100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kumaş ve Keçe Yapıştırıcıları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kuruduğunda şeffaflaşır. Solvent ve sağlığa zararlı madde içermez. 100 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. ..
15.00TL
Marka: HobiDunya
2 cm eninde, 25 metre uzunluğunda, çift taraflı, ütüyle yapışan tela. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir. ..
20.00TL
Marka: Gütermann
GÜTERMANN CREATİV HT2 TEKSTİL YAPIŞTIRICISI; her türlü kumaş, keçe, deri ve tekstil ürünlerinizi yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Alman üretimi olan gütermann yapıştırıcı, punch ve kırkyama nakışında da r..
36.00TL
Kumaşı kumaşa yapıştırmaya yarayan 120 ml sıvı, cadence kumaş aplike medium yapıştırıcı. Pamuklu kumaşlarda kullanabilirsiniz. ..
9.00TL
9 yorum yapılmış.
Eni 50 cm , uzunluğu 2 metredir. Arma, etiket, keçe, taş dizayn vb. malzemelerin, dikiş uygulaması gerekmeksizin kumaş vb. yüzeylere yapıştırılmasını sağlayan özel bir yapıştırıcı film folyodur. Çanta, ayakkabı, taş, metal taş yapıştırma, nakış..
15.00TL

Kumaş, pek çok hobi ürününün vazgeçilmez malzemelerinden birisidir. Kumaşlar sayesinde hayallerimizi gerçekleştirebiliyor, farklı kumaşlardan yepyeni tasarımlar ortaya koyabiliyor ve bunu oldukça ucuza mal edebiliyoruz. Her hobi türünde olduğu gibi, kumaşı ana malzeme olarak kullanan hobi ürünlerinde de çok farklı ve dikkat çekici yeni teknikler geliştirilerek kullanıma sunuldu. Böylelikle, önceden oldukça zor olan işlemler artık çok kısa bir zaman içerisinde halledilmekle beraber verimli sonuçlar alınıyor. Kumaş yapıştırıcısı da bunlardan en önemlisi olarak örnek gösterilebilir.

Farklı tekstil ürünlerini bir araya getirerek yepyeni tasarımlar ortaya koymak, bu işlerle uğraşan herkes için güzel bir hayaldir. Ancak neyin neyle birleştirileceğinin bilinmesi, çoğu zaman yeterli olmuyor. Bununla birlikte, hangi teknik ile birleştirileceğinin de tespit edilmesi gerek. Yapıştırma, günümüzde en sık kullanılan tekniklerden birisi. Gerek tek bir kumaşın düzgün bir şekilde katlanabilmesi, gerekse farklı kumaşların bir araya getirilebilmesi için kullanılan çift taraflı yapışkan tela, oldukça verimli bir araç.

Keçe Yapıştırıcısı

Tekstil yapıştırıcısı, sıklıkla kullanılan bir yapıştırıcı türü. Bu yapıştırıcıların en önemli özelliği, kumaşa zarar vermeden ve istenilen formda yapıştırmanın kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi. Kullanılan kumaşlarla farklı tasarımlar ortaya koymak ya da tek bir kumaşın katlanmasıyla farklı bir görünüm elde edilmesi amacıyla üretilen kumaş yapıştırıcısı ürünler oldukça uzun zamandır tercih ediliyor.

Pek çok tasarıma ilham kaynağı olan keçe, dikkat çeken tekstil ürünlerinden yalnızca birisi. Keçe ile yapabileceğiniz modellerin, ortaya koyabileceğiniz şekillerin sınırı yalnızca sizin hayal gücünüz diyebiliriz. Oldukça işlevli ve kolay biçimlendirilen bu tekstil ürününün istenen forma getirilebilmesi ve o formda sabitlenebilmesi için kullanılan keçe yapıştırıcısı, el yapımı ürünlerin üretim malzemeleri içerisinde olmazsa olmazlardan birisi.

Yapışkan Tela

Çift taraflı olması nedeniyle tercih edilen yapışkan tela, kullanıcılarının ihtiyaçlarına anında ve yüksek performansla cevap verebiliyor. Bu nedenle, tekstille gerek profesyonel olarak ilgilenen, gerekse kumaşlar aracılığıyla hobi ürünleri ortaya koymak isteyen herkesin elinin altında bulunarak uzun zamandır işleri kolaylaştırıyor. Bir kumaşın etrafına çekilen tela sayesinde ister başka bir kumaşla birleşmesini, ister uyguladığınız kumaşın sağlam bir şekilde katlanmasını sağlayabilirsiniz. Ütü aracılığıyla gerçekleştirilen bu işlem sayesinde verimli sonuçlar alacağınız kesin. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir ürün tercih etmek de sizin elinizde. Hem kalitesiyle hem de fiyatlarıyla kullanıcılarının yüzünü güldüren Gutermann kumaş yapıştırıcısı, uzun süredir her kullanıcının takdirini kazanıyor.

Tüm bu hobi ürünlerini hobidünya.com üzerinden kolayca ve uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×