100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

İmame ve Başlıklar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Tesbih ve kolye başlığı olarak kullanılır. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Çift tarafı da kristal taşlıdır. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
3.50TL
Tesbih imamesi olarak kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm boyutundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL 1.77TL
Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Orjinal kristal taşlarla süslenmiştir. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. ..
3.50TL
3 cm uzunluğunda, işlemeli metal, tesbih imamesi. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına girip satın al tuşuna basabilirsiniz. ..
1.25TL
Yaklaşık 2,5 cm uzunluğundadır. Erkek tesbih imamesi olarak kullanılır. Kararmaz metalden yapılmıştır. ..
2.50TL
Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. ..
2.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Orjinal kristal taşlardan yapılmıştır. Eni 1,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Orta kısmı orjinal kristal taşlarla süslenmiştir. Eni 2 cm - Yüksekliği 3.5 cm'dir. ..
3.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. 3.5 cm uzunluğunda, 2.5 cm enindedir. Orjinal kristal taşlarla süslenmiştir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
3.50TL
Yaklaşık 3,5 cm uzunluğundadır. Erkek tesbih imamesi olarak kullanılır. Kararmaz metalden yapılmıştır. ..
1.25TL
3 cm uzunluğunda, işlemeli metal, altın renk, erkek tesbih imamesi. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına girip satın al tuşuna basabilirsiniz. ..
1.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır.  Altın renk kaplamalıdır. Çift tarafı da kristal taşlıdır. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
3.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır.  Gümüş renk kaplamalıdır. Çift tarafı da kristal taşlıdır. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
3.50TL
Tesbih ve kolye başlığı olarak kullanılır. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Çift tarafı da kristal taşlıdır. Eni 1,5 cm - Yüksekliği 2 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
7.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanabileceğiniz kaftan şeklinde imame. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.00TL
Çift tarafı da parlak kristal taşlıdır. Eni 1.5 cm - Yüksekliği 2.5 cm'dir. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. ..
2.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanabileceğiniz, kristal taşlı, metal kaftan tesbih imamesi. Çift tarafı da parlak kristal taşlıdır. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
3.50TL
Tespih ve kolye başı olarak kullanabileceğiz kaftan şeklinde metal, tesbih imamesi. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.00TL 2.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanabileceğiz tuğra işlemeli kaftan şeklinde tesbih imamesi. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.50TL
Tespih ve kolye başı olarak kullanabileceğiz vav işlemeli kaftan şeklinde metal, tesbih imamesi. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.50TL
Tespih ve kolye başı olarak kullanabileceğiz yonca işlemeli kaftan şeklinde metal, tesbih imamesi. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Altın ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. ..
2.50TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Altın, bakır ve gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2,5 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. ..
2.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Altın,gümüş, bakır ve karartma gümüş renk kaplama seçenekleri mevcuttur. Eni 2 cm - Yüksekliği 3,5 cm'dir. ..
2.00TL
Tesbih ve kolye başı olarak kullanılır. Çift tarafı da parlak kristal taşlıdır. Eni 2 cm - Yüksekliği 3 cm'dir. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.90TL
Yaklaşık 3 cm uzunluğunda, altın renk, metal, tespih imamesi. Belirtilen fiyat 1 adet imame içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basınız. ..
1.25TL 2.00TL
Yaklaşık 3 cm uzunluğunda, gümüş renk, metal, erkek tespih imamesi. Belirtilen fiyat 1 adet imame içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basınız. ..
1.25TL

Tesbih İmamesi ve Başlık Modelleri

Tesbihlerin en çok dikkat çeken bölümü imameleridir. Şık bir görünüme sahip olan imame ve başlıklarla en güzel tesbih çeşitlerinizi hazırlayın. Sizler için hazırlanan bu özel koleksiyonda en gösterişli ve en güzel imameleri inceleyebilir ve uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. En popüler desenler, en etkileyici figürler arasından dilediğinizi seçerek sepetinize ekleyin.

Kristal taşlı, parlak bir görünüm sunan tesbih başlığı çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Swarovski taşlarla süslenen ve bu sayede gösterişli bir duruş kazanan tasarım seçenekleri, iddialı renkleriyle de ön plana çıkıyor. Altın sarısı ve gümüş rengi imame çeşitleri püsküllü olarak da dizayn edilebiliyor. Tuğra, lale, vav, kaftan çiçek ve daha pek çok farklı figürü sitemizde inceleyebilirsiniz.

Sizlere gerçek orijinal gümüş imame çeşitlerine de en uygun fiyat avantajıyla sahip olma şansını tanıyoruz. Gümüş materyalden hazırlanan bu başlık çeşitleriyle hazırladığınız tesbih tasarımlarının kıymetini artırın. Osmanlı arması, buket, boru imame çeşitlerinde tercihinizi rahatlıkla gümüş başlıklardan yana kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar kusursuz bir işçilik örneği olduğundan muntazam bir görünüm sergiliyor.

Gümüş İmame Çeşitlerinde En İddialı Figürler Burada!

Renklerini uzun süre muhafaza edebilen ve metal materyalden hazırlanan tesbih imamesi çeşitlerine de mutlaka göz atın. Geniş ağızlı tasarım seçenekleri ve her türlü tesbih modeline uyum sağlayabilecek sade boru şeklinde modeller, farklı renkte tesbih çeşitleri ile rahatlıkla bir arada kullanılabilir. Parlak ya da mat boncuklu tasarımlarla bir arada kullanabileceğiniz bu model seçeneklerini hemen inceleyin.

Uç kısmına ekleyeceğiniz püsküllerle çok daha şık bir görünüm kazanacak olan tesbih imamesi modelleri tasarımlarınızın şıklığını ikiye katlayacak. Muhteşem bir duruşa sahip olan ve parlaklığı ile ön plana çıkan bu modelleri hemen incelemeye başlayın. Kullanmak istediğiniz imameleri tükenmeden sepetinize ekleyin.

Kolay deforme olmayan ve uzun kullanım ömrüyle dikkat çeken bu tasarımları hemen incelemeye başlayın. Otantik bir duruşa sahip olan imame modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. En güzel imame çeşitleri için en uygun fiyat avantajını sizlere sunuyoruz. Cazip fiyatlar, ödeme kolaylıkları gibi ayrıcalıklardan faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×