100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Dantel - Güpür - Kurdele - Tül

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2 cm (dar) ve 4 cm (geniş) eninde olmak üzere iki boy mevcuttur. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Lütfen miktar kısmına kaç metre istiyorsanız yazıp sepete ekleyin. 1 metreden fazla siparişleriniz tek parça olarak gönderilecektir. Ruloda 25 me..
0.50TL 0.59TL
İşlemeli fransız dantel aplik güpür. 34 cm uzunluğunda, 16 cm genişliğindedir. Beyaz ve siyah renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
4.50TL
10 metrelik rulolar halinde satılmaktadır. 1 cm enindedir. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. Miktar kısmına, kaç rulo almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
1 cm eninde grogren kurdele 10 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. 19 farklı rengi bulunmaktadır. ..
3.00TL
2 cm enindedir. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına kaç top almak isterseniz yazınız. ..
12.50TL
Yaklaşık 6 cm eninde, 9 metre uzunluğunda fransız güpür danteli. Runner, havlu, yastık vb. çeyizlik ürünler için kenar danteli olarak kullanabilirsiniz. Beyaz, siyah, mavi, krem, pudra, bordo ve pembe renkleri mevcuttur. ..
10.00TL
Yaklaşık 3 cm eninde iğne oyası dantel. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına kaç top almak isterseniz yazınız. ..
20.00TL
7 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. Beyaz, kırmız..
5.00TL
1 yorum yapılmış.
1 cm eninde organze tül kurdele 23 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 rulo (23 metre) içindir. 18 renk seçeneği bulunmaktadır. ..
3.50TL
Kapı süsü, taç, aksesuar yapımı ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, dekoratif örme jüt, kumaş yaprak şerit. Yaklaşık 2 cm enindedir. Metre halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre yaprak şerit içindir. Kaç metre almak iste..
2.00TL
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 35 adet papatya bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 2 cm'dir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsin..
1.00TL
Rengarenk ponpon şerit. Tasarım ve örgü işleriniz için 13 farklı renk seçeneği ile pon pon şerit. Ponponların çapı 1 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç metre almak istiyorsanız girerek sipariş verebil..
2.50TL 5.90TL
10 metrelik top halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) içindir. 1 cm ve 2 cm eninde 2 farklı boy bulunmaktadır. ..
6.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz püsküllü, dantel ve kurdele süslemeli fiyonk motif. Mavi, pembe, beyaz, krem ve kahve renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş&nb..
5.90TL
8 cm eninde püsküllü dantel işleme şerit. Fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
1 cm eninde saten kurdele. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) içindir. 20 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. ..
2.00TL
3 yorum yapılmış.
 Çeşitli tasarım ve dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz lazer kesim şifon çiçek. 1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 12~14 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık..
5.00TL
10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) içindir. 1 cm, 2 cm ve 3 cm eninde 3 farklı boy bulunmaktadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
2.50TL
Gümüş sim işlemeli fransız dantel aplik güpür. 34 cm uzunluğunda, 11 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
4.00TL
4 cm eninde boncuklu saçaklı şerit. Fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
16.00TL
Metre olarak satılmaktadır. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet lazer kesim şifon çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına, kaç metre almak isterseniz girerek ..
7.50TL
10 metrelik rulo halinde satılmaktadır. 1 cm enindedir. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. Miktar kısmına, kaç rulo almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
Eni yaklaşık 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. ​Krem ve beyaz renkleri bulunmaktadır. ..
40.00TL
Beyaz ve krem renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına kaç top almak isterseniz yazınız. ..
15.00TL
Marka: HobiDunya
Yaklaşık 3 cm genişliğinde, 9 metre uzunluğunda pamuklu güpür dantel. Geçerli fiyat 1 top (9 metre) dantel içindir Beyaz ve krem renkleri mevcuttur. ..
25.00TL
Beyaz ve krem renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. ..
15.00TL
Beyaz ve krem renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına kaç top almak isterseniz yazınız. ..
15.00TL
Beyaz ve krem renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına kaç top almak isterseniz yazınız. ..
17.00TL
Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Krem ve beyaz renkleri bulunmaktadır. ..
20.00TL
Beyaz ve krem renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 top yaklaşık (9,2 metre) fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına kaç top almak isterseniz yazınız. ..
15.00TL
5 cm enindedir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Lütfen miktar kısmına istediğiniz metre miktarını giriniz. Beyaz, krem ve pembe renkleri mevcuttur. ..
1.50TL

En klasik fakat en vazgeçilmeyen hobi ürünü, kültürümüzün de bir parçası haline gelmiş dantel seçeneklerine ulaşmak şimdi çok kolay. Artık istediğiniz dantel modelleri elinizin altında, model bulana kadar tüm mağazaları gezmenize gerek yok. Hepsi Hobi Dünya ile bir tık uzağınızda.

Kültürümüzün büyük parçasını oluşturan danteller nesiller boyu aktarılarak günümüzde modern bir form kazandı. Eskiden yalnızca tek parça ve takım halinde dekoratif olarak kullanılan bu el işi, klasik hatlarını kaybetmeden modern şık tasarımlara kavuştu ve gündelik hayatın bir parçası haline geldi. Dantel çeşitleri ve modellerinin artması ile yaygınlaşan bu eğilimden dantel fiyatları da etkilendi ve daha kolay ulaşılabilir hale geldi. Eskiden bir lüks olan bu detaylar şimdi eşyalarımızı ve evlerimizi süslüyor. Yalnızca bize ait değil, dünyanın her yanından bir parça alan danteller zenginleşti ve zenginleşmeye de devam ediyor. Özellikle Fransa'dan kültürümüze aktarılmış olan güpür, geniş ilmeklerden oluşması ile perde, elbise gibi gündelik eşya tercihlerinde şık hanımların vazgeçilmezi oldu. Güpür modelleri zaman içerisinde çeşitlilik kazandı ve artık her zevke hitap ediyor ve asla modası geçmiyor. El emeği göz nuru becerikli ellerden çıkmış dantelli örtüler, sandıklardan çıkarılıyor ve şık sofralardaki yerlerini alıyor. Önceki nesillerden yadigâr perdeler evlerde gururla sergileniyor ve işlemeli, güpürlü havlular misafir ağırlamanın zarafetine eşlik ediyor.

Güpür dantel yanında zarif detaylar kazandırmak için tül ayrıntılar da seçilmekte ve oldukça hoş bir görünüm elde edilmektedir. Tüller ve güpürlerin kullanımının artması sonucunda tül çeşitleri de artmış, klasik ağırlığından kurtularak modern bir görünüme kavuşmuştur. Tül fiyatları da tülün model, kullanılan kumaşın tipi, kalitesi ve tülün boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Hobi Dünya ile kesenize ve zevkinize hitap eden tül modelleri artık çok kolay ulaşılabilir.

Uygun Fiyatlarla Dekoratif Ürünler

Tüller ve dantellerin detayları eğer sizin için çok klasik ve sade ise kurdele kullanarak elinizdeki dantel örneklerine rahatlıkla farklı bir hava katabilirsiniz. Dantelin klasik sunumuna eklenen kurdele, daha modern ve canlı görünüm kazandırmak için idealdir. Bu materyale ulaşmak da oldukça kolaydır. Kurdele fiyatları seçilen materyal ve boyuta göre farklılık gösterse de genellikle dekorasyon için hesaplı bir alternatiftir. Tek yapmanız gereken elinizdeki motiflere uygun renk ve boyutta bir kurdele seçmek, Hobi Dünya'da dilediğiniz ürüne sayısız alternatif kurdele çeşitleri arasından keyifli bir seçim yaparak ulaşabilir ve rahatlıkla elinizdeki motiflere uygulayabilirsiniz.

Kullanılan tüller, danteller ve güpür seçenekleri her ne kadar klasik bir hobi ürünü olarak görülse de hiçbir zaman eskimeyecek bir tarzın vazgeçilmez parçalarıdır. El emeği göz nuru olan, becerikli hanımların sergilerken gurur duyduğu ürünlere Hobi Dünya aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir; evinizi bu klasik ama çok şık parçalarla dekore edebilir; sıradan görünüme sahip havlu, perde gibi eşyalarınıza çarpıcı bir görünüm kazandırabilir; görüntüsünden sıkıldığınız kıyafetlerinize yeni bir hayat kazandırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Hobi Dünya'ya girip binlerce ürün seçeneği arasından evinize ve sizin zevkiniz, kesenize uygun sayısız renk ve model alternatifinde tülü veya danteli seçmek. El becerinizi böylelikle klasik dantel ve tülün şık dokunuşlarıyla gurur duyacağınız ürünler üretmekte kullanabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×