Klips & Kanca & Kapama

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kolye, bileklik, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. 1 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Paket içersinde 5 adet bulunmaktadır. Kaç paket satın almak isterseniz miktar kısmına girip sipariş verebilir..
1.00TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Bir pakette 10 adet kıstırma bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.18TL
Kolye ve bileklik ucu olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş kaplama olup kararma yapmaz. Üzerinde 1. kalite parlak kristal taşlar bulunmatadır. Yaklaşık 7 mm çapı..
3.54TL
5 mm boyutundadır. Top zincir uçlarını kapamak için kullanılır. Paket içersinde 10 adet klips bulunmaktadır. ..
1.18TL
Kelebek şeklinde, kararmaz metalden yapılmış bileklik kapama klipsi. Altın, gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. ..
5.90TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL 1.77TL
3,5 cm uzunluğunda, 1 cm genişliğindedir. Emzik zinciri yapımına uygundur. ..
1.20TL
2,5 cm uzunluğundadır.  10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL
Kolay açılıp kapanabilen mekanizması vardır. Anahtarlık, aksesuar, takı vs. yapımında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
3 cm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.59TL
Aksesuar, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
0.94TL
Vücuda zararsız malzeme ile kaplanmıştır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
0.59TL
Tesbih, kolye ve boncuk ucu metal kapama aparatı. Gümüş, bakır ve altın kaplama renk seçenekleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz.   ..
0.59TL
Kolye ve bileklik klipsi olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm uzunluğunda, 1.5 cm genişliğindedir. ..
5.90TL
Sıkıştırılabilir yapısı ile delik olmayan kulaklarda da kullanılabilir. Vücuda zararsız malzeme ile kaplanmıştır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 çift içindir. Miktar kısmına kaç çift istiyorsanız girip satın alabilirsiniz..
0.59TL
Kararmaz gümüş renk kaplamalıdır. 6 cm uzunluğunda, 2 cm genişliğindedir. Halka kısımlarına boncuk, süs vs. takarak broş olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş vereb..
1.00TL
  Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Altın, bakır ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Yaklaşık 2 cm uzunluğunda, 1 cm genişliğindedir. ..
5.90TL
1 yorum yapılmış.
Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılır. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. 12 mm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. ..
1.18TL
Kolye uçlarına zinciri geçirmek için kullanılan metal tepelik. Kararmaz metal malzemeden yapılmıştır. Altın, gümüş, siyah ve bakır renkleri bulunmaktadır. ..
0.60TL
Tesbih ve takı bağlantısı olarak kullanılır. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. 5 mm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. ..
0.94TL
Kolye ve bileklik kapama klipsi olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Yaklaşık 1 cm çapında, 1,5 cm uzunluğundadır. ..
2.50TL
İmamelere boncuk takmak için kullanılır. Altın ve gümüş kaplama renkleri mevcuttur. Küçük boy 2 cm, büyük boy 5 cm uzunluğundadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. ..
1.18TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×