100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

EL SANATLARI

El sanatları ile ilgileniyorsanız muhteşem eserler yaratmanızı sağlayacak olan ve kullanımı da bir o kadar keyifli el sanatları malzemeleri  koleksiyonumuzu hemen mercek altına alın. Aradığınız tüm malzemeler tek bir koleksiyon halinde sizlerin beğenisine sunuluyor.  Çalışmalarınızı pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlayan ürün modelleri, kalite beklentisini de fazlasıyla karşılıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Filografi sanatına yeni başlayacaklar için hazırladığımız, içinde temel filografi malzemeleri bulunan hazır setimiz. Set içinde; 4 adet 35 gramlık (yaklaşık 50 metre) 30 micron kalınlığında filografi telleri, 250 gram (yaklaşık 850 adet) fil..
110.00TL 150.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, paslanmaz çelik metal ebru teknesi. 25 cm * 35 cm boyutlarındadır. Yaklaşık 6 cm derinliğindedir. ..
82.50TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, sağlam pvc malzemeden yapılmış plastik ebru teknesi. A4 kağıt için uygun boyuttadır. (21 cm X 29,7 cm) ..
20.00TL
İlköğretim öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti. Setimizin içerisinde; 150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 1 cm eninde, 50 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 adet..
9.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, 25 cm * 35 cm boyutunda 110 gram beyaz renk ebru kağıdı. Bir pakette 100 adet ebru kağıdı bulunmaktadır. ..
43.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco Ebru Tarağı 10 cm ahşap saplı, çelik tırnaklı ebru tarağı. Tırnak aralıkları 5 mm'dir ..
40.00TL
1 pakette; 5 mm eninde, 50 cm uzunluğunda 300 adet karışık renkli quilling kağıdı şeridi bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz, miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basarak sipariş verebilirsiniz. ..
8.50TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, paslanmaz metal galvaniz ebru teknesi. 35 cm * 50 cm boyutlarındadır. Yaklaşık 6 cm derinliğindedir. ..
118.00TL
Setimizin içerisinde; 30 adet 15 cm * 15 cm boyutunda origami kağıdı ve origami yapım kitapçığı bulunmaktadır. 1 pakette 6 farklı renkte, her renkten 5 adet kağıt bulunmaktadır. ..
5.00TL
Marka: Pebeo
3 adet düz kesik, 2 adet yan kesik, 3 adet yuvarlak uçlu fırçadan oluşan 8'lı karma ipeksi fırça seti. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
65.00TL
Tüm temel quilling malzemelerini içeren profesyonel quilling tasarım seti. Setimizin içerisinde; 150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 1 cm eninde, 50 cm uzunluğunda kağıt şeritler 150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 5 mm eninde, 50 cm uzu..
70.00TL
Plastik, kağıt kıvırma kalemi. 12 cm uzunluğundadır. Uç kısmı 1 cm dir. Plastik olması sebebiyle anaokulu ve ilköğretim öğrencileri güvenle kullanabilir. ..
3.00TL
Setimizin içerisinde; 30 adet 15 cm * 15 cm boyutunda origami kağıdı ve origami yapım kitapçığı bulunmaktadır. 1 pakette 6 farklı desende, her renkten 5 adet kağıt bulunmaktadır. Çeşitli süsleme işlerinizde ve origami amaçlı kullanabilirsini..
5.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco at kılı ebru fırçası. Sap kısmı gül dalından, kıllar orjinal at kuyruğundan üretilmiştir. Kıllar geleneksel yöntemlerle düğüm atılmadan gövdeye bağlanmıştır. Yaklaşık 30 cm uzunluğundadır. ..
17.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco marka, 35 cm X 50 cm boyutunda 110 gram beyaz renk ebru kağıdı. 100'lü paket halinde satılmaktadır. Ebru kağıtları kitreye yatırıldığında kıvrılma yapmaz ve boyayı tüm yüzeye homojen şekilde alır.  ..
54.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco hazır ebru kitresini (ebru suyu) doğrudan ebru teknesine aktarıp çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca su eklemenize gerek kalmaz. Tekneye aktarılmış kitre, oda sıcaklığında ve her kullanım sonrası, üzeri kitre ile temas edecek şekilde kağıt..
18.50TL
Marka: Pebeo
1 adet düz kesik, 3 adet kedi dili, 2 adet yan kesik fırçadan oluşan 6'lı karma ipeksi fırça seti.  Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
59.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco puzzle ve quilling yapıştırıcısı su bazlı, şeffaf ve kokusuzdur. Puzzle yapıştırmada ve quilling tekniğinde kullanılır. Ayrıca her türlü kağıt ve karton yapıştırmak için de idealdir. 120 ml'dir. Bir kutu ile 2000 parça puzzle yapış..
15.00TL
Qulling kağıtlarını yapıştırmak için özel olarak formülize edilmiştir. Sağlığa zararlı maddeler içermez. 40 gramlık paket halindedir. Şeffaftır, iz bırakmaz. Her türlü kağıt, ahşap ve kumaş yapıştırabilirsiniz. ..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Rich hazır ebru kitresi ebru boyasının yüzeyinde kalmasını sağlayan özel bir sıvıdır. Su ile inceltmeden direk kullanılır. Tekneye aktarılmış kitre, oda sıcaklığında ve her kullanım sonrası, üzeri kitre ile temas edecek şekilde kağıt kapatılarak 1..
15.00TL
Seramik, kil hamuru çalışmalarına yeni başlayacaklar ve hobi amaçlı yapacaklar için gerekli temel malzemelerin bulunduğu başlangıç setimiz. Setimizin içinde; - 250 gram beyaz renk doğal kil hamuru, - 5 parça modelaj, şekillendirme ..
50.00TL 55.00TL
1 pakette; 5 mm eninde, 50 cm uzunluğunda 100 adet tek renk quilling kağıdı bulunmaktadır. İstediğiniz rengi seçip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco açık kahve ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco açık pembe ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco beyaz ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco fıstık yeşili ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco fuşya ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco kahverengi ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco kırmızı ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco koyu sarı ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco lahor çiviti ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco lila ebru boyası, sıvı halde kullanıma hazır ebru boyasıdır. Su bazlıdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. 30 ml ambalajdadır. ..
11.00TL

Sizlere bu sayfada son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyor ve böylelikle ihtiyacınız olan el sanatları malzemeleri  için pratik bir şekilde sipariş vermenizi sağlıyoruz.  Hızlı ve kolay bir şekilde inceleyebileceğiniz malzemeler arasında yeni geliştirilen ürünler de bulunuyor. Bu sayede malzeme çeşitlerini de keşfetmiş olacaksınız.  Alternatifleriniz arasında büyük bir ilgi gören sanat malzemeleri de  bulunuyor.

Ahşap oyma ya da seramik çalışmaları yapıyorsanız ahşap el sanatları malzemeleri  koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. 3, 6 ya da 12 parçalı ahşap oyma setleri mutlaka temin etmeniz gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Sizlere hem uzun hem de yuvarlak saplı olarak dizayn edilen oyma setlerini bir arada sunuyoruz.  Sepetinize mutlaka metal şekil verme setlerinden de ekleyin.

Fırça setleri ise el işi sanatı malzemeleri arasında  en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Samur kılı fırça çeşitleri onlarca farklı kalınlık seçeneği eşliğinde incelemeniz için sizi bekliyor. Aynı zamanda sulu boya, guaj boya ve yağlı boya çeşitlerine de göz atabilir, kullanmak  istediklerinizi sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.  Bu malzemeler için yıl boyunca sizlere en düşük fiyatları sunuyoruz.

Ebru Malzemeleri

Elbette filografi, kaligrafi ve origami malzemeleri de unutulmadı! Filografi çivisi ve çekiç gibi en temel malzemeleri sitemizden temin ederek kaliteyi ucuza almanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Çakma zımba telleri ve farklı ölçülerde hazırlanmış olan filografi tahtası çeşitleri  koleksiyonumuz içerisinde mevcut olan ürünlerden sadece bazılarıdır. Aynı zamanda sizlere filografi kumaşı çeşitlerini de geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz.

Desenli olarak dizayn edilen  origami kağıt setleri büyük beğeni topluyor. Seçenekleriniz azalmadan siz de bu ürünleri gözden geçirerek kullanmak istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu arada sitemiz üzerinden toptan sanat malzemeleri  siparişi de verilebiliyor. Beğendiğiniz ürünler için perakende ya da toptan olarak sipariş verebilirsiniz. Böylece cazip fiyatlardan daha fazla faydalanmış olacaksınız.

Ebru teknesi ve ebru tarağı gibi ebru ve resim malzemeleri  çeşitlerine de göz atın. Ebru kağıtları ve at kılı fırça çeşitleri  gibi temel malzemeleri uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz. Aradığınız renk tonlarını  sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere hazır ebru kitresi çeşitlerini de düşük fiyatlarla temin etme imkanı tanıyoruz. Bundan böyle kaliteli ve ucuz sanat malzemeleri  ihtiyacınızı sitemizden karşılayabilir ve böylelikle kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.  Sepetinize eklediğiniz tüm ürünleri çok kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×