YAPAY ÇİÇEKLER

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük, 2 adet küçük şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. 7 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. İstediğini..
7.50TL 9.44TL
Metre olarak satılmaktadır. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet lazer kesim şifon çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına, kaç metre almak isterseniz girerek ..
5.50TL
Çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz kırmızı renk, yapay şakayık çiçek. Demet halinde satılmaktadır, bir demette 6 adet büyük, 2~3 adet küçük şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanab..
7.00TL 9.44TL
6 adet tüllü lateks gül demeti.  1 demette 10 adet gül bulunur. Bir pakette toplam 60 adet gül bulunur. Geçerli fiyat 1 paket gül içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, çocuk ve lohusa t..
7.00TL 11.80TL
1 yorum yapılmış.
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.90TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet fındık çiçeği. 1 demette yaklaşık 34 adet küçük fındık çiçeği bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç demet satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
8.26TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış 7 cm boyutunda gül buketi. Bir demette 10~11 adet gül bulunmaktadır. Demet halinde ya da tek tek kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Miktar kısmına kaç demet istiyorsa..
9.44TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz saksı boyu, yapay şakayık çiçek demeti. 1 demette 9~10 adet, 5 cm çapında şakayık çiçek bulunur. Demet halinde ya da çiçekleri çıkararak tek tek kullanabilirsiniz. Beyaz, krem, mavi, mor, kırm..
20.00TL
8 cm uzunluğunda yapay gala çiçek.  1 demette 12 adet gala çiçek bulunur. 1 pakette 12 demet toplamda 144 adet çiçek bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, çocu..
12.50TL
Yaklaşık 10 cm boyutundadır. Dikerek yada yapıştırarak kullanabilirsiniz. Lohusa terliği, taç, bandana vs. bir çok alanda süsleme amaçlı kullanılabilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip renk..
2.00TL 2.12TL
5 cm büyüklüğündedir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.59TL
Yaklaşık 4 cm boyutundadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş vereb..
1.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz kağıt çiçek demetleri. Geçerli fiyat 1 paket içindir.  1 pakette 6 demet çiçek bulunur. 1 demette 12 adet küçük çiçek bulunur. ..
7.50TL
Yaklaşık 3 cm çapındadır. Kumaştan imal edilmiştir. Dikerek ya da yapıştırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL
Çiçeklerin çapı yaklaşık 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Mavi, pembe ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
0.35TL
1 bukette 10 adet 65 cm uzunluğunda taç çiçeği bulunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde yuvarlak hale getirerek taç, kapı süsü vs. yapabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 buket (10 adet çiçek) içindir.  Kaç buket almak isterseniz miktar kısmına..
5.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz silikonize kumaştan yapılmış 7 cm boyutunda gül. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
0.85TL
6 adet pıtırcık demetinden oluşur. 1 demette 12 adet pıtırcık bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 72 adet çiçek bulunur. Bebek şekeri, nikah şekeri ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. ..
8.26TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz, yapay gül demeti. 1 demette yaklaşık 21 adet gül bulunmaktadır. İsterseniz gülleri çıkararak tekli olarak da kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Miktar kısmına kaç demet istiyorsanız ya..
8.50TL
1 paket; 12 adet karanfil demetinden oluşur. 1 demette 6 adet karanfil bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 72 adet karanfil bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemele..
8.26TL
Çeşitli dekorasyon ve süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış yapay üçlü yaprak. Yaklaşık 10 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip satın alabilirsiniz.  ..
0.25TL
6 adet yapay papatya demeti.  1 demette 10 adet papatya bulunur. Bir pakette toplam 60 adet papatya bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, çocuk ve lohusa ..
11.00TL
6 adet yapay tomurcuk (pıtırcık) demetinden oluşur. 1 demette 10~12 adet tomurcuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 60~72 adet çiçek bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemelerini..
8.00TL
Yaklaşık 10 cm çapındadır. Saten kumaştan imal edilmiştir. Dikerek ya da yapıştırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
6 adet gül demetinden oluşur.  1 demette 12 adet gül bulunur. Bir pakette toplam 72 adet gül bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (72 adet) gül içindir. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullana..
8.26TL
Bir pakette yaklaşık 80 gram kuru gül bulunmaktadır. Orjinal gül kokusu ile odanıza güzel bir koku yayar. Kırmızı ve karışık renk seçenekleri vardır. ..
5.00TL
Çiçeklerin çapı yaklaşık 8 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Mavi, pembe ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
2.00TL
5 cm eninde şerit halinde şifon gül. 1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 26~27 adet gül bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını y..
9.00TL
5 adet başak demetinden oluşur. 1 demette 10 adet başak bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 50 adet başak bulunur. Bebek şekeri, nikah şekeri ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Miktar k..
11.80TL
Gelin buketi yapımında ya da dekoratif saksı içinde kullanabileceğiniz 8'li yapay ıslak lale buketi. Silikon yapısı ile gerçeğe çok yakın dokudadır. Parlak ve kaliteli bir duruşu vardır. Bir lale çapı, 3 cm, uzunluğu 4 cm'dir. Sapı il..
26.00TL 29.50TL
Çeşitli dekorasyon ve süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz, saten kumaştan yapılmış yapay yaprak. Yaprak boyutu 4 cm, sapıyla birlikte 10 cm dir. Yeşil ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet yaprak bulunmaktadır. Belirti..
2.00TL
Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabileceğiniz, sapıyla birlikte 10 cm uzunluğunda yapay mini lale. Bir pakette 120 adet lale bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Kaç paket isters..
12.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×