100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Keçe Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
3 mm ithal kalın keçe.100 cm * 50 cm plaka halindedir. İstediğiniz ölçülerde keserek kullanabileceğiniz kaliteli kalın keçe. ..
15.00TL
Yün keçelere şekil vererek figür yapmanızı sağlar. İğnelerin etrafındaki şeffaf plastik, koruyucu görevdedir. Kolay ve zevkli bir kullanımı vardır. ..
32.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz krem renk yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üzeri..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz mavi yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üzerine ye..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz pembe yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üzerine y..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz sarı yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üzerine ye..
15.00TL
Paket içerisinde; 20 cm X 30 cm boyutunda, 10 renk ince (2 mm kalınlığında) keçe bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. Sağlığa zararsızdır, kanserojen mad..
10.00TL
Yün keçelere şekil vererek figür yapmanızı sağlayan SKC marka, uzun, 3 iğneli keçe iğnesi. İğnelerin etrafındaki şeffaf plastik, koruyucu görevdedir. Kolay ve zevkli bir kullanımı vardır. ..
35.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz bebek pembesi renk yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırç..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz gri renk yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üzerin..
15.00TL
1 mm kalınlığında ince keçe kumaşı. Renk seçenekleri bulunmaktadır. 85 cm * 50 cm rulo halindedir. ..
7.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz mor renk yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üzerin..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz turkuaz renk yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette yaklaşık 150 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe fırçası üz..
15.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz yaklaşık 50 gramlık yün keçe. 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bir pakette 3 renk tonunda yaklaşık 60 cm uzunluğunda keçe yünü bulunmaktadır. Kullanımı: Oluşturulmak istenen figürün kalıbı keçe..
15.00TL
Yün keçeyle şekil verme aşamasında tabanlık olarak kullanılır. Keçe kalıbının altına konularak iğne ile figürler oluşturabilirsiniz. ..
60.00TL
Yün keçeden şekil oluşturmanızı sağlayan 7 adet keçe iğneleri. Paket içerisinde 7 adet ince uçlu yedek keçe iğnesi bulunmaktadır. Tek olarak kullanabildiğiniz gibi, keçe iğne makinesinde kırılan iğneler için kullanabilirsiniz. Görseldeki keçe i..
20.00TL
Keçe, kumaş vs. ürünlerde desen ya da dikiş izleri çizimi yapabileceğiniz ergonomik ahşap saplı, metal rulet.   ..
5.00TL

Yün Keçe Çeşitleri

Pek çok sanatsal çalışmada ya da el işlerinde sıklıkla kullanılan keçe vazgeçilmez hobi malzemelerinden biridir. Pratik bir şekilde kesilebiliyor olması, yumuşak dokusu ve son derece geniş bir renk skalası sunması, bu malzemenin her daim ilgi görmesini beraberinde getiriyor. Bu nedenle sitemizde sizlere keçe çeşitlerini ve keçeyle ile birlikte kullanılan diğer malzemeleri bir arada sunuyoruz.

Keçe çeşitleri farklı kalınlıklarla üretilebiliyor. Yapacağınız çalışmaya bağlı olarak kalın ve ince keçe çeşitlerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Hem kalın hem de ince keçeler için farklı platformlarda ürün aramanıza gerek kalmıyor. Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz keçeler yüksek kalite düzeyindedir. Renk solması, deformasyon ya da düzensiz gözenekler gibi çeşitli sorunlara mahal vermeyen ürünleri rahatlıkla çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Kalın ve İnce Yün Keçe Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası Sitemizde!

İstediğiniz ölçüde keserek rahatlıkla kullanabileceğiniz gri, mavi, pembe ve sarı keçe çeşitleri hem dikilerek hem de yapıştırılarak pek çok farklı yüzeye uygulanabiliyor. Kumaş, ahşap, cam, seramik ya da farklı yüzeylere kolaylıkla uygulayabileceğiniz keçe çeşitlerini tek başına çeşitli objeler hazırlamak için de kullanabilirsiniz. Son derece yumuşak bir dokuya sahip olan yün keçe her türlü çalışmada pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Sitemizde keçe malzemeleri çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Keçe çizme ruleti çeşitleri hemen göz atabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Keçeyle birlikte farklı kumaş türleri üzerinde de kullanabileceğiniz rulet, bu yüzeylerde dikiş izi bırakmanızı sağlıyor. Aynı zamanda keçeye ya da kumaşa çeşitli desenler kazandırmak için de ahşap saplı olarak hazırlanan bu ürünü kullanabilirsiniz. Ergonomik sapı sayesinde detaylı çalışmaları da zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Elbette keçe iğnesi çeşitlerini de sizlerle bu sayfada buluşturuyoruz. Dikiş uygulamalarını en kolay şekilde gerçekleştirmeniz için özel olarak tasarlanan keçe iğnesi çeşitleri 7’li paket halinde kullanımınıza sunuluyor. Bu iğneler tek başına kullanılabildiği gibi makinelerde kırılan iğneleri yenilemeniz için de kullanıma uygundur. İnce bir uca sahip olan iğneler ince keçe çeşitleri ile birlikte de kullanılabiliyor.

Pratik Kullanım Şansı Sunan Keçe Malzemeleri

Keçe çeşitlerine şekil vermeniz gerektiğinde kullanabileceğiniz keçe fırçası çeşitlerine de hemen şimdi göz atabilirsiniz. Keçeye şekil verirken tabanlık olarak kullanabileceğiniz bu fırçalar da keçe fiyatları gibi gayet makul fiyatlarla sitemizden temin edilebiliyor. Ayrıca keçe fırçası, iğne yardımı ile keçe üzerinde çeşitli figürler oluşturmanız gerektiğinde de imdadınıza yetişebilecek bir malzemedir. Desen çalışmalarını keçe fırçasını tabanlık olarak kullandığınızda çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden toptan keçe siparişi de verebilirsiniz. Perakende siparişlerinizde olduğu gibi toptan siparişlerde de sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sayede minimum düzeyde bütçe ayırarak keçe ihtiyacınızı karşılayabilir ve son derece kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Her türlü süsleme çalışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz malzemelerin başında gelen keçe çeşitleri için artık yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanıza gerek kalmadı!

Tüm yıl boyunca sitemize tıkladığınızda her daim en uygun keçe kumaş fiyatları ile karşılaşacaksınız. Cazip fiyatlarla birlikte bütçe dostu ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Hızlı kargo uygulamamız mevcut ve bu kapsamda sitemiz üzerinden iletilen tüm siparişleri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×