100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Doğal Taş Boncuk ve İmitasyon Boncuk Fiyatları

Doğal Taş Boncuklar

Başta takı yapımı olmak üzere pek çok farklı süsleme çalışmasında da kullanılan boncukları sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Aradığınız her türlü boncuk modelini pratik bir şekilde bulmanız için sizlere geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyoruz. İncelediğiniz bu sayfada doğal taş boncuk modelleri yer alıyor.  En güzel ve en şık görünümlü boncuk modellerini seçerek sepetinize ekleyebilir ve pratik bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
48.00TL
8 mm çapında mat kaplangözü dizi boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL
8 mm çapında azurit taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL
8 mm çapında doğal taş desenli kuvars boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak istiyorsanız girip, 2. resimdeki model numaralarına göre modeli seçip sipariş verebilirs..
12.00TL
2 yorum yapılmış.
8 mm çapında doğal taş akik boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 47 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. 2. resimde her modelin üzerinde model numarası..
20.00TL
8 mm çapında doğal taş amazonit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
22.00TL
1 yorum yapılmış.
8 mm çapında, delikli doğal aytaşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL 20.00TL
8 mm çapında doğal havlit taşı delikli boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
25.00TL
8 mm çapında doğal taş hematit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. Hematit Taşın Özellikleri: Kan ile ilgi..
12.50TL 15.00TL
6~8 mm çapında doğal çiftlik incisi boncuk.. Doğal inci olduğundan şekil ve boy farklılıkları bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek s..
35.00TL 37.76TL
2 yorum yapılmış.
8 mm çapında doğal kaplangözü boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal lapis taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL 50.00TL
8 mm çapında doğal taş lav boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 47 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz, girerek sipariş verebilirsiniz. ..
13.00TL 15.00TL
8 mm çapında doğal taş malahit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verebilirsiniz. Mat ve parlak modeli mevcuttur. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal taş delikli akik boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. 2. resimdeki model numaralarına göre sipariş ver..
20.00TL
8 mm çapında mercan taşı boncuk. Belirtilen fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
48.00TL
8 mm çapında doğal necef taşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal obsidyen boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
30.00TL
8 mm çapında siyah doğal onix taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
4.00TL 5.90TL
8 mm çapında doğal taş safir boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL
Katkısız, doğal topraktan üretilmiş ve tamamen el yapımı 8 mm delikli boncuk. Takı, tesbih ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Doğal toprak olduğundan vücuttaki negatif elektriği alır. Belirtilen fiyat 1 dizi (40 adet) boncuk içindir. Kaç ..
7.50TL 9.00TL
8 mm çapında doğal ud ağacı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. 2. resimde her rengin üzerinde model numa..
20.00TL
8 mm çapında doğal varasit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
36.00TL
8 mm çapında doğal zebercet taşı boncuk Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 44 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz, miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
Marka: HobiDunya
8 mm çapında doğal taş düz renk kuvars fasetli boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Lütfen 2. resimdeki numaralara göre model seçip miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verin..
18.00TL
8 mm çapında doğal taş kuvars fasetli boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Lütfen 2. resimdeki numaralara göre model seçip miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş veriniz. &n..
15.00TL
8 mm çapında fasetli kesim larvakit taşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. ..
19.00TL
14 mm uzunluğunda, 9 mm kalınlığında göz akik taşı arpa boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 32 adet boncuk bulunmaktadır. ..
40.00TL
8 mm çapında, kahverengi doğal akik taşı delikli boncuk. Takı ve tespih yapımında kullanılır. İpe dizili halde satılmaktadır. İsterseniz boncukları çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 47 ade..
25.00TL
8 mm çapında kahverengi obsidyen taşı dizili boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL
7 mm uzunluğunda, 4 mm kalınlığında kırmızı mercan taşı arpa boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 62 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basınız. ..
25.00TL
8 mm küp şeklinde delikli, damarlı akik taşı boncuk. Kolye, bileklik ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş v..
21.00TL

Son derece sağlam bir yapıya sahip olmasıyla benzerlerinden ayrılan doğal taş boncuk  modelleri  bilezik, bileklik, kolye, küpe hatta kemer yapımında bile kullanılabiliyor. Çeşitli  takı modelleri hazırlamaktan hoşlanıyorsanız herkes için vazgeçilmez malzemelerden biri olan bu boncuklardan  mutlaka siz de temin etmelisiniz.  Özellikle bileklik yapımında kullanılması için dizayn edilen bileklik taşları modelleri  seçenekleriniz arasında yer alıyor. Harika tasarımlar hazırlamak için malzeme ihtiyacınızı sitemizden karşılayın.

Doğal Taş Boncuk Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası

Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz takı taşları  oldukça geniş bir renk skalasına sahip olması ile ön plana çıkıyor. Aradığımız renkleri alternatifleri ile birlikte sitemizde bulabilir ve böylelikle renk tercihlerinizde ödün vermeden muhteşem tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Ana renklerle birlikte ara tonları da sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Bununla birlikte detaylı olarak dizayn edilen kuvars taş modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Desenli taş boncuk modelleri hazırladığınız tasarımlara daha dinamik bir görünüm kazandırır.

Doğal olması ile dikkat çeken akik taşı modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Çok uzun yıllardır takı yapımında kullanılan akik taşları dayanıklı olması ile da beklentileri karşılayabiliyor. Sitemizden temin edebileceğiniz akik taşları zengin renk ve desen seçeneği sunuyor olması ile ön plana çıkıyor. Bu tasarımlarla aklınıza gelebilecek her türlü aksesuar yapımında canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Elbette sizlere vazgeçilmez doğal boncuklardan biri olan ametist taşı çeşitlerini de sunuyor ve bu sayede  ametist taşının kendine has kokusundan ve güzelliğinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Özellikle kolye yapımında kullanılan bu doğal taş aynı zamanda dekoratif objelerin süslenmesi amacıyla da tercih edilebiliyor. Dilerseniz tercihinizi doğal aytaşı boncuk modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Akik, Ametist ve Kaplan Gözü Doğal Taş Çeşitleri Burada!

Yine takı tasarımlarının popüler  doğal taşları arasında yer alan kaplan göz ve mercan taşı  modellerini mutlaka inceleyin. Parlak bir görünüm sergiliyor olması ile dikkat çeken bu doğal taşlara alternatif olarak doğal lav taşı modellerine de yönelebilirsiniz. Doğal varasit boncuk modelleri gibi farklı boncuk çeşitlerinde de sizleri geniş bir renk skalası karşılayacak. Aradığınız renkleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sizlere tüm yıl boyunca en uygun doğal taş boncuk fiyatları avantajını sunuyoruz. Minimum fiyatlardan istifade ederek ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışverişle karşılayabilirsiniz. Bundan böyle doğal taş boncuk modellerine sahip olmak için minimum  düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak. İhtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamak için beğendiğiniz tüm tasarımları sepetinize atarak siparişinizi iletebilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×