100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Bebek ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2 yorum yapılmış.
Yaklaşık 2 mm kalınlığında, 100 gr jüt, keten, kendir çuval ipi. Yaklaşık 100 metre uzunluğundadır. Hasır ip olarak bilinir. Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
5.00TL 7.08TL
7 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. Beyaz, kırmız..
5.00TL
Yaklaşık 50 cc mantar tıpalı cam şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsi..
1.75TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal kuş kafesi. Yaklaşık 10 cm boyundadır. Beyaz, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
4.00TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler vs. için kullanabileceğiniz 5 cm küp şeklinde, kapaklı, şeffaf pleksi, plastik mika kutu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Nikah şekeri, bebek şekeri ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz 5~6 cm boyutunda simli polyesterden yapılmış deniz yıldızı. Pembe ve mavi renk seçebilirsiniz. ..
1.00TL
3 yorum yapılmış.
 Çeşitli tasarım ve dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz lazer kesim şifon çiçek. 1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 12~14 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık..
5.00TL
Yaklaşık 6 cm boyutunda kapaklı, ahşap nikah şekeri kutusu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
4.00TL
4 yorum yapılmış.
Biberon şeklinde mavi ve pembe tüllü, süslü bebek şekeri kutusu  9 cm yüksekliğinde 4 cm genişliğindedir. Geçerli fiyat 1 adet biberon bebek şekeri kutusu içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına girip, istediğiniz rengi seçip sat..
2.50TL
Biberon Şeklinde Süslü Bebek Şekeri Kutusu. Büyük biberon kutu içerisinde, 30 adet küçük biberon bebek şekeri kutusu bulunur. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. ..
75.00TL
Metre olarak satılmaktadır. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet lazer kesim şifon çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına, kaç metre almak isterseniz girerek ..
7.50TL
Eni yaklaşık 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
40 cc kapaklı mini cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm, çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
1.50TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Kavanoz yaklaşık 40 cc olup kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
6.00TL
10 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.25TL
Yaklaşık 70 cc, mantar tıpalı cam kalp şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
3.00TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal bal kabağı şeklinde araba. Bebek ve nikah şekeri yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 9 cm yüksekliğinde, 6 cm uzunluğundadır. ..
3.50TL
Eni 1,5 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla siparişlerinizde ürün tek parça halinde gönderilecektir. Bu ürünün ma..
20.00TL
2 yorum yapılmış.
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu. 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
6.00TL
Yaklaşık yarım metre (50 cm) eninde, işlenebilir renkli jüt kumaş. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluğunda kumaş içindir. Miktar kısmına kaç metre almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 metre ve üzeri siparişleriniz tek parça olarak gö..
20.00TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler ya da aksesuar olarak kullanabileceğiniz 6 cm çapında, şeffaf plastik mika küre. Ortadan açılıp kapanabilir. Askı için tepe kısmında delikli kulp bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
4.50TL
Çeşitli dekorasyon ve süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış yapay üçlü yaprak. Yaklaşık 10 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.  ..
0.25TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet plastik lavanta çiçeği. Sapıyla birlikte yaklaşık 33 cm uzunluğundadır. ..
10.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, ayakizi baskılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirti..
1.00TL
Çeşitli süsleme ve teraryum işlerinizde kullanabileceğiniz minyatür mantar. Sert köpükten yapılmıştır. Alt kısmında sabitlemek için tel bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Mantar çapı 2 cm, sapıyla birlikte uzunluğu 7 cm'dir. ..
0.75TL 1.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Eni 2 metredir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluk içindir.  Kaç metre uzunluğunda almak istiyorsanız miktar kısmına ..
3.00TL
14 yorum yapılmış.
3 metre eninde hayal tül. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Yumuşak bir yapısı vardır. Gelinlik, gelin başı, abiye ve diğer işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
8.50TL
1 mm keçeden yapılmış kalpli çift figürü. Üzerinde kristal taş süslemesi bulunmaktadır. Kına, nikah şekeri vb. süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip satın alabil..
1.00TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 50 cc küçük mantar cam şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Sapıyla birlikte yaklaşık 50 cm uzunluğundadır. Bir pakette yaklaşık 15 adet kuru buğday başağı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. (15 adet için miktar..
10.00TL
Sapıyla birlikte yaklaşık 40 cm uzunluğundadır. Sapından istediğiniz ölçüde keserek kısaltabilirsiniz. Bir demette yaklaşık 20~25 adet kuru polaris kuş otu bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 demet içindir. Miktar kısmına kaç demet alma..
10.00TL
Yaklaşık 40 cc, mantar kapaklı cam şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. 5 cm yüks..
2.50TL

Nikah, doğum, evlilik ya da doğum günü gibi tüm özel günlerde, misafirlere dağıtmak için hazırlanan nikah şekeri ya da bebek şekerleri gibi ürünleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Gerek hobi olarak gerekse gelir elde etmek amacıyla yapacağınız bu çalışmalar için ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin tamamını kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Kendi özgün dizaynlarınızı uygulamak için de kullanabileceğiniz malzemeler zengin bir çeşitliliğe sahip.

Emzik, biberon gibi eşyaların minyatür versiyonlarından oluşan bebek şekeri malzemeleri ile bebekler için düzenlenen etkinliklerde dağıtmak üzere onlarca farklı tasarım hazırlamanız mümkün olabiliyor. Kategorimiz içerisinde kutu şeklinde hazırlanan ve kapağı açılıp kapanabilen minyatür biberon, cam kavanoz ya da karton kutular da bulunuyor. Bu ürünleri bebek süsleri ile dizayn ederek muhteşem bir tasarıma dönüştürebilirsiniz.

Kendi tasarımlarınızı hazırlayarak tamamen özgün çalışmalar yapabileceğiniz bebek şekeri malzemeleri arasında farklı renklerde tüller ya da çuval ipleri gibi ürünleri de sitemiz içerisinde kullanımınıza sunuyoruz. Minyatür emzikler ya da minyatür bebek figürleri gibi objeleri kullanarak hazırladığınız tasarıma sevimli bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Her biri kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bebek süslemeleri ile kendi dizaynınızı taçlandırmanız hem kolay hem de keyifli olacak.

Kategorimizi incelediğinizde karşınıza pembe ve mavi renkte hazırlanmış ürünler de çıkacak. Tercihinizi bu yönde kullanarak kız ve erkek bebek şekerleri modelleri de hazırlayabilirsiniz. Pembe tül ya da pembe biberon gibi renk uyumu yakalayarak hazırladığınız tasarım çok daha fazla kişiye özel bir görünüm alabilir.

Aşk ve evlilik temalı olarak hazırlanmış nikah şekeri malzemeleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kalp, alyans, kız ve erkek yüzü figürü gibi çok sayıda malzemeyi seçenekleriniz arasında ekleyerek dilediğiniz tasarımı hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Seçenekleriniz arasında ahşap ya da metal malzeme kullanılarak dizayn edilmiş olan bebek ve nikah şekeri yapımı malzemeleri de bulunuyor. Minyatür bir kutu ya da minyatür bir bisiklet gibi romantik bir imaj çizen objeler, çok daha dikkat çekici nikah şekerleri hazırlamanızı sağlayabilir.

Minyatür kuş kafesleri, cam kavanozlar, mantar tıpalı şişeler, deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi onlarca farklı objenin tercih edilebileceği nikah şekeri modelleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Cazip fiyatlardan faydalanarak toplu sipariş de verebilir ve bir sonraki nikah bebek şekeri malzemelerini de tek bir alışveriş ile hemen temin edebilirsiniz.

Yelkenli, taç, kuş tüyü gibi tasarımlarınıza renk katacak ve bir imaj belirlemenize yardımcı olacak bebek şekeri modelleri ve fiyatları kendiniz için yepyeni bir hobi edinmenizi de sağlayabilir. Bu malzemeleri kullanarak bambaşka tasarımlar hazırlayabilir ve özgün çalışmalarınızı renklendirebilirsiniz. En sık kullanılan malzemelerden en ender ihtiyaç duyulan malzemelere kadar aradığınız ne varsa Hobi Dünya kategorilerinde mevcut. Hobi dünyanıza hoş geldiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×