100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Takı Yapım Malzemeleri ve Setler

Hayal ettiğiniz takı tasarımlarını gerçeğe dönüştürmenizi sağlayacak olan tüm malzemeleri sitemizden temin edebilirsiniz.  Sizler için en pratik ve en kaliteli takı yapım malzemeleri çeşitlerini seçerek tek bir koleksiyonda topladık. İhtiyacımız olan malzemeleri eksiksiz bir şekilde sepetinize atarak siparişinizi hemen iletebilirsiniz. Bu arada koleksiyonumuz içerisinde takı yapım seti çeşitleri de bulunuyor.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Setimizin içerisinde; - 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü (stok durumuna göre görseldeki ürünler ile farklılık gösterebilir) - 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi) - 5 adet metal papağan (kolye klipsi) - 10 adet metal halka - ..
30.00TL 35.40TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 12 cm boyutundadır. Plastik kanaviçe taşı ile birlikte gönderilmektedir. Kapama kısmı yoktur. Ayrıca halka ve klips alarak bileklik yapabilirsiniz. ..
11.00TL
İğne oyası, takı ve çeşitli aksesuar tasarımlarınızda kullanabileceğiniz kristal taşlı metal yuvarlak aparat. 5 cm çapındadır. Antik sarı, antik bakır ve antik gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
10.00TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğundadır. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Etamin ve kanaviçe küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift içindir. Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur. Taşı (etamin bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
6.00TL
Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, kararmaz nikel kaplamalı kıskaç pens timsah toka aparatı. Saç tokası, broş, kravat iğnesi vs. yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Marka: Miyuki
Orta kısmı yarıktır. Miyuki ve kum boncukları ipe dizmek için kullanılır. Küçük boyu 5,5 cm - büyük boyu 7,5 cm uzunluğundadır. ..
8.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz), 2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
15.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş kolye yapabilirsiniz. Set içeriği: 2 dizi (yaklaşık 126 adet) 6 mm çapında doğal onix kolye boncuğu,  2 adet, doğal taş kolye ucu, 4 adet, metal ara boncuğu, 2 adet..
20.00TL
Epoksi reçine kolye yapımında kullanabileceğiniz 2'li silikon kalıp. Kalıp içinde oval ve damla olmak üzere 2 farklı model bulunmaktadır. Modeller yaklaşık 5 X 2 cm boyutlarındadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir ..
25.00TL
Epoksi reçine kolye, aksesuar ve takı yapımında kullanabileceğiniz 6'lı silikon kalıp. Kalıp içinde ikişer adet 3 farklı model bulunmaktadır. Modeller 6X4, 4X3 ve 3X3 cm boyutlarındadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir ..
50.00TL
Epoksi, reçine kolye yapımı için kullanabileceğiniz kedi şeklinde kolye aparat seti. Setimizin içerisinde; kedi şeklinde ortası delik takı ucu, tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi reçine ile doldurabilirsiniz. ..
5.00TL
Bu setimiz ile 2 çift farklı model küpe yapabilirsiniz. Fotoğraflarda görülen tüm malzemeler gönderilecektir. ..
20.00TL
Epoksi, reçine kolye yapımı için kullanabileceğiniz lale şeklinde kolye aparat seti. Setimizin içerisinde; lale şeklinde ortası delik takı ucu ( 4 X 2 cm boyutunda), tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi reçine..
5.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş turkuaz (firuze taşı) bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, doğal turquaz bileklik boncuğu. 2 adet, metal bileklik ucu (baykuş ve taç..
15.00TL
Marka: Rich Boya
1 yorum yapılmış.
Kutu içerisinde rich marka, 130 ml reçine(resin), 65 ml sertleştirici (hardener) bulunmaktadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma işlemini s..
23.00TL
Kum boncuklardan takı, kolye, bileklik vb. aksesuarlar yapmak için kullanılır. Tezgaha misina ya da takı ipi gerilerek istediğiniz modele göre boncukları dizebilirsiniz. 32 cm uzunluğunda, 8 cm genişliğindedir. ..
30.00TL
Küpe yapımında kullanabileceğiniz çengelli küpe kancası iğnesi. Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Marka: HobiDunya
Epoksi, reçine kolye yapımında kullanabileceğiniz aparat seti. Setimizin içerisinde; ortası boş takı ucu ( 3,5 cm çapında), tepeliği ve 70 cm uzunluğuda zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi reçine ile doldurabilirsiniz. Ant..
5.00TL
Marka: HobiDunya
Epoksi, reçine kolye yapımında kullanabileceğiniz aparat seti. Setimizin içerisinde; ortası boş takı ucu, tepeliği ve 70 cm uzunluğuda zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi reçine ile doldurabilirsiniz. Antik bakır, siyah, a..
5.00TL
Marka: HobiDunya
Epoksi, reçine kolye yapımında kullanabileceğiniz aparat seti. Setimizin içerisinde; ortası boş takı ucu, tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi reçine ile doldurabilirsiniz. Antik bakır ve gümüş re..
5.00TL
Epoksi reçine kolye, aksesuar ve takı yapımında kullanabileceğiniz 12'li silikon kalıp. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma işlemini sağd..
70.00TL
Epoksi reçine yüzük yapımında kullanabileceğiniz 8'li silikon kalıp. Kalıp içinde 2 cm çapında farklı kalınlıklarda 8 adet yüzük kalıbı bulunmaktadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarc..
50.00TL
Küpe, kolye ve bileklik yapımında kullanabileceğiniz küçük ipek püskül. Metal kısmıyla birlikte 2 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat 1 adet püskül içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. * Fotoğraftaki k..
1.50TL
Küpe yapımında kullanabileceğiniz metal küpe halkası. Altın, gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Çocuklar için el becerilerini geliştirebilecekleri güzel bir etkinlik malzemesi. %100 doğal katkısız toprak boncuktan bileklik yapma seti. Setimizin içeriğinde 1 bileklik yapmak için yeterli miktarda boncuk ve misina bileklik ipi bulunmaktadır...
6.00TL
Marka: HobiDunya
Epoksi, reçine kolye yapımında kullanılan yıldız şeklinde kolye aparat seti. Setimizin içerisinde; yıldız biçiminde ortası boş takı ucu ( 4 cm boyutunda), tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi re..
5.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, ay taşı bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, aytaşı bileklik boncuğu. 2 adet, metal bileklik ucu (zırh ve dambıl figürü), 4 adet, metal bil..
15.00TL
Marka: Miyuki
Kum boncuk ve miyuki bileklikleriniz için kullanabileceğiniz 2 cm eninde bileklik demiri, miyuki bilezik aparatı. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. ..
32.00TL
Epoksi reçine balon küpe ya da aksesuar yapımında kullanabileceğiniz silikon kalıp.  Kalıba reçine karışımını döktükten sonra üst kısmına halka ya da küpe kancası geçirip 24 saat sonra tamamen sertleştiğinde kullanabilirsiniz. Kullanı..
20.00TL
Epoksi reçine küpe ya da aksesuar yapımında kullanabileceğiniz silikon kalıp.  Kalıba reçine karışımını döktükten sonra üst kısmına halka ya da küpe kancası geçirip 24 saat sonra tamamen sertleştiğinde kullanabilirsiniz. Kullanımı:&nb..
20.00TL
Setimizdeki malzemeler ile bir adet pembe ya da bir adet mavi isimli anahtarlık yapabilirsiniz. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır. İsim giriniz kısmına 2 adet isim girebilirsiniz. Girmiş olduğunuz isiml..
20.00TL

Kanaviçe ve etamin bileklik demiri, küpe çeşitleri, saç tokaları, takı kalıpları ve daha onlarca farklı takı yapım malzemeleri ile tasarım yapmak çok daha keyifli olacak. Sadece pratik bir şekilde kullanılabilen malzemeleri sizlere sunuyoruz. Karga burun ve yan keski takı tasarımı yapmak isteyenlerin mutlaka temin etmesi gereken malzemelerin başında geliyor. Bu ürünleri de sepetinize ekleyin. 

Profesyonellerin yanı sıra amatörler tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek olan bileklik yapımı malzemeleri çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Her türlü tasarımda kullanabileceğiniz püskül çeşitleri de geniş bir renk skalası eşliğinde göz atmanız için sizi bekliyor. Küpe kancaları, kolye tepelikleri ve kıvırma pensesi  gibi ihtiyaçlarınız için de doğru adrestesiniz.

En Kullanışlı Takı Yapım Malzemeleri Buradan Alınır!

Dilediğiniz stilde kolye tasarımları hazırlayabilmeniz için  bol miktarda malzemeye ihtiyacınız olacak. Bu nedenle kolye yapım malzemeleri çeşitlerini de genişlettik ve sizlere çok daha fazla sayıda malzeme seçeneği sunuyoruz. Uygun fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürebilir, sepetinizi hemen doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Geniş ürün çeşidi yelpazesi küpe yapım malzemeleri için de geçerlidir. Boncuk dokuma tezgahları ya da anahtarlık yapım malzemeleri gibi ihtiyaçlarınızı da sitemizden karşılayabilirsiniz. Bileklik demirleri ya da kuyumcu macunu çeşitlerinden de temin ederek çok daha farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Sepetinize epoksi reçine kalıp çeşitlerinden de eklemeyi sakın unutmayın. Yüzükten kolye ucuna kadar tüm kalıp çeşitleri sitemizde mevcut!

En pratik şekilde kullanabileceğiniz evde takı yapımı malzemeleri ve takı yapım aletleri için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak.  Tüm tasarımlar için sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadı. Hemen şimdi siparişinizi ileterek kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Takı Yapım Malzemeleri

Gayet sağlam bir yapıya sahip olan ve yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilen küpe tasarımları hazırlamak için ihtiyacınız olan küpe malzemeleri  sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Bohem, klasik, spor ya da modern stilde küpe tasarımlarını  hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamanız için bu özel tasarım seçeneklerini gözden geçirmeniz yeterli olacak. Tamamı pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Gösterişli ya da sade bir görünüme sahip olan küpe tasarımları hazırlamak için küpe yapım malzemeleri arasından en uygun modelleri seçebilirsiniz. Bu sayede tasarımınızın  etkileyici bir şıklık sergilemesi de mümkün olabilecek. Harika takılar yaparken büyük keyif almanızı sağlayan yapım malzemeleri plastikten silikona ve metale  kadar pek çok farklı materyal kullanılarak hazırlanıyor.

Hazırladığınız takılarda sağlamlığa önem veriyorsanız doğru adrestesiniz.  Çünkü sizlere en dayanıklı küpe tasarım malzemeleri çeşitlerini sunuyoruz.  Büyük bir özenle hazırladığımız bu koleksiyon dayanıklılık ile birlikte kalite beklentisini de karşılıyor. Size ilham verecek olan onlarca farklı malzeme çeşidi arasından gönül rahatlığı ile seçim yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu arada küpe malzemeleri toptan  sipariş verilerek de temin edilebilir.

Küpe Malzemeleri

Hazırladığınız küpe yapımı için gerekli malzemeler  listesini eksiksiz bir şekilde tamamlamanız için beğeniye sunduğumuz ürün modellerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz.  Bu nedenle size sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmeyin ve her daim rotanızı sitemize çevirerek daha zengin bir model seçeneği yelpazesi arasından tercih yapmanın keyfini yaşayın.

Sadece küpe aparatı satın al  diyerek hemen ulaşabileceğiniz ürün modelleri  kusursuz bir işçilik örneği olduğu için sizin de beklentinizi karşılamayı başaracak. Üstelik sizleri modaya ve trendlere uygun tasarımlarla buluşturuyor ve böylelikle şahane küpe tasarımları hazırlamanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi bu koleksiyonu keşfetmeye başlayın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×