100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kristal Taşlı Plakalar (Mesh)

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
7 yorum yapılmış.
110 cm boyunda 6 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz. Tek parça rulo halinde almak isterseniz 110 cm boyunda 40 cm eninde rulo mevcuttur. Tek parça rulo için adet kısmına 5 yazarak sep..
29.50TL 35.40TL
Karışık renklidir. Parlak taş görünümlüdür. Arka tarafı kendinden yapışkanlıdır, istediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Bir tabakada 504 adet, 7 mm çapında taş bulunmaktadır. Tabaka halinde ya da keserek kullanabilirsiniz. Belirtil..
7.00TL
26 cm eni , 40 cm boyundadır. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile yapıştırabilirsiniz ya da dikerek kullanabilirsiniz. Diğer yüzeylere taş yapıştırıcısı kullanarak yapıştırab..
47.00TL
Her türlü ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon, tablet, laptop, günlük vs. süslemek için kullanılır. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere..
41.30TL
Siyah renk, 30 sıra plastik kasalı 2 mm kristal taşlardan oluşur. Beyaz renk, 24 sıra plastik kasalı 3 mm kristal taşlardan oluşur. Taşlar 1. kalite parlak taşlardır. Uygulayacağınız alana göre dikilerek ya da yapıştırılarak kullanılır...
32.00TL
Her türlü ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon vs. süslemek için kullanılır. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Üzerindeki dikdörtgen taşlar 5 *15 mm boyutlarındadır. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kul..
40.00TL
1 cm kare parlak kristal taşlardan oluşur. Her türlü çanta, elbise, ayakkabı, telefon, aksesuar, ayna, tablet, monitör vs. süslemek için kullanılır. 24 cm eninde, 40 cm boyunda plaka halindedir. İstenilen ölçülerde keserek kullanabilirsini..
40.00TL
Her türlü ayna, kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, telefon, tablet, laptop, günlük vs. süslemek için kullanılır. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere..
35.40TL
Her türlü kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, laptop, bebek anı defteri,ayna, telefon vs. süslemek için kullanılır. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz. Kumaş yüze..
50.00TL
Her türlü  aksesuar, telefon, telefon kapağı, resim çerçevesi, mobilya kenarı vs. süslemek için kullanılır. Kendinden yapışkanlıdır. Sticker şeklinde kullanılır. 46 cm boyunda 22 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına g..
15.00TL
Her türlü çanta, elbise, ayakkabı, telefon, aksesuar, ayna, tablet, monitör vs. süslemek için kullanılır. 30 cm eninde, 50 cm boyunda plaka halindedir. İstenilen ölçülerde keserek kullanabilirsiniz. İnciler 6 mm çapındadır. Kumaş yüzeyl..
23.60TL
Kristal şeffaf rengindedir. Parlak taş görünümlüdür. Arka tarafı yapışkanlıdır, istediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Bir tabakada 216 adet, 7 mm çapında taş bulunmaktadır. Tabaka halinde ya da keserek kullanabilirsiniz. Belirtile..
4.70TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×