Takı Uçları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
4 cm X 6 cm boyutlarındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş ..
4.50TL 6.00TL
Yaklaşık 1 cm boyundadır.  Kolye, bileklik vb. takı tasarımlarında kullanılabilir. Paket içersinde 5 adet metalik yaprak bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket içindir. ..
1.18TL
İğne oyası, fular takı ve küpe yapım işlerinizde kullanabileceğiniz metal aparat malzeme. Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Yaklaşık 4 cm boyutlarındadır. ..
3.50TL
Kolye, takı ve çeşitli aksesuar tasarımlarınızda kullanabileceğiniz incili ve taşlı metal aparat uç 3 cm çapındadır. Kararmaz altın kaplamalıdır. ..
9.50TL
Kararmaz çelikten imal edilmiş, osmanlı tuğra baskılı, metal kolye ucu. Yaklaşık 3 cm çapındadır. ** Fotoğraftaki zincir fiyata dahil değildir. Sadece kolye ucu gönderilecektir. ..
5.00TL
Yeşim taşından yapılmış, kristal taşlarla süslenmiştir. Kolye ucu, aksesuar ya da küpe yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 2,5 cm çapındadır. ..
7.50TL
Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.06TL
Kararmaz altın kaplama takı ucu. Zincire takarak kolye, küpe kancasına takarak küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
3.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur. 2 adet taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
5.00TL
Kolye, bileklik, küpe vs. ucu olarak kullanabilirsiniz. Kararmaz metalden imal edilmiştir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.30TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
7.08TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
11.80TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Bileklik, kolye ve küpe ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
10.62TL
Tesbih, kolye, bileklik vb. takı uçlarında ya da küpe olarak kullanabileceğiniz, zirkon taşlı, metal kanat figür. Kararmaz kaplamalıdır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
9.50TL
Yaklaşık 3 cm X 4 cm boyutundadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek si..
5.00TL
3 cm X 5,5 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipari..
7.00TL
6 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin, kanaviçe ve reçine kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş vere..
9.00TL
Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.47TL
Yaklaşık 4 cm boyutunda kristal taşlı, metal takı ve kolye ucu. Görseldeki zincir fiyata dahil değildir. ..
8.50TL
2,5 cm uzunluğundadır. Polyester malzemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Dolgun bir duruşu vardır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet püskül) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek si..
1.65TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih ve Takı Yapımında Kullanılır. Yaklaşık 8 mm dir. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. Sipariş verirken miktar kısmına toplam harf adedini girip istediğiniz harfleri yazabilirsiniz. ..
0.50TL 0.71TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Tesbih, bileklik, kolye vb. ucu olarak kullanılır. ..
0.83TL
Kararmaz metalden yapılmış, pençe şeklinde takı ve tesbih ucu. İç kısmına boncuk takıp sıkıştırarak kullanabilirsiniz. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.59TL
Sedef taşından yapılmış, kristal taşlarla süslenmiştir. Kolye ucu, aksesuar ya da küpe yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 2 cm çapındadır. ..
7.50TL
Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Tesbih ve takı uçlarında kullanılır. Kaliteli karamaz malzemeden üretilmiştir. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri bulunmaktadır. ..
2.50TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır. Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Kararmaz gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.36TL
Gerçek çiçeklerin özel olarak kurutulmasıyla elde edilmiştir. Dış kısmı kristal camdır.  Ürün zincirsiz olarak gönderilecektir. ..
23.60TL
Gerçek çiçeklerin özel olarak kurutulmasıyla elde edilmiştir. Dış kısmı kristal camdır.  Ürün zincirsiz olarak gönderilecektir. ..
23.60TL
5 cm çapındadır. İşlediğiniz etamin kumaşını yuvarlak ahşap parçaya yerleştirip, kasnağa geçirerek kolye ucu ya da aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir vidası bulunmaktadır. ..
4.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×