YAPIŞTIRICI ve SİLİKONLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2 yorum yapılmış.
Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlarına ve solventl..
19.99TL 27.14TL
Dünyaca ünlü Chem-Lock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı.Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz.256 gramdır.5 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 15 dakikada tamamen kurur. ..
82.60TL
Denlaks marka keçe, boncuk ve kasnak yapıştırıcı tutkal.700 gramdır.Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanılır.Beyaz ve şeffaf renkleri mevcuttur. ..
18.00TL
100 gramdır.Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz.Şeffaftır, iz bırakmaz. Sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
10.00TL
150 ml'dir. Kuruduğunda şeffaflaşır.Su bazlıdır ve sağlığa zararlı madde içermez.Kağıt, sim, kumaş, köpük, ahşap, boncuk ve süslerin yapıştırılmasında kullanılabilen güçlü bir yapıştırıcıdır.Hem çocuk hem de yetişkinlerin kullanımı için u..
8.26TL
Cadence marka taş yapıştırıcı.Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.20 dakikada kurur.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir...
7.08TL
Paket İçeriği:1 adet taş yapıştırma makinası 7 adet taş boyları için değiştirilebilen başlıkKullanımı Şekli:Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika ısınmaya bırakın.Taşı yapıştıracağınız noktaya cımbız ya da taş dizme k..
35.40TL
Her türlü çiçek yapımında ve el işlerinizde kullanabilirsiniz.Kuruyunca şeffaflaşır. Su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı madde içermez.Su ile incelterek kullanabilirsiniz.İnce kumaş, kurdela vb. malzemeleri kolalayıp sertleştirme..
13.00TL
Çubuk Mum Silikon Yapıştırıcı Kalın Kaliteli orjinal taywan malıdır. 20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir. Kolay erir, sağlam yapışma sağlar. 11mm çapında 30cm uzunluğu..
15.00TL
Kuruduğunda şeffaflaşır.Solvent ve sağlığa zararlı madde içermez.100 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. ..
10.00TL
Küçük Boy 7~8 mm silikon mum çubukları için uygundur.Çalışma gücü 9W.Isıtma gücü 10W.Amatör çalışmaya uygundur. Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
16.52TL
Büyük Boy, 11~12 mm çapında silikon mum çubukları için uygundur.Çalışma gücü 15W.Isıtma gücü 40W.Amatör çalışmaya uygundur. Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
29.50TL
Çubuk Mum Silikon  Yapıştırıcı İnceKaliteli orjinal taywan malıdır. 20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir. Kolay erir, sağlam yapışma sağlar. 7mm çapında 30cm uzunluğundadır..
7.50TL
Siyah ve şeffaf renkleri mevcuttur. 1 paket 500 gramdır.Chemlock Jewelyr Putty folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde takı dizaynında kristal sw..
59.00TL
Neredeyse tüm yüzeyleri birkaç saniye içerisinde birbirine yapıştırabilir.Solvent madde içermez, toksik oranı düşüktür ve yanıcı değildir.Yapıştırılacak yüzeyin kuru ve temiz olması gerekmektedir.1.5 gramlık pakettedir. ..
0.59TL
Küçük boy 20 gr, büyük boy 80 gr dır.Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlarına..
5.90TL
Ütüyle yapışan taşların kumaşa aktarılmasını sağlar.24 cm ve 32 cm genişliklerindedir.5 metre uzunluğundadır.Toptan alımlarınız için irtibata geçiniz.Kullanım AlanlarıÜtüyle yapışan taşların tekstil, çanta, ayakkabı, nakış, ..
5.90TL
3 yorum yapılmış.
Eni 50 cm , uzunluğu 2 metredir.Arma, etiket, keçe, taş dizayn vb. malzemelerin, dikiş uygulaması gerekmeksizin kumaş vb. yüzeylere yapıştırılmasını sağlayan özel bir yapıştırıcı film folyodur.Çanta, ayakkabı, taş, metal taş yapıştırma, nakış..
11.80TL
Taş diziminde macun ya da cımbız gibi zor durumlara artık son.Özel olarak geliştirilmiş taş tutucu kalem ile taşları çok kolay bir şekilde tutup istediğiniz alana uygulayabilirsiniz.Kurşun kalem biçimindedir ve ucu açılarak kullanılır.***..
5.90TL
Taş diziminde taşların dağılması ya da yumuşak yüzeyden alınamaması gibi zor durumlara artık son.Özel olarak geliştirilmiş plastik taş tabağı ile taşları dağılmadan bir arada tutabilir, taş tutma kalemi ya da cımbız ile kolayca alabiliirsini..
1.18TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×