Herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanmadan, sadece sıcak ütüyü üzerinde gezdirerek yapıştırabileceğiniz ütüyle yapışan taş çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü süslemede kullanabileceğiniz bu taşlar, yapıştırıcı malzeme kullanımına gerek bırakmadığından tekstil ürünleri üzerinde de kullanılabiliyor. Ürün çeşitleri son derece zengin bir seçenek yelpazesine sahip olduğundan size ilham verecek çok sayıda ürünü görebilirsiniz.

Son dönemin trendleri arasında yer alan harfli süslemeler için kullanabileceğiniz ütüyle yapışan harfler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Hafif parlak bir görünüm kazandırılmış olan harflerden dilediğiniz ismi ya da kelimeyi yan yana koyarak yazabilir, ütü ile üzerinden geçerek sıkıca yapışmasını sağlayabilirsiniz. Çantadan tişörte kadar uzanan pek çok malzemeyi bu şekilde süslemeniz hem kolay hem de keyifli olacak.

Kristal görünümü kazandırılmış olan taşlar süslemelerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kategorimiz içerisinde yer alan ütü ile yapışan taşlar arasında kristal taşlar da bulunuyor. Farklı ebatlarda tasarlanmış olan kristal taşların küçük olan çeşitlerini kullanarak da kendi şeklinizi oluşturabilir ya da dilediğiniz kelimeyi yazabilirsiniz. Ayrıca kendi çizimlerinizi de süslemeye dönüştürmek için bu taşları kullanabilirsiniz.

Son derece pratik bir süsleme yöntemi olan ütüyle yapışan taşlı desenler arasında popüler figürler de bulunuyor. Zahmetsiz bir şekilde desen ortaya çıkarmak isteyenler seçimini hazır desenler yönünde kullanabilir. Örneğin ütüyle yapışan kral tacı özellikle çocuk kıyafetlerini ya da battaniyelerini süslemek için en sık tercih edilen ürünler arasında bulunuyor.

Boncuklu süslemelerle bir çalışma yapmak istiyorsanız bu durumda ütü ile yapışan boncuklar tercih edilebilir. Boncuk kullanılarak dizayn edilmiş olan sevimli hayvan figürleri gibi desenler de hazır olarak kullanılabilir. Ahşap üzerine de yapıştırılabilen ütüyle yapışan taş modelleri ile siz de kendi özgün çalışmanızı ortaya koyabilirsiniz.

Son derece uygun fiyatlara sahip olan ve kalite düzeyi yüksek malzemelerden üretilmiş olduğu için sorunsuz bir kullanım şansı sunan ütüyle yapışan taşlar satın al bölümüne tıklanarak hemen satın alınabilir. Cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıklarından faydalanarak, çalışmalarınızda kullanacağınız malzemelerin tamamını tek bir alışveriş ile hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR