100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Doğal Taş Boncuk ve İmitasyon Boncuklar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
48.00TL
8 mm çapında mat kaplangözü dizi boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL
8 mm çapında azurit taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL
8 mm çapında doğal taş amazonit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
22.00TL
8 mm çapında doğal havlit taşı delikli boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
25.00TL
8 mm çapında doğal taş hematit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. Hematit Taşın Özellikleri: Kan ile ilgi..
12.50TL 15.00TL
6~8 mm çapında doğal çiftlik incisi boncuk.. Doğal inci olduğundan şekil ve boy farklılıkları bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek s..
35.00TL 37.76TL
8 mm çapında doğal kan taşı (heliotrop) boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 44 adet boncuk bulunmaktadır. ..
36.00TL
3 yorum yapılmış.
8 mm çapında doğal kaplangözü boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal lapis taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL 50.00TL
8 mm çapında doğal taş malahit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verebilirsiniz. Mat ve parlak modeli mevcuttur. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal taş delikli akik boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. 2. resimdeki model numaralarına göre sipariş ver..
20.00TL
8 mm çapında doğal necef taşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal obsidyen boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
30.00TL
8 mm çapında siyah doğal onix taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet oniks boncuk bulunmaktadır. Adet kısmına, kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.00TL 5.90TL
8 mm çapında doğal taş safir boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL
Katkısız, doğal topraktan üretilmiş ve tamamen el yapımı 8 mm delikli boncuk. Takı, tesbih ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Doğal toprak olduğundan vücuttaki negatif elektriği alır. Belirtilen fiyat 1 dizi (40 adet) boncuk içindir. Kaç ..
7.50TL 9.00TL
8 mm çapında doğal ud ağacı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. 2. resimde her rengin üzerinde model numa..
20.00TL
8 mm çapında doğal varasit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
36.00TL
8 mm çapında doğal zebercet taşı boncuk Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 44 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz, miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
Marka: HobiDunya
8 mm çapında doğal taş düz renk kuvars fasetli boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Lütfen 2. resimdeki numaralara göre model seçip miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verin..
12.50TL 18.00TL
14 mm uzunluğunda, 9 mm kalınlığında göz akik taşı arpa boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 32 adet boncuk bulunmaktadır. ..
40.00TL
8 mm çapında, kahverengi doğal akik taşı delikli boncuk. Takı ve tespih yapımında kullanılır. İpe dizili halde satılmaktadır. İsterseniz boncukları çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 47 ade..
25.00TL
8 mm çapında kahverengi obsidyen taşı dizili boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal taş lav boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 47 adet boncuk bulunmaktadır. Adet kısmına kaç dizi almak isterseniz, girerek sipariş verebilirsiniz. ..
13.00TL 15.00TL
8 mm çapında, dizili, mat hematit taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
12.00TL
8 mm çapında mat jasper taşı dizi boncuk Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet jasper boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL
8 mm çapında delikli sedef taşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL 30.00TL
Katkısız, doğal topraktan üretilmiş ve tamamen el yapımı, 1 cm boyutunda delikli boncuk. Üzerinde sir boya bulunmaktadır. Takı, tesbih ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Doğal toprak olduğundan vücuttaki negatif elektriği alır. Belirti..
9.00TL
8 mm çapında, doğal taş kuvars boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Bileklik, kolye, tesbih ve aksesuar yapımında kullanılabilir. ..
20.00TL
8 mm çapında, preslenmiş turkuaz boncuk firuze taşı. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz, miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
6.00TL
1 yorum yapılmış.
8 mm çapında yıldız taşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL

Doğal Taş Boncuklar

Başta takı yapımı olmak üzere pek çok farklı süsleme çalışmasında da kullanılan boncukları sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Aradığınız her türlü boncuk modelini pratik bir şekilde bulmanız için sizlere geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyoruz. İncelediğiniz bu sayfada doğal taş boncuk modelleri yer alıyor.  En güzel ve en şık görünümlü boncuk modellerini seçerek sepetinize ekleyebilir ve pratik bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Son derece sağlam bir yapıya sahip olmasıyla benzerlerinden ayrılan doğal taş boncuk  modelleri  bilezik, bileklik, kolye, küpe hatta kemer yapımında bile kullanılabiliyor. Çeşitli  takı modelleri hazırlamaktan hoşlanıyorsanız herkes için vazgeçilmez malzemelerden biri olan bu boncuklardan  mutlaka siz de temin etmelisiniz.  Özellikle bileklik yapımında kullanılması için dizayn edilen bileklik taşları modelleri  seçenekleriniz arasında yer alıyor. Harika tasarımlar hazırlamak için malzeme ihtiyacınızı sitemizden karşılayın.

Doğal Taş Boncuk Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası

Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz takı taşları  oldukça geniş bir renk skalasına sahip olması ile ön plana çıkıyor. Aradığımız renkleri alternatifleri ile birlikte sitemizde bulabilir ve böylelikle renk tercihlerinizde ödün vermeden muhteşem tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Ana renklerle birlikte ara tonları da sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Bununla birlikte detaylı olarak dizayn edilen kuvars taş modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Desenli taş boncuk modelleri hazırladığınız tasarımlara daha dinamik bir görünüm kazandırır.

Doğal olması ile dikkat çeken akik taşı modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Çok uzun yıllardır takı yapımında kullanılan akik taşları dayanıklı olması ile da beklentileri karşılayabiliyor. Sitemizden temin edebileceğiniz akik taşları zengin renk ve desen seçeneği sunuyor olması ile ön plana çıkıyor. Bu tasarımlarla aklınıza gelebilecek her türlü aksesuar yapımında canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Elbette sizlere vazgeçilmez doğal boncuklardan biri olan ametist taşı çeşitlerini de sunuyor ve bu sayede  ametist taşının kendine has kokusundan ve güzelliğinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Özellikle kolye yapımında kullanılan bu doğal taş aynı zamanda dekoratif objelerin süslenmesi amacıyla da tercih edilebiliyor. Dilerseniz tercihinizi doğal aytaşı boncuk modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Akik, Ametist ve Kaplan Gözü Doğal Taş Çeşitleri Burada!

Yine takı tasarımlarının popüler  doğal taşları arasında yer alan kaplan göz ve mercan taşı  modellerini mutlaka inceleyin. Parlak bir görünüm sergiliyor olması ile dikkat çeken bu doğal taşlara alternatif olarak doğal lav taşı modellerine de yönelebilirsiniz. Doğal varasit boncuk modelleri gibi farklı boncuk çeşitlerinde de sizleri geniş bir renk skalası karşılayacak. Aradığınız renkleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sizlere tüm yıl boyunca en uygun doğal taş boncuk fiyatları avantajını sunuyoruz. Minimum fiyatlardan istifade ederek ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışverişle karşılayabilirsiniz. Bundan böyle doğal taş boncuk modellerine sahip olmak için minimum  düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak. İhtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamak için beğendiğiniz tüm tasarımları sepetinize atarak siparişinizi iletebilirsiniz

Her türlü süsleme çalışmasına bambaşka bir görünüm kazandırmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz doğal taş boncuk çeşitleri kendine has dokuları ve tamamen doğal olan desenleri ile ön plana çıkıyor. Bu desenlerin şıklığından ve etkisinden faydalanarak muhteşem takı tasarımları da hazırlayabilirsiniz. Son derece sade bir görünüm sergileyen doğal taş boncuk çeşitleri de alternatifleriniz arasında mevcut.

Doğal Taş Boncuk Modellerini Uygun Fiyatlarla Satın Alın!

Sadece doğal taş boncuk satın al diyerek sitemize ulaşabilir ve onlarca farklı seçenek arasından dilediğinizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tamamen doğal bir yapıya sahip olan boncukların ebatları birbirinden farklı olabilir. Beğendiğiniz herhangi bir ürün modelinin üzerine tıkladığınızda hem ürünle ilgili detaylı bilgi alabilir hem de ebatlarına dair fikir edinebilirsiniz.

Çok sayıda kişi için adeta bir tutkuya dönüşen doğal taş tesbih boncukları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tespih çalışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve aynı zamanda farklı alanlarda da kullanıma uygun bir forma sahip olan bu ürün modelleri uygun fiyatlarıyla da yüz güldürmeyi başarıyor. Ayrıca toptan doğal taş boncuk çeşitlerine de mutlaka göz atın ve ürün modelleri tükenmeden sipariş verin.

Çeşitli ev tekstili ürünlerine daha şık bir görünüm kazandırmak için de kullanabileceğiniz doğal taş boncuklarla sıra dışı çalışmalar da yapabilirsiniz. Dekoratif objeleri süslemek ve aynı zamanda çok daha etkileyici bir görünüm kazandırmak için bu özel boncuk tasarımlarının şıklığından faydalanabilirsiniz. Malahit ya da obsidyen boncuklar da göz atmanız gereken ürünler arasında bulunuyor.

Zebercet taşı, fasetli kesim kuvars taşı gibi doğal bileklik taşları ile pek çok özel çalışmaya imza atabilirsiniz. Muhteşem bir görünüm sergileyen ve aynı zamanda her türlü hobi çalışmasında pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Seçiminizi yapın ve siparişinizi verin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×