100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Tül Çeşitleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
7 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. Beyaz, kırmız..
5.00TL
Eni yaklaşık 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Eni 1,5 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla siparişlerinizde ürün tek parça halinde gönderilecektir. Bu ürünün ma..
20.00TL
El buketi, vazo, saksı altlığı olarak ya da bebek ve nikah şekeri yapımında  kullanabileceğiniz kalın metre tül. Eni 60 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Çeşitli süsleme işlerinizde nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Eni 2 metredir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluk içindir.  Kaç metre uzunluğunda almak istiyorsanız miktar kısmına ..
3.00TL
14 yorum yapılmış.
3 metre eninde hayal tül. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Yumuşak bir yapısı vardır. Gelinlik, gelin başı, abiye ve diğer işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
8.50TL
Eni 1,5 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
15.00TL
Süsleme, dekorasyon ve diğer işlerinizde kullanabileceğiniz pembe renk metrelik dantel tül. Eni 70 cm'dir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
7.00TL
Süsleme, dekorasyon, gelinlik ve diğer işlerinizde kullanabileceğiniz organze tül. Eni 70 cm'dir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Kırmızı, pembe ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Adet kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak sat..
4.50TL
Kare delikli tel kırma tülü. Bartın Safranbolu işi tel kırma nakışında kullanabilirsiniz. Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Adet kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tü..
40.00TL
Yaklaşık 50 cm eninde, 4.5 metre uzunluğunda rulo halinde satılmaktadır. Kırmızı, pembe ve beyaz renkleri bulunmaktadır. ..
24.00TL
El buketi, vazo, saksı altlığı olarak ya da bebek ve nikah şekeri yapımında  kullanabileceğiniz abaka tül, buketlik tül. Eni yaklaşık 60 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın al..
10.00TL
Çeşitli süsleme işlerinde, nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Sert bir tüldür. Şeklini korur. Eni 75 cm'dir. 25 metrelik top halinde satılmaktadır. Mor, beyaz, pembe, kırmızı, mavi, s..
40.00TL

Tüller, çok ince gözenekli dokumalardır. Pamuk, ipek veya sentetik olabilirler. Onlar, hayatımızda oldukça geniş yer kaplayan sessiz kahramanlardır. Çoğunlukla varlıklarını idrak etmek zordur fakat olmadıkları zaman eksiklikleri hemen göze batar. Varlıkları hayatımızda o kadar çok normalleşmiştir ki varlıklarından ziyade yoklukları ile ancak kendilerini idrak etmek mümkündür. Perdelerden cibinliklere, tütülerden kapı süslerine kadar çok geniş yelpazede kullanılabilirler. Kıyafetlerde, gelinliklerde, duvaklarda, süslemelerde kendilerini görmek mümkündür. Evlenmeye niyetlenmiş iki kişinin karşısına çıkacak ilk şeylerden biri tüldür.

Tülden yapılan perdeler hayatı kolaylaştıran çok basit ama etkili bir eşyadır. Dışarıyı gösterip içeriyi göstermemesi ile mahremiyetin koruyucularındandır. Tül sadece perdede değil birçok hobi ve süslemede de kullanılabilir. Tül modelleri geniş çaplı bir kullanıma sahiptir bu sebeple de kullananın yaratıcılığına göre farklı alanlarda görülebilirler. Sunumlarda süslemeyi çeşitlendirmek için, masayı süslemek için, kıyafetleri hareketlendirmek için kullanılabilirler. Ayrıca tül modelleri, hediye paketlerinde minik dokunuşlarla pakete zarafet katabilirler.

Renk Renk Birbirinden Şık Desenler

Tüller farklı sertliklerde, kalınlıklarda, desenlerde ve renklerde olabilirler. Örneğin gelinlikler için hayal tül en çok kullanılan çeşittir. Modelinde ekstra yumuşaklık istemeyenler için uygundur ve birçok gelinlik modelinde yeri vardır. Kristal tül ise parlak görünüşlü bir tüldür. Genellikle mat tüller tercih edilse de, belli yerleri hareketlendirmek için parlak seçenekler de tercih edilebilir. Grek tül ise diğer tüllere göre daha sert yapıda bir çeşittir. Şekil vermesi ve belli bir şekilde kalması için kullanılır. Kıyafetlerde kullanılabildiği gibi süslemelerde de kullanılır. Kolay şekil alabildiği için diğer tüllerle birlikte rahatça kullanılabilir. Tül çeşitleri kullanıcının hayal gücüyle birlikte mucizeler ortaya çıkarabilir ve tülleri sınırlayan da ancak bu hayal gücüdür. Birçok kullanım yeri olmasına rağmen tül fiyatları uygundur ve verdiği zarafet sayesinde fiyatına değmektedir.

Rengarenk desenler ortaya çıkarmak için farklı renklerde tüller birlikte kullanılabilir. Örneğin ana okulunda bir kız çocuğu için tülden etek çok sevimli ve hayal gücünü besleyici bir hediye olabilir. Ayrıca tülden yapılmış etekler birçok çocuk gösterisinde de kullanılır. Bu tür etekler çocuklara kendilerini süper kahraman gibi hissettirebilir. Canlı renkler çocuklar için her zaman çok çekicidir. Tülden etek yapmak yalnızca biraz beceri ve emek gerektirir.

Hobi Dünya sizlere uygun tül fiyatları ve güzel seçenekleri bir arada sunmaktadır. Yapacağınız şeye karar verdikten sonra istediğiniz ürünü sipariş etmeniz ve ayağınıza kadar gelen ürünlerin tadını çıkartmanız yeterlidir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için hemen sipariş verin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×