150,00 TL KDV Dahil
200,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
60,00 TL KDV Dahil
110,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil

Yapıştırıcı ve Silikonlar Hobidunya.com’da!

Kırılan ürünlerinizi atmaya kıyamıyorsanız yapıştırmak en iyi seçimlerden bir tanesidir. Bu sayede siz kırıldığını bilseniz de eskisi gibi olacaktır. Peki, hangi ürüne hangi yapıştırıcıyı kullanmalıyım? Silikon mu almalıyım yapıştırıcı mı? Daha çok çeşitlendirebileceğiniz sorularınızı yanıtlıyoruz. Sitemize girerek tüm bu ürünleri inceleyebilir, ürünlerin kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hobidunya.com size birden fazla çeşidi olan yapıştırıcıları sunmaktadır. Haydi, inceleyelim bu ürünler hangi alanlarda kullanılıyor.

Ahşap tutkalı, isminden de anlaşılacağı gibi ahşaptan yapılan ürünler için üretilmiş malzemelerin birbirlerine sıkı bir şekilde yapıştırılmasını sağlayan özel formüle sahip yapıştırıcılardır. Günümüzde ahşaptan üretilen mobilya ve ürünlerin çeşitlilik göstermesiyle birlikte ahşap yapıştırıcı ürünlere duyulan ihtiyaç da artmıştır.

Birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok ahşap yapıştırıcı ürünün piyasada bulunduğunu söylemek mümkündür. Bu çeşitlilik, farklı yapıdaki ürünlerin farklı ahşap türlerini yapıştırma işlemlerinde kullanıldığı için gerekli bir durumdur.

Cam yapıştırıcısı, camdan yapılan ürünler için üretilmiştir. Oldukça kuvvetli olan bu yapıştırıcılar ile vazo, ayna vb ürünlerinizi rahatlıkla birleştirebilirsiniz. Özellikle, camı cama yapıştırmada mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Her Çeşit Yapıştırıcı Ürününü Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Cam yapıştırıcılarını minik noktalar halinde parçalara sürüp biraz bekletin. 2-3 dakika içerisinde eskisinden daha sağlam olacaktır. Bu ürünler genel olarak şeffaf olduğu için renkli camlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Cam yapıştırıcı çeşitlerini sitemizden uygun fiyatlara bulabilirsiniz!

Çiçek tutkalı, diğer yapıştırıcılardan biraz daha farklıdır. Çiçek tutkalı bir şeyleri yapıştırmaktan ziyade seramik hamuru yapımında tercih edilir. Bu yapıştırıcı kuruyunca şeffaflaşır ve kokusuzdur. Su bazlı bir üründür, kullanılırken su ile inceltilebilir.

Taş yapıştırıcısı, taş ve mermer yapıştırmak için en çok kullanılan yapıştırıcıların başında gelmektedir. Bu ürün oldukça iyi işler çıkartsa da taşın büyüklüğü ve ağırlığına göre seçimi yapılması gerekir. İç veya dış mekânlarda da yapıştırıcı seçimi yapılırken dikkat edilmelidir. Çünkü bazı yapıştırıcılar çok kuvvetli olmasına karşın suya ve zorlu hava koşullarına dayanıklı değildir.

Bu ürünler için iç mekânları tercih etmek daha doğru olacaktır. Suyun temas edeceği banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılacaksa üzerine silikon uygulaması yapılmalıdır. Silikon çekerken kullanılan silikon tabancası ürününü sitemizden hemen sipariş edebilirsiniz!

Ürünü uygularken yüzeyi mutlaka temizlemelisiniz. Eğer zeminde eski yapıştırıcıdan kalan kalıntılar varsa zımpara yapmalısınız. Yapıştırıcıyı taşın üzerine sürün ve yapıştırmak istediğiniz alan ile hemen birleştirin. Kuruduğundan emin olana kadar su ile temas ettirmeyin.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Hobidunya.com!

Kumaş yapıştırıcısı, kokusuz bir üründür. Bazı ürünleri sadece pamuklu ürünler için üretilmiştir. Kumaş üzerine kumaş ürünleri yapıştırmak için kullanılan etkili bir yapıştırıcıdır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Su bazlı bir yapıştırıcıdır ve 24 saat içerisinde kurur. Oldukça dayanıklı yapıştırıcılardır. Kumaşları yıkamanız halinde sorun yaşamazsınız.

Dekopaj tutkalı, ahşap, mdf, polyester, kâğıt, cam ve kumaş gibi tüm yüzeylerde kullanılan, bu zeminlere resim ve fotoğrafların fiziki olarak transfer olmasını sağlayan yapıştırıcılardır. Bu ürünü kullanmak istediğiniz yüzeyin temizliği çok önemlidir. Ne kadar pürüzsüz bir görüntü elde etmek istiyorsanız o kadar dikkat etmelisiniz.

Uygulama yapmak istediğiniz yüzey beyaz ya da beyaza yakın bir renk ise daha net görseller elde edersiniz. Akrilik boya uygulanan yüzeylere bu işlemi yapabilirsiniz. Kuruması için 24 saat bekletmeniz yeterli olacaktır.

Japon yapıştırıcısı, çabuk kuruyan, ısı direnci yüksek olan, az bir miktarla yapışma sağlayan, çok küçük boşluklara bile nüfuz eden bir yapıştırıcılardır. En çok bilinen ürünlerden bir tanesidir. Her yüzeyde kullanılabilir.

Daha kolay uygulama yapacağınız bir ürün arıyorsanız sprey yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Püskürtme işleminden sonra yapıştırmak istediğiniz alanları birleştirmelisiniz. Oldukça kuvvetli ve çabuk kuruyan bir üründür.

İhtiyacınız olan yapıştırıcıyı bulmanız için tek yapmanız gereken Hobidunya.com adresine girmek! Siz ihtiyacınız olan ürünü sepete ekleyin, bizde hemen evinize gönderelim!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR