Takı İpleri ve Zincirler

Bileklik, Kolye ve Takı İpleri

Takı tasarımı yapanlar için özel olarak üretilmiş olan en kaliteli takı ipi modellerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Farklı tasarımlarda kullanıma uygun olan ürün modellerinin tamamı yüksek kalite düzeyine sahip olduğundan takılarınızın uzun süre kullanılabilir olmasını da sağlayabiliyor. Ürünleri en uygun fiyatlar eşliğinde temin edebilir ve kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabi... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
45 cm uzunluğundadır. Kolye ve bileklik yapımında kullanılır. Ucundan keserek istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz.   ..
1.50TL
45 cm uzunluğundadır. Metal üzerine gümüş renk kaplamalıdır. Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. *** Fotoğraftaki kolye ucu görsel amaçlıdır. Fiyata dahil değildir. ..
1.50TL
Orjinal kararmaz paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
5.90TL
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.00TL 2.36TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 1 roluda 5 metre bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz rulo adedini girerek sipariş verebilirsiniz. 1 mm..
2.36TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı, emzik zinciri vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. 1 mm kalınlığındadır. Çok sağlam ve dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre paraşüt ipi bulunur. Miktar kısmına istediğiniz paket adedini yazarak sipariş verebilirsi..
2.00TL
Her türlü kolye, bileklik, anahtarlık vs. aksesuar yapımında kullanabileceğiz 1,5 mm çapında top zincir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını yazarak sipariş verebilirsiniz. Altın ya da gümüş renk seçebil..
1.25TL
3 mm genişliğindedir. Kolye, bileklik, takı, tesbih ucu vb. yapımında kullanılır. Altın, bakır ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına kaç metre almak isterseniz girerek satın alabilirsiniz...
1.20TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Polyester malzemeden yapılmıştır. 100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
11.80TL
Miyuki ve kum boncuklardan bileklik, takı ve aksesuar yapımı için kullanılır. Kopmaya karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Makarada 60 metre ip bulunmaktadır. ..
5.90TL
0.4 mm kalınlığında bakır, takı, taç ve çiçek teli. Altın ve gümüş kaplama renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. * 1 metreden fazla siparişleriniz tek parç..
0.50TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
5.90TL
Orjinal, kararma yapmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
5.90TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
5.90TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
5.90TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında suni deri kordon ip. Bileklik, kolye, takı yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre kordon iplik bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz..
2.50TL
1 mm kalınlığındadır. Takı ve tesbih yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre mumlu iplik bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
0.3 mm kalınlığında boyalı, metal takı teli. Altın, gümüş, siyah ve yeşil renkleri bulunmaktadır. 10 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 rulo içindir. Kaç rulo almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
3.00TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
5.90TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğundadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
5.90TL
45 cm uzunluğunda, 1 mm kalınlığında, metal, uç kısmı açılır kapanır vidalı, siyah renk kaplama hazır pandora kolye zinciri. Vidalı kısmı çıkarıp aksesuarlar takarak pandora kolye yapabilirsiniz. ..
3.50TL
2 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Çelik yapısı sayesinde çok dayanıklıdır. 38 mikron kalınlığındadır. 100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Yaklaşık 50 cm uzunluğundadır. İmitasyon deriden yapılmıştır. Kolye ya da dolamalı bileklik ipi olarak kullanabilirsiniz. *** Fotoğraftaki kolye ucu görsel amaçlıdır. Fiyata dahil değildir. ..
1.50TL
Altın ve gümüş renk kaplama hazır bileklik zinciri. Bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Kendinden kilitli ve ayarlanabilir yapısı ile her bilek bedenine uygundur. ..
7.00TL
Altın ve gümüş renk kaplama hazır pandora bileklik zinciri. 3 mm kalınlığında, 20 cm uzunluğundadır. Uç kısmı vidalıdır. Vidalı kısmı çıkarıp aksesuarlar takarak pandora bileklik yapabilirsiniz. Ayarlanabilir yapısı ile her bilek bedenine uygun..
6.50TL
Yaklaşık 3 mm genişliğindedir. Kolye, bileklik, takı, tesbih ucu vb. yapımında kullanabilirsiniz. Altın, bakır ve gümüş kaplama renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 100 metrelik rulo fiyatıdır. ..
50.00TL
Her türlü kolye, bileklik, anahtarlık vs. aksesuar yapımında kullanabileceğiz 1,5 mm çapında top zincir. Belirtilen fiyat 100 metrelik top fiyatıdır. Altın ve gümüş kaplama renk seçeneği bulunmaktadır. ..
55.00TL
0.4 mm kalınlığında bakır, takı, taç ve çiçek teli. Altın ve gümüş kaplama renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 top içindir. Bir topta yaklaşık 850~1000 metre tel bulunmaktadır. ..
100.00TL
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. Bir ruloda 5 metre şeffaf misina ip bulunmaktadır. Bir pakette 10 rulo bulunmaktadır...
10.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Takı, tesbih, aksesuar vb. yapımında kullanılır. Yaklaşık 1 mm kalınlığındadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
30.00TL 41.30TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanabileceğiniz, 1mm kalınlığında, karışık renkli toptan 10 rulo esnek misina ip. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 1 roluda 5 metre misina ip bulunmaktadı..
12.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×