İNCİ TAŞLAR

Yarım İnci Boncuk, İnci Taşı Modelleri ve Fiyatları

Her türlü süsleme çalışmasında kullanabileceğiniz inci taşı çeşitlerini kategorimiz içerisinde, zengin bir seçenek yelpazesi eşliğinde bulabilirsiniz. Yapıştırıcı malzemeler kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde yapıştırabileceğiniz inci taşlarla harika süslemeler yapabilir, inci görünümünün sunduğu zarif ve etkileyici duruşu süslediğiniz malzemeye kazandırabilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında kesik inc... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Akrilik malzemeden yapılmış krem rengi yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Yaklaşık 2 cm çapındadır. Siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket ( 10 adet ) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengidir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket ( 10 adet ) içindir. Miktar kısmına, kaç paket almak istiyorsanız girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Akrilik malzemeden yapılmış beyaz renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Yaklaşık 2 cm çapındadır. Krem ve siyah renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengindedir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Krem rengidir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
1 yorum yapılmış.
Akrilik malzemeden yapılmış siyah renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL
Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Krem renktedir. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girerek satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1,2 cm çapındadır. Bir pakette 10 adet bulunur. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış sıralı şerit zincir yarım inci. 4mm, 6 mm ya da 8 mm çapında birbirine bağlanmış kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 6 ve 8 mm için 23 metre, 4 mm için 46 metre şerit inci bulun..
20.00TL 22.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış çift sıralı şerit zincir yarım inci. 4 mm çapında birbirine bağlanmış çift sıra kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiya..
30.00TL
Beyaz renk çift sıralı şerit zincir yarım inci. 8 mm enindedir. Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiyatıdır. ..
30.00TL
Her türlü çanta, elbise, ayakkabı, telefon, aksesuar, ayna, tablet, monitör vs. süslemek için kullanılır. 30 cm eninde, 50 cm boyunda plaka halindedir. İstenilen ölçülerde keserek kullanabilirsiniz. İnciler 6 mm çapındadır. Kumaş yüzeyl..
23.60TL
Akrilik malzemeden yapılmış sıralı şerit zincir inci. 8 mm çapında birbirine bağlanmış incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 9.2 metre şerit inci bulunur. Miktar kısmına kaç rulo almak isterseniz girerek sipariş ve..
22.00TL
Plastik malzemeden yapılmış boyalı şerit zincir inci. 8 mm çapında birbirine bağlanmış incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 9,2 metre şerit inci bulunur. Miktar kısmına almak istediğiniz rulo adedini girerek sipariş ve..
22.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış çift sıralı şerit zincir yarım inci. 4 mm çapında birbirine bağlanmış çift sıra kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiya..
30.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×