ağız genişliği 1 cm, uzunluğu 15 cm'dir. Bebek, nikah şekeri ve davetiye yapımında ya da dekoratif süs şişesi olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içind..
2.50TL
Çeşitli süsleme işlerinizde nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Eni 2 metredir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluk içindir.  Kaç metre uzunluğunda almak istiyorsanız miktar kısmına ..
2.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×