Uygun Fiyat ve Geniş Renk Skalası ile Kum Boncuk Çeşitleri

Son derece küçük bir forma sahip olduğu için kum boncuk olarak adlandırılan boncuk çeşitlerini bu sayfada sizlerle buluşturuyoruz. El işi çalışmalarında kullanabileceğiniz bu boncuk çeşitlerini aynı zamanda süsleme çalışmaları için de tercih edebilirsiniz. Plastik ya da cam materyal kullanılarak üretilen kum boncuk çeşitlerine hemen şimdi göz atmaya başlayın ve beğendiğiniz renkleri sepetinize ekleyin. Sitemizde yer alan tüm hobi malzemeleri gibi bu ürünler için de en düşük fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle kum boncuk fiyat açısından gayet avantajlı bu sene malzemelerinden biridir. Hazırladığımız bu özel koleksiyon içerisinde yer alan tüm boncuklar takı yapımı için de rahatlıkla kullanılabilir. Kolye, küpe ya da bileklik gibi takı tasarımlarının şık bir görünüm kazanması için bu malzemeleri de deneyin.

Genç bir renk skalası sunarak aradığınız renkleri saniyeler içerisinde bulmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi göz atabileceğiniz dizi kum boncuk modelleri arasında açık renk tonlarına sahip olan ürünlerle birlikte pastel renk tonlarına sahip ya da koyu renklerde dizayn edilen ürünleri de görebilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılabiliyor olması nedeniyle büyük ilgi gören bu boncuk çeşitlerini düşük fiyatla satın alma fırsatı sitemizde!

Hapishane boncuğu olarak da bilinen dökme kum boncuk çeşitleri kıyafet süsleme çalışmalarında da yoğun bir şekilde kullanılıyor. Çocuk ya da yetişkin kıyafetlerine daha etkileyici bir görünüm kazandırmak etmeyin siz de bu malzemeleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kemer ya da çanta gibi aksesuar süslemeleri için de güvenle kullanabileceğiniz tasarımlardır. Çeşitli objeler yapmak için de hapishane boncuğu çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Takılarınız için Farklı Boyutlarda Kum Boncuklar Hobidunya.com’da!

İlginizi çeken kesme kum boncuk çeşitlerinin üzerine tıklamanız durumunda çap ölçüsü bilgisine de hemen ulaşabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız el işi çalışmasına en uygun ölçülerde olan boncuk çeşitlerini seçme şansınız da olacak. Dökme boncuk çeşitlerinde de sizi geniş bir renk skalası karşılayacak. Pembe ya da mavi gibi bebekler için kullanılan malzemeleri süsleyebileceğiniz boncukları da gözden geçirebilirsiniz. Boncuklar ile birlikte kullanıma uygun olan diğer malzemeleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Sadece kum boncuk satın al diyerek ulaşabileceğiniz koleksiyonumuzda aradığınız her renk alternatif tonlarla birlikte mevcut. Tüm ürün çeşitleri için en düşük fiyatları sunuyor ve cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde sipariş vermenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatları gibi avantajlardan faydalanma şansınız da bulunuyor. Model ya da renk seçenekleri azalmadan siz de sepetinizi doldurun ve siparişinizi hemen iletin.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR