Kumaş ve Keçe Yapıştırıcıları

Kumaş, pek çok hobi ürününün vazgeçilmez malzemelerinden birisidir. Kumaşlar sayesinde hayallerimizi gerçekleştirebiliyor, farklı kumaşlardan yepyeni tasarımlar ortaya koyabiliyor ve bunu oldukça ucuza mal edebiliyoruz. Her hobi türünde olduğu gibi, kumaşı ana malzeme olarak kullanan hobi ürünlerinde de çok farklı ve dikkat çekici yeni teknikler geliştirilerek kullanıma sunuldu. Böylelikle, önceden oldukça zor olan işlemler artık çok kısa bir zaman içerisinde halledilmekle beraber verimli son... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kuruduğunda şeffaflaşır. Solvent ve sağlığa zararlı madde içermez. 100 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. ..
15.00TL
Marka: Gütermann
Gütermann Creativ HT3, 2 cm eninde, 25 mt uzunluğunda, çift taraflı, ütüyle yapışan tela. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir.  ..
20.00TL
Marka: Gütermann
GÜTERMANN CREATİV HT2 TEKSTİL YAPIŞTIRICISI; her türlü kumaş, keçe, deri ve tekstil ürünlerinizi yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Alman üretimi olan gütermann yapıştırıcı, punch ve kırkyama nakışında da r..
36.00TL
Kumaşı kumaşa yapıştırmaya yarayan 120 ml sıvı, cadence kumaş aplike medium yapıştırıcı. Pamuklu kumaşlarda kullanabilirsiniz. ..
9.00TL
5 yorum yapılmış.
Eni 50 cm , uzunluğu 2 metredir. Arma, etiket, keçe, taş dizayn vb. malzemelerin, dikiş uygulaması gerekmeksizin kumaş vb. yüzeylere yapıştırılmasını sağlayan özel bir yapıştırıcı film folyodur. Çanta, ayakkabı, taş, metal taş yapıştırma, nakış..
15.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×