YAPAY ÇİÇEKLER

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz yapay şakayık çiçekler. 1 demette 7~9 adet şakayık çiçek bulunur. ..
9.44TL
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
5.50TL
6 adet gül demetinden oluşur.  1 demette 10~12 adet gül bulunur. Bir pakette toplam 60~72 adet gül bulunur. Geçerli fiyat 1 paket gül içindir. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullan..
8.50TL 11.80TL
1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.90TL
Çeşitli süslemeleriniz için kullanabileceğiniz bir demet fındık çiçeği. 1 demette yaklaşık 34 adet küçük fındık çiçeği bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç demet satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
8.26TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış 7 cm boyutunda gül buketi. Bir demette 10~11 adet gül bulunmaktadır. Demet halinde ya da tek tek kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Miktar kısmına kaç demet istiyorsa..
9.44TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz saksı boyu, yapay şakayık çiçek demeti. 1 demette 9~10 adet, 5 cm çapında şakayık çiçek bulunur. Demet halinde ya da çiçekleri çıkararak tek tek kullanabilirsiniz. ..
18.88TL
Yaklaşık 10 cm boyutundadır. Dikerek yada yapıştırarak kullanabilirsiniz. Lohusa terliği, taç, bandana vs. bir çok alanda süsleme amaçlı kullanılabilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip renk..
2.12TL
5 cm büyüklüğündedir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.59TL
Yaklaşık 4 cm boyutundadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş vereb..
0.94TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz kağıt çiçek demetleri. Geçerli fiyat 1 paket içindir.  1 pakette 6 demet çiçek bulunur. 1 demette 12 adet küçük çiçek bulunur. ..
7.50TL
Yaklaşık 3 cm çapındadır. Kumaştan imal edilmiştir. Dikerek ya da yapıştırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
0.47TL
Çiçeklerin çapı yaklaşık 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Mavi, pembe ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
0.35TL
5 cm enindedir. 1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 26~27 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını yazıp sipariş verebi..
9.00TL
1 bukette 10 adet 65 cm uzunluğunda taç çiçeği bulunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde yuvarlak hale getirerek taç, kapı süsü vs. yapabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 buket (10 adet çiçek) içindir.  Kaç buket almak isterseniz miktar kısmına..
5.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz silikonize kumaştan yapılmış 7 cm boyutunda gül. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
0.85TL
6 adet pıtırcık demetinden oluşur. 1 demette 12 adet pıtırcık bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 72 adet çiçek bulunur. Bebek şekeri, nikah şekeri ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. ..
8.26TL
1 paket; 12 adet karanfil demetinden oluşur. 1 demette 6 adet karanfil bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 72 adet karanfil bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemele..
8.26TL
1 paket; 6 adet papatya demetinden oluşur. 1 demette 12 adet papatya bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 72 adet papatya bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz iç..
8.26TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz, kumaştan yapılmış tekli gül. Krem, pembe, kırmızı ve fuşya renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.77TL
6 adet tomurcuk demetinden oluşur. 1 demette 12 adet tomurcuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 72 adet çiçek bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabilirsini..
8.26TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz yapay parlak renkli şakayık çiçekler. 1 demette 7~9 adet pastel renk şakayık çiçek bulunur. ..
8.50TL 10.62TL
Yaklaşık 10 cm çapındadır. Saten kumaştan imal edilmiştir. Dikerek ya da yapıştırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
1.89TL
6 adet gül demetinden oluşur.  1 demette 12 adet gül bulunur. Bir pakette toplam 72 adet gül bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (72 adet) gül içindir. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süslemeleriniz için kullana..
8.26TL
Bir pakette yaklaşık 80 gram kuru gül bulunmaktadır. Orjinal gül kokusu ile odanıza güzel bir koku yayar. Kırmızı ve karışık renk seçenekleri vardır. ..
5.00TL
Çiçeklerin çapı yaklaşık 8 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Mavi, pembe ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
1.77TL
5 adet başak demetinden oluşur. 1 demette 10 adet başak bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 50 adet başak bulunur. Bebek şekeri, nikah şekeri ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Miktar k..
11.80TL
5 adet demetten oluşur. 1 demette 10 adet çam pıtırcık bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 50 adet çam pıtırcık bulunur. Bebek şekeri, nikah şekeri ve diğer farklı süslemeleriniz için kullanabi..
11.80TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz demet halinde yeşil yapay plastik çiçek.   ..
7.00TL
Yaklaşık 10 cm boyutundadır. Dikerek yada yapıştırarak kullanabilirsiniz. Lohusa terliği, taç, bandana vs. bir çok alanda süsleme amaçlı kullanılabilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip renk..
1.77TL
Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz yapay gül demeti. Geçerli fiyat 1 demet içindir. Miktar kısmına istediğiniz demet miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
33.04TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×