TESBİH MALZEMELERİ

Tesbih Malzemeleri, Tesbih Yapım Seti

Özgün tesbih tasarımları hazırlamak ve kendiniz ya da sevdikleriniz için birbirinden farklı teşbihler yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tesbih malzemeleri kategorimiz içerisinde, geniş bir ürün seçeneği yelpazesi eşliğinde kullanıma sunuluyor. İmame ve başlık çeşitleri, ayraç çeşitleri, boncuklar, püsküller, tesbih uçları ve teşbih ipleri çeşitlerini sitemizde inceleyebilir ve cazip fiyatl... Devamı

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur.Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
8 mm çapındadır.Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.30TL
Seçmekte zorlananlar için hazır tesbih yapma seti hazırladık.Bu setimiz ile 2 adet farklı model tesbih yapabilirsiniz.Paket İçeriği:- 4 sıra kristal tesbih boncuğu. 2 dizi mavi, 2 dizi yeşil- 1 adet kaftan imame- 1 adet lale imame..
29.50TL
6 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk.100 adetlik paketler halinde satılmaktadır.Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz.Tesbih, bileklik, ..
3.50TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.36TL
Tesbih ve kolye başlığı olarak kullanılır.Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur.Çift tarafı da kristal taşlıdır.Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
3.07TL 3.54TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır.Orjinal kristal taşlarla süslenmiştir.Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir.Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
3.30TL
Kaliteli metal malzemeden yapılmıştır. Kristal taşlarla süslenmiştir.Kolye, bileklik, küpe ve tesbih uçlarında kullanabilirsiniz.Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. ..
2.12TL
Tesbih imamesi olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur.Yaklaşık 2 cm boyutundadır.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL 1.77TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.00TL 2.36TL
Yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Tuğra kısmı metaldir ve kristal taşlarla süslenmiştir.Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar k..
4.00TL 5.90TL
Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.06TL
Çerçeve kısmı altın kaplama kararmaz malzemeden yapılmıştır. Taşları parlak polyester taştır.Kolye, bileklik, küpe ve tesbih uçlarında kullanabilirsiniz.Beyaz, siyah, mavi ve mor taş renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL
8 mm boyutunda delikli cam boncuk.Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunur.Miktar kısmına istediğiniz dizi adedini girerek satın alabilirsiniz.Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımı..
2.95TL
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk.Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır.Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
33.00TL
Bu setteki malzemeler ile 1 adet altın ya da gümüş renk erkek tesbihi yapabilirsiniz.Set İçeriği:35 adet inci, tesbih boncuğu1 metre tesbih ipi1 adet metal püskül1 adet metal üçgen1 adet metal kapama3 adet r..
9.44TL 11.80TL
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır.5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.00TL 2.36TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır.1 roluda 5 metre bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz rulo adedini girerek sipariş verebilirsiniz.1 mm..
2.36TL
Kolye, bileklik, küpe vs. ucu olarak kullanabilirsiniz.Kararmaz metalden imal edilmiştir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.30TL
Tesbih, takı ve çeşitli aksesuarlarda kullanılabilir.Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kararmaz kaplamalıdır.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür.Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
7.08TL
Orjinal 925 ayar gümüştür.Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
11.80TL
İğne oyası fular kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz.Altın, gümüş, antik bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır.4 cm X 3 cm boyutlarındadır. ..
2.00TL
İğne oyası, fular takı yapımında, tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsinizGümüş renk kaplamalıdır. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
2.50TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.95TL
Yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Kaftan kısmı metaldir ve kristal taşlarla süslenmiştir.Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar ..
5.00TL
Tesbih, kolye, bileklik vb. takı uçlarında ya da küpe olarak kullanabileceğiniz, zirkon taşlı, metal kanat figür.Kararmaz kaplamalıdır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
9.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×