Avize Taşları

Dekor süsleme birçok kişinin evini kişiselleştirmek için kullandığı ve severek yaptığı bir hobidir. Taşlarla süslenen dekorlar hem çok özel hem de çok şıktır ve farklı bir hava katar. Evin içindeki özel dokunuşlar ile ev sahibinin kişiliğini yansıtır. Avize taşı da ev dekoru süslemede kullanılan özel bir taştır. Özel yapım ve kişilik sahibi avizeler yapmak için kullanılır.

Sıradan avizeleri sıkıcı bulan ve farklı şeyler... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 metre uzunluğundadır.Taşlar orjinal kristaldir.Bağlantı aparatları altın ya da gümüş rengi olabilir. Lütfen sipariş esnasında istediğiniz rengi seçiniz.Taşların büyüklüğü 14 mm dir.Ucunda 30 mm kristal top taş bulunmaktadır.Bağl..
15.00TL
Parlak 1. kalite avize kristali.30 mm çapındadır.Deliklidir. Takması kolaydır.Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
1.50TL
1 yorum yapılmış.
14 mm çapındadır.İki deliklidir ve yapımı çok kolaydır.Bağlantı malzemeleri fiyata dahil değildir.Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Minimum sipariş adedi 100 adettir. ..
0.20TL
Avize optigonlarını birbirine bağlamak için kullanılır.Altın ve gümüş rengi mevcuttur.100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Fiyat 100 adet için geçerli fiyattır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
12 mm çapındadır.Avize optigonlarını birbirine ya da uçlarını kornişe bağlamak için kullanılır.Gümüş ve altın renkleri mevcuttur.100 adetlik paketler halinde satılmaktadır.Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) içindir.Kaç paket almak i..
5.00TL
1 metre uzunluğundadır.Taşlar kristal şeffaf renktedir.Bağlantı aparatları altın ya da gümüş rengi olabilir. Lütfen sipariş esnasında istediğiniz rengi seçiniz.Taşların büyüklüğü 14 mm dir.Bağlantı aparatları ile birleştirip ayrılarak..
11.80TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×