Takı Yapım Malzemeleri ve Setler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Setimizin içerisinde; - 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü (stok durumuna göre görseldeki ürünler ile farklılık gösterebilir) - 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi) - 5 adet metal papağan (kolye klipsi) - 10 adet metal halka - ..
30.00TL 35.40TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 12 cm boyutundadır. Plastik kanaviçe taşı ile birlikte gönderilmektedir. Kapama kısmı yoktur. Ayrıca halka ve klips alarak bileklik yapabilirsiniz. ..
11.00TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğundadır. İster hazır şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki malzemelerle süsleyip kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Etamin ve kanaviçe küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift içindir. Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur. Taşı (etamin bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
6.00TL
Etamin ve kanaviçe saç tokası ve broş olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur. Taşı(kanaviçe bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, kararmaz nikel kaplamalı kıskaç pens timsah toka aparatı. Saç tokası, broş, kravat iğnesi vs. yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
0.50TL
Marka: Miyuki
Orta kısmı yarıktır. Miyuki ve kum boncukları ipe dizmek için kullanılır. Küçük boyu 5,5 cm - büyük boyu 7,5 cm uzunluğundadır. ..
8.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz), 2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
15.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş kolye yapabilirsiniz. Set içeriği: 2 dizi (yaklaşık 126 adet) 6 mm çapında doğal onix kolye boncuğu,  2 adet, doğal taş kolye ucu, 4 adet, metal ara boncuğu, 2 adet..
20.00TL
Epoksi reçine kolye yapımında kullanabileceğiniz 2'li silikon kalıp. Kalıp içinde oval ve damla olmak üzere 2 farklı model bulunmaktadır. Modeller yaklaşık 5 X 2 cm boyutlarındadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir ..
25.00TL
Epoksi reçine kolye, aksesuar ve takı yapımında kullanabileceğiniz 6'lı silikon kalıp. Kalıp içinde ikişer adet 3 farklı model bulunmaktadır. Modeller 6X4, 4X3 ve 3X3 cm boyutlarındadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir ..
50.00TL
Setimizdeki malzemeler ile bir adet pembe ya da bir adet mavi isimli anahtarlık yapabilirsiniz. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır. İsim giriniz kısmına 2 adet isim girebilirsiniz. Girmiş olduğunuz isiml..
11.80TL
Marka: Rich Boya
1 yorum yapılmış.
Kutu içerisinde rich marka, 130 ml reçine(resin), 65 ml sertleştirici (hardener) bulunmaktadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma işlemini s..
20.00TL
Bu setimiz ile 2 çift farklı model küpe yapabilirsiniz. Fotoğraflarda görülen tüm malzemeler gönderilecektir. ..
20.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş turkuaz (firuze taşı) bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, doğal turquaz bileklik boncuğu. 2 adet, metal bileklik ucu (baykuş ve taç..
15.00TL
Kum boncuklardan takı, kolye, bileklik vb. aksesuarlar yapmak için kullanılır. Tezgaha misina ya da takı ipi gerilerek istediğiniz modele göre boncukları dizebilirsiniz. 32 cm uzunluğunda, 8 cm genişliğindedir. ..
25.00TL 28.32TL
Küpe yapımında kullanabileceğiniz çengelli küpe kancası iğnesi. Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Epoksi reçine kolye, aksesuar ve takı yapımında kullanabileceğiniz 12'li silikon kalıp. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma işlemini sağd..
70.00TL
Epoksi reçine yüzük yapımında kullanabileceğiniz 8'li silikon kalıp. Kalıp içinde 2 cm çapında farklı kalınlıklarda 8 adet yüzük kalıbı bulunmaktadır. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarc..
50.00TL
Küpe, kolye ve bileklik yapımında kullanabileceğiniz küçük ipek püskül. Metal kısmıyla birlikte 2 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat 1 adet püskül içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. * Fotoğraftaki k..
1.50TL
Küpe yapımında kullanabileceğiniz metal küpe halkası. Altın, gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Çocuklar için el becerilerini geliştirebilecekleri güzel bir etkinlik malzemesi. %100 doğal katkısız toprak boncuktan bileklik yapma seti. Setimizin içeriğinde 1 bileklik yapmak için yeterli miktarda boncuk ve misina bileklik ipi bulunmaktadır...
6.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, ay taşı bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) 8 mm, aytaşı bileklik boncuğu. 2 adet, metal bileklik ucu (zırh ve dambıl figürü), 4 adet, metal bil..
15.00TL
Marka: Miyuki
Kum boncuk ve miyuki bileklikleriniz için kullanabileceğiniz 2 cm eninde bileklik demiri, miyuki bilezik aparatı. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. ..
32.00TL
Siyah ve şeffaf renkleri mevcuttur. 1 paket 500 gramdır. Chemlock Jewelyr Putty folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde takı dizaynında kristal sw..
120.00TL
Epoksi reçine balon küpe ya da aksesuar yapımında kullanabileceğiniz silikon kalıp.  Kalıba reçine karışımını döktükten sonra üst kısmına halka ya da küpe kancası geçirip 24 saat sonra tamamen sertleştiğinde kullanabilirsiniz. Kullanı..
20.00TL
Epoksi reçine küpe ya da aksesuar yapımında kullanabileceğiniz silikon kalıp.  Kalıba reçine karışımını döktükten sonra üst kısmına halka ya da küpe kancası geçirip 24 saat sonra tamamen sertleştiğinde kullanabilirsiniz. Kullanımı:&nb..
20.00TL
Küpe, kolye ve bileklik yapımında kullanabileceğiniz küçük püskül. Metal kısmıyla birlikte 3,5 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat 1 adet püskül içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. * Fotoğraftaki küpe..
1.00TL
Kolye uçlarına zinciri geçirmek için kullanılan metal tepelik. Kararmaz metal malzemeden yapılmıştır. Gümüş renk kaplamalıdır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ** G..
1.00TL
Etamin ve kanaviçe yüzük yapımında kullanabilirsiniz. Yüzük kısmı ayarlanabilir, tüm parmak bedenlerine uygundur. Kaliteli metal malzemedir. Antik sarı renk kaplamalıdır. Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
5.00TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı kıvırma pensesi. ..
20.00TL
Küpe yapımında kullanabileceğiniz 925 ayar orjinal gümüş çengelli küpe kancası aparatı iğnesi. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
8.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×