Takı Yapım Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Setimizin içerisinde; - 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü - 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi) - 5 adet metal papağan (kolye klipsi) - 10 adet metal halka - 1 adet 100 ml sıvı silikon - 5 metre pirinç zincir bulunmaktadır..
25.00TL 35.40TL
Setimizdeki malzemeler ile bir çift, isimli anne bebek bilekliği yapabilirsiniz. Kız bebek ve anneleri için pembe, erkek bebek ve anneleri için mavi renk model malzemeleri gönderilecektir. İsim giriniz kısmına anne ve bebek isimlerini yaza..
11.80TL
Etamin ve kanaviçe yüzük yapımında kullanabilirsiniz. Yüzük kısmı ayarlanabilir, tüm parmak bedenlerine uygundur. Kaliteli metal malzemedir. Siyah renk kaplamalıdır. Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.80TL
Kolye, bileklik, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. 1 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Paket içersinde 5 adet bulunmaktadır. Kaç paket satın almak isterseniz miktar kısmına girip sipariş verebilir..
1.00TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Bir pakette 10 adet kıstırma bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.18TL
İğne oyası, fular takı ve küpe yapım işlerinizde kullanabileceğiniz metal aparat malzeme. Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Yaklaşık 4 cm boyutlarındadır. ..
3.50TL
Kolye ve bileklik ucu olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş kaplama olup kararma yapmaz. Üzerinde 1. kalite parlak kristal taşlar bulunmatadır. Yaklaşık 7 mm çapı..
3.54TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Esnek yapısı ile tüm bileklere uygundur. Kaliteli metal malzemedir. Siyah renk kaplamalıdır. Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
11.00TL
5 mm boyutundadır. Top zincir uçlarını kapamak için kullanılır. Paket içersinde 10 adet klips bulunmaktadır. ..
1.18TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz), 2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
10.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş kolye yapabilirsiniz. Set içeriği: 2 dizi (yaklaşık 126 adet) 6 mm çapında doğal onix kolye boncuğu,  2 adet, doğal taş kolye ucu, 4 adet, metal ara boncuğu, 2 adet..
11.80TL
9 mm genişliğinde, suni deri, bileklik ve kolye kordonu. Hazır kapamalıdır, harf ya da değişik objeler dizerek pandora tarzı bileklik yada tasma chooker kolye yapabilirsiniz. 37 cm uzunluğundadır. Ayarlı yapısı ile farklı bedenlere uygundu..
4.13TL
Kelebek şeklinde, kararmaz metalden yapılmış bileklik kapama klipsi. Altın, gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. ..
5.90TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.77TL
Kutu içerisinde cadence marka, 120 ml reçine(resin), 70 ml sertleştirici (hardener) bulunmaktadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma esnasında ka..
16.50TL
Anahtarlık, aksesuar yapımında yada süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Yaklaşık 10 cm boyutundadır. ..
0.47TL
3,5 cm uzunluğunda, 1 cm genişliğindedir. Emzik zinciri yapımına uygundur. ..
1.20TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğundadır. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.18TL
9 mm genişliğinde, sim görünümlü, suni deri, bileklik ve kolye kordonu. Hazır kapamalıdır, harf ya da değişik objeler dizerek pandora tarzı bileklik yada tasma chooker kolye yapabilirsiniz. 37 cm uzunluğundadır. Ayarlı yapısı ile farklı be..
4.13TL
Miyuki ve kum boncuklardan bileklik, takı ve aksesuar yapımı için kullanılır. Kopmaya karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Makarada 60 metre ip bulunmaktadır. ..
5.90TL
2,5 cm uzunluğundadır.  10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL
9 mm genişliğinde, suni deri, bileklik ve kolye kordonu. Hazır kapamalıdır, harf ya da değişik objeler dizerek pandora tarzı bileklik yada tasma chooker kolye yapabilirsiniz. 37 cm uzunluğundadır. Ayarlı yapısı ile farklı bedenlere uy..
4.13TL
Etamin ve kanaviçe küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift içindir. Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur. Taşı (etamin bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
6.00TL
Etamin ve kanaviçe saç tokası ve broş olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur. Taşı(kanaviçe bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
İğne oyası kolye, aksesuar ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Yaklaşık 6 cm X 4 cm boyutlarındadır. ..
7.00TL
Bu setimiz ile 2 çift farklı model küpe yapabilirsiniz. Fotoğraflarda görülen tüm malzemeler gönderilecektir. ..
17.70TL
Orta kısmı yarıktır. Miyuki ve kum boncukları ipe dizmek için kullanılır. Küçük boyu 5,5 cm - büyük boyu 7,5 cm uzunluğundadır. ..
7.08TL 8.26TL
Etrafı kristal taşlarla süslenmiş, çift taraflı, camlı, mıknatıslı açılır kapanır bileklik aparatı. Altın ve gümüş kaplama renk seçenekleri mevcuttur. Zincir fiyata dahil değildir. İçine kurutulmuş gül, resim, motif ya da etamin modell..
16.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş turkuaz (firuze taşı) bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, doğal turquaz bileklik boncuğu. 2 adet, metal bileklik ucu (baykuş ve taç..
7.50TL 10.00TL
Kolay açılıp kapanabilen mekanizması vardır. Anahtarlık, aksesuar, takı vs. yapımında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
3 cm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.59TL
Aksesuar, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
0.94TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×