Tesbih İpleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır.5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL 2.95TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır.1 roluda 5 metre bulunmaktadır. Kaç rulo almak isterseniz, miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz.1 mm&..
3.00TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı, emzik zinciri vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.1 mm kalınlığındadır. Çok sağlam ve dayanıklıdır.1 pakette 5 metre paraşüt ipi bulunur. Miktar kısmına istediğiniz paket adedini yazarak sipariş verebilirsi..
2.00TL
5 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Polyester malzemeden yapılmıştır. Dayanıklı ve sağlam bir iptir.100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
12.00TL
1 mm kalınlığında mumlu ip.Takı ve tesbih yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır.1 pakette 5 metre mumlu iplik bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. 5 metre mumlu ip için mikt..
2.00TL
1 mm kalınlığında mumlu ip. Takı ve tesbih yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır.100 metrelik bobin halinde satılmaktadır. Miktar kısmına kaç bobin almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
12.50TL
2 yorum yapılmış.
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılabilen çelik tel.Çelik yapısı sayesinde çok dayanıklıdır. 38 mikron kalınlığındadır.100 metrelik rulo halinde satılmaktadır. ..
8.00TL 10.00TL
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır.Bir ruloda 5 metre şeffaf misina ip bulunmaktadır. Bir pakette 10 rulo bulunmaktadır...
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×