10,00 TL KDV Dahil
15,00 TL KDV Dahil

Tesbih İpi

Tesbih çeşitlerinin dayanıklı olmasında en belirleyici unsur kullanılan tesbih ipleridir. Eğer sağlam ipler kullanırsanız tasarımını yaptığınız tesbihte uzun kullanım ömrü sunacaktır. En kaliteli ve en sağlam tesbih ipi çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Tüm tesbih çalışmalarınızda kullanabileceğiniz ip çeşitleri en dayanıklı tesbihleri tasarlamanızı sağlayacak.

Sizlere bu sayfada esnek misina lastik tesbih ipi çeşitlerini de sunuyoruz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz bu tasarımlar tesbih boncuklarını kolaylıkla ipe dizmenizi sağlıyor. Bu sayede pratik bir şekilde çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi paraşüt tesbih ipi çeşitleri yönünde kullanabilirsiniz. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan bu ipler de her türlü takı tasarımında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Hazırladığınız tasarımların çok daha dayanıklı olmasını istiyorsanız bu durumda tercihinizi tesbih misinası çeşitlerini alternatif olarak tercih edilebilen çelik ip çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Çelik materyalden hazırlanan bu ipleri farklı takı tasarımlarında da kullanabilirsiniz. Ancak daha esnek bir yapıya sahip olmasını istiyorsanız en az çelik ip çeşitleri kadar dayanıklı olan diğer malzemeleri tercih edin.

Kopmayan Tesbih İpi ve Tesbih Misinası Çeşitleri Uygun Fiyatlarla

Farklı renk seçenekleri eşliğinde beğeniye sunduğumuz kopmayan tesbih ipi modelleri de tercih edilebilir. Hazırladığınız tasarımlarda kullandığınız renkleri en uygun olan rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Sağlamlığı ile dikkat çeken bu ipleri sizlere ince ve kalın seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Hazırlayacağınız tasarıma uygun olan kalınlıkta ip çeşitlerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz.

Takı ve tesbih çalışmalarında en sık kullanılan malzemelerden biri olan mumlu tesbih ipi çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik. Hem dayanıklı olması hem de boncuk dizmenin son derece kolay olması nedeniyle tercih edilen mumlu ip çeşitleri uzun kullanım ömrü ile de beklentileri karşılayabiliyor. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ip çeşitleri ile farklı takı tasarımları da hazırlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm mumlu, çelik, ince ve kalın tesbih ipi çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca fiyatlarımızı düşük düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Uygun fiyat avantajı ile birlikte yüz güldüren ödeme seçenekleri de sizi bekliyor. Hemen şimdi kullanmak istediğiniz tüm malzemeleri sepetinize atın ve siparişinizi iletin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR