Tesbih Yapım Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Seçmekte zorlananlar için hazır tesbih yapma seti hazırladık. Bu setimiz ile 2 adet farklı model tesbih yapabilirsiniz. Paket İçeriği: - 4 sıra kristal tesbih boncuğu. 2 dizi mavi, 2 dizi yeşil - 1 adet kaftan imame - 1 adet lale imame..
29.50TL
5 yorum yapılmış.
Setimizin içeriğinde: 1 Takım Tesbih ve Takı Kutusu İskeleti; 3 adet metal ayak ve çivileri; 45 cm * 75 cm boyutunda kadife kumaş bulunmaktadır. Küçük boy kutu: 10 cm çapında , 6 cm derinliğinde; Büyük boy kutu: 15 cm çapında, 7 cm ..
30.00TL
Bu setteki malzemeler ile 1 adet altın ya da gümüş renk erkek tesbihi yapabilirsiniz. Set İçeriği: 35 adet inci, tesbih boncuğu 1 metre tesbih ipi 1 adet metal püskül 1 adet metal üçgen 1 adet metal kapama 3 adet r..
15.00TL
Tesbih, kolye ve boncuk ucu metal kapama aparatı. Gümüş, bakır ve altın kaplama renk seçenekleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.75TL
Kuran-ı Kerim, Yasin-i Şerif vb. kapaklarında kullanılabilir. Kararmaz metalden imal edilmiştir. Yaklaşık 4 cm boyundadır. Arkası düz olup yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yere yapıştırılabilir. ..
1.00TL
Yaklaşık 1 cm boyunda, çift başlı kartal baskılı, karartma gümüş kaplamalı büyük metal üçgen. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz girip s..
1.00TL
Siyah renk metal, erkek tesbih aparat seti. Bu setteki malzemeler ile istediğiniz boncukları kullanarak 1 adet erkek tesbihi yapabilirsiniz. Boncuklar fiyata dahil değildir. Set İçeriği: 1 adet 8 cm uzunluğunda üçlü tuğra uçlu meta..
10.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih, kolye ve boncuk ucu metal kapama aparatı. Belirtilen fiyat 1 adet gümüş kapama fiyatıdır. ..
7.50TL
Yaklaşık 1 cm boyundadır. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Altın, gümüş ve bakır renk kaplama seçenekleri mevcuttur. ..
1.00TL
Orjinal 925 ayar gümüş tesbih ve takı bağlantı halkası. Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılır. 5 mm çapındadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
1.00TL 2.00TL
Yaklaşık 1 cm boyunda, tuğra baskılı, karartma gümüş kaplamalı büyük metal üçgen. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz girip sipariş ..
1.00TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılır. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. 12 mm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına 1 yazarsanız 10 adet, 2 yazarsa..
1.20TL
Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılabilen küçük metal halka. Altın, gümüş, bakır, antik sarı ve siyah kaplama renkleri mevcuttur. 5 mm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) fiyat..
1.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 1 cm boyundadır. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
15.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 1 cm boyundadır. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
12.00TL
İmamelere boncuk takmak için ve çeşitli takı ve tesbih yapımı işlerinde kullanılır. Altın,gümüş ve bakır kaplama renkleri mevcuttur. Küçük boy 2 cm, büyük boy 5 cm uzunluğundadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 pa..
1.00TL
Bronz renk metal, erkek tesbih aparat seti. Bu setteki malzemeler ile istediğiniz boncukları kullanarak 1 adet erkek tesbihi yapabilirsiniz. Boncuklar fiyata dahil değildir. Set İçeriği: 1 adet 8 cm uzunluğunda üçlü tuğra uçlu..
12.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih, kolye ve boncuk ucu düğümlerini kapamak için kullanılır. ..
5.90TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı kıvırma pensesi. ..
20.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Takı, tesbih, aksesuar vb. yapımında kullanılır. Yaklaşık 1 mm kalınlığındadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
37.50TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 2 cm boyundadır. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
45.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 2 cm boyundadır. Tesbihlerde imame altında, takılarda birleşim noktasında kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
25.00TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı karga burun. ..
20.00TL
Tesbih ve takı yapımında kullanabileceğiniz ergonomik ve dayanıklı yan keski. ..
15.00TL 20.00TL
Çeşitli takı ve tesbih yapımı işlerinde kullanılan 925 ayar orjinal gümüş halkalı takı ve tespih çivisi. Yaklaşık 4 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat 1 adet çivi fiyatıdır. ..
4.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×