Takı ve Hediye Kutuları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Tamamen ahşaptan yapılmıştır.20 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir.Alt kısmı süngerlidir.Resimdeki tesbih ve kalem temsilidir fiyata dahil değildir. ..
3.54TL 5.90TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu.10 cm boyutunda ve 3 cm derlinliğindedir.Mavi ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
2.95TL
Kalp şeklinde, fiyonk süslü ve desenli dayanıklı kartondan yapılmış üçlü kutu.3 lü set halindedir. En büyük boy 15 cm, orta boy 12 cm, küçük boy 10 cm boyutundadır. ..
21.24TL 29.50TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır.Altın ve gümüş renk seçenekleri vardır.20 cm yüksekliğindedir. ..
1.65TL
11 cm boyutundadır. Dayanıklı kartondan yapılmıştır.Mavi ve pembe renk seçenekleri vardır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına  almak istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz.  ..
0.94TL
Gül ve çiçek baskılı, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu.10 cm boyutunda ve 7,5 cm derinliğindedir.İç kısmında bileklik, saat vb. için kullanabileceğiniz yastık bulunmaktadır. ..
3.00TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır.Mavi ve kırmızı renk seçenekleri vardır.11 cm yüksekliğindedir. ..
0.65TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton tesbih kutusu.21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir.Alt kısmı süngerlidir.Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
2.95TL
Dayanıklı kraft kartondan yapılmıştır.Altın ve gümüş renk seçenekleri vardır.20 cm yüksekliğindedir. ..
1.65TL
34,5cm x 25cm x 5cm boyutlarındadır.MDF'den üretilmiştir.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
22.00TL
Yaklaşık 15 cm boyunda, 3 cm derinliğindedir.Akrilik boya ile boyayabilirsiniz.6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
10.00TL
25cm x22cm x14,5cm boyutundadır.MDF'den üretilmiştir. 6 adet çekmecesi bulunmaktadır.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
32.00TL
Dikdörtgen şeklinde, çiçek desenli, dayanıklı kartondan yapılmış üçlü kutu.3 lü set halindedir.Büyük boy 15 cm boyunda, 11 cm genişliğinde, 8 cm derinliğindedir.Orta boy 13 cm boyunda, 9 cm genişliğinde, 7 cm derinliğindedir.Küçü..
23.60TL
İstanbul silüetli, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu.10 cm boyutunda ve 7,5 cm derinliğindedir.İç kısmında bileklik, saat vb. için kullanabileceğiniz yastık bulunmaktadır. ..
2.95TL
İster bu şekilde kullanın isterseniz de sitemizdeki ürünlerle süsleyip kullanın.Büyük boy dış çapı 22 cm, iç kutu çapı 12 cm dir.Küçük boy dış çapı 15 cm, iç kutu çapı 10 cm dir. ..
30.00TL 35.40TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, kalp baskılı karton kutu.Ürün demonte olarak gönderilir.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz.Yapım Videosu..
0.59TL 0.71TL
5 cm boyutunda, küp şeklinde, kapaklı kraft karton kutu.Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz.Ürün demonte olarak gönderilir.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek s..
0.94TL
Puantiyeli Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu.10 cm boyutunda ve 7,5 cm derinliğindedir.İç kısmında bileklik, saat vb. için kullanabileceğiniz yastık bulunmaktadır. ..
2.95TL
Yaklaşık 14 cm yüksekliğinde, şeffaf asetat pencereli çanta şeklinde kutu.Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz.Ürün demonte olarak gönderilir.Belirtilen fiyat ad..
1.18TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır.Altın ve gümüş varak seçenekleri vardır.20 cm yüksekliğindedir. ..
1.42TL 1.77TL
Yaklaşık 11 cm uzunluğunda, 6 cm eninde, 3.5 cm derinliğindedir.Akrilik boya ile boyayabilirsiniz.6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
5.00TL
Paketleme işlemlerinizde ürüne zarar gelmemesi için kutu içine konulabilir.Ayrıca dekoratif bir görüntü sağlar.Bir pakette 50 gram bulunur. (Orta boy bir kutu için yeterlidir)Miktar kısmına almak istediğiniz paket adedini yazarak satın al..
4.72TL
11 cm boyutundadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına, almak istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.71TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu.7 cm boyutunda ve 5 cm derlinliğindedir.İç kısmında bileklik, saat vb. için kullanabileceğiniz yastık bulunmaktadır. ..
4.72TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu.9 cm uzunluğunda, 7 cm genişliğinde ve 2 cm derlinliğindedir.Alt kısmı süngerlidir.Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
2.36TL
Ön kısmı şeffaf, plastik malzemeden yapılmıştır.İç kısmında yastık bulunmaktadır.Bileklik ve saat kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
5.90TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kağıt kutu.Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır.Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz.Ürün demonte olarak gönd..
0.71TL
Kaliteli ve şık, ahşap görünümlü karton hediye kutusu.10 cm boyutunda ve 7,5 cm derinliğindedir.İç kısmında bileklik, saat vb. için kullanabileceğiniz yastık bulunmaktadır. ..
2.95TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×