Takı İpleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
45 cm uzunluğundadır. Kolye ve bileklik yapımında kullanılır. Ucundan keserek istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz.   ..
1.50TL
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 9,2 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur.&nbs..
2.00TL 2.36TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 1 roluda 7 metre bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz rulo adedini girerek sipariş verebilirsiniz. 0,8 ..
2.36TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı, emzik zinciri vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. 1 mm kalınlığındadır. Çok sağlam ve dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre paraşüt ipi bulunur. Miktar kısmına istediğiniz paket adedini yazarak sipariş verebilirsi..
1.99TL
9 mm genişliğinde, sim görünümlü, suni deri, bileklik ve kolye kordonu. Hazır kapamalıdır, harf ya da değişik objeler dizerek pandora tarzı bileklik yada tasma chooker kolye yapabilirsiniz. 37 cm uzunluğundadır. Ayarlı yapısı ile farklı be..
4.13TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Polyester malzemeden yapılmıştır. 100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
11.80TL
1 mm kalınlığındadır. Takı ve tesbih yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre mumlu iplik bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Çelik yapısı sayesinde çok dayanıklıdır. 38 mikron kalınlığındadır. 100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
10.62TL
46 cm uzunluğunda,  6 mm kalınlığında fosforlu hortum kolye. Yaz günleri için harika bir kolye. İster bu şekilde, isterseniz kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
4.00TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×