100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Tuhafiye Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
30 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. Tel kırma ile masa örtüsü, şal, kına kıyafeti, fular, çanta, ayakkabı, pano, tepsi vs. işlemeleri yapabilirsiniz. ..
14.00TL
1 cm eninde grogren kurdele 10 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. 20 farklı rengi bulunmaktadır. ..
3.00TL
1 cm eninde saten kurdele. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) içindir. 20 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. ..
2.00TL
5 mm çapındadır. Bir pakette yaklaşık 450 gram karışık renkte kum boncuk bulunmaktadır. Halk arasında hapishane boncuğu olarak da bilinen, delikli plastik boncuktur. ..
20.00TL
İğne oyası, takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm boyutunda dizili kum boncuk. Demet halinde satılmaktadır. 1 demette 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (yaklaşık 3000 adet boncuk) Belirtilen fiyat 1 demet fiyatıdır. Kaç..
7.50TL
2 cm ve 3 cm eninde 2 boy mevcuttur. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. Miktar kısmına istediğiniz top adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
4 yorum yapılmış.
24 sıralı taş görünümlü plastik şerit, gofret taş. Üst kısımları taş görünümlüdür. Eni 12 cm, uzunluğu 9,2 metredir. Keserek kullanılabilir. ..
30.00TL
6 mm sıralı pullardan oluşmaktadır.  Makara halinde satılmaktadır. 1 makarada yaklaşık 100 metre bulunmaktadır. ..
30.00TL
1 cm enindedir. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. Miktar kısmına istediğiniz top adedini girerek sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
100 gramlık paketlerde satılmaktadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
12.00TL
8 mm eninde yassı lastik. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. ..
6.50TL
2,5 cm uzunluğunda metal, broş iğnesi. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet iğne) fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç paket almak isterseniz yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
4 mm eninde bebe lastiği. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) lastik içindir. ..
9.00TL
Sabun görünümlü, hem dekoratif hem de iğnelerinizi toplu halde tutan mıknatıs. Dökülen iğnelerinizi kolay bir şekilde çift yönlü olarak toplar. İğne karışıklığı yüzünden iğnelerin batıp canınızı yakmasına son. ..
13.00TL
30 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. Taç markadır. Tel kırma ile masa örtüsü, şal, kına kıyafeti, fular, çanta, ayakkabı, pano, tepsi vs. işlemeleri yapabilirsiniz. ..
16.00TL
Buhar taşı ya da çizgi taşı olarak bilinen ürünümüz tamamen doğaldır. Uzun ömürlü olup, zamanla kırılma ve dağılma yapmaz. Kumaş üzerinde leke bırakmaz.  Kullanımı: Buhar taşı ile kumaşı çiziniz. Çizgi kenarında kalan tozla..
1.00TL
15 cm boyunda, 10 cm eninde, dirseklik suni deri yama. Dirsek ya da diz kısımlarına dikerek kullanabilirsiniz. Siyah ya da kahverengi renk seçebilirsiniz. Çiftli olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift yama fiyatıdır. ..
5.00TL
Marka: Yabalı
1.5 metre uzunluğunda otomatik, çift taraflı mezura. Üzerindeki tuşa basıldığında kendiliğinden toplanır. Belirtilen fiyat adet fyatıdır. ..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğunda siyah renk metal cımbız. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Yazın, silin, tekrar yazın. Silinebilir tükenmez kalem ( silinebilen tekstil kalemi) , siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile. Arka kısmındaki özel silgisi ile ya da ütü ile kağıt, karton, kumaş vb. yüzeylere yazdıklarınızı kolayca si..
10.00TL
4 cm enindedir. Tütü, bandana, saç bandı vb. yapımında kullanabilirsiniz. Esnektir. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Kaç metre satın almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. Kırmızı, mavi, krem, sarı ve pembe renkleri bu..
4.00TL
Ahşap malzemeden üretilmiştir. İplik sarmak için yada dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Makaraların ortası deliktir, ip geçirebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına girip sipariş verebilirsiniz...
5.50TL
15 cm boyunda, 10 cm eninde, ütüyle yapıştırabileceğiniz suni deri yama. Krem rengindedir. Çiftli olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift yama fiyatıdır. ..
5.00TL
2 cm eninde cırt bant. Beyaz ve siyah renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına istediğiniz metre miktarını giriniz. ..
5.00TL
Rulo şeklinde birbirine bağlı yuvarlak metal nakış pulu.  3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm ve 7 mm pul çapları mevcuttur. Makara halinde satılmaktadır. Bir makarada yaklaşık 100 metre rulo pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 makara içindir. Mik..
10.00TL
Rulo şeklinde birbirine bağlı kare metal nakış pulu.  3 mm, 4 mm, 5 mm ve 6 mm pul boyları mevcuttur. Makara halinde satılmaktadır. Bir makarada yaklaşık 100 metre rulo pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 makara içindir. Miktar k..
10.00TL
Kumaş dikiş, nakış, biçme işlerinizde kullanabileceğiniz çizim kalemi. Kumaş üzerinde leke bırakmaz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
5.00TL
Marka: Singer
Singer çok amaçlı sprey yağı; sanayi ve ev tipi dikiş makinelerinde, tabanca, tüfek ve silahlarda, bisiklet, araba gibi taşıtlarda ve her türlü yağlama gerektiren işlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca kapı pencere menteşelerini, asma kilitleri&nb..
20.00TL

Tuhafiye ve Örgü Malzemeleri

Çeşitli hobi çalışmalarında kullanmanız gereken malzemeleri sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Son derece geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde inceleyebileceğiniz tuhafiye malzemeleri sayfamızda aradığınız her ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli malzeme çeşitlerinden oluşan bu koleksiyonda rengarenk boncuk çeşitleri de yer alıyor. Her boyda boncuk çeşitlerini hemen şimdi inceleme başlayın.

Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz mezura çeşitleri de sıklıkla tercih edilen tuhafiye malzemeleri arasında yer alıyor. İğne toplayıcı mıknatıs çeşitlerinden de mutlaka temin etmelisiniz. Çeşitli el işi çalışmalarında iğnelerin bir arada kalmasını sağlayan mıknatıslar pek çok farklı şekilde dizayn edilerek beğeniye sunuluyor. Silinebilir tükenmez kalemler ve metal cımbızlar gibi malzemeleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Aradığınız Tüm Tuhafiye Malzemeleri Burada!

Pratik kullanım özelliği ile ön plana çıkan kılçık makinesi ve etiket kılçığı çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Aynı zamanda ütü ile kolaylıkla yapışmasını sağlayabileceğiniz arma çeşitlerine de hemen şimdi göz atabilirsiniz. Makul fiyatlar eşliğinde temin edebileceğiniz malzemeler arasında rulo şerit nakış pulu modelleri de yer alıyor. Farklı şekillerde hazırlanan nakış pulları ile dilediğiniz süsleme çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elbette taç teli çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik. Birbirinden şık tasarımlar hazırlamanızı sağlayacak olan tel çeşitlerini istediğiniz ölçülerde keserek kullanabilirsiniz. Tekstil çizim kalemi modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Metal mezura modelleri sağlamlığı sayesinde çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Dikiş makinası çeşitleri ile birlikte kullanıma uygun olan bu ürün modellerine de hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Ayrıca örgü malzemeleri ve lastik çeşitleri de her türlü tekstil çalışmasında kullanabileceğiniz ürün modelleridir. En kaliteli örgü malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi yassı lastiklerden yana kullanabilirsiniz. Bebe lastiği çeşitleri ve aynı zamanda broş iğnesi modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. En çok kullanılan tuhafiye malzemelerini en uygun fiyatlarla hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vererek sitemizden temin edebilirsiniz.

Tuhafiye Malzemelerinde Yıl Boyunca Düşük Fiyatlar!

Çeşitli el işi çalışmalarının da aranan malzemelerinden biri haline gelen koton, saten biye modelleri sepetinize hemen atabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Buhar ile uçan çizgi taşı çeşitleri ile dikiş öncesi hazırlıklarınızı daha kolay tamamlayabilirsiniz. Kumaşa hiçbir zarar vermeyen ve iz bırakmayan çizgi taşı çeşitleri minimum fiyat avantajını sizlere sunuyor. Ahşap malzemeden hazırlanan iplik sarma makarası çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka tütü lastiği çeşitlerinden de ekleyin. Pek çok farklı malzeme ile bir arada kullanıma uygun olan bu ürünler için de cazip fiyat fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu sayfada incelebileceğiniz tüm ürünlerde en uygun fiyatları sunuyor ve online satış işlemlerinde makul fiyat politikasını korumaya özen gösteriyoruz. Hemen şimdi siparişinizi iletin ve seçtiğiniz ürünleri kısa zamanda adresinize ulaştıralım.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×