Tutkallar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
PeveA marka keçe, boncuk ve kasnak yapıştırıcı tutkal.700 gramdır.Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanılır.Beyaz ve şeffaf renkleri mevcuttur. ..
18.00TL
Pevea marka şeffaf boncuk ve hobi tutkalı 100 gram.Keçe, boncuk ve craft işlerinizde yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz.Şeffaftır, iz bırakmaz. Sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
5.00TL 10.00TL
Marka: Cadence
Cadence, şeffaf craft tutkalı 150 ml'dir. Kuruduğunda şeffaflaşır.Su bazlıdır ve sağlığa zararlı madde içermez.Kağıt, sim, kumaş, köpük, ahşap, boncuk ve süslerin yapıştırılmasında kullanılabilen güçlü bir yapıştırıcıdır.Hem çocuk hem de ..
8.00TL
Her türlü çiçek yapımında ve el işlerinizde kullanabilirsiniz.Kuruyunca şeffaflaşır. Su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı madde içermez.Su ile incelterek kullanabilirsiniz.İnce kumaş, kurdela vb. malzemeleri kolalayıp sertleştirme..
13.00TL
Marka: Rich Hobby
Ahşap, seramik, cam, metal gibi yüzeylere peçeteyi kolayca yapıştırmanızı sağlayan rich soft peçete tutkalı.130 cc'dir. Fırça ya da parmağınızla kolayca uygulayabilirsiniz. ..
8.50TL
Marka: Rich Hobby
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz250 cc'lik plastik kavanoz halindedir. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler..
15.00TL
Marka: Cadence
Cadence Decoupage Plus Dekopaj Tutkalı 250 ml, kağıt ve kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır.Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır. 10-20 dakika sonra kuruduğunda..
12.00TL
Marka: Rich Hobby
130 cc lik ambalajda polimar çiçek tutkalı.Hamur çiçek yada benzeri uygulamalarda kullanılan kraft hamuru hazırlamak için nişasta ile karıştırılıp kullanılır.Kuruduktan sonra akrilik bazlı boyalar ile boyayabilirsiniz. ..
6.00TL
Marka: Rich Hobby
Her türlü tekstil yapıştırma işlerinde kullanabileceğiniz 250 cc rich magic kumaş dekupaj tutkalı.Su bazlı olup cilde zarar vermez. ..
15.00TL
Marka: Rich Hobby
Rich stiffy fabric stiffener kumaş sertleştiricisi 250 cc plastik kavanozda satılmaktadır.Her türlü kumaş, kumaş çiçek, dantel, kurdela ve pamuklu iplerin sertleştirilmesinde kullanılır. Ortalama 6~8 saatte kurur. ..
15.00TL
Marka: Cadence
Cadence Kumaş Dekopaj Yapıştırıcı 120ml; kumaş yüzeylerde kullanılan koruyucu ve sabitleyici dekopaj tutkalıdır.Çabuk kurur. Birden fazla tabaka halinde fırça yada sünger ile uygulanabilir.Kuruduğunda şeffaflaşır. Tersten ütülenerek fisk..
11.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×