100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

TESBİH MALZEMELERİ

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
8 mm çapındadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Marka: HobiDunya
13 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk. 100 adetlik dizi halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar ya..
4.00TL
Bağ kısmı hariç 7 cm uzunluğunda polyester ipten yapılmış püskül. Polyester malzemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Dolgun bir duruşu vardır. Belirtilen fiyat 1 adet püskül fiyatıdır. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına girerek satın..
0.75TL
Tesbih ve kolye başlığı olarak kullanılır. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Çift tarafı da kristal taşlıdır. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
3.50TL
Tesbih imamesi olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm boyutundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL 1.77TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır. Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.50TL
Tuğra şeklinde, metal malzemeden yapılmış tesbih ve takı ucu. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Yaklaşık 2,5 cm boyutundadır. ..
1.00TL
Yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Tuğra kısmı metaldir ve kristal taşlarla süslenmiştir. Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar k..
5.00TL 5.90TL
Tesbih yapımında püskül altında kullanabileceğiniz, bir tarafında Allah, diğer tarafında Muhammed yazılı, delikli boncuk süs. 4 cm çapındadır. Ortası deliklidir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmı..
5.00TL
Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
48.00TL
1 yorum yapılmış.
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL 2.95TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 1 roluda 5 metre bulunmaktadır. Kaç rulo almak isterseniz, miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 mm&..
3.00TL
Tesbih, takı ve çeşitli aksesuarlarda kullanılabilir. Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kararmaz kaplamalıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
15.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton hediye yada tesbih kutusu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
1 yorum yapılmış.
İğne oyası fular kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Altın, gümüş, antik bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. 4 cm X 3 cm boyutlarındadır. ..
2.00TL
Yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Kaftan kısmı metaldir ve kristal taşlarla süslenmiştir. Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar ..
5.00TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır. Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.50TL
Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.50TL
8 mm boyutunda delikli kristal şeffaf cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 68~70 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi boncuk içindir. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. ..
4.00TL
8 mm boyutunda delikli kristal janjanlı cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 70 adet boncuk bulunur. 2. resimde bulunan model numaralarına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve akse..
4.00TL
2 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli kristal mat cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 70 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi (70 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sat..
4.00TL
2 cm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Tesbih imamesi ve püskül başlığı olarak kullanabilirsiniz. * Görseldeki püskül fiyata dahil değildir. ..
5.00TL 6.50TL
2 yorum yapılmış.
Tesbih ve takı yapımında kullanılan metal, kulplu harfler. Yaklaşık 8 mm dir. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
8 mm çapında mat kaplangözü dizi boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. ..
25.00TL
Yaklaşık 8 mm çapında, 3 mm kalınlığındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.25TL
2 yorum yapılmış.
Kararmaz metalden yapılmış, pençe şeklinde takı ve tesbih ucu. İç kısmına boncuk takıp sıkıştırarak kullanabilirsiniz. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.60TL
3 mm genişliğindedir. Kolye, bileklik, takı, tesbih ucu vb. yapımında kullanılır. Altın, antik sarı, bakır ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına kaç metre almak isterseniz girerek sat..
2.00TL
Püsküllerin düğüm kısmında kullanılır. Altın, gümüş, antik sarı ve bakır renkleri bulunmaktadır. ..
1.50TL

Özgün tesbih tasarımları hazırlamak ve kendiniz ya da sevdikleriniz için birbirinden farklı tespihler yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tesbih malzemeleri kategorimiz içerisinde, geniş bir ürün seçeneği yelpazesi eşliğinde kullanıma sunuluyor. İmame ve başlık çeşitleri, ayraç çeşitleri, boncuklar, püsküller, tesbih uçları ve tespih ipleri çeşitlerini sitemizde inceleyebilir ve cazip fiyatlardan faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Hazır set halinde de temin edebileceğiniz tesbih yapım seti modelleri hobi olarak tasarım yapmaya yeni başlayanlar için ideal bir seçenek olabilir. Aynı zamanda mevcut malzemelerinizi çeşitlendirmek ve daha farklı dizaynlar oluşturmak için de bu ürünlere yönelebilir, set halinde malzeme siparişi verebilirsiniz. İki ya da üç tesbih yapabileceğiniz setler birbiri ile uyum sağlayabilecek malzemeleri içeriyor.

Aralarında parlak bir görünüm sunarak hediye olarak tasarlanabilecek süslü tesbih malzemeleri de bulunan alternatif ürünler bir sanat eseri kadar estetik bir tesbih görünümü elde etmek isteyenler için cazip bir seçenek olabilir. Parlak taşlarla süslenmiş ve ışıltılı bir görünüm kazanmış olan tesbih uçları, simli tesbih ipleri gibi pek çok ürün seçeneği kategorimiz içerisinde yer alıyor.

Elbette sağlam ve kullanışlı bir tesbih yapmak için çeşitli el aletlerine de ihtiyacınız olacak. Bu nedenle ürünler arasına tesbih yapımı aletleri de ekleyerek hem kolay hem hızlı hem de keyifli bir şekilde çalışma yapmanızı sağlıyoruz. Tamamı sadece tespih değil tüm el işi ürünleri hazırlamakta kullanılabilen el aletleri takı tasarımı gibi çalışmalarda da en büyük yardımcınız olabilir. Bu aletleri de yine set şeklinde satın alabilir, uygun fiyatlardan faydalanarak tüm eksik malzemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden toptan olarak da tesbih malzemeleri satış işlemi yapılabildiğinden ihtiyaç duyduğunuz miktarda ürün siparişinizi hemen verebilirsiniz. Düzenli olarak bu hobi ile uğraşanlar aylık ya da yıllık malzeme ihtiyacını en uygun fiyatları sunduğumuz kategorimiz içerisinden kolaylıkla karşılayabilir. Kazançlı bir alışveriş yapmanızı sağlayacak olan tesbih malzemeleri fiyatları hakkında ürünleri incelediğinizde fikir sahibi olabilirsiniz. Yıl boyunca sunduğumuz makul fiyatlarla hobinizi zengin bir malzeme yelpazesi eşliğinde hayata geçirmenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz. 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×