100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

BONCUKLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Akrilik malzemeden yapılmış krem rengi yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Yaklaşık 11 mm küp şeklindedir. Ahşap malzemeden yapılmıştır. Deliklidir, ipe dizilebilir. Geçerli fiyat, 1 adet harf fiyatıdır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip satın alabilirsiniz. ***ç,ğ,ü,ö gibi noktalı harfler bulunmamaktadır. Yerin..
1.00TL
Marka: HobiDunya
13 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk. 100 adetlik dizi halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar ya..
4.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış beyaz renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
5 mm çapındadır. Bir pakette yaklaşık 450 gram karışık renkte kum boncuk bulunmaktadır. Halk arasında hapishane boncuğu olarak da bilinen, delikli plastik boncuktur. ..
20.00TL
1 yorum yapılmış.
İğne oyası, takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm boyutunda dizili kum boncuk. Demet halinde satılmaktadır. 1 demette 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (yaklaşık 3000 adet boncuk) Belirtilen fiyat 1 demet fiyatıdır. Kaç..
7.50TL
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
48.00TL
8 mm boyutunda delikli kristal şeffaf cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 68~70 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi boncuk içindir. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. ..
4.00TL
8 mm boyutunda delikli kristal janjanlı cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 70 adet boncuk bulunur. 2. resimde bulunan model numaralarına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve akse..
4.00TL
2 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli kristal mat cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 70 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi (70 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sat..
4.00TL
8 mm çapında mat kaplangözü dizi boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL
Marka: HobiDunya
Yaklaşık 8 mm boyutunda, ortası delikli metal harf boncuk. Gümüş renk kaplamadır, kararma yapmaz. Bileklik, tesbih, kolye ve aksesuar yapımında kullanılır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepetinize ekleyebilirsiniz. ..
0.75TL
7 mm çapında, 4 mm kalınlığındadır. Plastik malzemeden yapılmıştır. Deliklidir. Geçerli fiyat, 1 adet harf fiyatıdır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Ç,Ğ,Ş,Ö,Ü harfleri yoktur. ..
0.50TL
6 mm boyutunda küp şeklinde, delikli, plastik boncuk harfler. Geçerli fiyat 1 adet harf fiyatıdır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Ç,İ,Ğ,Ş,Ö,Ü harfleri yoktur. Yerine noktasızlarını se..
0.50TL
8 mm boyutunda küp şeklindedir. Plastik malzemeden yapılmıştır. Deliklidir. 1 pakette 10 adet küp kalp boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. Siyah ve kırmızı renk seçenekleri mevcuttur...
2.00TL
8 mm boyutunda delikli cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunur. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. ..
3.50TL
Marka: Miyuki
Miyuki ve kum boncuklardan bileklik, takı ve aksesuar yapımı için kullanılır. Kopmaya karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Makarada 60 metre ip bulunmaktadır. ..
9.00TL
1 yorum yapılmış.
Akrilik malzemeden yapılmış siyah renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL
8 mm çapında azurit taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL
8 mm çapında doğal taş amazonit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
22.00TL
8 mm çapında doğal havlit taşı delikli boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
25.00TL
8 mm çapında doğal taş hematit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. Hematit Taşın Özellikleri: Kan ile ilgi..
12.50TL 15.00TL
6~8 mm çapında doğal çiftlik incisi boncuk.. Doğal inci olduğundan şekil ve boy farklılıkları bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek s..
35.00TL 37.76TL
8 mm çapında doğal kan taşı (heliotrop) boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 44 adet boncuk bulunmaktadır. ..
36.00TL
3 yorum yapılmış.
8 mm çapında doğal kaplangözü boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal lapis taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 46 adet boncuk bulunmaktadır. Kaç dizi almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
30.00TL 50.00TL
8 mm çapında doğal taş malahit boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek sipariş verebilirsiniz. Mat ve parlak modeli mevcuttur. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal taş delikli akik boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına, kaç dizi almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. 2. resimdeki model numaralarına göre sipariş ver..
20.00TL
8 mm çapında doğal necef taşı boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
20.00TL
8 mm çapında doğal obsidyen boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
30.00TL
8 mm çapında siyah doğal onix taş boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 50 adet oniks boncuk bulunmaktadır. Adet kısmına, kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.00TL 5.90TL
8 mm çapında doğal taş safir boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL

İncelediğiniz kategoride en kaliteli boncuk modellerini bulabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde sizlere tahmin ettiğinizden daha fazla renk seçeneği sunuyoruz. Bu sayede aradığınız renklere en kısa sürede ulaşma şansını da yakalamış olacaksınız. Tüm ürünler için uygun fiyatlar sunarak bütçeniz ile daha fazla sayıda malzeme temin edebilmenizi sağlıyoruz.

Kategorimiz içerisinde cam boncuklar da mevcut. Özellikle takı tasarımlarında sıklıkla tercih edilen bu boncuklar kolye, küpe, bileklik, bilezik ve yüzük yapımında kullanıma uygun olabiliyor. Parlak duruşu ile tasarımınıza son derece şık bir atmosfer kazandıracak olan kristal cam boncuk modelleri kıyafet süslemelerinde de kullanıma uygun bir duruş sergiliyor.

Özellikle takı tasarımlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan inci boncuk modelleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında mevcut. Siyahtan beyaza, kremden beje kadar pek çok farklı inci boncuk renklerini hemen inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz miktarda sepetinize ekleyebilirsiniz. İncinin parlak duruşunu yansıtarak hazırladığınız süslemeye ya da çalışmaya bambaşka bir hava kazandırabilecek olan plastik ve polyester boncuk çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Hafif olması ve diğer boncuklara nazaran yüksek mukavemet özelliği sergilemesi ile ön plana çıkan bu tasarımlar aklınıza gelebilecek tüm el işi çalışmalarda kullanılabiliyor.

Kategorimiz içerisinde harf boncuk modelleri de yer alıyor. İsim ya da kelime yazmak için kullanabileceğiniz isim boncuklar bileklik gibi takı tasarımlarını da taçlandırarak bambaşka bir görünüm almasını sağlayabiliyor. Harf boncuk modellerini sizlere zengin bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede aynı çalışmada farklı renkleri kullanarak şık bir renk uyumu eşliğinde isim yazabilirsiniz. Plastik harf boncuklara alternatif olarak ahşap ya da metal harf boncuk modellerini de toptan dizi boncuk siparişi ile kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Yarım kesik inci gibi tekstil malzemelerini süslemek için de kullanılabilen ürünleri sitemiz üzerinden toptan sipariş ile hemen satın alabilirsiniz. Farklı renklere ihtiyacınız varsa, her renk için ayrı bir ürün seçimi yapma zorunluluğundan da sizi kurtarıyoruz. Tek bir pakette çok sayıda farklı renkte boncuğun yer aldığı ürün modelleri de seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Ayrıca fosforlu renkleri ile ön plana çıkan boncukları da mutlaka inceleyin. Hazırladığınız tasarımlar boncukların daha fazla dikkat çekmesi için ideal bir seçim olabilen fosforlu boncuklar cazip fiyatları ile beğeni alıyor.

Dalmaçyalı akik boncuklar inceleyebileceğiniz modeller arasında bulunuyor. İki farklı rengin tek boncukta yer aldığı bu ürünler de dinamik duruşları da tasarımınıza hareketli bir duruş kazandırabilir. Doğal bir duruş sergilediği için özellikle natürel çalışmalarda kullanıma uygun olan boncukları da sizlere geniş model yelpazesi ve renk seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Sitemiz üzerinden malzeme ihtiyaçlarınızın tamamını en uygun fiyatlar eşliğinde karşılayabilirsiniz. Alışveriş sepetinize eklediğiniz boncuk modelleri için boncuk satın al diyerek ürünlerin Eminönü üzerinden adresinize en kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sadece boncuklar değil sitemiz üzerinden verdiğiniz tüm siparişleriniz hem İstanbul hem de Türkiye’nin her kentine kargo aracılığı ile gönderiliyor. Bu sayede dilediğiniz kentten ve semtten kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. En güzel tasarımlara imza atmak için Hobi Dünya size yeter!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×