9,00 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
9,00 TL KDV Dahil
15,00 TL KDV Dahil

Takı ve Aksesuarlarınız İçin Uygun Fiyatlarla Fimo Boncuklar

4 mm, 6 mm ve 8 mm fimo boncuk modellerini mutlaka gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Son dönemde çok daha fazla kullanılmaya başlanan bu tasarımlar size ilham verebilir. Sıra dışı el işi çalışmaları ya da etkileyici hobi çalışmaları yapabilmeniz için mutlaka temin etmeniz gereken malzemelerin başında fimo hamur boncuklar geliyor. Bu boncuk çeşitlerinde de karşınıza oldukça geniş bir renk skalası çıkacak.

Rengarenk bir görünüm sergileyen ve canlı renkleri ile ön plana çıkan fimo boncuk çeşitlerinde aradığınız her türlü figürü kolaylıkla bulabilirsiniz. Renkli meyveler şeklinde dizayn edilen ürün modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi çok daha sade bir görünüm sergileyen ve bu sayede her türlü materyal ile kolaylıkla uyum yakalayabilen boncuklardan yana yapabilirsiniz.

Büyük silindir formu kazandırılmış olan lino hamuru boncuk modelleri ve aynı zamanda bir görünümü sergileyen tasarımlar etkileyici bir duruşa sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Dizili olarak satışa sunulan boncuk çeşitleri en çok tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor. Bir dizide yaklaşık olarak 350 adet boncuk bulunuyor. Siz de sepetinize gayet uygun fiyat sunan dizili boncuk çeşitlerinden ekleyebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu renklere sahip olan renkli lino boncuk modelleri harika tasarımlar yapmanız için ideal bir seçenek olabilir. Bu özel ve benzersiz tasarımlar büyük bir ilgi gördüğü için tükenmeden siz de satın alın!

Aralarında renkli neon boncuk çeşitlerini de yer aldığı bu benzersiz koleksiyon içerisinde her daim düşük fiyatlar görebilirsiniz. Minimum fiyatlara yüz güldüren ödeme kolaylıkları ve cazip alışveriş fırsatları da eşlik ediyor. İhtiyacınız olan malzemelerin tamamını eksiksiz bir şekilde sepetinize ekleyerek hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Böylelikle seçtiğiniz ürünlerin kapınıza ulaşması için uzun süre beklemenize gerek kalmayacak.

Deniz, Meyve ve Hayvan Figürlü Plastik Boncuklar Burada!

Fimo boncuk olarak adlandırılan silikon hamur boncuk çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlardır. Bu arada çeşitli konseptlerin kullanıldığı ve üzerinde yer alan çizimlerle bambaşka bir görünüm sergileyen plastik boncukları da sizlerle buluşturuyoruz. Deniz konsepti kullanılarak tasarlanmış olan boncuklar ya da sevimli hayvan figürlü olan tasarımlar koleksiyonumuz içerisinde mevcut.

Dilerseniz tercihinizi karışık meyve figürlerinin kullanıldığı renkli plastik boncuk çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Çocuklar için hazırlanan her türlü takı tasarımı ya da çocuk odalarında kullanılabilecek dekoratif objeler için bu özel tasarımları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda neon renklerde dizayn edilen boncuklar da büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR