Takı Yapım Malzemeleri ve Setler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Setimizin içerisinde;- 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü- 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi)- 5 adet metal papağan (kolye klipsi)- 10 adet metal halka- 1 adet 100 ml sıvı silikon- 5 metre pirinç zincir bulunmaktadır..
25.00TL 35.40TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz.Esnek yapısı ile tüm bileklere uygundur.Kaliteli metal malzemedir. Siyah renk kaplamalıdır.Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
11.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz.Set içeriği:1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz),2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
10.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş kolye yapabilirsiniz.Set içeriği:2 dizi (yaklaşık 126 adet) 6 mm çapında doğal onix kolye boncuğu, 2 adet, doğal taş kolye ucu,4 adet, metal ara boncuğu,2 adet..
11.80TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğundadır.İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.18TL
Etamin ve kanaviçe küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift içindir.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur.Taşı (etamin bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
6.00TL
Etamin ve kanaviçe saç tokası ve broş olarak kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur.Taşı(kanaviçe bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
Bu setimiz ile 2 çift farklı model küpe yapabilirsiniz.Fotoğraflarda görülen tüm malzemeler gönderilecektir. ..
17.70TL
Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, kararmaz nikel kaplamalı kıskaç pens toka.Saç tokası, broş, kravat iğnesi vs. yapımında kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
0.50TL
Orta kısmı yarıktır. Miyuki ve kum boncukları ipe dizmek için kullanılır.Küçük boyu 5,5 cm - büyük boyu 7,5 cm uzunluğundadır. ..
7.08TL 8.26TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş turkuaz (firuze taşı) bileklik yapabilirsiniz.Set içeriği:1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, doğal turquaz bileklik boncuğu.2 adet, metal bileklik ucu (baykuş ve taç..
7.50TL 10.00TL
Vücuda zararsız malzeme ile kaplanmıştır.Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
0.47TL
Setimizdeki malzemeler ile bir çift, isimli anne bebek bilekliği yapabilirsiniz.Kız bebek ve anneleri için pembe, erkek bebek ve anneleri için mavi renk model malzemeleri gönderilecektir.İsim giriniz kısmına anne ve bebek isimlerini yaza..
11.80TL
Setimizdeki malzemeler ile bir adet pembe ya da bir adet mavi isimli anahtarlık yapabilirsiniz.Fotoğraflarda görüldüğü gibi gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır.İsim giriniz kısmına 2 adet isim girebilirsiniz. Girmiş olduğunuz isiml..
11.80TL
Marka: Rich Hobby
Kutu içerisinde rich marka, 130 ml reçine(resin), 65 ml sertleştirici (hardener) bulunmaktadır.Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma esnasında karış..
17.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, ay taşı bileklik yapabilirsiniz.Set içeriği:1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, aytaşı bileklik boncuğu.2 adet, metal bileklik ucu (zırh ve dambıl figürü),4 adet, metal bil..
10.00TL
Kum boncuktan bileklikleriniz için kullanabileceğiniz 2 cm kalınlığında bileklik demiri.Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. ..
28.32TL
Kum boncuklardan takı, kolye, bileklik vb. aksesuarlar yapmak için kullanılır.Tezgaha misina ya da takı ipi gerilerek istediğiniz modele göre boncukları dizebilirsiniz. ..
24.00TL 28.32TL
Siyah ve şeffaf renkleri mevcuttur. 1 paket 500 gramdır.Chemlock Jewelyr Putty folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde takı dizaynında kristal sw..
80.00TL
Etamin ve kanaviçe yüzük yapımında kullanabilirsiniz.Yüzük kısmı ayarlanabilir, tüm parmak bedenlerine uygundur.Kaliteli metal malzemedir. Antik sarı renk kaplamalıdır.Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı karga burun. ..
5.75TL 9.44TL
Çocuklar için el becerilerini geliştirebilecekleri güzel bir etkinlik malzemesi.%100 doğal katkısız toprak boncuktan bileklik yapma seti.Setimizin içeriğinde 1 bileklik yapmak için yeterli miktarda boncuk ve misina bileklik ipi bulunmaktadır...
5.00TL
Kolye uçlarına zinciri geçirmek için kullanılan metal tepelik.Kararmaz metal malzemeden yapılmıştır. Gümüş renk kaplamalıdır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz.** G..
0.50TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı kıvırma pensesi. ..
5.75TL 11.80TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı yan keski. ..
5.75TL 9.44TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×