Matubo boncuklar Çek Cumhuriyetinde üretilen orjinal preciosa cam boncuk çeşididir. Farklı renk ve şekilleri bulunur.

Hobi dünyası, her geçen gün yeni bir hobi dalı ile çeşitleniyor, renkleniyor ve zenginleşiyor. Yalnızca hayal gücünüzle sınırlı olmayan Hobi Dünya’sının vazgeçilmezleri arasında özellikle de takı yapımında sıklıkla kullanılan süs boncukları akla gelen ilk malzemelerdendir.

Hobi dünyanızı renklendirecek, hayal gücünüzü ortaya koymanıza yardımcı olacak bir boncuk çeşidi de Çek Cumhuriyeti kökenli bir şirket tarafından 100 yıldan fazla bir süredir üretilen Matubo boncuklarıdır. Matubo boncuk, en kaliteli Çek camlarından olan Preciosa Omela adı verilen camdan üretilir ve son derece parlak bir görünüme sahiptir. Bu boncuklar göz alıcı canlı renkleri ile dikkat çeker. Bu boncukların, takı tasarımı yaparken, renkli boncuk kullanmayı sevenler için birçok farklı rengi bulunuyor. Matubo boncuklarının başta Superduo, Rulla ve Gemduo olmak üzere birçok farklı çeşidi vardır. Kendine has şekil ve renkleri bulunan bu süs boncukları ile kendi zevkinize uygun takılar tasarlayabilirsiniz.

Matubo Superduo Boncuk İle Harika Takılar Tasarlayın

Eğer kendinize veya sevdiklerinize özel takılar yapmayı seviyorsanız Matubo superduo boncuk çeşitleri ile harikalar yaratabilirsiniz. Matubo superduo boncuklar ile hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bileklikler, kolyeler, küpeler yapabilirsiniz.

Yaklaşık 5 mm uzunluğunda olan, 0.8 mm çaplı iki adet deliği bulunan, özenle kesilmiş bu superduo boncuklar, birbirleriyle uyumludur ve birleştirdiğinizde arasında boşluk kalmaz. Böylelikle bu hobi boncuk çeşidiyle dilerseniz petek ve elmas desenleri bile oluşturabilirsiniz.

Özellikle kolye ve bileklik yapımında sıklıkla kullanılan ince misinalarla rahatlıkla kullanabileceğiniz bu superduo boncuk ayrıca boncuk iplikleri ile kullanmaya da uygundur.

Hobileriniz için farklı ürünler sunan Hobi Dünya her geçen gün ürün yelpazesini güncelliyor. Hızlı ve güvenli bir ödeme sistemi bulunan sitemiz üzerinden hemen dilediğiniz ürünü seçip, keyifle hobinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR