ÜTÜYLE YAPIŞAN (HOT-FIX) TAŞLAR

Herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanmadan, sadece sıcak ütüyü üzerinde gezdirerek yapıştırabileceğiniz ütüyle yapışan taş çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü süslemede kullanabileceğiniz bu taşlar, yapıştırıcı malzeme kullanımına gerek bırakmadığından tekstil ürünleri üzerinde de kullanılabiliyor. Ürün çeşitleri son derece zengin bir seçenek yelpazesine sahip olduğundan size... Devamı

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde - 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde - 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde - 11 cm boyutlarındadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz...
4.00TL 4.38TL
3 yorum yapılmış.
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere silikon ya da yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz.Taşlar 1. kalite parlak kristaldir.Harflerin büyük boyu yaklaşık 5 cm, küçük boyu yaklaşık 3 cm dir.Fiyat 1 adet harf için geçerlidir. İstediğ..
1.75TL
Sıcaklık (ütü ya da taş yapıştırma makinası) ile yapıştırılır. Ayrıca tüm yüzeylere taş yapıştırıcısı kullanarak da yapıştırabilirsiniz.Makine kesim kalitesinde ve parlaktır.      ss6-2mm  1 P..
15.00TL 20.00TL
9 yorum yapılmış.
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyundaOrta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyundaBüyük boy: 14 cm eninde, 9 cm boyundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere harici yapıştırıcı yada silikon ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Orta boy 12 cm eninde, 7 cm boyunda,Büyük boy 16 cm eninde - 11 cm boyundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
6.00TL
1 yorum yapılmış.
Geçerli fiyat 1 çift içindir.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz.* Resimdeki bebe ayakkabısı uygulama örneğidir. Fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 14 cm boyutundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
12.00TL
Küçük boy: 5 cm - Orta boy: 10 cm - Büyük boy: 14 cm boyundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
3.00TL
   10 cm en, 8 cm boy ölçülerindedir.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.90TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
Yaklaşık 10 cm eninde,  8 cm boyundadır.Penye, tshirt vb. kıyafetlerinize ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm boyutundadır.Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 6 cm boyutlarındadır.Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL 5.90TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 9,5 cm boyunda 7,5 cm enindedir.Mavi, pembe ve krem renk seçenekleri vardır.Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere harici yapıştırıcı ya da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL 5.90TL
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde, 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde, 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde, 11 cm boyundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz...
3.50TL
Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere harici yapıştırıcı ya da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz.Büyük boy: 14,5cm en - 11cm boy  Orta boy: 9,5cm en - 7,5cm boy Küçük boy: 6,5cm en -  5cm boy ..
4.00TL
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyundaOrta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Büyük boy 11 cm eninde 7 cm yüksekliğindedir.Küçük boy 8 cm eninde 5 cm yüksekliğindedir.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 7 cm boyutundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 11 cm X 6 cm boyutundadır. Bebek tulum, battaniye vs. süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
7.50TL
Küçük boy: 7 cm boyunda, 6 cm enindedir.Orta Boy:10 cm boyunda, 7 cm enindedir.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 10 cm boyunda, 7 cm genişliğindedir.Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğindedir.Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
11.80TL
Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Küçük boy: 6 cm, Büyük boy:8 cm boyutundadır.Küçük boy tulum şapka vs., büyük boy ise battaniye süslemeleri için uygundur.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.50TL
Küçük boy: 8 cm - Büyük boy: 12 cm boyundadır.Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×