Menü
SEPET

Klips, Kanca, Kapama

Klips, Kanca ve Kapama

Takı tasarımlarında kullanılan malzemeler arasında en önemli olan takının kapanmasını sağlayan parçadır. Çünkü dizayn edilen takının kalitesini de kolye klipsi, bileklik kapama aparatları gibi malzemeler belirler. İşte bu nedenle sizlere tamamı sağlam ve yüksek kalite düzeyinde materyallerle hazırlanmış olan ürün çeşitlerini sunuyoruz. Takı tasarımlarınızın kalitesini de yükseltecek olan bu parçaları hemen şimdi incelemeye başlayın.

Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve takı  tasarımları nazım şıklığını da ön plana çıkaran bileklik klipsi modelleri geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde kullanımınıza sunuluyor. Sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyonda kumaş, metal malzeme ya da ip kullanarak hazırladığınız tüm bileklik tasarımlarına uygun klips çeşitleri yer alıyor. Pek çok tasarım gold ve gümüş renk seçeneklerini sizlere sunuyor.

En Kaliteli Bileklik ve Kolye Klips Çeşitlerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Tasarımınız için en doğru aparatı kullanmanızı sağlıyor ve bu nedenle en sık kullanılan papağan klips, küpe kancası, İskoç iğnesi ve takı çivisi çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Püskül kapama ya da deri kaplama gibi ihtiyaçlarınızı da sitemizden karşılayabilirsiniz. Büyük, küçük ya da orta boy metal halka çeşitlerine de göz atmayı unutmayın. Takıların daha şık görünmesini sağlayacak bu modellerden sepetinize mutlaka ekleyin.

Sitemizden temin edebileceğiniz tasarımlar arasında mıknatıslı bileklik klipsi modelleri de yer alıyor. Sade bir görünüm sergileyen klips çeşitlerine alternatif olarak çeşitli işlemelerle otantik bir görünüm kazandırılmış olan kapama klipslerini de inceleyebilirsiniz. Hazırladığınız takın stiline uygun bir duruş sergileyen mıknatıslı klipslerde en geniş seçenek yelpazesi burada!

Mıknatıslı olarak dizayn edilen klips takı tasarımlarının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Bileklik ya da kolyelerin çok daha kolay bir şekilde takılıp çıkarılmasını sağlayan bu klipsleri siz de tasarımlarınıza kazandırabilirsiniz. Bu sayede sadece şık değil aynı zamanda konforlu kullanım sunan takı tasarımlarına imza atmış olacaksınız.

Aradığınız Takı Klipsleri ve Kapama Aparatlarını Alternatifleriyle Bulacaksınız!

Kancalı olarak dizayn edilen takı klipsleri ise son derece kolay bir şekilde ipe sabitlenebiliyor ve sıkıştırılabiliyor.  Bu sayede tasarımınızı daha kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor. Koleksiyonumuz içerisinde kancalı klips çeşitlerini de altın ve gümüş alternatifleri eşliğinde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kelebek klips çeşitlerine de göz atmayı sakın unutmayın.

Anahtarlık tasarımı yapanları da unutmadık! En pratik ve en şık anahtarlık aparatı çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Rengini uzun süre muhafaza edebilen ve kalite beklentisini fazlasıyla karşılayan kancalı anahtarlık aparatlarında uygun fiyatları sakın kaçırmayın. Koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm tasarımlar için sizlere cazip fiyat avantajı ile birlikte ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Hemen  online sipariş verin!

Metal Mandal
ÇOK SATAN
Püskül Kapama (10 Adet)
ÇOK SATAN %25indirim
Püskül Kapama 5 Adet
%33indirim
Halkalı İskoç İğnesi (5 adet)
ÇOK SATAN %25indirim
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 44 (2 Sayfa)