100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

YAPAY ÇİÇEKLER

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
144 adet tüllü lateks gül. 1 demette 12 adet gül bulunur. Bir pakette 12 demet olmak üzere toplam 144 adet gül bulunur. Geçerli fiyat 1 paket gül içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, ç..
15.00TL
3 yorum yapılmış.
 Çeşitli tasarım ve dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz lazer kesim şifon çiçek. 1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 12~14 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık..
5.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış 10 adet yapay gül. Güllerin boyutu 5 cm, sapları 15 cmdir. Bir pakette 10 adet gül bulunmaktadır. Demet halinde ya da tek tek kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 paket (10 ad..
15.00TL
Süsleme ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz kırmızı renk yapay ortanca çiçeği. 1 demette 7 dal bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Sapıyla birlikte toplam uzunluğu 36 cm'dir. ..
15.00TL
1 yorum yapılmış.
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz beyaz renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sapıyla birlikte yaklaş..
12.00TL
Metre olarak satılmaktadır. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet lazer kesim şifon çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına, kaç metre almak isterseniz girerek ..
7.50TL
Dekoratif ve süsleme amaçlı kullanabileceğiniz gül kurusu kırmızı renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sa..
12.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz kağıt çiçek demetleri. Geçerli fiyat 1 paket içindir.  1 pakette 12 demet çiçek bulunur. 1 demette 12 adet küçük çiçek bulunur. Toplamda 144 adet çiçek bulunmaktadır. ..
16.50TL 17.50TL
Yaklaşık 3 cm çapındadır. Kumaştan imal edilmiştir. Dikerek ya da yapıştırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz mavi renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sapıyla birlikte yaklaşı..
12.00TL
Dekoratif ve süsleme amaçlı kullanabileceğiniz mor renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sapıyla birlikte ..
12.00TL
1 bukette 10 adet 65 cm uzunluğunda taç çiçeği bulunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde yuvarlak hale getirerek taç, kapı süsü vs. yapabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 buket (10 adet çiçek) içindir.  Kaç buket almak isterseniz miktar kısmına..
10.00TL
Dekoratif amaçlı ya da çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz, saksı boyu yapay gül demeti. 1 demette yaklaşık 5 cm büyüklüğünde 10 adet gül bulunmaktadır. İsterseniz gülleri çıkararak tekli olarak da kullanabilirsiniz. Geçerli f..
15.00TL
Çeşitli dekorasyon ve süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış yapay üçlü yaprak. Yaklaşık 10 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.  ..
0.25TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet plastik lavanta çiçeği. Sapıyla birlikte yaklaşık 33 cm uzunluğundadır. ..
10.00TL
Süsleme ya da dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz fuşya renk yapay ortanca çiçeği. 1 demette 7 dal bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Sapıyla birlikte toplam uzunluğu 36 cm'dir. ..
15.00TL
Süsleme ya da dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz somon renk yapay ortanca çiçeği. 1 demette 7 dal bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Sapıyla birlikte toplam uzunluğu 36 cm'dir. ..
15.00TL
10 adet yapay papatya demeti. 1 demette 10 adet papatya bulunur. Bir pakette toplam 100 adet papatya bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Kaç paket isterseniz adet kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslem..
40.00TL
12 adet renkli yapay papatya demeti.  1 demette 10 adet papatya bulunur. Bir pakette toplam 120 adet papatya bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, çocuk v..
40.00TL
12 adet yapay tomurcuk (pıtırcık) demetinden oluşur. 1 demette 10~12 adet tomurcuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 120~144 adet çiçek bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süsle..
30.00TL
8 cm uzunluğunda yapay gala çiçek.  1 demette 10 adet gala çiçek bulunur. 1 pakette 12 demet toplamda 120 adet çiçek bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. B..
25.00TL
Yaklaşık 4 cm boyutundadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş vereb..
1.00TL
Dekoratif ve süsleme amaçlı kullanabileceğiniz krem renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sapıyla birlikte..
12.00TL
Sapıyla birlikte yaklaşık 50 cm uzunluğundadır. Bir pakette yaklaşık 15 adet kuru buğday başağı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. (15 adet için miktar..
10.00TL
Sapıyla birlikte yaklaşık 40 cm uzunluğundadır. Sapından istediğiniz ölçüde keserek kısaltabilirsiniz. Bir demette yaklaşık 20~25 adet kuru polaris kuş otu bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 demet içindir. Miktar kısmına kaç demet alma..
10.00TL
Dekoratif ve süsleme amaçlı kullanabileceğiniz pembe renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sapıyla birlikt..
12.00TL
Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Paket içerisinde 12 adet simli yapay tomurcuk demeti bulunmaktadır. 1 demette 10~12 adet tomurcuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir..
35.00TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet fındık çiçeği. 1 demette yaklaşık 34 adet küçük fındık çiçeği bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç demet satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
Çeşitli dekorasyon ve süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, saten kumaştan yapılmış yapay yaprak. Yaprak boyutu 4 cm, sapıyla birlikte 10 cm dir. Yeşil ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet yaprak bulunmaktadır. Belirti..
2.00TL
Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabileceğiniz, sapıyla birlikte 10 cm uzunluğunda, kağıttan yapılmış yapay mini lale. Bir pakette 120 adet lale bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Ka..
20.00TL
Süsleme ya da dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz krem rengi yapay ortanca çiçeği. 1 demette 7 dal bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Sapıyla birlikte toplam uzunluğu 36 cm'dir. ..
15.00TL
Süsleme ya da dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz mor renk yapay ortanca çiçeği. 1 demette 7 dal bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Sapıyla birlikte toplam uzunluğu 36 cm'dir. ..
15.00TL

Yapay şakayık, lateks, papatya, gül, lale, şifon, tomurcuk, başak, karanfil ve çiçek çeşitleri en uygun fiyata hobidunya.com da.

Yapay Çiçekler

Hobi olarak ilgilendiğiniz alanda süsleme amacıyla kullanabileceğiniz yapay çiçekleri zengin bir seçenek yelpazesi eşliğinde inceleyebilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve kalite beklentinizi de fazlasıyla karşılayacak olan yapay çiçek çeşitleri çiçek türü bakımından da sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Gül, şakayık, lale, papatya, başak, karanfil ve daha onlarca farklı seçenek burada! Hemen göz atın ve kullanmak istediklerinizi tek tıkla sepetinize ekleyin.

Bu arada yapay çiçek çeşitleri arasında lateks gül modelleri de bulunuyor. Sıklıkla kullanılan ve çeşitli süslemelerin vazgeçilmezlerinden biri olan güller geniş renk skalası eşliğinde hemen incelenebilir. Renk ve model tercihlerinizden ödün vermeden seçim yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Elbette sizlere sunduğumuz yapay çiçek modelleri ve fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Aksesuar süslemelerinde kullanıma uygun olan, farklı ebatlarda dizayn edilen yapay çiçekler de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Kaliteli malzemeler ile hazırlanan yapay papatya, lale, ortanca ve lavanta çeşitleri renklerini uzun süre koruyabiliyor. Dekoratif açıdan da tercih edebileceğiniz bu tasarılar gerçek çiçek görünümünü yansıtarak çiçeklerin eşsiz güzelliğini evinize taşıyor. Dilerseniz tercihinizi özel olarak renklendirilen ve simli bir görünüm sunan ışıltılı yapay çiçeklerden yana da kullanabilirsiniz. Metalik görünüm kazandırılmış olan tasarım seçeneklerine de mutlaka göz atın.

Aksesuar Yapımında Kullanıma Uygun Yapay Çiçek Çeşitleri

Kolyeden taç çeşitlerine, küpeden bilekliğe kadar pek çok farklı aksesuar ve takı yapımında kullanabileceğiniz şifon çiçek ile lateks gül çeşitlerini de mutlaka inceleyin. Estetik açıdan harika tasarımlar hazırlamanızı sağlayacak olan bu özel çiçekler arasında yapay yaprak modelleri de bulunuyor. Eşsiz kombinler hazırlayabilmenizi sağlayacak tüm tasarım seçeneklerini mutlaka inceleyin.

Cipso pıtırcık çiçek çeşitleri ya da kuru gül yaprakları da hazırlayacağınız çalışmalara çok daha şık ve etkileyici bir görünüm kazandırabilir. Kuru başak görünümü sunan yapay çiçekleri tek başına bir dekoratif obje olarak da kullanabilir ya da farklı kombinlere kazandırabilirsiniz. Ayrıca kumaş materyalden hazırlanan tasarım çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Kumaşlara yapıştırarak da kullanabileceğiniz bu tasarımlara da hemen göz atabilirsiniz.

Sizlere küçük yapay çiçek modelleri de dahil olmak üzere tüm tasarımlar için en uygun fiyatları sunuyoruz. Cazip fiyat ayrıcalığından faydalanarak ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bu arada çiçek teli çeşitlerinden de temin etmeyi sakın unutmayın. Sepetinizi en güzel yapay çiçekler ve yapraklarla doldurun ve minimum bütçe ile bu şık tasarımlar kapınıza kadar gelsin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×