100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

YAPIŞTIRICI ve SİLİKONLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Paket İçeriği: 1 adet taş yapıştırma makinası 4 adet taş boyları için değiştirilebilen başlık 1 adet ayaklık 12 çeşit numunelik taşlar Kullanımı Şekli: Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika en düşük ısıda ısınmaya bırakı..
199.00TL
PeveA marka keçe, boncuk ve kasnak yapıştırıcı tutkal. 700 gramdır. Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanılır. Beyaz ve şeffaf renkleri mevcuttur. ..
25.00TL
Cadence marka su bazlı taş yapıştırıcı 50 ml. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. 20 dakikada kurur. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dire..
10.00TL
Paket İçeriği: 1 adet taş yapıştırma makinası 7 adet taş boyları için değiştirilebilen başlık Kullanımı Şekli: Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika ısınmaya bırakın. Taşı yapıştıracağınız noktaya cımbız ya da taş dizme k..
50.00TL
Çubuk Mum Silikon Yapıştırıcı Kalın Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   11mm çapında 30cm uzunluğundadır. ..
16.00TL
E7000 yapıştırıcı; metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanabileceğiniz şeffaf bir yapıştırıcıdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Solvent bazlı olduğundan, kokulu bir yapıştırıcıdır.  50 mL'dir..
10.00TL
Kristal taşlar ve boncukları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlarına ve solventlere geniş ısı aralığında mükemmel d..
20.00TL
Kuruduğunda şeffaflaşır. Solvent ve sağlığa zararlı madde içermez. 100 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. ..
15.00TL
Büyük Boy, 11~12 mm çapında silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 15W. Isıtma gücü 40W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
40.00TL
Genel amaçlı, suya dayanıklı sıvı soğuk silikon yapıştırıcı. 100 ml'lik plastik şişededir. Yaklaşık 15 dakikada kurur. ..
5.00TL 6.50TL
Marka: Artdeco
Artdeco çok amaçlı sprey yapıştırıcı, yapıştırma ve kaplama gücü yüksek ve hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır. Kağıt, plastik, karton, köpük, kumaş ve boyanmış veya boyanmamış metal, ahşap, halı gibi çok çeşitli malzemeleri kalıcı olarak birbir..
35.00TL
Her türlü çiçek yapımında ve el işlerinizde ip ve kumaşları sertleştirmek için kullanılan pevea çiçek tutkalı. Kuruyunca şeffaflaşır. Su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı madde içermez. Su ile incelterek kullanabilirsiniz. 500 gramlık ambala..
20.00TL
Çubuk Mum Silikon  Yapıştırıcı İnce Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   7mm çapında 25 cm uzunluğundadı..
9.00TL
3 yorum yapılmış.
Küçük Boy 7~8 mm silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 9W. Isıtma gücü 10W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
17.50TL
Cadence marka su bazlı taş yapıştırıcı 750 ml ekonomik boy. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Taşların parlaklığını kaybetmesini engeller. 20 dakikada kurur. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdı..
100.00TL
Marka: HobiDunya
2 cm eninde, 25 metre uzunluğunda, çift taraflı, ütüyle yapışan tela. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir. ..
20.00TL
Marka: Gütermann
GÜTERMANN CREATİV HT2 TEKSTİL YAPIŞTIRICISI; her türlü kumaş, keçe, deri ve tekstil ürünlerinizi yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Alman üretimi olan gütermann yapıştırıcı, punch ve kırkyama nakışında da r..
36.00TL
Neredeyse tüm yüzeyleri birkaç saniye içerisinde birbirine yapıştırabilir. Solvent madde içermez, toksik oranı düşüktür ve yanıcı değildir. Yapıştırılacak yüzeyin kuru ve temiz olması gerekmektedir. 1.5 gramlık pakettedir. ..
1.00TL
Kumaşı kumaşa yapıştırmaya yarayan 120 ml sıvı, cadence kumaş aplike medium yapıştırıcı. Pamuklu kumaşlarda kullanabilirsiniz. ..
9.00TL
Marka: Rich Boya
Ahşap, seramik, cam, metal gibi yüzeylere peçeteyi kolayca yapıştırmanızı sağlayan rich soft peçete tutkalı. 130 cc'dir. Fırça ya da parmağınızla kolayca uygulayabilirsiniz. ..
12.00TL
Dünyaca ünlü Chem-Lock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı. Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz. 256 gramdır. 5 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 15 dakikada tamamen kurur. ..
125.00TL
Marka: Rich Boya
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 70 cc. Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır. Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
7.50TL
Siyah ve beyaz renkleri mevcuttur. 1 paket 1 kilogramdır. 200 gramlık 5 ayrı bölmede bulunmaktadır. Folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde takı d..
150.00TL
Marka: Rich Boya
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 130 cc'lik ambalajdadır. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
12.00TL
Marka: Rich Boya
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 250 cc'lik plastik kavanoz halindedir. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler..
23.50TL
Marka: Funny Kids
Funny Kids superfix su bazlı çok güçlü bir yapıştırıcı olup kurudukça şeffaflaşan pratik kullanım ucu ile özel bir üründür. Özellikle zor alanlarda savaroski taş yapıştırmalarında, ahşap, cam, seramik, kağıt gibi yüzeylerde üzerine yapıştırac..
12.00TL
Dünyaca ünlü ChemLock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı 30 minute. Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz. 256 gramdır. 30 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 2 saatte tamamen&nbs..
125.00TL
Küçük boy 20 gr, büyük boy 80 gr dır. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlarına..
6.00TL
Marka: Rich Boya
Ahşap, seramik, cam, metal gibi yüzeylere peçeteyi kolayca yapıştırmanızı sağlayan rich soft peçete tutkalı. 250 cc'dir. Fırça ya da parmağınızla kolayca uygulayabilirsiniz. ..
24.00TL
Marka: Rich Boya
130 cc lik ambalajda polimer çiçek tutkalı. Hamur çiçek yada benzeri uygulamalarda kullanılan kraft hamuru hazırlamak için nişasta ile karıştırılıp kullanılır. Kuruduktan sonra akrilik bazlı boyalar ile boyayabilirsiniz. ..
8.50TL
Marka: Rich Boya
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 120 cc. Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır. Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
11.50TL
2 yorum yapılmış.
Mitre Apel, çift komponentli hızlı yapıştırıcı. Aktivatör yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü artırır. Yapışmayı hızlandırır. Ahşap profillerin yapıştırılması, MDF, kauçuk, sunta plastik ve lastik yapıştırılması,..
20.00TL

Hobi olarak evde bir şeyler üretmeyle ilgilenen herkesin bu yaratıcı süreçte ihtiyaç duyduğu araçlar vardır. Farklı malzemeleri bir araya getirmek, bu malzemelerin birbiriyle uyum içerisinde görünmesini sağlamak, özellikle ahşap boyama gibi hem zahmetli, hem de oldukça keyifli hobilerin en önemli adımlarından birisidir. Örneğin taş yapıştırma, günümüzde en çok kullanılan yöntemlerden birisi olarak ön plana çıkıyor.

Yaptığınız bir işe boyut katmak, daha canlı ve hareketli görünmesini sağlamak oldukça tercih edilen yöntemlerden birisi. Bu, kimi zaman eskitme, kimi zaman çatlatma, kimi zaman da yapıştırma gibi farklı yöntemlerle başarılabiliyor. Taş yapıştırma, bilindik ve tercih edilirliği yüksek fikirlerden birisi. Gerek uygulamasının kolay olması, gerek sağlıklı bir şekilde ve nitelikli araçlar kullanılarak yapılırsa görselliği boyutlandırabilmesi ve şıklık katması nedeniyle oldukça sık kullanılıyor.

Yapıştırıcı Çeşitleri

Silikon, farklı ürünlerin sağlam bir şekilde istenen yüzeye yapışması için çok sık kullanılan bir yapıştırıcı. Ancak burada iyi yapıştırıcılar bulunabilmesi ve yüzeye sağlam yapışan taşlarla işin şıklığının artırılabilmesi çok önemli.

Taş yapıştırıcısı ise özellikle taşların tüm yüzeylere verimli bir şekilde yapıştırılabilmesi için kullanılıyor. Her çalışmanızda etkili sonuçlar alabilmek ve ürünlerin kullanışlılığını artırabilmek için kaliteli yapıştırıcılar tercih etmelisiniz. 

En iyi taş yapıştırıcısı ürünler için Hobidunya.com’u tercih edin. 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×