Tutkallar

Hobi amaçlı yapılan elişlerinin vazgeçilmezlerinden ve en önemli araçlarından birisi de tutkallardır. Tutkallar kısa sürede dikkat çeken, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tutkallar için en önemli belirleyici ise kalitesidir. Bu tür yapıştırıcılar, iz bırakmaması ve belli olmaması ile diğerlerinden ayrılır. Farklı işlevler için üretilen tutkal çeşitleri arasından sizin için en uygununu bularak işlerinizde nitelikli ve şık sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tutkal, hobi çalış... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
PeveA marka keçe, boncuk ve kasnak yapıştırıcı tutkal. 700 gramdır. Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanılır. Beyaz ve şeffaf renkleri mevcuttur. ..
25.00TL
Cadence, şeffaf craft ve hobi tutkalı 150 ml'dir. Kuruduğunda şeffaflaşır. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı madde içermez. Kağıt, sim, kumaş, köpük, ahşap, boncuk ve süslerin yapıştırılmasında kullanılabilen güçlü bir yapıştırıcıdır. Hem çocuk..
8.00TL
Her türlü çiçek yapımında ve el işlerinizde ip ve kumaşları sertleştirmek için kullanılan pevea çiçek tutkalı. Kuruyunca şeffaflaşır. Su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı madde içermez. Su ile incelterek kullanabilirsiniz. 500 gramlık ambala..
20.00TL
Marka: Rich Boya
Ahşap, seramik, cam, metal gibi yüzeylere peçeteyi kolayca yapıştırmanızı sağlayan rich soft peçete tutkalı. 130 cc'dir. Fırça ya da parmağınızla kolayca uygulayabilirsiniz. ..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 130 cc'lik ambalajdadır. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 250 cc'lik plastik kavanoz halindedir. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler..
20.00TL
Marka: Rich Boya
Ahşap, seramik, cam, metal gibi yüzeylere peçeteyi kolayca yapıştırmanızı sağlayan rich soft peçete tutkalı. 250 cc'dir. Fırça ya da parmağınızla kolayca uygulayabilirsiniz. ..
20.00TL
Marka: Rich Boya
130 cc lik ambalajda polimer çiçek tutkalı. Hamur çiçek yada benzeri uygulamalarda kullanılan kraft hamuru hazırlamak için nişasta ile karıştırılıp kullanılır. Kuruduktan sonra akrilik bazlı boyalar ile boyayabilirsiniz. ..
7.50TL
Marka: Rich Boya
Her türlü tekstil yapıştırma işlerinde kullanabileceğiniz 250 cc rich magic kumaş dekupaj tutkalı. Su bazlı olup cilde zarar vermez. ..
20.00TL
Marka: Rich Boya
Rich stiffy fabric stiffener kumaş sertleştiricisi 250 cc plastik kavanozda satılmaktadır. Her türlü kumaş, kumaş çiçek, dantel, kurdela ve pamuklu iplerin sertleştirilmesinde kullanılır. Ortalama 6~8 saatte kurur. ..
20.00TL
Marka: Rich Boya
Rich aplike tutkalı; dekoratif ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı kokusuz bir tutkaldır. Aplike tutkalı, kumaşı kumaşa yapıştırmak için kullanılan özel bir yapıştırıcıdır. Yapıştırdıktan yaklaşık 24 saat sonra kumaş tersin..
9.00TL
Cadence Kumaş Dekopaj Yapıştırıcı 120ml; kumaş yüzeylerde kullanılan koruyucu ve sabitleyici dekopaj tutkalıdır. Çabuk kurur. Birden fazla tabaka halinde fırça yada sünger ile uygulanabilir. Kuruduğunda şeffaflaşır. Tersten ütülenerek fisk..
14.25TL
Marka: Rich Boya
Rich kadife tutkalı; dekoratif ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı kokusuz tutkaldır. Kadife tozu uygulanacak yüzeye 1 kat sürülmeli ve üzerine kadife tozu serpilmelidir.  Ürün kuruduktan sonra şeffaflaşacak ve herhangi bir..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×