100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

İNCİ TAŞLAR

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Akrilik malzemeden yapılmış krem rengi yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengidir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket ( 10 adet ) içindir. Miktar kısmına, kaç paket almak istiyorsanız girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 2 cm çapındadır. Siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket ( 10 adet ) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Akrilik malzemeden yapılmış beyaz renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Yaklaşık 2 cm çapındadır. Krem ve siyah renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengindedir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengidir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
1 yorum yapılmış.
Akrilik malzemeden yapılmış siyah renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL
Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Krem renktedir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1,2 cm çapındadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış sıralı şerit zincir yarım inci. 4mm, 6 mm ya da 8 mm çapında birbirine bağlanmış kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 6 ve 8 mm için 23 metre, 4 mm için 46 metre şerit inci bulun..
20.00TL 22.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış çift sıralı şerit zincir yarım inci. 4 mm çapında birbirine bağlanmış çift sıra kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiya..
30.00TL
Beyaz renk çift sıralı şerit zincir yarım inci. 8 mm enindedir. Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiyatıdır. ..
30.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış sıralı şerit zincir inci. 8 mm çapında birbirine bağlanmış incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 9.2 metre şerit inci bulunur. Miktar kısmına kaç rulo almak isterseniz girerek sipariş ve..
22.00TL
Plastik malzemeden yapılmış boyalı şerit zincir inci. 8 mm çapında birbirine bağlanmış incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 9,2 metre şerit inci bulunur. Miktar kısmına almak istediğiniz rulo adedini girerek sipariş ve..
22.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış çift sıralı şerit zincir yarım inci. 4 mm çapında birbirine bağlanmış çift sıra kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiya..
30.00TL

Yarım İnci Boncuk, İnci Taşı Modelleri ve Fiyatları

Her türlü süsleme çalışmasında kullanabileceğiniz inci taşı çeşitlerini kategorimiz içerisinde, zengin bir seçenek yelpazesi eşliğinde bulabilirsiniz. Yapıştırıcı malzemeler kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde yapıştırabileceğiniz inci taşlarla harika süslemeler yapabilir, inci görünümünün sunduğu zarif ve etkileyici duruşu süslediğiniz malzemeye kazandırabilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında kesik inci taşı da bulunuyor. Alt bölümü düz olduğundan yapışma işlemini çok daha kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu tasarımların ortadan kesilmiş bir yuvarlak görünümüne sahip. Krem ve bej renginin yanı sıra kırmızı ya da siyah gibi farklı renk seçenekleri de bulunan yarım inci modelleri tekstil malzemeleri ya da ahşap gibi malzemeler üzerine kolaylıkla yapıştırılabiliyor. Renkleri kolay solmayan, kaliteli boyalarla renklendirilmiş olan ürünleri hemen sepetinize atabilirsiniz.

Tercihinizi yarım inci boncuk modellerinden yana kullanmak istemeyenler için alternatif inci taşları da kategorimiz içerisinde bulunuyor. Örneğin yıldız şeklinde dizayn edilmiş olan ve inci görünümünü birebir sunan modeller modern süsleme çalışmaları için son derece ideal bir tercih olabilir. Yıldız modelini seçenler için alternatif olarak deniz yıldızı modellerini de kategori içerisine ekledik. Hafif kıvrımlı bir duruş sergileyen bu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Alternatif süsleme çalışmalarında kullanılması için çiçek figürü kazandırılmış olan yarım inci modelleri de bulunuyor. Dört ya da beş yapraklı çiçekler, her türlü süslemeye dinamik ve natürel bir görünüm kazandıracaktır. Siyah ya da beyaz gibi farklı renk seçenekleri de bulunan çiçek inci taşları yapıştırıcı malzemeler ile kolay bir şekilde çeşitli zeminlere yapıştırılabiliyor.

Sıklıkla tercih edilen şerit inci boncuk modelleri her türlü süslemede en büyük yardımcınız olabilir. Dekoratif objeleri inci görünümünün asil duruşu ile buluşturmak için ya da takı tasarımlarında kullanmak için de bu ürünlere yönelebilirsiniz. Üzüm şeklinde hazırlanmış olan ve küçük dairelerden oluşturulmuş olan modelleri de kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Alt bölümü kesilmiş olan yarım inci şerit çeşitleri seramik ya da cam malzemeler üzerine de rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca çift sıralı inci taşları da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Sitemizde yarım inci fiyatları son derece makul seviyede tutulduğundan toplu olarak da sipariş verebilirsiniz. Daha sonraki dönemde yapacağınız süsleme çalışmalarında kullanmak için ihtiyacınızdan daha fazla sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Çünkü sitemiz üzerinden toplu inci taş boncuk satışı da yapılıyor. Uygun fiyatlar, cazip ödeme kolaylıkları ve kolay sipariş verme avantajlarından faydalanarak inci taşı çeşitlerimize hemen göz atabilir ve siparişinizi iletebilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×