Menü
SEPET

Tül Çeşitleri ve Fiyatları

Tüller, çok ince gözenekli dokumalardır. Pamuk, ipek veya sentetik olabilirler. Onlar, hayatımızda oldukça geniş yer kaplayan sessiz kahramanlardır. Çoğunlukla varlıklarını idrak etmek zordur fakat olmadıkları zaman eksiklikleri hemen göze batar. Varlıkları hayatımızda o kadar çok normalleşmiştir ki varlıklarından ziyade yoklukları ile ancak kendilerini idrak etmek mümkündür. Perdelerden cibinliklere, tütülerden kapı süslerine kadar çok geniş yelpazede kullanılabilirler. Kıyafetlerde, gelinliklerde, duvaklarda, süslemelerde kendilerini görmek mümkündür. Evlenmeye niyetlenmiş iki kişinin karşısına çıkacak ilk şeylerden biri tüldür.

Tülden yapılan perdeler hayatı kolaylaştıran çok basit ama etkili bir eşyadır. Dışarıyı gösterip içeriyi göstermemesi ile mahremiyetin koruyucularındandır. Tül sadece perdede değil birçok hobi ve süslemede de kullanılabilir. Tül modelleri geniş çaplı bir kullanıma sahiptir bu sebeple de kullananın yaratıcılığına göre farklı alanlarda görülebilirler. Sunumlarda süslemeyi çeşitlendirmek için, masayı süslemek için, kıyafetleri hareketlendirmek için kullanılabilirler. Ayrıca tül modelleri, hediye paketlerinde minik dokunuşlarla pakete zarafet katabilirler.

Renk Renk Birbirinden Şık Desenler

Tüller farklı sertliklerde, kalınlıklarda, desenlerde ve renklerde olabilirler. Örneğin gelinlikler için hayal tül en çok kullanılan çeşittir. Modelinde ekstra yumuşaklık istemeyenler için uygundur ve birçok gelinlik modelinde yeri vardır. Kristal tül ise parlak görünüşlü bir tüldür. Genellikle mat tüller tercih edilse de, belli yerleri hareketlendirmek için parlak seçenekler de tercih edilebilir. Grek tül ise diğer tüllere göre daha sert yapıda bir çeşittir. Şekil vermesi ve belli bir şekilde kalması için kullanılır. Kıyafetlerde kullanılabildiği gibi süslemelerde de kullanılır. Kolay şekil alabildiği için diğer tüllerle birlikte rahatça kullanılabilir. Tül çeşitleri kullanıcının hayal gücüyle birlikte mucizeler ortaya çıkarabilir ve tülleri sınırlayan da ancak bu hayal gücüdür. Birçok kullanım yeri olmasına rağmen tül fiyatları uygundur ve verdiği zarafet sayesinde fiyatına değmektedir.

Rengarenk desenler ortaya çıkarmak için farklı renklerde tüller birlikte kullanılabilir. Örneğin ana okulunda bir kız çocuğu için tülden etek çok sevimli ve hayal gücünü besleyici bir hediye olabilir. Ayrıca tülden yapılmış etekler birçok çocuk gösterisinde de kullanılır. Bu tür etekler çocuklara kendilerini süper kahraman gibi hissettirebilir. Canlı renkler çocuklar için her zaman çok çekicidir. Tülden etek yapmak yalnızca biraz beceri ve emek gerektirir.

Hobi Dünya sizlere uygun tül fiyatları ve güzel seçenekleri bir arada sunmaktadır. Yapacağınız şeye karar verdikten sonra istediğiniz ürünü sipariş etmeniz ve ayağınıza kadar gelen ürünlerin tadını çıkartmanız yeterlidir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için hemen sipariş verin!

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)