Boya ve Kalemler

Ahşap, Cam, Kumaş ve Akrilik Boyalar

Renklendirme ve desen çalışmalarınızda kullanabileceğiniz tüm boya çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir renk skalası içerisinde inceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında yaptığınız çalışmaya ve kullandığınız malzemelere en uygun boyaları hemen bulabilirsiniz. En uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi iletebilir ve en kısa sürede kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabili... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Craft işleri için özel olarak hazırlanmış, ahşap, mdf, seramik, polyester, cam, kağıt, kumaş vb. her türlü yüzeyde kullanabilirsiniz. Su bazlıdır, sağlığa zararlı toksit madde içermez. Yarı mat görünümdedir, isteğe bağlı vernik ile parlaklaştır..
7.50TL
Her türlü cam, porselen ve seramik ürünlerinizi boyamak için kullanabilirsiniz. Fırça uçludur. Fırça ucu 1 mm - 4 mm arası çizgi kalınlığındadır. Tabak, bardak, kupa gibi ürünlerinizi boyadıktan sonra 15 dakika bekletip 160 derecelik fırında 25..
8.26TL
Edding 4600 markadır. Keten, pamuk, ipek vb. kumaş yüzeyleri boyamak için kullanabilirsiniz. Kokusuz ve su bazlıdır. Sağlığa zararlı maddeler içermez. Çizgi kalınlığı 1mm dir. Yuvarlak uçludur. Hızlı kurur. Boyadıktan sonra buharsız ütü ile ..
5.00TL 7.00TL
Yüksek kalitede koruma ve film tabakası oluşturan su bazlı verniktir. Çatlatma teknikleri haricinde tüm tekniklerde koruma amaçlı olarak ya da mat boyaları parlatmak için kullanılır, iki kat uygulanması tavsiye edilir. Su geçirmez özelliğe sah..
10.00TL
Craft işleri için özel olarak hazırlanmış, ahşap, mdf, seramik, polyester, cam, kağıt, kumaş vb. her türlü yüzeyde kullanabilirsiniz. Su bazlıdır, sağlığa zararlı toksit madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. Yarı mat görünümdedir..
34.00TL
Cadence marka, cam ve seramik boyası. 59 mL dir. Cam ve seramik yüzeylere doğrudan uygulayabilirsiniz. Vernik gerektirmez. Sağlığa zararlı madde içermez. ..
8.26TL
6 cm boyunda, 5 renk karatahta tebeşiri. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. 1 pakette 5 adet farklı renklerde tebeşir bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girip satın al tuşuna basarak sipariş verebilirsiniz. ..
2.50TL
Cadence dora metalik boya 50 ml, her türlü yüzeyde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz, su bazlı çok yüksek sedefli boyadır. Kuruduğunda uygulanan yüzeye yüksek parlaklıkta ışıltılı sedef görünümü verir. En az iki kat uygulamanız tavsiye e..
7.00TL
Cadence marka 120 ml, siyah renk, akrilik kara tahta efekti boyası. Cam, porselen, ahşap, duvar vs. her türlü yüzeyi boyayarak kara tahta haline çevirebilirsiniz. Boyama işlemini uyguladıktan sonra uygulanan yüzeye tebeşir ile yazı yazıp s..
6.50TL
100 mL'dir. Sprey şeklinde kolayca kumaşlarınızı boyayabilirsiniz. Parlak renkte ve kokusuzdur. Sağlığa zararlı maddeler içermez. Ürününüzü boyadıktan sonra 1 saat bekletip tersten ütüleyebilirsiniz. Yıkamaya karşı dayanıklıdır. ..
9.50TL
Cadence marka 50 mL şeffaf eskitme kremi. Boyanın üzerine uygulayarak vintage (eskitme) efekti elde edebilirsiniz. Boyaya nüfus ederek günlük kullanıma karşı koruma sağlar. Kullanımı kolaydır, sünger ya da fırça ile uygulayabilirsiniz. Sa..
15.34TL
Cadence, 30 ml, sprey şeklinde 1 dakikada ayna efekti boyası. Cam objelere sprey şeklinde uygulayarak tersten ayna efekti yapabilirsiniz. Uygulanacak cam yüzeyi önce iyice temizleyiniz. Daha sonra ürünü çalkalayıp ince bir tabaka halinde u..
13.00TL
6'lı set halinde satılmaktadır. Model 1'de soğuk renkler, model 2'de standart renkler, model 3'de sıcak renkler bulunmaktadır. Her türlü cam, porselen ve seramik ürünlerinizi boyamak için kullanabilirsiniz. Fırça uçludur. Fırça ucu 1 mm..
35.40TL
Ahşap, mdf, seramik, polyester, kağıt vb. yüzeylerde kullanabilirsiniz. Su bazlıdır, sağlığa zararlı toksit madde içermez. Yarı mat görünümdedir, isteğe bağlı vernik ile parlaklaştırılabilir. ..
5.50TL
Edding marka, ince uçlu (0.7 mm) yaldızlı kalem. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
7.08TL
Cadence su bazlı parmak yaldız 20 ml, her türlü yüzeyde kullanılabilen cila şeklinde antikleştirme yaldızıdır. Doğrudan parmak ile, fırça yardımıyla yada yumuşak bir bezle uygulayabilirsiniz. Uygulandığı yüzeyde kalıcıdır ve kararma yapmaz. Çok..
8.00TL
Cadence Kontür Rölyef Pasta 50 ml. Ahşap, mdf, cam, metal, seramik, polyester ve boyanabilen tüm yüzeylerde boyut efekti vermek için kullanılır. Kuruduktan sonra taşlaşır. Yaklaşık 24 saatte tamamen kurur. Su bazlıdır ve toksit madde içermez. ..
4.00TL
Ahşap, mdf, seramik, polyester, kağıt vb. yüzeylerde kullanabilirsiniz. Hızlı kuruyabilen ve sürüldüğü yüzeyde boyut oluşturan su bazlı boyadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
6.50TL
Cadence 120 ml glazing medium. Akrilik boya ile karıştırılarak boyanın incelerek geç kurumasını sağlar. Tüm doku çalışmalarında ''faux efffect'' çalışmalarında kullanılabilen çok amaçlı mediumdur.  Şeffaf ve kokusuzdur. Boyanı..
7.50TL
Cadence mıknatıs boya her türlü (cam, ahşap, mdf, seramik, metal, duvar vb.) düz yüzeyi mıknatıs yapışabilecek hale dönüştüren su bazlı mat boyadır. Çivi, bant, vida kullanmadan uygulanan yüzeylere magnet yapıştırılabilir. 120 ml, sıvı hal..
10.00TL
Cadence, çok kalın, parlak ve sır özelliği sağlayan vernik. Uygulandığı craft yüzeylerde sırlanmış seramik görüntüsü sağlar. Ekstra kalın olduğu için tek kat olarak uygulamak yeterlidir. Fırça izi oluşturmaz, çatlama yapmaz. Fırça ile uyg..
10.00TL
Viktoria marka 10-13 gramlık paket içerisinde toz kumaş boyası. Kaynatma ile Boyama Kumaş Boyasını sıcak su ile eritin ve ılık su ile doldurulmuş geniş bir kaba boşaltın. Bir kaşık tuz ilave edin. Boyayacağınız kumaşı iyice ıslatın. Hazırlamış ..
3.00TL
30 cc poşetli sıvı fiske. Boyanan kumaşın yıkama, terleme ve güneş solmasına karşı mukavemetini arttırır.  Kumaşın renginin daha uzun süre canlı ve kalıcı olmasını sağlar.  Yalnızca boyanan kumaşlarda değil yeni aldığınız bir tekstil ü..
3.50TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×