Menü
SEPET

Kumaş Çeşitleri

Kumaş Çeşitleri

Hobi olarak ilgilendiğiniz her alanda kullanabileceğiniz ürün çeşitlerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. İncelediğiniz bu kategoride ise kumaş çeşitleri yer alıyor. Kumaşlar bizden, mükemmel tasarımlar yapmak sizden! Onlarca farklı kumaş türünde geniş renk skalası incelemeniz için sizi bekliyor. Üstelik bu kategoride inceleyebileceğiniz kumaşların tümü yüksek kalite düzeyinde ürün çeşitlerinden oluşuyor. Kalite endişesi yaşamadan kumaş çeşitleri arasında keyifli bir keşfe çıkabilirsiniz.

Elbette kanaviçe, etamin ile nakış kumaşı çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Farklı renkler ve farklı kalınlıklarda kumaşlar şimdiye dek hazırladığınız en şık tasarımlara dönüşecek. Dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz bu özel modeller arasında yatak örtüsü ve nevresim olarak kullanabileceğiniz özel modeller de yer alıyor. Muazzam bir şıklık sunan kumaşlar sade ve desenli olmak üzere iki farklı seçeneği de sizlere sunmayı ihmal etmiyor.

Sadelikten doğan şıklığı tercih edebilir ya da seçiminizi desenlerin dinamik duruşundan yana kullanabilirsiniz. Dolgu malzemeleri için de en doğru adrestesiniz. Çünkü sizlere ince, kalın elyaf çeşitleri de sunuyor, ihtiyaç duyduğunuz miktarda sipariş vermenizi sağlıyoruz.  En kaliteli ürün modellerinden oluşan hasır kumaş, Osmanlı ipeği çeşitlerine mutlaka göz atın. Bu tasarımlarla hazırlayabileceklerinizin sınırı yok!

Çeşit Çeşit Kumaşta Geniş Renk Skalası Burada!

Artık mağazalarda kumaş aramaya bir son verebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde Amerikan bezi, Bosna keteni siparişi de verebilirsiniz. Bu sayede spesifik ihtiyaçlarınızı bile sitemizden karşılayarak zamanınızı kendiniz için kullanmanın keyfini yaşayacaksanız. Hasır çuval kumaşı çeşitleri de dahil olmak üzere tüm çeşitler en uygun fiyat avantajını yaşamanızı sağlıyor. Çünkü bu özel koleksiyonumuz için de sizlere minimum fiyatları sunuyor, yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz.

Modası hiç geçmeyen desenleri sitemizde bulacaksınız! Bu sayede modern ve dinamik görünen onlarca farklı kumaş tasarımı hazırlayabilirsiniz. Fular gibi aksesuar çeşitleri için de tercih edilebilecek pek çok tasarımı hemen şimdi inceleyin. Elbette kadife ve keten kumaş modelleri de yüksek kalite ve düşük fiyat avantajını sizlere sunuyor. Beğendiğiniz tüm kumaşlar için bütçe endişesi yaşamadan sipariş verin!

Özel tasarımlar hazırlamak ya da çeşitli süslemelerde kullanmak için poplin, jüt kumaş çeşitleri tercih edilebilir. Siparişinizi tamamlamadan önce müslin kumaş çeşitlerini de incelemeyi sakın unutmayın. Yüksek oranda pamuk içeren kumaşlarla eşsiz kıyafetler de dikebilirsiniz. Siparişlerinizi heyecanla beklediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden sizleri uzun süre bekletmiyor ve tüm siparişleri çok kısa bir süre içerisinde adrese ulaştırıyoruz. 

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)