100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Takı İpleri ve Zincirler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
45 cm uzunluğundadır. Metaldir. Altın, gümüş, siyah, bakır ve antik sarı renkleri bulunmaktadır. Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. Su, ter ya da neme maruz kaldığında kararma yapabilir. ..
2.00TL 2.50TL
Orjinal paslanmaz çelik, altın rengi kolye zinciri. 45 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
1 yorum yapılmış.
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL 2.95TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 1 roluda 5 metre bulunmaktadır. Kaç rulo almak isterseniz, miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 mm&..
3.00TL
50 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığında altın renk kaplama hazır kolye zinciri, top zincir. Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. Su, ter ya da neme maruz kaldığında kararma yapabilir. ..
2.50TL
Her türlü kolye, bileklik, anahtarlık vs. aksesuar yapımında kullanabileceğiz 1,5 mm çapında top zincir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını yazarak sipariş verebilirsiniz. Altın ya da gümüş renk seçebil..
2.00TL
3 mm genişliğindedir. Kolye, bileklik, takı, tesbih ucu vb. yapımında kullanılır. Altın, antik sarı, bakır ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına kaç metre almak isterseniz girerek sat..
2.00TL
5 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Polyester malzemeden yapılmıştır. Dayanıklı ve sağlam bir iptir. 100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Yaklaşık 0,8 mm kalınlığındadır. Pembe, mavi, beyaz ve siyah re..
12.50TL 15.00TL
Marka: Miyuki
Miyuki ve kum boncuklardan bileklik, takı ve aksesuar yapımı için kullanılır. Kopmaya karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Makarada 60 metre ip bulunmaktadır. ..
9.00TL
0.4 mm kalınlığında bakır, takı, taç ve çiçek teli. Altın ve gümüş kaplama renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. * 1 metreden fazla siparişleriniz tek parç..
0.50TL
Marka: HobiDunya
1,9 mm boyutunda metal box zincir. Kolye, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. Nikel renk kaplamalıdır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına kaç metre almak isterseniz girerek satın alabilirsiniz. 1 metred..
2.00TL
316L orjinal paslanmaz çelik, gümüş renk kolye zinciri. 45 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. Gümüş renk kaplamalıdır. 45 cm uzunluğundadır. Kalınlığı 2 mm'dir. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
Orjinal paslanmaz 316L çelik, gümüş renk kolye zinciri. 45 cm uzunluğunda, 1 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında suni deri kordon ip. Bileklik, kolye, takı yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır. 100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
36.00TL
Gümüş renk, orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğunda, 1 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
Orjinal paslanmaz çelik, gümüş renk kolye zinciri. 60 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
15.00TL
Gümüş renk, orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri. 60 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
15.00TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı, emzik zinciri vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. 0,8 mm kalınlığındadır. Çok sağlam ve dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre paraşüt ipi bulunur. Miktar kısmına istediğiniz paket adedini yazarak sipariş verebilir..
3.00TL
1 yorum yapılmış.
4 mm genişliğinde siyah boyalı metal zincir. Kolye, bileklik, takı, tespih ucu vb. yapımında kullanılır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına kaç metre almak isterseniz girerek satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla sipar..
1.20TL
Siyah renk orjinal çelik kolye zinciri. 60 cm uzunluğundadır. Yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
15.00TL
Siyah renk, orjinal paslanmaz kararmaz italyan yılan zincir. 45 cm uzunluğunda, 3 mm genişliğindedir. Hazır olarak ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
15.00TL
Orjinal paslanmaz çelik kolye zinciri siyah renk. 60 cm uzunluğunda, yaklaşık 1,5 mm kalınlığındadır. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
15.00TL
Altın renk, orjinal paslanmaz kararmaz italyan yılan zincir. 45 cm uzunluğunda, 3 mm genişliğindedir. Hazır olarak ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
15.00TL
Orjinal paslanmaz çelik, altın rengi kolye zinciri. 60 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
15.00TL
Orjinal paslanmaz altın renk çelik kolye zinciri. 45 cm uzunluğunda, 1.5 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında suni deri kordon ip. Bileklik, kolye, takı yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır. 1 pakette 5 metre kordon iplik bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz..
3.00TL
Gümüş renk, orjinal paslanmaz kararmaz italyan yılan zincir. 45 cm uzunluğunda, 3 mm genişliğindedir. Hazır olarak ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
15.00TL
50 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığında gümüş renk kaplama hazır kolye zinciri, top zincir. Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. Su, ter ya da neme maruz kaldığında kararma yapabilir. ..
2.50TL
Orjinal paslanmaz kararmaz çelik, siyah renk kolye zinciri. 60 cm uzunluğunda, 1 mm kalınlığındadır. 316L kararmaz çelikten imal edilmiştir. ..
15.00TL

Bileklik, Kolye ve Takı İpleri

Takı tasarımı yapanlar için özel olarak üretilmiş olan en kaliteli takı ipi modellerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Farklı tasarımlarda kullanıma uygun olan ürün modellerinin tamamı yüksek kalite düzeyine sahip olduğundan takılarınızın uzun süre kullanılabilir olmasını da sağlayabiliyor. Ürünleri en uygun fiyatlar eşliğinde temin edebilir ve kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan deri kolye ipi modelleri de yer alıyor. Sadece kolye yapımında değil bileklik ya da bilezik yapımında da ideal bir seçim olabilecek bu ürünler zarif duruşları ile ön plana çıkıyor. Sadece kolye ucunu ekleyerek kapatabileceğiniz ve saniyeler içerisinde son derece şık bir takıya dönüştürebileceğiniz hazır takı ipi modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut.

Bileklik İpi

Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında bileklik ipi tasarımları da bulunuyor. Esnek yapısı ile ön plana çıkan lastik ip modelleri pek çok farklı takı tasarımında kullanılabilir olduğundan sıklıkla ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerden biri olabilir. Klips ekleyerek kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürün modelleri ile siz de şık tasarımlara imza atabilirsiniz.

Kolye İpi

Boru şeklinde dizayn edilmiş ve fosforlu renkleri ile dikkat çeken kolye ipi modellerine de mutlaka göz atın. Özellikle çocuklar için takı tasarımı yapanların ilgisini çekebilecek bu modeller renkli kolyeler ve renkli bileklikler hazırlamak için ideal bir tercih olabiliyor. Tek başına bileğe dolanarak bileklik olarak da kullanılabilen ürünler uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor.

Çelik tel kategorimize eklediğimiz ürünlerden bir diğeri… Özellikle sert duran bilezik gibi takıların tasarımında kullanabileceğiniz bu modeller küpe yapımı için de son derece ideal olabiliyor. Takı tasarımına yeni başlayanlar için bileklik ipi nerede satılır sorusuna yanıt olabilecek sitemizde her türlü takıya uygun ip modellerini hemen inceleyebilirsiniz. Geniş ürün çeşidi yelpazesi arasından toptan olarak da sipariş verebilirsiniz.

Siparişlerinizi Eminönü üzerinden aynı gün kargoya teslim ediyor ve en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm İstanbul ilçelerine ve semtlerine ürün teslimatımız mevcut. En uygun fiyatlar, ücretsiz kargo fırsatları ve cazip ödeme kolaylıkları gibi avantajlardan faydalanarak hemen alışverişinizi tamamlayın.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×