100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

ÜTÜYLE YAPIŞAN (HOT-FIX) TAŞLAR

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde - 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde - 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde - 11 cm boyutlarındadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL 4.38TL
Marka: HobiDunya
3 yorum yapılmış.
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere silikon ya da yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. Taşlar 1. kalite parlak kristaldir. Harflerin büyük boyu yaklaşık 5 cm, küçük boyu yaklaşık 3 cm dir. Fiyat 1 adet harf için geçerlidir. İstediğ..
1.75TL
Sıcaklık (ütü ya da taş yapıştırma makinası) ile yapıştırılır. Ayrıca tüm yüzeylere taş yapıştırıcısı kullanarak da yapıştırabilirsiniz. Makine kesim kalitesinde ve parlaktır.      ss6-2mm  1 P..
15.00TL 20.00TL
9 yorum yapılmış.
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyunda Orta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyunda Büyük boy: 14 cm eninde, 9 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere harici yapıştırıcı yada silikon ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
1 yorum yapılmış.
Geçerli fiyat 1 çift içindir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. * Resimdeki bebe ayakkabısı uygulama örneğidir. Fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 14 cm boyutundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
12.00TL
Küçük boy: 5 cm - Orta boy: 10 cm - Büyük boy: 14 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
3.00TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
Yaklaşık 10 cm eninde,  8 cm boyundadır. Penye, tshirt vb. kıyafetlerinize ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kristal taş ve incili, ütüyle yapışabilen bıyık modeli. Küçük boy 8 cm uzunluğunda 2 cm genişliğinde olup tulum ve patik için,  Orta boy 10 cm uzunluğunda 3 cm genişliğinde olup şapka için, Orta boy 14 cm uzunluğunda 4 cm genişliğinde o..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 6 cm boyutlarındadır. Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL 5.90TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 9,5 cm boyunda 7,5 cm enindedir. Mavi, pembe ve krem renk seçenekleri vardır. Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere harici yapıştırıcı ya da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL 5.90TL
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde, 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde, 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde, 11 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
3.50TL
Kumaş yüzeylere ütü ile diğer yüzeylere harici yapıştırıcı ya da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz. Büyük boy: 14,5cm en - 11cm boy  Orta boy: 9,5cm en - 7,5cm boy Küçük boy: 6,5cm en -  5cm boy ..
4.00TL
Paket İçeriği: 1 adet taş yapıştırma makinası 4 adet taş boyları için değiştirilebilen başlık 1 adet ayaklık 12 çeşit numunelik taşlar Kullanımı Şekli: Makinanın sıcaklık ayarını açın, en az 5 dakika en düşük ısıda ısınmaya bırakı..
199.00TL
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyunda Orta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Büyük boy 11 cm eninde 7 cm yüksekliğindedir. Küçük boy 8 cm eninde 5 cm yüksekliğindedir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 7 cm boyutundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 11 cm X 6 cm boyutundadır. Bebek tulum, battaniye vs. süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
7.50TL
Büyük boy 15 cm eninde 11 cm yüksekliğindedir. Küçük boy 8 cm eninde 5 cm yüksekliğindedir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. Büyük boy bebe battaniyesi için, küçük boy tulum ve şa..
5.00TL
Küçük boy: 7 cm boyunda, 6 cm enindedir. Orta Boy:10 cm boyunda, 7 cm enindedir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 8 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğindedir. Bebek ve çocuk kıyafeti süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş yüzeylere ütü ile ya da harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. En: 10 cm, Boy:12 cm ..
12.00TL
Küçük boy: 6 cm, Büyük boy:8 cm boyutundadır. Küçük boy tulum şapka vs., büyük boy ise battaniye süslemeleri için uygundur. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.50TL
Küçük boy: 8 cm - Büyük boy: 12 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
3 boyu mevcuttur. Küçük ve orta boy tulum ve şapka için, büyük boy battaniye için kullanılabilir. ..
2.95TL

Herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanmadan, sadece sıcak ütüyü üzerinde gezdirerek yapıştırabileceğiniz ütüyle yapışan taş çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü süslemede kullanabileceğiniz bu taşlar, yapıştırıcı malzeme kullanımına gerek bırakmadığından tekstil ürünleri üzerinde de kullanılabiliyor. Ürün çeşitleri son derece zengin bir seçenek yelpazesine sahip olduğundan size ilham verecek çok sayıda ürünü görebilirsiniz.

Son dönemin trendleri arasında yer alan harfli süslemeler için kullanabileceğiniz ütüyle yapışan harfler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Hafif parlak bir görünüm kazandırılmış olan harflerden dilediğiniz ismi ya da kelimeyi yan yana koyarak yazabilir, ütü ile üzerinden geçerek sıkıca yapışmasını sağlayabilirsiniz. Çantadan tişörte kadar uzanan pek çok malzemeyi bu şekilde süslemeniz hem kolay hem de keyifli olacak.

Kristal görünümü kazandırılmış olan taşlar süslemelerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kategorimiz içerisinde yer alan ütü ile yapışan taşlar arasında kristal taşlar da bulunuyor. Farklı ebatlarda tasarlanmış olan kristal taşların küçük olan çeşitlerini kullanarak da kendi şeklinizi oluşturabilir ya da dilediğiniz kelimeyi yazabilirsiniz. Ayrıca kendi çizimlerinizi de süslemeye dönüştürmek için bu taşları kullanabilirsiniz.

Son derece pratik bir süsleme yöntemi olan ütüyle yapışan taşlı desenler arasında popüler figürler de bulunuyor. Zahmetsiz bir şekilde desen ortaya çıkarmak isteyenler seçimini hazır desenler yönünde kullanabilir. Örneğin ütüyle yapışan kral tacı özellikle çocuk kıyafetlerini ya da battaniyelerini süslemek için en sık tercih edilen ürünler arasında bulunuyor.

Boncuklu süslemelerle bir çalışma yapmak istiyorsanız bu durumda ütü ile yapışan boncuklar tercih edilebilir. Boncuk kullanılarak dizayn edilmiş olan sevimli hayvan figürleri gibi desenler de hazır olarak kullanılabilir. Ahşap üzerine de yapıştırılabilen ütüyle yapışan taş modelleri ile siz de kendi özgün çalışmanızı ortaya koyabilirsiniz.

Son derece uygun fiyatlara sahip olan ve kalite düzeyi yüksek malzemelerden üretilmiş olduğu için sorunsuz bir kullanım şansı sunan ütüyle yapışan taşlar satın al bölümüne tıklanarak hemen satın alınabilir. Cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıklarından faydalanarak, çalışmalarınızda kullanacağınız malzemelerin tamamını tek bir alışveriş ile hemen satın alabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×