Tül Çeşitleri

Tüller, çok ince gözenekli dokumalardır. Pamuk, ipek veya sentetik olabilirler. Onlar, hayatımızda oldukça geniş yer kaplayan sessiz kahramanlardır. Çoğunlukla varlıklarını idrak etmek zordur fakat olmadıkları zaman eksiklikleri hemen göze batar. Varlıkları hayatımızda o kadar çok normalleşmiştir ki varlıklarından ziyade yoklukları ile ancak kendilerini idrak etmek mümkündür. Perdelerden cibinliklere, tütülerden kapı süslerine kadar çok geniş yelpazede kullanılabilirler. Kıyafetlerde, gelinli... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. ..
5.00TL
Eni yaklaşık 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Eni 1,5 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla siparişlerinizde ürün tek parça halinde gönderilecektir. Bu ürünün ma..
20.00TL
El buketi, vazo, saksı altlığı olarak ya da bebek ve nikah şekeri yapımında  kullanabileceğiniz kalın metre tül. Eni 60 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Çeşitli süsleme işlerinizde nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Eni 2 metredir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluk içindir.  Kaç metre uzunluğunda almak istiyorsanız miktar kısmına ..
3.00TL
14 yorum yapılmış.
3 metre eninde hayal tül. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Yumuşak bir yapısı vardır. Gelinlik, gelin başı, abiye ve diğer işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
8.50TL
Yaklaşık 50 cm eninde, 4.5 metre uzunluğunda rulo halinde satılmaktadır. Kırmızı, pembe ve beyaz renkleri bulunmaktadır. ..
24.00TL
Eni 1,5 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
15.00TL
Süsleme, dekorasyon ve diğer işlerinizde kullanabileceğiniz pembe renk metrelik dantel tül. Eni 70 cm'dir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
7.00TL
Süsleme, dekorasyon, gelinlik ve diğer işlerinizde kullanabileceğiniz pembe renk organze tül. Eni 70 cm'dir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Yumu..
4.50TL
El buketi, vazo, saksı altlığı olarak ya da bebek ve nikah şekeri yapımında  kullanabileceğiniz abaka tül, buketlik tül. Eni yaklaşık 60 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın al..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×