Yarım İnci Boncuk, İnci Taşı Modelleri ve Fiyatları

Her türlü süsleme çalışmasında kullanabileceğiniz inci taşı çeşitlerini kategorimiz içerisinde, zengin bir seçenek yelpazesi eşliğinde bulabilirsiniz. Yapıştırıcı malzemeler kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde yapıştırabileceğiniz inci taşlarla harika süslemeler yapabilir, inci görünümünün sunduğu zarif ve etkileyici duruşu süslediğiniz malzemeye kazandırabilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında kesik inci taşı da bulunuyor. Alt bölümü düz olduğundan yapışma işlemini çok daha kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu tasarımların ortadan kesilmiş bir yuvarlak görünümüne sahip. Krem ve bej renginin yanı sıra kırmızı ya da siyah gibi farklı renk seçenekleri de bulunan yarım inci modelleri tekstil malzemeleri ya da ahşap gibi malzemeler üzerine kolaylıkla yapıştırılabiliyor. Renkleri kolay solmayan, kaliteli boyalarla renklendirilmiş olan ürünleri hemen sepetinize atabilirsiniz.

Tercihinizi yarım inci boncuk modellerinden yana kullanmak istemeyenler için alternatif inci taşları da kategorimiz içerisinde bulunuyor. Örneğin yıldız şeklinde dizayn edilmiş olan ve inci görünümünü birebir sunan modeller modern süsleme çalışmaları için son derece ideal bir tercih olabilir. Yıldız modelini seçenler için alternatif olarak deniz yıldızı modellerini de kategori içerisine ekledik. Hafif kıvrımlı bir duruş sergileyen bu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Alternatif süsleme çalışmalarında kullanılması için çiçek figürü kazandırılmış olan yarım inci modelleri de bulunuyor. Dört ya da beş yapraklı çiçekler, her türlü süslemeye dinamik ve natürel bir görünüm kazandıracaktır. Siyah ya da beyaz gibi farklı renk seçenekleri de bulunan çiçek inci taşları yapıştırıcı malzemeler ile kolay bir şekilde çeşitli zeminlere yapıştırılabiliyor.

Sıklıkla tercih edilen şerit inci boncuk modelleri her türlü süslemede en büyük yardımcınız olabilir. Dekoratif objeleri inci görünümünün asil duruşu ile buluşturmak için ya da takı tasarımlarında kullanmak için de bu ürünlere yönelebilirsiniz. Üzüm şeklinde hazırlanmış olan ve küçük dairelerden oluşturulmuş olan modelleri de kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Alt bölümü kesilmiş olan yarım inci şerit çeşitleri seramik ya da cam malzemeler üzerine de rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca çift sıralı inci taşları da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Sitemizde yarım inci fiyatları son derece makul seviyede tutulduğundan toplu olarak da sipariş verebilirsiniz. Daha sonraki dönemde yapacağınız süsleme çalışmalarında kullanmak için ihtiyacınızdan daha fazla sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Çünkü sitemiz üzerinden toplu inci taş boncuk satışı da yapılıyor. Uygun fiyatlar, cazip ödeme kolaylıkları ve kolay sipariş verme avantajlarından faydalanarak inci taşı çeşitlerimize hemen göz atabilir ve siparişinizi iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR