Püskül ve Tesbih Uçları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.36TL
Kaliteli metal malzemeden yapılmıştır. Kristal taşlarla süslenmiştir.Kolye, bileklik, küpe ve tesbih uçlarında kullanabilirsiniz.Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. ..
2.12TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.00TL 2.36TL
Tuğra şeklinde, metal malzemeden yapılmış tesbih ve takı ucu.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Yaklaşık 2,5 cm boyutundadır. ..
1.00TL
Yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Tuğra kısmı metaldir ve kristal taşlarla süslenmiştir.Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar k..
4.00TL 5.90TL
Çerçeve kısmı altın kaplama kararmaz malzemeden yapılmıştır. Taşları parlak polyester taştır.Kolye, bileklik, küpe ve tesbih uçlarında kullanabilirsiniz.Beyaz, siyah, mavi ve mor taş renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL
Kolye, bileklik, küpe vs. ucu olarak kullanabilirsiniz.Kararmaz metalden imal edilmiştir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.30TL
Tesbih, takı ve çeşitli aksesuarlarda kullanılabilir.Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kararmaz kaplamalıdır.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür.Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
7.08TL
Orjinal 925 ayar gümüştür.Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
11.80TL
İğne oyası fular kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz.Altın, gümüş, antik bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır.4 cm X 3 cm boyutlarındadır. ..
2.00TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır. Gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.95TL
Yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Kaftan kısmı metaldir ve kristal taşlarla süslenmiştir.Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçebilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar ..
5.00TL
Tesbih, kolye, bileklik vb. takı uçlarında ya da küpe olarak kullanabileceğiniz, zirkon taşlı, metal kanat figür.Kararmaz kaplamalıdır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
9.50TL
Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.47TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih ve Takı Yapımında Kullanılır.Yaklaşık 8 mm dir.Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur.Sipariş verirken miktar kısmına toplam harf adedini girip istediğiniz harfleri yazabilirsiniz. ..
0.50TL 0.71TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır.Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Tesbih, bileklik, kolye vb. ucu olarak kullanılır. ..
0.83TL
Kararmaz metalden yapılmış, pençe şeklinde takı ve tesbih ucu.İç kısmına boncuk takıp sıkıştırarak kullanabilirsiniz.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.59TL
3 mm genişliğindedir. Kolye, bileklik, takı, tesbih ucu vb. yapımında kullanılır.Altın, bakır ve gümüş renkleri bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına kaç metre almak isterseniz girerek satın alabilirsiniz...
1.20TL
Bağ kısmı hariç 7 cm uzunluğundadır.Polyester malzemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Dolgun bir duruşu vardır.5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (5 adet püskül) içindir. Miktar kısmına istediğiniz paket mik..
2.95TL
Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır. Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Kaliteli karamaz malzemeden üretilmiştir. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri bulunmaktadır. ..
2.50TL
Tesbih ve takı uçlarında kullanılır.Yaklaşık 9 cm uzunluğundadır.Kararmaz gümüş renk kaplamalıdır. ..
2.36TL
Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır.Tesbih, takı ucu ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz. ..
2.95TL 3.54TL
Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.18TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×