100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

POLYESTER ve PLASTİK TAŞLAR

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. 20 mm boyundadır. ..
2.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 mm boyundadır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
18 mm çapında, taş görünümlü polyester taş. Yapıştırıcı ile istediğiniz yüzeylere yapıştırabilirsiniz. ..
0.50TL
Kristal şeffaf rengindedir. Parlak taş görünümlüdür. Arka tarafı yapışkanlıdır, istediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Bir tabakada 216 adet, 7 mm çapında taş bulunmaktadır. Tabaka halinde ya da keserek kullanabilirsiniz. Belirtile..
5.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. Bebek şekeri, kapı süsü vs. süslemeleri için idealdir. Yaklaşık 2,5 cm boyundadır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. 17 mm boyundadır. ..
1.20TL
4 cm uzunluğunda, 2.5 cm genişliğinde polyester fiyonk taş. Düz zeminlere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 5 adetlik paketler halinde satılır.  Geçerli fiyat 1 paket(5 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. Yaklaşık 2 cm boyundadır. ..
1.20TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. Yaklaşık 2,5 cm boyundadır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. Yaklaşık 2,5 cm boyundadır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.70TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. Yaklaşık 2 cm boyundadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 5 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(5 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. Yaklaşık 2 cm boyundadır. ..
1.20TL
Gümüş taş görünümlü kalp şeklinde polyester taş. Yaklaşık 1,5 cm boyutlarındadır. Yapıştırıcı ya da silikon ile yapıştırabilirsiniz. ..
0.50TL
Kristal görünümlü kalp şeklinde polyester taş. Yaklaşık 2 cm boyutlarındadır. Yapıştırıcı ya da silikon ile yapıştırabilirsiniz. ..
0.50TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. Bebek şekeri, kapı süsü vs. süslemeleri için idealdir. Yaklaşık 2 cm boyundadır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 5 adetlik paketler halinde satılır.  Geçerli fiyat 1 paket(5 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. Yaklaşık 2 cm boyundadır. ..
1.80TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. Yaklaşık 1,5 cm eninde 2 cm boyundadır. ..
1.20TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. 14 mm boyundadır. ..
2.00TL
Kalp şeklinde polyester taş, yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. 12 mm boyundadır. Sarı ya da mor renk seçebilirsiniz. ..
1.50TL
Kalp şeklinde polyester taş, yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. 16 mm boyundadır. Turuncu ya da yeşil renk seçebilirsiniz. ..
2.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. 15 mm eninde, 20 mm boyundadır. ..
1.20TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. 12 mm boyundadır. ..
1.50TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. 15 mm boyundadır. ..
1.50TL
Yapıştırıcı yada silikon kullanılarak yapıştırılır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm boyutundadır. Pembe ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Bebek, ..
0.35TL
15 mm * 20 mm boyutlarındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. ..
1.20TL
Deliksizdir, yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. Yaklaşık 2 cm boyundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
0.75TL 1.00TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Belirtilen fiyat 10 adet fiyatıdır. 8 mm boyundadır. ..
1.20TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 10 adet fiyatıdır. Yaklaşık 1,2 cm boyundadır. ..
1.20TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 10 adet fiyatıdır. 10 mm çapında, 14 mm boyundadır. ..
1.20TL
Yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır. 10 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) fiyatıdır. 13 mm boyundadır. ..
1.20TL

Plastik, sedef ve polyester taşlar süslemede sık sık kullanılan şık ve düşük maliyetli parçalardır. Kendisine hobi arayan kişilerin ilk tercihi genellikle taş süslemedir. Taş ile bir şeyler ortaya koymak birçok kişinin hoşuna gider. Taş süslemesi hem çabuk öğrenilebilir hem de ortaya çıkarılan işler yapan kişiyi mutlu eder. Ayrıca el yapımı şeyler üretilebildiği için oldukça güzel hediyeler de ortaya çıkarılabilir.

Bu taşlar çeşitli figürlerle sunulmaktadır ve nasıl kullanılacağı tamamen yapan kişinin hayal gücüne bağlıdır. Hayal edilen şeyi ortaya koymayı kolaylaştırması ile de sedef taşı sık sık tercih edilmektedir.

Kullanımının basit olması, çeşitli figürlerle birlikte sunulması ve oldukça ucuz olması sebebiyle hobi arayanların yeni uğraşı haline gelen taş süsleme, günden güne yayılmakta ve her geçen gün taş seçenekleri de artmaktadır.

Hobidunya.com farklı taş seçeneklerini ve farklı figürleri sizlere en kolay yoldan sunmaktadır. Paket içerisinde toplu olarak alabilir ve dilediğiniz süslemelerde bu taşları kullanabilirsiniz. İsterseniz kendinden yapışkanlı taşlar ile işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak sizlere tek tık kadar uzaklıktadır. Farklı sedef taşı veya plastik taş seçeneklerinden istediğinizi hemen alın ve dilediğinizce kullanmaya başlayın.

Farklı figürlerle süslemeler yapabilir ve hayal gücünüzü zenginleştirebilirsiniz. Yapacağınız işlerde tek sınır hayal gücünüzdür. Hobidunya.com ile siz de hemen dilediğiniz modelde ve özellikteki taşı seçin ve hayalinizdeki süslemelere başlayın.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×