100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

DEKOR SÜSLEME TAŞLARI

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2,5 cm boyutunda kare şeklindedir. Üst kısmı prizma şeklinde kare desenlidir. Orjinal parlak akrilik malzemeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı kullanarak uygulayabilirsiniz. 1 pakette 100 adet taş bulunur. Miktar kısmına kaç paket satın almak ist..
20.00TL
3 cm boyutunda kare şeklindedir. Üst kısmı kare desenlidir. Orjinal kristaldir. Yapıştırıcı kullanarak uygulayabilirsiniz. ..
0.60TL
2.5 cm çapındadır.Üst kısmı kare desenlidir. Orjinal parlak akrilik malzemeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı kullanarak uygulayabilirsiniz. 1 pakette 100 adet taş bulunur. Miktar kısmına istediğiniz paket adedini girerek sipariş verebilirsini..
20.00TL
1 metre uzunluğundadır. Taşlar orjinal kristaldir. Bağlantı aparatları altın ya da gümüş rengi olabilir. Lütfen sipariş esnasında istediğiniz rengi seçiniz. Taşların büyüklüğü 14 mm dir. Ucunda 30 mm kristal top taş bulunmaktadır. Bağl..
15.00TL
11 yorum yapılmış.
Metal yuvalı, parlak kristal mısır taşlı şerit taş. Metal kısmı altın yada gümüş rengi kaplamalıdır. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Sık taşlıdır. (1 metrede yaklaşık 270 ~ 330 adet taş bulunur) Rulo halinde satın almak isterseniz adet kıs..
3.50TL 4.00TL
7 yorum yapılmış.
110 cm boyunda 6 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek kullanabilirsiniz. Tek parça rulo halinde almak isterseniz 110 cm boyunda 40 cm eninde rulo mevcuttur. Tek parça rulo için adet kısmına 5 yazarak sepete ek..
29.50TL 35.40TL
1 yorum yapılmış.
14 mm çapındadır. İki deliklidir ve yapımı çok kolaydır. Bağlantı malzemeleri fiyata dahil değildir. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Minimum sipariş adedi 10 adettir. ..
0.25TL
Parlak kristal dizi taşlı metal şerit.> 3 sıra taşlıdır. Taşların boyutu 3 mm (ss12)'dir. Toplam eni 2 cm dir. Metre halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Kaç metre isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. ..
12.00TL
Taşların boyutu yaklaşık 2,5 mm (SS8) dir. Taşlar janjanlı (yanardöner) renktedir. Metal kısmı gümüş ya da altın renk kaplama seçebilirsiniz. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Almak istediğiniz metre miktarını miktar kısmına yazıp satın alabilirsi..
5.00TL
Taşların boyutu yaklaşık 3 mm (SS12) dir. Geçerli fiyat 1 metre içindir. ( 1 metrede yaklaşık 250 adet sıralı taş bulunur ) Rulo halinde satın almak isterseniz adet kısmına 30 yazıp satın alabilirsiniz. (50 metrelik rulo gönderilecektir.) Te..
5.00TL
1 yorum yapılmış.
18 mm boyunda, 10 mm enindedir. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sat..
3.00TL
Her türlü ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon vs. süslemek için kullanabileceğiniz kristal taşlı meş plaka. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Üzerindeki dikdörtgen taşlar 5 *10 mm, yuvarlak taşlar 2 mm boyutlarındadır. ..
40.00TL
10 mm X 14 mm boyutunda renkli kristal cam arpa taş. 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet taş içindir. Adet kısmına kaç tane almak isterse..
0.50TL
14 mm çapında renkli kristal cam taş. 5 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet taş içindir. Adet kısmına kaç tane almak isterseniz girip satın ..
0.50TL
24 cm eninde, 40 cm boyunda, orjinal kristal bronz renk taşlı tabaka mesh. Üzerindeki taşlar 2 mm boyutunda ve 1. kalite kristal parlaklığındadır. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile yapıştırab..
45.00TL
24 cm eninde, 40 cm boyunda, orjinal kristal hematit renk taşlı tabaka mesh. Üzerindeki taşlar 2 mm boyutunda ve 1. kalite kristal parlaklığındadır. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile yapıştır..
45.00TL
Swarovski kristal yarım daire taş 15 mm boyunda, 5 mm enindedir. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 10 adet içindir. Pembe ve mavi renkleri me..
5.00TL
1 cm boyutunda kare şeklinde parlak kristal taşlardan oluşur. Her türlü çanta, elbise, ayakkabı, telefon, aksesuar, ayna, tablet, monitör vs. süslemek için kullanılır. 24 cm eninde, 40 cm boyunda plaka halindedir. İstenilen ölçülerde keserek ku..
40.00TL
Her türlü kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, laptop, bebek anı defteri, ayna, telefon süslemek için kullanılan kristal taşlı meş. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Üzerindeki kare taşlar 7 mm, yuvarlka taşlar 2 mm'dir. Uygulanacak ala..
40.00TL
3 cm çapında siyah şeritli kristal cam taş. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet taş içindir. Adet kısmına kaç tane almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
3 cm çapında kırmızı şeritli kristal cam taş. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet taş içindir. Adet kısmına kaç tane almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
3 cm çapında kristal cam ayna taş. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet taş içindir. Adet kısmına kaç tane almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon vs. süslemek için kullanabileceğiniz gümüş renk dökme polyester taşlı meş. 40 cm boyunda 24 cm enindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile ..
40.00TL
Ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon vs. süslemek için kullanabileceğiniz siyah renk dökme polyester taşlı meş. 40 cm boyunda 24 cm enindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere üt..
40.00TL
Ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon, tablet, laptop, günlük süslemek için kullanılabilen renkli taşlı tabaka meş. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Üzerindeki taşlar 2 mm boyutundadır. Uygulanacak alanın boyutlarına göre ..
40.00TL
Balık şeklinde kristal swarovski taş. Ortası deliklidir. İpe dizerek ya da dikerek kullanılabilir. 14 mm boyunda, 6 mm enindedir. Taş yapıştırıcısı kullanarak cam, metal, kumaş gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. 10 adetlik paketler halinde ..
6.00TL

Dekor süsleme taşları, ev dekorlarına farklı hava katan ve dekorları çok şık gösteren malzemelerdir. Taşların kullanımının çok çaba gerektirmemesi sebebiyle sıklıkla tercih edilir ve birçok kişi tarafından uygulanır. Dekor taşlar birçok farklı dekor için özel olarak imal edilmiştir. Ev dekorunda farklı şeyler arayan ev sahipleri için biçilmiş kaftandır.

Taşların kullanımları kolay olduğu için sizi yormaz ve enerjinizin büyük kısmını tasarım kısmına ayırmanıza olanak tanır. Bu taşlar sayesinde hayal ettiğiniz süslemeleri yapabilir ve el emeğinizle evinizi daha güzel hale getirebilirsiniz. Süsleme taşı sizin hayal gücünüzü besleyecektir. Ortaya farklı ürünler çıkarırken aynı zamanda bir hobi sahibi olacak ve stresinizden kurtulacaksınız. İsterseniz hediyelik işler ortaya çıkarabilir isterseniz de kişisel kullanımınız için bir şeyler ortaya koyabilirsiniz.

Taşlar kullanım alanlarına göre özelleştirilmiştir. Farklı geometrik yapılarda ve figürlerde olabilen dekor taşlar ile farklı zevklere hitap edecek ürünler yapmak çok kolaydır.

Hobidunya.com sizlere en güzel süsleme taşlarını sunmaktadır. Bu taşlar sayesinde sizler de hemen istediğiniz ürünleri yenilemeye başlayabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×