Menü
SEPET

BOYAMA MALZEMELERİ

Hobi olarak ilgilendiğiniz çalışmaları renklendirmek ya da desen kazandırmak için gereksinim duyabileceğiniz boyama malzemeleri en uygun fiyatlar eşliğinde kategorimiz içerisinde yer alıyor. Tamamı kaliteli markaların ürünlerinden oluşan ve dolayısıyla güvenli ve pratik bir kullanım şansı sunan ürün modelleri arasından dilediğinizi seçerek alışveriş sepetinize ekleyin.

Ahşap Boyama

Kategorimiz içerisinde ahşap boyama çalışmalarında kullanabileceğiniz ürünler de bulunuyor. Boyadan fırçaya, boyanmaya hazır ahşap objelerden cilaya kadar aradığınız her malzemeyi alternatif seçenekler eşliğinde inceleyebilir ve uygun fiyat avantajı eşliğinde hemen temin edebilirsiniz. Ayrıca ahşap hobi olarak pek çok farklı çalışmada kullanılabilen bir malzeme olduğundan kategorimiz içerisine ahşap obje çeşitlerini de ekledik. Boyanabilir kutulardan maketlere, plakalardan şeritlere kadar pek çok ahşap ürünü hemen inceleyin.

Süsleme çalışmalarında kullanılması için özel olarak üretilmiş olan ahşap hobi malzemeleri de inceleyebileceğiniz ürünler arasında bulunuyor. Süsleme amaçlı hazırlanan ve kolay bir şekilde uygulama yapabileceğiniz transferler de harika çalışmalar ortaya çıkarmayı sağlayabileceğiniz tasarımlar arasında mevcut. Sünger rulo fırça modelleri hem boyamada hem de kusursuz bir desen transferinde kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Uygun fiyatlar eşliğinde ürün satın alabileceğiniz ahşap boyama malzemeleri online satış merkezi olan sitemizde size ilham verecek yüzlerce ürün bulunuyor.

Cam üzerinde çalışmalar yapanlar için hazırlanan cam boyama malzemeleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Cam boyaları, cam boyası ile kullanıma uygun fırçalar, cila çeşitleri ve daha pek çok ürün ile camın şıklığını taçlandırabilir, özgün eserler hazırlayabilirsiniz. Cam, seramik ve polyester yüzeylerde kullanıma uygun boya kalemi modelleri ve renkleri canlı bir renk görünüm için tercih edilebilir. Kategorimiz içerisinde sadece boyama yapmakta kullanabileceğiniz boya çeşitleri ve fırçalar değil, boyanmaya hazır malzemeleri de bulabilirsiniz. Keten sırt çantaları, ahşap gazetelikler, ahşap duvar rafları ve daha pek çok malzeme incelemeniz için kategorimizde bulunuyor.

Mobilya Boyama

Cam yüzeylere yazı yazmak ya da mobilya boyama için kullanılabilen boya çeşitlerine de mutlaka göz atın. Mobilyalarınızdaki çizikleri kapatmak için kullanabileceğiniz kalem formunda dizayn edilmiş olan ürünler mobilyalarınızın bir anda yepyeni bir görünüm almasını sağlayabiliyor. Uygun rengi kategorimiz içerisinden seçebilirsiniz. İnce uçlu sivri kalem modelleri de inceleyebileceğiniz tasarımlar arasında bulunuyor. Simli kalemlerle çalışmanıza yazı yazabilir ya da desenler çizebilirsiniz. Hafif parlak bir görünüm kazandıracağınız desenlerin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden toptan sipariş de verebiliyorsunuz. Ahşap ya da cam çalışmalarınızı tamamlayabileceğiniz, renklendirebileceğiniz ve süsleyebileceğiniz malzemeler için uygun fiyatlar eşliğinde alışveriş yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Siparişleriniz Eminönü semtinden adresinize en kısa sürede ulaşıyor. Ayrıca İstanbul içerisinde sadece birkaç iş gününde teslimat yapabiliyoruz. Hobi Dünya ile siz de hobilerinize ayırdığınız zamanı taçlandırın!

Ahşap Boyaları ile Ahşap Yüzeyleri Kolaylıkla Renklendirin 

Bundan böyle pratik ürünler bulmak için malzeme marketler arasında mekik dokumanıza hiç gerek kalmadı. Özellikle ahşap boyası çeşitlerine ulaşmak artık sadece bir tık kadar kolay oluyor. Her türlü ahşap materyali rahatlıkla renklendirmenizi sağlayacak olan ahşap boyası çeşitleri pratik bir şekilde boyama çalışması yapmanızı sağlıyor. Ahşap yüzeylerde mükemmel bir dağılım gösteren kaliteli boyaları tercih edin.

Hobi çalışmalarınız için su bazlı ahşap boyası çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Su bazlı boyalar zengin renk pigmentleri içerdiği için ahşap yüzeylerin tek kat boyanması ile bile istediğiniz rengi almasını sağlayabiliyor. Astar boya yapmanıza gerek kalmadan renklendirme yapabileceğiniz onlarca farklı boya çeşidi sitemizden en kolay şekilde temin edilebiliyor.

Geniş bir renk skalası sunmaya ve böylelikle aradığınız renk tonlarında akrilik ahşap boyası çeşitlerini kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Kalitesini kanıtlamış olan, güvenilir markaların ürün çeşitlerini sitemizde incelerken denemek istediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Sadece ahşap boyalarını değil fırça çeşitlerini de gözden geçirmeyi unutmayın. Farklı kalınlıklarda fırça çeşitleri de cazip fiyatlara sahip.

Ahşap materyallerle birlikte plastik ya da cam gibi farkı malzemeleri de kullanıyorsanız her yüzeyde renklendirme çalışması yapmanızı sağlayan ahşap boya çeşitleri sizin için çok ideal bir seçenek olabilir. Böylelikle ahşap yüzeyleri farklı, diğer yüzeyleri farklı bir boya kullanarak renklendirmenize gerek kalmayacak. Dolayısıyla renk tonu eşitsizliği gibi çeşitli sorunlar yaşamadan muhteşem çalışmalar yapabileceksiniz.

Sağlığa zararlı toksik madde içermeyen ve bu yönüyle de güvenli bir şekilde kullanılabilen boya çeşitlerini sitemizden hemen şimdi temin edebilirsiniz. Yıl boyunca ahşap boyası fiyatları minimum seviyede tutuluyor ve böylelikle bütçenizi zorlamadan ihtiyacınız olan tüm ürünlere sitemizden temin etmeniz kolaylaşıyor. Üstelik aradığınız renk tonunu bulmak için uzun uğraşlar vermenize ve saatlerce araştırma yapmanıza gerek kalmıyor. En ekonomik su bazlı ahşap boyası fiyatları avantajından faydalanın!

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 3657 (122 Sayfa)