100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Takı Uçları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yaklaşık 4 cm boyutunda, antik sarı renkte, açılır kapanır kolye takı ucu. İç kısmına sevdiklerinizin resimlerini koyabilirsiniz. ..
10.00TL
4 cm X 6 cm boyutlarında kanaviçe kolya aparatı.Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsan..
6.00TL
Kolye, takı ve çeşitli aksesuar tasarımlarınızda kullanabileceğiniz incili ve taşlı metal aparat uç 3 cm çapındadır. Kararmaz altın kaplamalıdır. ..
10.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir. Antik sarı renk kaplamalıdır. Yaklaşık 3 cm çapındadır. 2 adet taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
10.00TL
Kolye ve takı yapımında kullanabileceğiniz doğal taşlı, ağaç şeklinde, tel sargı takı ucu. Yaklaşık 5 cm çapındadır. * Kolye zinciri fiyata dahil değildir. ..
20.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
15.00TL
Kolye, bileklik, küpe vs. ucu olarak kullanabileceğiniz metal kanat şeklinde takı ucu. Karartma metalden imal edilmiştir. Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz aded..
2.50TL
Yaklaşık 3 cm X 4 cm boyutundadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek si..
5.00TL
3 cm X 5,5 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipari..
7.00TL
6 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin, kanaviçe ve reçine kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş vere..
9.00TL
Lübnan beyrut damlası kehribar taşı kolye hemen al. Kehribar reçine ve polyester karışımından yapılmıştır. Kolye ucu, aksesuar ya da küpe yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 3,5 cm boyutundadır. 45 cm uzunluğunda zinciri ile birlikte gön..
15.00TL
Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.50TL
2 yorum yapılmış.
Tesbih ve takı yapımında kullanılan metal, kulplu harfler. Yaklaşık 8 mm dir. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
2 yorum yapılmış.
Kararmaz metalden yapılmış, pençe şeklinde takı ve tesbih ucu. İç kısmına boncuk takıp sıkıştırarak kullanabilirsiniz. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.60TL
Tesbih, takı ve çeşitli aksesuarlarda kullanılabilir. Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kararmaz kaplamalıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.50TL
Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Tesbih ve takı uçlarında kullanılır. Kaliteli karamaz malzemeden üretilmiştir. ..
2.50TL
Kolye, bileklik ucu ya da küpe yapımında kullanabileceğiniz damla şeklinde, tel sargılı ametist taşı takı ucu. Yaklaşık 3 cm boyundadır. * Kolye zinciri fiyata dahil değildir. ..
30.00TL
Turkuaz taştan yapılmıştır. Küpe ya da kolye ucu olarak kullanabilirsiniz. * Zincir fiyata dahil değildir. ..
10.00TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır. Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Kararmaz gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.40TL
Gerçek çiçeklerin özel olarak kurutulmasıyla elde edilmiştir. Dış kısmı kristal camdır.  Ürün zincirsiz olarak gönderilecektir. ..
25.00TL
5 cm çapında vaidalı kolye kasnak. İşlediğiniz etamin kumaşını yuvarlak ahşap parçaya yerleştirip, kasnağa geçirerek kolye ucu ya da aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir vidası bulunmaktadır.  *** Kolye zinciri fiyata dahil ..
5.50TL
Kararmaz altın kaplama takı ucu. Zincire takarak kolye, küpe kancasına takarak küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
3.00TL
Ametist taşından yapılmış yaklaşık 2 cm çapında takı ucu. Kolye ucu, aksesuar ya da küpe yapımında kullanabilirsiniz. * Takı ipi fiyata dahil değildir sadece uç gönderilecektir. ..
10.00TL
Kolye ve takı yapımında kullanabileceğiniz ametist taşlı, ağaç şeklinde, tel sargı takı ucu. Yaklaşık 5 cm çapındadır. * Kolye zinciri fiyata dahil değildir. ..
20.00TL
Kararmaz, orjinal çelikten imal edilmiş, baykuş şeklinde kolye ve takı ucu. * Zincir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Kolye, bileklik, küpe vs. ucu olarak kullanabilirsiniz. Karartma metalden imal edilmiştir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.60TL
Yaklaşık 4 cm uzunluğunda, üst kısmı metal alt kısmı taş şeklinde takı kolye ucu. Beyaz, mavi ve turuncu renk seçenekleri bulunmaktadır. Kolye ipi fiyata dahil değildir. ..
10.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
7.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×