Menü
SEPET

El Sanatları Ürünleri

El sanatları ile ilgileniyorsanız muhteşem eserler yaratmanızı sağlayacak olan ve kullanımı da bir o kadar keyifli el sanatları malzemeleri koleksiyonumuzu hemen mercek altına alın. Aradığınız tüm malzemeler tek bir koleksiyon halinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Çalışmalarınızı pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlayan ürün modelleri, kalite beklentisini de fazlasıyla karşılıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Sizlere bu sayfada son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyor ve böylelikle ihtiyacınız olan el sanatları malzemeleri için pratik bir şekilde sipariş vermenizi sağlıyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde inceleyebileceğiniz malzemeler arasında yeni geliştirilen ürünler de bulunuyor. Bu sayede malzeme çeşitlerini de keşfetmiş olacaksınız. Alternatifleriniz arasında büyük bir ilgi gören sanat malzemeleri de bulunuyor.

Ahşap oyma ya da seramik çalışmaları yapıyorsanız ahşap el sanatları malzemeleri koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. 3, 6 ya da 12 parçalı ahşap oyma setleri mutlaka temin etmeniz gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Sizlere hem uzun hem de yuvarlak saplı olarak dizayn edilen oyma setlerini bir arada sunuyoruz. Sepetinize mutlaka metal şekil verme setlerinden de ekleyin.

Fırça setleri ise el işi sanatı malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Samur kılı fırça çeşitleri onlarca farklı kalınlık seçeneği eşliğinde incelemeniz için sizi bekliyor. Aynı zamanda sulu boya, guaj boya ve yağlı boya çeşitlerine de göz atabilir, kullanmak istediklerinizi sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu malzemeler için yıl boyunca sizlere en düşük fiyatları sunuyoruz.

Elbette filografi, kaligrafi ve origami malzemeleri de unutulmadı! Filografi çivisi ve çekiç gibi en temel malzemeleri sitemizden temin ederek kaliteyi ucuza almanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Çakma zımba telleri ve farklı ölçülerde hazırlanmış olan filografi tahtası çeşitleri koleksiyonumuz içerisinde mevcut olan ürünlerden sadece bazılarıdır. Aynı zamanda sizlere filografi kumaşı çeşitlerini de geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz.

Desenli olarak dizayn edilen origami kağıt setleri büyük beğeni topluyor. Seçenekleriniz azalmadan siz de bu ürünleri gözden geçirerek kullanmak istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu arada sitemiz üzerinden toptan sanat malzemeleri siparişi de verilebiliyor. Beğendiğiniz ürünler için perakende ya da toptan olarak sipariş verebilirsiniz. Böylece cazip fiyatlardan daha fazla faydalanmış olacaksınız.

Ebru teknesi ve ebru tarağı gibi ebru ve resim malzemeleri çeşitlerine de göz atın. Ebru kağıtları ve at kılı fırça çeşitleri gibi temel malzemeleri uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz. Aradığınız renk tonlarını sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere hazır ebru kitresi çeşitlerini de düşük fiyatlarla temin etme imkanı tanıyoruz. Bundan böyle kaliteli ve ucuz sanat malzemeleri ihtiyacınızı sitemizden karşılayabilir ve böylelikle kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz tüm ürünleri çok kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Filografi Başlangıç Seti
EFSANE İNDİRİM %20indirim
Dekoratif Taş Merdiven
%17indirim
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 483 (17 Sayfa)