Menü
SEPET

İşleme Şeritler ve Çeşitleri

İşleme şeritler son yıllarda yaygınlaşmış, kenar süsleme işini pratikleştiren ürünlerdendir. Masa örtüsü süslemede, peçete kenarlarında, tekstil ürünlerinde ve daha birçok yerde kullanılabilir. Genellikle metre olarak satılır ve kullanıcının isteğine göre kesilerek veya topluca satılabilir.

Kullanılış şekli işi yapacak kişiye göre değişebilir. Basitçe havluyla birleştirip kenar süslemelerinde veya daha karmaşık şekillerde, örneğin abajur süslemede kullanılabilir. Jüt, dantelli jüt, boncuklu şeritler gibi farklı seçenekler sayesinde şeritlerin kullanım alanları da her geçen gün genişlemektedir.

Pratik ve Dekoratif Ürünler

İşleme şeritlerin birçok farklı seçenekleri mevcuttur. Ponpon şerit renkli ve göze hoş gelen bir süsleme şerididir. Şeritler kullanımları pratik olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilebilir. Kullanan kişinin yaratıcılığına göre farklı kullanım alanları türetilebilir. Örneğin eski kıyafetleri yenilemek, kıyafetlerde hataları gizlemek veya el emeği kıyafetleri hareketlendirmek için kullanıldıkları görülmektedir. Özellikle püskül şerit kıyafetlerde sık sık kullanılmaktadır.

Hobi Dünya işleme şerit ve şifon çiçek seçeneklerini sizlere en pratik şekilde sunmak için buradadır. İster işleme yapmak için şeritler isterseniz de farklı paketlemeler için şifon çiçek satın alabilir siz de hobinizi zevkle yerine getirebilirsiniz. 

Ponpon Şerit Düz Renkli
ÇOK SATAN %33indirim
Dantelli Jüt Şerit Renkli
%33indirim
Simli Harç Şerit Bordür
%20indirim
Tahta Boncuklu Saçak Şerit
%22indirim
Fileli Jüt Kurdele (10 metre)
%25indirim
Mini Ponpon Şerit 5 Metre
%25indirim
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 47 (2 Sayfa)