Menü
SEPET

POLYESTER ve PLASTİK TAŞLAR

Plastik, sedef ve polyester taşlar süslemede sık sık kullanılan şık ve düşük maliyetli parçalardır. Kendisine hobi arayan kişilerin ilk tercihi genellikle taş süslemedir. Taş ile bir şeyler ortaya koymak birçok kişinin hoşuna gider. Taş süslemesi hem çabuk öğrenilebilir hem de ortaya çıkarılan işler yapan kişiyi mutlu eder. Ayrıca el yapımı şeyler üretilebildiği için oldukça güzel hediyeler de ortaya çıkarılabilir.

Bu taşlar çeşitli figürlerle sunulmaktadır ve nasıl kullanılacağı tamamen yapan kişinin hayal gücüne bağlıdır. Hayal edilen şeyi ortaya koymayı kolaylaştırması ile de sedef taşı sık sık tercih edilmektedir.

Kullanımının basit olması, çeşitli figürlerle birlikte sunulması ve oldukça ucuz olması sebebiyle hobi arayanların yeni uğraşı haline gelen taş süsleme, günden güne yayılmakta ve her geçen gün taş seçenekleri de artmaktadır.

Hobidunya.com farklı taş seçeneklerini ve farklı figürleri sizlere en kolay yoldan sunmaktadır. Paket içerisinde toplu olarak alabilir ve dilediğiniz süslemelerde bu taşları kullanabilirsiniz. İsterseniz kendinden yapışkanlı taşlar ile işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak sizlere tek tık kadar uzaklıktadır. Farklı sedef taşı veya plastik taş seçeneklerinden istediğinizi hemen alın ve dilediğinizce kullanmaya başlayın.

Farklı figürlerle süslemeler yapabilir ve hayal gücünüzü zenginleştirebilirsiniz. Yapacağınız işlerde tek sınır hayal gücünüzdür. Hobidunya.com ile siz de hemen dilediğiniz modelde ve özellikteki taşı seçin ve hayalinizdeki süslemelere başlayın.

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 34 (2 Sayfa)