Tuhafiye Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
30 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. Tel kırma ile masa örtüsü, şal, kına kıyafeti, fular, çanta, ayakkabı, pano, tepsi vs. işlemeleri yapabilirsiniz. ..
14.00TL
1 cm eninde grogren kurdele 10 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. 20 farklı rengi bulunmaktadır. ..
3.00TL
1 cm eninde saten kurdele. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) içindir. 20 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. ..
2.00TL
5 mm çapındadır. Bir pakette yaklaşık 450 gram karışık renkte kum boncuk bulunmaktadır. Halk arasında hapishane boncuğu olarak da bilinen, delikli plastik boncuktur. ..
20.00TL
İğne oyası, takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm boyutunda dizili kum boncuk. Demet halinde satılmaktadır. 1 demette 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (yaklaşık 3000 adet boncuk) Belirtilen fiyat 1 demet fiyatıdır. Kaç..
7.50TL
2 cm ve 3 cm eninde 2 boy mevcuttur. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. Miktar kısmına istediğiniz top adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
4 yorum yapılmış.
24 sıralı taş görünümlü plastik şerit, gofret taş. Üst kısımları taş görünümlüdür. Eni 12 cm, uzunluğu 9,2 metredir. Keserek kullanılabilir. ..
30.00TL
6 mm sıralı pullardan oluşmaktadır.  Makara halinde satılmaktadır. 1 makarada yaklaşık 100 metre bulunmaktadır. ..
30.00TL
1 cm enindedir. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. Miktar kısmına istediğiniz top adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
100 gramlık paketlerde satılmaktadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
12.00TL
8 mm eninde yassı lastik. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. ..
6.50TL
2,5 cm uzunluğunda metal, broş iğnesi. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet iğne) fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç paket almak isterseniz yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
4 mm eninde bebe lastiği. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. ..
7.00TL
Sabun görünümlü, hem dekoratif hem de iğnelerinizi toplu halde tutan mıknatıs. Dökülen iğnelerinizi kolay bir şekilde çift yönlü olarak toplar. İğne karışıklığı yüzünden iğnelerin batıp canınızı yakmasına son. ..
13.00TL
30 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. Taç markadır. Tel kırma ile masa örtüsü, şal, kına kıyafeti, fular, çanta, ayakkabı, pano, tepsi vs. işlemeleri yapabilirsiniz. ..
16.00TL
Buhar taşı ya da çizgi taşı olarak bilinen ürünümüz tamamen doğaldır. Uzun ömürlü olup, zamanla kırılma ve dağılma yapmaz. Kumaş üzerinde leke bırakmaz.  Kullanımı: Buhar taşı ile kumaşı çiziniz. Çizgi kenarında kalan tozla..
1.00TL
15 cm boyunda, 10 cm eninde, dirseklik suni deri yama. Dirsek ya da diz kısımlarına dikerek kullanabilirsiniz. Siyah ya da kahverengi renk seçebilirsiniz. Çiftli olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift yama fiyatıdır. ..
5.00TL
Marka: Yabalı
1.5 metre uzunluğunda otomatik, çift taraflı mezura. Üzerindeki tuşa basıldığında kendiliğinden toplanır. Belirtilen fiyat adet fyatıdır. ..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğunda siyah renk metal cımbız. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Yazın, silin, tekrar yazın. Silinebilir tükenmez kalem ( silinebilen tekstil kalemi) , siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile. Arka kısmındaki özel silgisi ile ya da ütü ile kağıt, karton, kumaş vb. yüzeylere yazdıklarınızı kolayca si..
10.00TL
4 cm enindedir. Tütü, bandana, saç bandı vb. yapımında kullanabilirsiniz. Esnektir. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Kaç metre satın almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. Kırmızı, mavi, krem, sarı ve pembe renkleri bu..
4.00TL
Ahşap malzemeden üretilmiştir. İplik sarmak için yada dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Makaraların ortası deliktir, ip geçirebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına girip sipariş verebilirsiniz...
5.50TL
15 cm boyunda, 10 cm eninde, ütüyle yapıştırabileceğiniz suni deri yama. Krem rengindedir. Çiftli olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift yama fiyatıdır. ..
5.00TL
2 cm eninde cırt bant. Beyaz ve siyah renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına istediğiniz metre miktarını giriniz. ..
5.00TL
Rulo şeklinde birbirine bağlı yuvarlak metal nakış pulu.  3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm ve 7 mm pul çapları mevcuttur. Makara halinde satılmaktadır. Bir makarada yaklaşık 100 metre rulo pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 makara içindir. Mik..
10.00TL
Rulo şeklinde birbirine bağlı kare metal nakış pulu.  3 mm, 4 mm, 5 mm ve 6 mm pul boyları mevcuttur. Makara halinde satılmaktadır. Bir makarada yaklaşık 100 metre rulo pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 makara içindir. Miktar k..
10.00TL
Kumaş dikiş, nakış, biçme işlerinizde kullanabileceğiniz çizim kalemi. Kumaş üzerinde leke bırakmaz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
5.00TL
Marka: Singer
Singer çok amaçlı sprey yağı; sanayi ve ev tipi dikiş makinelerinde, tabanca, tüfek ve silahlarda, bisiklet, araba gibi taşıtlarda ve her türlü yağlama gerektiren işlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca kapı pencere menteşelerini, asma kilitleri&nb..
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×