100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

METALİK TAŞLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
7 mm çapındadır. Tırnak yüksekliği 6 mm dir. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. ..
1.50TL
Takı ve aksesuar yapımında kullanabileceğiniz delikli metal gül. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 10 adet fiyatıdır. 1 cm çapında, 7 mm yüksekliğindedir. Mavi, yeşil, gümüş, turuncu, mor ve krem renkleri bulunmaktadır. ..
2.50TL
9 mm çapındadır. Alttan 2 deliklidir. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Dikilerek ya da yapıştırıcı ile uygulanır. ..
1.25TL
11 mm çapındadır. Alttan 4 deliklidir. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 10 adet fiyatıdır. Dikilerek ya da yapıştırıcı ile uygulanır. ..
1.25TL
15 mm boyutunda ütüyle yapıştırılabilen silikonlu metal yıldız. Her türlü elbise, kot, ceket, ayakkabı vs. süslemesinde kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
0.50TL
15 mm boyutunda ütüyle yapıştırılabilen kristal taşlı, silikonlu metal yıldız. Her türlü elbise, kot, ceket, ayakkabı vs. süslemesinde kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
0.75TL
8 mm çapında metal yuvarlak taş. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
2.00TL
1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Yapıştırıcı ya da silikon ile uygulayabilirsiniz ..
1.25TL
Yaklaşık 12 mm boyunda, 6 mm enindedir. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Yapıştırıcı ya da silikon ile uygulayabilirsiniz. ..
2.00TL
Yaklaşık 1,5 cm boyunda, 7 mm enindedir. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Yapıştırıcı ya da silikon ile uygulayabilirsiniz. ..
2.00TL
Yaklaşık 1 cm boyutundadır. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Yapıştırıcı ya da silikon ile uygulayabilirsiniz. ..
2.00TL
10 mm çapındadır. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1paket(10 adet) fiyatıdır. ..
1.25TL
Alt tabanı yaklaşık 1 cm'dir. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Silikon ya da yapıştırıcı ile uygulayabilirsiniz. ..
1.25TL
10 mm çapındadır. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1paket (10 adet) fiyatıdır. ..
1.25TL
13 X 8 mm boyunda metalik baklava taş. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
2.50TL
Yaklaşık 2 cm boyutunda ütüyle yapışabilen metal arslan kafası. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeyle..
0.75TL
Yaklaşık 1 cm boyutunda ütüyle yapışabilen metal balık. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
0.50TL
Yaklaşık 1,7 cm boyunda, 1,1 cm eninde ütüyle yapışabilen metal baykuş. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
0.50TL
Yaklaşık 2 cm boyutunda ütüyle yapışabilen metal kaplan kafası. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
0.75TL
Yaklaşık 3,5 cm eninde, 1,5 cm boyunda ütüyle yapışabilen metal yatan kaplan. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile..
0.75TL
Yaklaşık 1,3 cm boyutunda ütüyle yapışabilen metal kaplan. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
0.50TL
Yaklaşık 1,5 cm boyunda ütüyle yapışabilen metal kelebek. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
0.50TL
4 cm boyunda, 3 cm eninde ütüyle yapışabilen metal kelebek. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapı..
0.75TL
Yaklaşık 2,7 cm boyunda, 3,5 cm eninde ütüyle yapışabilen metal kuğu. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere..
0.75TL
8 mm eninde, 12 mm boyunda metal kuru kafa. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır...
2.00TL
6 mm yüksekliğinde, 1 cm taban çapında metal küt çivi. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile..
3.00TL
1 yorum yapılmış.
7 mm boyunda metal piramit taş. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
2.00TL
10 mm boyutunda ütüyle yapıştırılabilen metal yıldız. 1 pakette 10 adet yıldız bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. 10 adet yıldız için adet kısmına 1, 20 adet için 2, 30 adet için 3... şeklinde yazabilirsiniz. ..
2.00TL
Yaklaşık 15 mm boyunda metalik kuru kafa. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
2.50TL
1 cm çapında metal sivri yuvarlak taş. 1 pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
2.00TL
6 mm yüksekliğinde, 8 mm taban çapında, üstü kristal taşlı metal küt çivi. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı bulunur. Kumaş yüzeylere pres ya da ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı ile uygulanır. ..
0.75TL

Taş ile süsleme, hobi dünyasında yeni sayılabilecek bir daldır. Kıyafetler üzerinde hazır olarak taş süslemeleri yer alsa da evde yapma imkanı yakın zamanda ortaya çıkmıştır ve henüz çok fazla yaygınlaşmamıştır. Bir hobi olarak bilinmesi çok yakın bir zaman diliminde gerçekleşmiştir.

Taş ile süslemede tek sınır hayal gücüdür. Yapan kişinin hayal gücüne göre farklı desenler ortaya çıkarılabilir.

Beyoğlu taşı olarak da bilinen metalik taşlar taş süslemelerinin vazgeçilmezidir. Bu taşlar yapıştırılma veya dikme şeklinde olabilir. Kişinin tercihine göre her iki seçeneğin de kıyafetlerle buluşması mümkündür. Bu taşlar sayesinde sade kıyafetler renklendirilebilir ve farklı aksesuarlar ortaya çıkarılabilir.

Hobidunya.com sizlere en özel metalik hobi taşı modellerini en kolay yollarla sunmaktadır. Siz de hemen alışverişe başlayın ve yeni hobinizin tadını çıkarın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×