Plastik, sedef ve polyester taşlar süslemede sık sık kullanılan şık ve düşük maliyetli parçalardır. Kendisine hobi arayan kişilerin ilk tercihi genellikle taş süslemedir. Taş ile bir şeyler ortaya koymak birçok kişinin hoşuna gider. Taş süslemesi hem çabuk öğrenilebilir hem de ortaya çıkarılan işler yapan kişiyi mutlu eder. Ayrıca el yapımı şeyler üretilebildiği için oldukça güzel hediyeler de ortaya çıkarılabilir.

Bu taşlar çeşitli figürlerle sunulmaktadır ve nasıl kullanılacağı tamamen yapan kişinin hayal gücüne bağlıdır. Hayal edilen şeyi ortaya koymayı kolaylaştırması ile de sedef taşı sık sık tercih edilmektedir.

Kullanımının basit olması, çeşitli figürlerle birlikte sunulması ve oldukça ucuz olması sebebiyle hobi arayanların yeni uğraşı haline gelen taş süsleme, günden güne yayılmakta ve her geçen gün taş seçenekleri de artmaktadır.

Hobidunya.com farklı taş seçeneklerini ve farklı figürleri sizlere en kolay yoldan sunmaktadır. Paket içerisinde toplu olarak alabilir ve dilediğiniz süslemelerde bu taşları kullanabilirsiniz. İsterseniz kendinden yapışkanlı taşlar ile işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak sizlere tek tık kadar uzaklıktadır. Farklı sedef taşı veya plastik taş seçeneklerinden istediğinizi hemen alın ve dilediğinizce kullanmaya başlayın.

Farklı figürlerle süslemeler yapabilir ve hayal gücünüzü zenginleştirebilirsiniz. Yapacağınız işlerde tek sınır hayal gücünüzdür. Hobidunya.com ile siz de hemen dilediğiniz modelde ve özellikteki taşı seçin ve hayalinizdeki süslemelere başlayın.

Yoğun iş hayatına kısa bir mola vermek isteyen, evde vakit keyif alan pek çok insan hobi ve sanat çalışmalarına yönelmiştir. Geçmişi çok eskiye dayanan ve insanoğlunun süslenmeyi ve süslemeyi sevmesiyle de gittikçe yaygınlaşan plastik inci boncuk ve çeşitleri ile pek çok obje dekoratif olarak ön plana çıkmaktadır. Var olan eşyaları yenileme ve süsleme amacıyla kullanılan süsleme taşları ile göz alıcı pek çok tasarım ortaya çıkmaktadır. Üstelik uygulaması çok basit olan boncuk plastik taşlar ile küçük büyük meraklısı olan herkes bu işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

Boncuk Plastik Taş Nerelerde Kullanılır?

Su bazlı yapıştırıcı ile rahatlıkla uygulanan plastik taş ile giyim ve mutfak, banyo vb. gibi dekoratif objelerin kullanılabileceği her alanda süsleme yapılabilmektedir.

Plastik boncuk taşların kullanıldığı objelere örnek vermek gerekirse;

  • Cam, tahta ve metal olmak üzere pek çok vazo süslemelerinde,
  • Ahşap, metal ve plastik panolarda tablo süslemelerinde,
  • Kaftan, abiye ve günlük elbise süslemelerinde yaygın şekilde renkli plastik boncuk çeşitleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden seçeceğiniz taş çeşitlerinde giyimde süslemeye önem veren müşterilerimiz için elbise süsleme boncukları geniş stok yelpazesiyle yer almaktadır.

Uygulama tekniğindeki kolaylık açısından obje süslemelerinde en çok tercih edilen plastik boncuk ile aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanım mevcuttur. Örneğin; banyo dekorasyonu için sürekli karşınızda duran aynanızın kenarlarına çok kolay şekilde bir yapıştırıcı yardımıyla sitemizde yer alan plastik kristal boncuk çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Sitemizde geniş ürün yelpazesiyle mevcut polyester boncuk ve taşlar ile parlak ve hafif olması sebebiyle özellikle takı ve mücevher süslemelerinde etkin şekilde kullanılmaktadır. Bin bir çeşit renk ve şekilde mevcut polyester boncuklar ile hayal ettiğiniz takı süslemelerini kolaylıkla gerçekleştirerek kendinize iyi bir gelir kapısı elde edebilirsiniz. Son dönemlerde el emeği süslemelerine önem verilmesi sebebiyle mini stantlarda da polyester taş ve süsleme taşları ile yapılmış ürünler tezgâhta yerini almaktadır. Bu süsleme objelerini hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek isteyen değerli kullanıcılarımız için sınırsız stok ve çeşitleriyle yer alan süsleme taşları için 7/24 sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR