100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Klips, Kanca, Kapama

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kolye, bileklik, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. 1 cm boyutundadır. Altın, bakır, antik sarı, siyah ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Kaç adet satın almak isterseniz miktar kısm..
0.50TL
Kolye ve bileklik kapatma olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş,bakır, antik sarı ve altın kaplama renkleri bulunmaktadır. Üzerinde 1. kalite parlak kristal taşl..
4.00TL
Kelebek şeklinde, kararmaz metalden yapılmış bileklik kapama klipsi. Altın, gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. ..
5.90TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz. Deri kapama olarak kullanılabilir. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi..
1.50TL 1.77TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Bir pakette 10 adet kıstırma bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girerek satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
3 cm uzunluğunda, 1 cm genişliğinde metal mandal klips. Emzik zinciri yapımına uygundur. Ayrıca farklı aksesuarlar için de kullanabilirsiniz. ..
1.00TL 1.50TL
Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, kararmaz nikel kaplamalı kıskaç pens timsah toka aparatı. Saç tokası, broş, kravat iğnesi vs. yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazarak satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Elişi püskül, fular ve çeşitli aksesuarlarda düğüm kısmını kapamak için kullanılır. Metal malzemedir, Altın ve gümüş kaplama renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
0.50TL
5 mm boyutundadır. Top zincir uçlarını kapamak için kullanılır.  Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Paket içersinde 10 adet klips bulunmaktadır. ..
2.50TL
Kolay açılıp kapanabilen mekanizması vardır. Anahtarlık, aksesuar, takı vs. yapımında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
3 cm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL
Aksesuar, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
1.00TL
2,5 cm uzunluğunda metal, broş iğnesi. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet iğne) fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç paket almak isterseniz yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Fular kolye ve takı yapımında fular ucu olarak kullanabileceğiniz metal aparat. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Mandallı küpe kancası aparatı vücuda zararsız malzeme ile kaplanmıştır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Tesbih, kolye ve boncuk ucu metal kapama aparatı. Gümüş, bakır ve altın kaplama renk seçenekleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
0.75TL
Kolye ve bileklik klipsi olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm uzunluğunda, 1.5 cm genişliğindedir. ..
6.50TL
Elişi püskül, fular ve çeşitli aksesuarlarda düğüm kısmını kapamak için kullanılır. Metal malzemedir, Altın, bakır, antik sarı ve gümüş kaplama renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
1.00TL
Sıkıştırılabilir yapısı ile delik olmayan kulaklarda da kullanılabilir. Vücuda zararsız malzeme ile kaplanmıştır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz..
1.00TL
Yassı deri bileklik ve kolye iplerinin uçlarında kullanabileceğiniz kıstırma kapama. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet kıstırma bulunmaktadır. Kaç paket almak is..
2.00TL
Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2 cm genişliğindedir. 5 halkalıdır. Halka kısımlarına boncuk, süs vs. takarak broş ve bohça iğnesi olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sip..
1.50TL 2.00TL
Bileklik ve kolye yapımında kullanabileceğiniz, papağan klipsli, ip ucu düğüm kapama aparatı. Gümüş ve altın kaplama renk seçenekleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. * Gö..
2.00TL
Kolye ve bileklik kapatma olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş, altın, bakır ve antik sarı renkleri bulunmaktadır. Yaklaşık 1 cm çapındadır. ..
4.00TL
Kolye ve bileklik kapatma olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş ve altın kaplama olup kararma yapmaz. Yaklaşık 8 mm çapındadır. ..
4.00TL
Halka 2,5 cm çapındadır. Zinciri 2 cm uzunluğundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılır. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. 12 mm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Miktar kısmına 1 yazarsanız 10 adet, 2 yazarsa..
1.25TL
Kolye uçlarına zinciri geçirmek için kullanılan metal tepelik. Kararmaz metal malzemeden yapılmıştır. Altın, gümüş, siyah ve bakır renkleri bulunmaktadır. ..
1.00TL
Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılabilen küçük metal halka. Altın, gümüş, bakır, antik sarı ve siyah kaplama renkleri mevcuttur. 5 mm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) fiyat..
1.00TL
İmamelere boncuk takmak için ve çeşitli takı ve tesbih yapımı işlerinde kullanılır. Altın,gümüş ve bakır kaplama renkleri mevcuttur. Küçük boy 2 cm, büyük boy 5 cm uzunluğundadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 pa..
1.50TL
Kolye ve bileklik kapama klipsi olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Yaklaşık 6 mm kalınlığında, 1 cm uzunluğundadır. Altın, gümüş, bakır, siyah ve antik sarı renkleri bul..
5.00TL
Kolye ve bileklik kapama klipsi olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Yaklaşık 1 cm çapında, 1,5 cm uzunluğundadır. ..
4.00TL
Kolye ve bileklik kapama klipsi olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Yaklaşık 8 mm kalınlığında, 13 mm uzunluğundadır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL 7.50TL

Klips, Kanca ve Kapama

Takı tasarımlarında kullanılan malzemeler arasında en önemli olan takının kapanmasını sağlayan parçadır. Çünkü dizayn edilen takının kalitesini de kolye klipsi, bileklik kapama aparatları gibi malzemeler belirler. İşte bu nedenle sizlere tamamı sağlam ve yüksek kalite düzeyinde materyallerle hazırlanmış olan ürün çeşitlerini sunuyoruz. Takı tasarımlarınızın kalitesini de yükseltecek olan bu parçaları hemen şimdi incelemeye başlayın.

Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve takı  tasarımları nazım şıklığını da ön plana çıkaran bileklik klipsi modelleri geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde kullanımınıza sunuluyor. Sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyonda kumaş, metal malzeme ya da ip kullanarak hazırladığınız tüm bileklik tasarımlarına uygun klips çeşitleri yer alıyor. Pek çok tasarım gold ve gümüş renk seçeneklerini sizlere sunuyor.

En Kaliteli Bileklik ve Kolye Klips Çeşitlerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Tasarımınız için en doğru aparatı kullanmanızı sağlıyor ve bu nedenle en sık kullanılan papağan klips, küpe kancası, İskoç iğnesi ve takı çivisi çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Püskül kapama ya da deri kaplama gibi ihtiyaçlarınızı da sitemizden karşılayabilirsiniz. Büyük, küçük ya da orta boy metal halka çeşitlerine de göz atmayı unutmayın. Takıların daha şık görünmesini sağlayacak bu modellerden sepetinize mutlaka ekleyin.

Sitemizden temin edebileceğiniz tasarımlar arasında mıknatıslı bileklik klipsi modelleri de yer alıyor. Sade bir görünüm sergileyen klips çeşitlerine alternatif olarak çeşitli işlemelerle otantik bir görünüm kazandırılmış olan kapama klipslerini de inceleyebilirsiniz. Hazırladığınız takın stiline uygun bir duruş sergileyen mıknatıslı klipslerde en geniş seçenek yelpazesi burada!

Mıknatıslı olarak dizayn edilen klips takı tasarımlarının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Bileklik ya da kolyelerin çok daha kolay bir şekilde takılıp çıkarılmasını sağlayan bu klipsleri siz de tasarımlarınıza kazandırabilirsiniz. Bu sayede sadece şık değil aynı zamanda konforlu kullanım sunan takı tasarımlarına imza atmış olacaksınız.

Aradığınız Takı Klipsleri ve Kapama Aparatlarını Alternatifleriyle Bulacaksınız!

Kancalı olarak dizayn edilen takı klipsleri ise son derece kolay bir şekilde ipe sabitlenebiliyor ve sıkıştırılabiliyor.  Bu sayede tasarımınızı daha kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor. Koleksiyonumuz içerisinde kancalı klips çeşitlerini de altın ve gümüş alternatifleri eşliğinde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kelebek klips çeşitlerine de göz atmayı sakın unutmayın.

Anahtarlık tasarımı yapanları da unutmadık! En pratik ve en şık anahtarlık aparatı çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Rengini uzun süre muhafaza edebilen ve kalite beklentisini fazlasıyla karşılayan kancalı anahtarlık aparatlarında uygun fiyatları sakın kaçırmayın. Koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm tasarımlar için sizlere cazip fiyat avantajı ile birlikte ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Hemen  online sipariş verin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×