Bebek ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet çiçek bulunur.Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz.Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir.Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
5.50TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında, 100 gr jüt, keten, kendir çuval ipi.Yaklaşık 100 metre uzunluğundadır.Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
4.70TL 7.08TL
1 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir.Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz.Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. ..
4.00TL
Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, deniz kumu ve deniz kabukları ile süslenmiş, mantar tıpalı cam şişe.Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da dekoratif hediyelik olarak kullanabilirsiniz.Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 adet..
3.54TL
Yaklaşık 50 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.77TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal kuş kafesi.Yaklaşık 10 cm boyundadır. Beyaz, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
2.95TL
Bebek, nikah şekeri vs. süslemelerinizde ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.Beyaz boyalı metal telden yapılmıştır. Erkek için mavi süslü, kız için pembe süslü rengi mevcuttur.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın al..
3.19TL
Yaklaşık yarım metre enindedir.Belirtilen fiyat 1 metre uzunluğunda kumaş içindir. Miktar kısmına kaç metre almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz.1 metre ve üzeri siparişleriniz tek parça olarak gönderilir. ..
8.26TL
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet çiçek bulunur.Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz.Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir.Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
4.00TL
Çiçeklerin çapı yaklaşık 8 cm'dir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz.Mavi, pembe ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
1.77TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet fındık çiçeği.1 demette yaklaşık 34 adet küçük fındık çiçeği bulunmaktadır.Miktar kısmına kaç demet satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
8.26TL
Yaklaşık 6 cm boyutunda kapaklı, ahşap bebek şekeri kutusu.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
4.13TL
Yaklaşık 6 cm boyutunda kapaklı, ahşap nikah şekeri kutusu.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
4.13TL
Biberon Şeklinde Mavi ve Pembe Tüllü, Süslü Bebek Şekeri Kutusu 9 cm yüksekliğinde 4 cm genişliğindedir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
1.06TL 1.18TL
Biberon Şeklinde Süslü Bebek Şekeri Kutusu.Büyük biberon kutu içerisinde, 30 adet küçük biberon bebek şekeri kutusu bulunur.Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. ..
47.00TL
Eni 1,8 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir.Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
40 cc kapaklı cam kavanoz.Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
1.06TL
11 cm uzunluğunda, 7 cm eninde küçük plastik süs tepsisi.Bebek ve nikah şekeri yapımında kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
0.83TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.Kavanoz yaklaşık 40 cc olup kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.31TL
Yaklaşık 25 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.80TL 0.83TL
Bebek, nikah şekeri vs. süslemelerinizde ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.Yaklaşık 11 cm eninde, 9 cm boyundadır.Beyaz boyalı metal telden yapılmıştır. ..
2.95TL
Mavi ve pembe renk seçenekleri vardır.Şişe kısmı cam, mantar kısmı ahşaptır.5 cm yüksekliğinde 2 cm genişliğindedir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.36TL
Yaklaşık 8 cm boyutundadır.Bebek, nikah şekeri ya da çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
1.18TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, ayakizi baskılı karton kutu.Pembe ve mavi renkleri mevcuttur.Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz.Ürün demonte olarak gönderilir.Belirti..
0.71TL
Yaklaşık 5 cm boyutunda mini metal kova.Çeşitli hediyelikleriniz için ya da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.50TL
Çeşitli süsleme işlerinizde nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Eni 2 metredir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluk içindir.  Kaç metre uzunluğunda almak istiyorsanız miktar kısmına ..
2.50TL
Eni 3 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir.Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
8.50TL
1 mm keçeden yapılmış kalpli çift figürü. Üzerinde kristal taş süslemesi bulunmaktadır.Kına, nikah şekeri vb. süslemeleriniz için kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip satın alabil..
0.59TL
Yaklaşık 50 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.65TL
Yaklaşık 60 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında, kolonya süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.95TL
Yaklaşık 9 cm uzunluğunda, 3 cm çapındadır.Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsi..
1.40TL
Yaklaşık 60 cc'dirBebek, nikah şekeri ve davetiye yapımında ya da dekoratif süs şişesi olarak kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×