10,00 TL KDV Dahil
20,00 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil

En klasik fakat en vazgeçilmeyen hobi ürünü, kültürümüzün de bir parçası haline gelmiş dantel seçeneklerine ulaşmak şimdi çok kolay. Artık istediğiniz dantel modelleri elinizin altında, model bulana kadar tüm mağazaları gezmenize gerek yok. Hepsi Hobi Dünya ile bir tık uzağınızda.

Kültürümüzün büyük parçasını oluşturan danteller nesiller boyu aktarılarak günümüzde modern bir form kazandı. Eskiden yalnızca tek parça ve takım halinde dekoratif olarak kullanılan bu el işi, klasik hatlarını kaybetmeden modern şık tasarımlara kavuştu ve gündelik hayatın bir parçası haline geldi. Dantel çeşitleri ve modellerinin artması ile yaygınlaşan bu eğilimden dantel fiyatları da etkilendi ve daha kolay ulaşılabilir hale geldi. Eskiden bir lüks olan bu detaylar şimdi eşyalarımızı ve evlerimizi süslüyor. Yalnızca bize ait değil, dünyanın her yanından bir parça alan danteller zenginleşti ve zenginleşmeye de devam ediyor. Özellikle Fransa'dan kültürümüze aktarılmış olan güpür, geniş ilmeklerden oluşması ile perde, elbise gibi gündelik eşya tercihlerinde şık hanımların vazgeçilmezi oldu. Güpür modelleri zaman içerisinde çeşitlilik kazandı ve artık her zevke hitap ediyor ve asla modası geçmiyor. El emeği göz nuru becerikli ellerden çıkmış dantelli örtüler, sandıklardan çıkarılıyor ve şık sofralardaki yerlerini alıyor. Önceki nesillerden yadigâr perdeler evlerde gururla sergileniyor ve işlemeli, güpürlü havlular misafir ağırlamanın zarafetine eşlik ediyor.

Güpür dantel yanında zarif detaylar kazandırmak için tül ayrıntılar da seçilmekte ve oldukça hoş bir görünüm elde edilmektedir. Tüller ve güpürlerin kullanımının artması sonucunda tül çeşitleri de artmış, klasik ağırlığından kurtularak modern bir görünüme kavuşmuştur. Tül fiyatları da tülün model, kullanılan kumaşın tipi, kalitesi ve tülün boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Hobi Dünya ile kesenize ve zevkinize hitap eden tül modelleri artık çok kolay ulaşılabilir.

Uygun Fiyatlarla Dekoratif Ürünler

Tüller ve dantellerin detayları eğer sizin için çok klasik ve sade ise kurdele kullanarak elinizdeki dantel örneklerine rahatlıkla farklı bir hava katabilirsiniz. Dantelin klasik sunumuna eklenen kurdele, daha modern ve canlı görünüm kazandırmak için idealdir. Bu materyale ulaşmak da oldukça kolaydır. Kurdele fiyatları seçilen materyal ve boyuta göre farklılık gösterse de genellikle dekorasyon için hesaplı bir alternatiftir. Tek yapmanız gereken elinizdeki motiflere uygun renk ve boyutta bir kurdele seçmek, Hobi Dünya'da dilediğiniz ürüne sayısız alternatif kurdele çeşitleri arasından keyifli bir seçim yaparak ulaşabilir ve rahatlıkla elinizdeki motiflere uygulayabilirsiniz.

Kullanılan tüller, danteller ve güpür seçenekleri her ne kadar klasik bir hobi ürünü olarak görülse de hiçbir zaman eskimeyecek bir tarzın vazgeçilmez parçalarıdır. El emeği göz nuru olan, becerikli hanımların sergilerken gurur duyduğu ürünlere Hobi Dünya aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir; evinizi bu klasik ama çok şık parçalarla dekore edebilir; sıradan görünüme sahip havlu, perde gibi eşyalarınıza çarpıcı bir görünüm kazandırabilir; görüntüsünden sıkıldığınız kıyafetlerinize yeni bir hayat kazandırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Hobi Dünya'ya girip binlerce ürün seçeneği arasından evinize ve sizin zevkiniz, kesenize uygun sayısız renk ve model alternatifinde tülü veya danteli seçmek. El becerinizi böylelikle klasik dantel ve tülün şık dokunuşlarıyla gurur duyacağınız ürünler üretmekte kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR