Hediye Kutuları

Sevdikleriniz için özel hediye seçmek sizin için çok önemli ise ve hediye seçmek kadar hediye kutusu seçeneklerine de önem veriyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatınızdaki her insanın sizin için nasıl önem ayrı ise, her biri için seçilecek hediye de ayrı önem taşır. Duygularınızı yansıtmanın en güzel yoludur. Seçtiğiniz hediyenin sunumunun da hediyeye uygun biçimde olması gerekir. Bunun için normal hediye paketi yanında özel tasarlanmış boş hediye kutusu satın alabilirsiniz. He... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Tamamen ahşaptan yapılmıştır. 20 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih ve kalem temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL 5.90TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu. 10 cm boyutunda ve 3 cm derlinliğindedir. Mavi ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
2.95TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton bileklik ve hediye kutusu. 14 cm uzunluğunda, 2,5 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Pembe, kırmızı, altın ve mor renkleri bulunmaktadır. *** Resimdeki bileklik fiyata dahil d..
2.50TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton hediye yada tesbih kutusu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Hediye yada tesbih kutusu olarak kullanabileceğiniz, fiyonk süslü, kaliteli kartondan üretilmiş kutu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. 1 pakette 5 adet karışık renkte kutu bulunmaktadır. ..
20.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton tesbih ve kolye kutusu. 22 cm uzunluğunda, 3 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. İç kısmında sünger bulunmaktadır. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
4.00TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Mavi ve kırmızı renk seçenekleri vardır. 11 cm yüksekliğindedir. ..
1.00TL
10 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde kare şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğin..
1.50TL
Küçük Boy Kutu: 15,5 cm x 15,5 cm x 7,5 cm , Orta Boy Kutu: 18 cm x 18 cm x 8,5 cm , Büyük Boy Kutu: 20,5 cm x 20,5 cm x 10 cm boyutlarında ahşap metal menteşeli kilitli kutu.  8 mm kalınlığında boyanabilir ÇAM-SAN marka MDF'den üretilmiştir...
40.00TL
11cm x 12cm boyutunda, 6 cm yüksekliğindedir. 18 mm kalınlığında kaliteli MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz.    ..
7.00TL
34,5 cm x 25 cm x 5 cm boyutlarındadır. MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
22.00TL
Yaklaşık 15 cm boyunda, 3 cm derinliğindedir. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. 6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
19.00TL
Dikdörtgen şeklinde, çiçek desenli, dayanıklı kartondan yapılmış üçlü kutu. 3 lü set halindedir. Büyük boy 15 cm boyunda, 11 cm genişliğinde, 8 cm derinliğindedir. Orta boy 13 cm boyunda, 9 cm genişliğinde, 7 cm derinliğindedir. Küçü..
25.00TL
Gül baskılı, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu. 8 X 6 cm boyutunda ve 3 cm derinliğindedir. Kolye, bileklik, küpe, yüzük vs. hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
3.00TL
Kadife kaplı şık ve dayanıklı kartondan yapılmış kolye kutusu. 23 cm uzunluğunda, 3 cm eninde, 2 cm derinliğindedir. Gümüş, siyah ve kırmızı renkleri bulunmaktadır. Kolye, bileklik, tespih ve saat kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, kalp baskılı karton kutu. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Yapım Videosu ..
1.00TL
19 X 11 cm boyutunda, 5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi gire..
5.00TL
Dekoratif üçlü teneke kutu. Birbiri içine geçebilen 3 adet kapaklı teneke kutu. Dekoratif olarak ya da hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
60.00TL
12,5 X 6,5 cm boyutunda, 2 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kıs..
1.50TL
Yaklaşık 11 cm uzunluğunda, 6 cm eninde, 3.5 cm derinliğinde ahşap kapaklı kutu. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. 6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
6.00TL
25 cm X 22 cm X 14,5 cm boyutundadır. MDF'den üretilmiştir. 6 adet çekmecesi bulunmaktadır. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
44.00TL
Doğal rafya saman ipi, paketleme işlemlerinizde ürüne zarar gelmemesi için kutu içine konulabilir. Ayrıca dekoratif bir görüntü sağlar. Bir pakette 25~30 gram bulunur. (Orta boy bir kutu için yeterlidir) Miktar kısmına almak istediğiniz..
5.00TL 6.00TL
16 X 16 cm boyutunda, 8 cm derinliğinde kare şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi ..
6.50TL
11 cm X 17 cm boyutundadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına, almak istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu. 9 cm uzunluğunda, 7 cm genişliğinde ve 2 cm derlinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
2.50TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, orta boy karton hediye kutusu. 9 cm eninde, 9 cm boyutunda ve 5 cm derlinliğindedir. İç kısmında bileklik, saat vb. için kullanabileceğiniz yastık bulunmaktadır. ..
6.00TL
16 X 7,5 cm boyutunda, 3,5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik, saat vb. hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kı..
2.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kağıt kutu. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönd..
1.00TL
Takı ve mücevher saklamak için kullanabileceğiniz, kadife kaplı, metal ayaklı, büyük boy kapaklı kutu. Dış çapı 25 cm, iç kutu çapı 15 cm dir. ..
36.00TL 59.00TL
Kadife kaplı, kaliteli ve şık, karton yüzük kutusu. 4 cm boyutunda ve 3 cm derinliğindedir. Siyah ya da mor renk seçebilirsiniz. ..
2.50TL
Tamamen ahşaptan yapılmış, tespih, saat, kalem vb. hediyeleriniz için kullanabileceğiniz şık bir hediye kutusu. 20 cm uzunluğunda, 7 cm genişliğinde ve 3 cm derinliğindedir. Kahverengi (ahşap rengi) ya da krem renk seçebilirsiniz. ..
7.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×