100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

İnci Boncuklar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Akrilik malzemeden yapılmış krem rengi yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
Marka: HobiDunya
14 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk. 100 adetlik dizi halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar ya..
4.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış beyaz renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL 17.70TL
1 yorum yapılmış.
Akrilik malzemeden yapılmış siyah renk yarım inci. Silikon ya da taş yapıştırıcıları ile kendiniz kolayca yapıştırabilirsiniz. 6 mm, 8 mm, 10 mm, ve 12 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pak..
15.00TL
Marka: HobiDunya
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk 1 kilogram. 1 kilogram içerisinde 100 adetlik 14 dizi halinde boncuk bulunmaktadır. Toplamda yaklaşık 1400 adet boncuk bulunur.  Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. ..
50.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış sıralı şerit zincir yarım inci. 4mm, 6 mm ya da 8 mm çapında birbirine bağlanmış kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 6 ve 8 mm için 23 metre, 4 mm için 46 metre şerit inci bulun..
20.00TL 22.00TL
6 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk. 100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Tespih, bileklik..
3.00TL
10 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk kilo. 1 kilogramlık paketler halinde satılmaktadır. 1 kiloda yaklaşık 700 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç kilo almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Tespih, b..
50.00TL
Ortası deliklidir, ipe geçirilerek kullanılır. Yaklaşık 1 cm çapındadır. Takı, tesbih ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. 100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) boncuk içindir. Kaç paket isterseniz mi..
5.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış çift sıralı şerit zincir yarım inci. 4 mm çapında birbirine bağlanmış çift sıra kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiya..
30.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış sıralı şerit zincir inci. 8 mm çapında birbirine bağlanmış incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 9.2 metre şerit inci bulunur. Miktar kısmına kaç rulo almak isterseniz girerek sipariş ve..
22.00TL
8 mm ve 3 mm çapında, misina ile birbirine bağlanmış inci boncuklardan oluşan şerit. Metre halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. Krem, beyaz, mavi ve p..
2.50TL
Plastik malzemeden yapılmış boyalı şerit zincir inci. 8 mm çapında birbirine bağlanmış incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 9,2 metre şerit inci bulunur. Miktar kısmına almak istediğiniz rulo adedini girerek sipariş ve..
22.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış çift sıralı şerit zincir yarım inci. 4 mm çapında birbirine bağlanmış çift sıra kesik incilerden oluşur Rulo halinde satılmaktadır. 1 ruloda 23 metre çift sıra şerit inci bulunur. Geçerli fiyat 1 rulo fiya..
30.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış altın renk çakma inci. İnci çakma makinesi ile uygulayabilirsiniz. 4 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pakette 100 adet çakma inci me..
5.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış beyaz renk çakma inci. İnci çakma makinesi ile uygulayabilirsiniz. 4 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pakette 100 adet çakma inci mevcuttur. Geçerl..
5.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış gümüş renk çakma inci. İnci çakma makinesi ile uygulayabilirsiniz. 4 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pakette 100 adet çakma inci mevcuttur. Geçerl..
5.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış krem rengi çakma inci. İnci çakma makinesi ile uygulayabilirsiniz. 4 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pakette 100 adet çakma in..
5.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış siyah renk çakma inci. İnci çakma makinesi ile uygulayabilirsiniz. 4, 6, 8 ve 10 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pakette 100 adet çakma inci mevcuttur. Geçerli fi..
5.00TL
Çakma incileri kendiniz kolayca uygulayabileceğiniz el tipi manuel inci çakma makinesi. Kutu içerisinde, 2 mm'den 10 mm'e kadar incileri çakabileceğiniz 4 adet farklı boyda uç bulunmaktadır. Her türlü kumaş, deri, kıyafet, çanta, ayakkabı, keme..
125.00TL
Marka: HobiDunya
Kumaş, deri, kıyafet, çanta, ayakkabı, kemer, şapka gibi ürünlerinizi inciler ile süslemek için hazır çakma inci kiti. Kitimiz içerisinde; 8 mm çapında altın, gümüş ve krem renklerde toplam 100 adet çakma inci, çivileri ve uygulamak için gerekli a..
45.00TL 50.00TL
Akrilik malzemeden yapılmış deliksiz inci boncuk. Siyah, beyaz, altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. 4 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm çaplarında boylar mevcuttur. Lütfen siparişinizde istediğiniz boyu seçiniz. 1 pakette 100 adet inci boncuk mevcuttu..
5.00TL
2 yorum yapılmış.
Kumaş, deri, kıyafet, çanta, ayakkabı, kemer, şapka gibi ürünlerinizi inciler ile süslemek için özel setimiz. Set içerisinde; 2 mm'den 10 mm'e kadar incileri çakabileceğiniz 4 adet farklı boyda ucu bulunan el tipi inci çakma makinesi, Özel..
150.00TL

İnci Boncuk & Yarım İnci

Takı  yapımından süsleme çalışmalarına kadar her türlü tasarımda rahatlıkla kullanabileceğiniz tüm malzemeleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. İncelediğiniz bu sayfada sizlere en güzel ve en şık inci boncuk çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Son derece geniş bir renk skalası eşliğinde göz atabileceğiniz inci boncuklar hazırladığınız tüm tasarımlara bambaşka bir görünüm kazandıracak.

Kırmızıdan maviye, beyazdan siyaha, yeşilden sarıya kadar aklınıza gelebilecek her rengi sizlere sunduğumuz bu özel inci boncuk koleksiyonunda bulabilirsiniz. Krem rengi, bej rengi ya da kahverengi gibi tonları da seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik.  Parlak bir görünüm sergileyen boncuk çeşitlerini alternatif olarak tercihinizi mat duruşuyla ön plana çıkan boncuklardan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizden toptan inci boncuk siparişi de verebilirsiniz.

Altın ve Gümüş Görünümlü İnci Boncuk Modelleri Burada!

Kumaş süsleme çalışmalarında kullanabileceğiniz kesik yarım inci çeşitlerine da mutlaka göz atmalısınız. Muntazam bir şekilde kesildiği için tasarımlarınızı çok daha kaliteli ve etkileyici bir görünüm almasını sağlayacak olan yarım inci çeşitleri küçük orta boy ve büyük olmak üzere pek çok farklı ebat seçeneğini de sizlere sunuyor. Gümüş ya da altın görünümlü tasarım seçeneklerini de inceleyin. Gerçek altın ya da gümüşten asla ayırt edemeyeceğiniz bir görünüm sergileyen bu boncuklar büyük ilgi görüyor!

Çift sıralı ve renkli inci boncuk çeşitleri alternatifleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi misinalı olan boncuk çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz. Bu arada sitemizden inci çakma makinesi temin edebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla kullanıma sunduğumuz inci çakma makinesi aynı zamanda set olarak da temin edilebiliyor. Tasarımlarınızı çok daha kolay ve hızlı tamamlamanızı sağlayacak olan bu ürünleri de hemen inceleyin!

Sitemizde yer alan tüm tasarımlarda olduğu gibi incelediğiniz bu koleksiyonda da en uygun fiyatları göreceksiniz.  En şık inci boncuk modelleri ve fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüşüyor. İhtiyacınız olan malzemeleri temin etmek için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanıza hiç gerek yok. Sitemizde her daim uygun fiyat var! Kaliteyi ucuza almak için doğru adres Hobi Dünya!

 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×