Renklendirme ve desen çalışmalarınızda kullanabileceğiniz tüm boya çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir renk skalası içerisinde inceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında yaptığınız çalışmaya ve kullandığınız malzemelere en uygun boyaları hemen bulabilirsiniz. En uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi iletebilir ve en kısa sürede kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde ahşap boyası çeşitleri de yer alıyor.

Ahşap olan tüm yüzeylerde hem çizim, hem desen hem de renklendirme amacıyla kullanabileceğiniz ahşap boya fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Kalite düzeyi yüksek markaların ürünlerinden oluşan ahşap boya çeşitleri için minimum düzeyde ödeme yapmanız yeterli olabilir. Bu sayede ayırdığınız bütçe ile daha fazla sayıda renk elde edebilir ve çok daha güzel boyama çalışmaları yapabilirsiniz.

Cam Boyası

Uzun süre canlı rengini koruyan boya çeşitleri arasında cam boyası modelleri de yer alıyor. Cam olan tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz boyalar kalıcılığı ve yoğun renk kazandırıyor olması ile de ön plana çıkıyor. Sitemizde sadece kaliteli markaların boya çeşitlerine yer veriyoruz. Ancak buna rağmen yıl boyunca cam boyası fiyatları makul seviyede kalıyor. Uygun fiyatlardan faydalanarak cam boyası ihtiyacınızın tamamını hemen karşılayabilirsiniz.

Akrilik Boya

Farklı yüzeylerde kullanılabiliyor olmasıyla dikkat çeken akrilik boya çeşitlerini de hemen inceleyebilirsiniz. En beğenilen renkleri de seçenekleriniz arasına ekleyerek çalışmalarınızda hayalinizdeki renk tonunu kolaylıkla kullanabilmenizi sağlıyoruz. En uygun akrilik boya fiyatları ile karşılaşabileceğiniz kategorimiz içerisinden seçeceğiniz ürünleri sepetinize kolayca ekleyebilirsiniz. Tuval üzerinde de kullanıma uygun olan akrilik boyaların üzerine dilerseniz cila atabilir ve daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde akrilik boya cilası çeşitleri de yer alıyor.

Kumaş Boyası ve Kumaş Kalemi

Ahşap malzemeleri renklendirmede tahta boyası çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Hazırladığınız maketleri renklendirmek ya da ahşap eskitme çalışmalarında kullanmak için tahta boyalarını seçebilir ve cazip fiyatlardan faydalanarak boya ihtiyacınızı tek bir alışveriş ile karşılayabilirsiniz. Kategorimizde kumaş boyama çalışmaları yapanların yüzünü güldürecek ürün çeşitleri de yer alıyor. Üstelik kumaşları renklendirmek ya da desen kazandırmak için kullanabileceğiniz boyaları farklı formlarda sunarak kullanım şeklinize en uygun ürünü hemen bulmanızı sağlıyoruz.

Kalem formunda tasarlandığı için dağılma ya da sıçrama gibi riskleri ortadan kaldıran kumaş boyama kalemi çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz. En titiz desen ve çizim çalışmalarında da kullanabileceğiniz kumaş kalem boyaları uzun süre kullanım şansı sunuyor. Set şeklinde de temin edebileceğiniz ürünler arasında aradığınız her renk tonunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı kumaş çeşitleri üzerinde kullanıma uygun olan bu ürünlerle tişörtlerden bez çanalara kadar dilediğiniz her tekstil malzemesini renklendirebilir, kendi tasarımlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Hobi olarak yaptığınız çalışmalarda kullandığınız kumaşları da kumaş kalemi ile renklendirmeyi deneyebilirsiniz. Yıkansa dahi çıkmayan ve renginin canlılığını uzun süre koruyabilen bu tasarımlar beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak yoğunlukta renkler sunuyor. İki farklı rengi aynı anda kullanarak farklı tonlar da yaratabilirsiniz. Yaratıcılığınızı güçlendirecek ve size ilham verecek boya çeşitlerinin tamamını hemen incelemeye başlayın.

Sitemiz üzerinden toptan sipariş de verebilirsiniz. Tüm çalışmalarınızda kullanabileceğiniz boya çeşitlerini sadece tek bir alışveriş ile temin etme imkanına siz de sahip olabilirsiniz. Üstelik sizlere en uygun fiyat avantajını da sunarak ayırdığınız bütçe ile çok daha fazla sayıda ürün satın alma şansını da değerlendirmenizi sağlıyoruz. Siparişleriniz Eminönü üzerinden kargo ile yola çıkarak en kısa zamanda adresinize ulaşıyor. Tüm İstanbul semtlerine ve mahallerine teslimat yapabiliyoruz. Aynı zamanda diğer kentlerden de sipariş verebilir ve cazip ödeme kolaylıkları gibi avantajlarımızdan faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR