100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Hediye Kutuları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Tamamen ahşaptan yapılmıştır. 20 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih ve kalem temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL 5.90TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton bileklik ve hediye kutusu. 14 cm uzunluğunda, 2,5 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. ..
2.50TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton hediye yada tesbih kutusu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Hediye yada tesbih kutusu olarak kullanabileceğiniz, fiyonk süslü, kaliteli kartondan üretilmiş kutu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. 1 pakette 5 adet karışık renkte kutu bulunmaktadır. ..
20.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton tesbih ve kolye kutusu. 22 cm uzunluğunda, 3 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. İç kısmında sünger bulunmaktadır. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
10 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde kare şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğin..
1.50TL
Kadife kaplı şık ve dayanıklı kartondan yapılmış kolye kutusu. 23 cm uzunluğunda, 3 cm eninde, 2 cm derinliğindedir. Gümüş, siyah ve kırmızı renkleri bulunmaktadır. Kolye, bileklik, tespih ve saat kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, kalp baskılı karton kutu. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Yapım Videosu ..
1.00TL
19 X 11 cm boyutunda, 5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi gire..
5.00TL
11 cm derinliğinde, 5 cm genişliğinde karton çanta. Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Mavi, pembe ve kırmızı renk seçenekleri vardır. ..
1.25TL
Dekoratif üçlü teneke kutu. Birbiri içine geçebilen 3 adet kapaklı teneke kutu. Dekoratif olarak ya da hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
60.00TL
12,5 X 6,5 cm boyutunda, 2 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kıs..
1.50TL
Küçük Boy Kutu: 15,5 cm x 15,5 cm x 7,5 cm , Orta Boy Kutu: 18 cm x 18 cm x 8,5 cm , Büyük Boy Kutu: 20,5 cm x 20,5 cm x 10 cm boyutlarında metal menteşeli kilitli ahşap kutu seti.  8 mm kalınlığında boyanabilir ÇAM-SAN marka MDF'den üre..
46.00TL
11 cm x 12 cm boyutunda, 6 cm yüksekliğinde, ham ahşap altıgen kutu. 6mm kalınlığında kaliteli mdfden üretilmiştir. Akrilik ya da multisurface boyalar ile boyayıp sevdikleriniz için güzel bir hediye kutusu yapabilirsiniz. ..
8.50TL
34,5 cm x 25 cm x 5 cm boyutlarındadır. Boyanabilir ham MDFden üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
25.00TL
Yaklaşık 15 cm boyunda, 3 cm derinliğinde, kalp şeklinde kapaklı kutu. Akrilik boyalar ile boyayıp şık bir hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz. 6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
22.00TL
Yaklaşık 11 cm uzunluğunda, 6 cm eninde, 3.5 cm derinliğinde ahşap kapaklı kutu. Akrilik boyalar ile boyayıp hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz. 6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
8.00TL
25 cm X 22 cm X 14,5 cm boyutundadır. MDF'den üretilmiştir. 6 adet çekmecesi bulunmaktadır. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
47.00TL
9 cm boyutunda, kare şeklinde ham ahşap kutu. Akrilik boyalar ile boyayıp hediye kutusu olarak kullanılabilir. ..
8.00TL 9.00TL
Doğal rafya saman ipi, paketleme işlemlerinizde ürüne zarar gelmemesi için kutu içine konulabilir. Ayrıca dekoratif bir görüntü sağlar. Bir pakette 25~30 gram bulunur. (Orta boy bir kutu için yeterlidir) Miktar kısmına almak istediğiniz..
5.00TL 6.00TL
9 cm eninde, 13 cm yüksekliğinde, 4,5 cm taban genişliğinde, el geçme mini kraft çanta. Çeşitli hediyeleriniz ve sunum amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına, almak istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz...
1.50TL
Kaliteli ve şık, siyah renk karton hediye kutusu. 9,5 cm boyutlarında, 5 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Saat, kolye, bileklik vb. hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. ..
5.00TL
17 cm eninde, 27 cm yüksekliğinde, 7 cm taban genişliğinde, ip askılı, natural kraft çanta. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına, almak istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.00TL
20 X 8 cm boyutunda, 6 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. * Fotoğraftaki kutu içindek..
3.50TL
16 X 16 cm boyutunda, 8 cm derinliğinde kare şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi ..
6.50TL
11 cm X 11 cm boyutunda, 5 cm genişliğinde, ip askılı, küçük boy kraft çanta. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına, almak istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.50TL 2.00TL
16 X 7,5 cm boyutunda, 3,5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik, saat vb. hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kı..
2.00TL
8 mm kalınlığında boyanabilir ham mdfden üretilmiş piyano şeklinde kapaklı ahşap kutu. Genişlik: 22,5 cm Derinlik:28 cm Yükseklik: 14 cm Akrilik boyalar ile boyanabilir. ..
33.00TL
Kolay boyanabilir ham mdf malzemeden üretilmiş, ahşap, şiş kutusu.   Uzunluk: 47,5 cm X Yükseklik: 7 cm X Derinlik: 11,2 cm    Kapak ve altlık 6 mm kalınlığında, kenarlıklar 8 mm kalınlığındadır.   ..
17.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kağıt kutu. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönd..
1.00TL
11 cm boyutundadır. Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Mavi ve pembe renk seçenekleri vardır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Adet kısmına almak istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL 1.50TL
Çam ağacı desenli kraft kutu 9 cm derinliğindedir. Tabanı 9 X 9 cm, üst kısmı 10 X 10 cm boyutundadır. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
3.50TL

Sevdikleriniz için özel hediye seçmek sizin için çok önemli ise ve hediye seçmek kadar hediye kutusu seçeneklerine de önem veriyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatınızdaki her insanın sizin için nasıl önem ayrı ise, her biri için seçilecek hediye de ayrı önem taşır. Duygularınızı yansıtmanın en güzel yoludur. Seçtiğiniz hediyenin sunumunun da hediyeye uygun biçimde olması gerekir. Bunun için normal hediye paketi yanında özel tasarlanmış boş hediye kutusu satın alabilirsiniz. Hediyenizin anneye, babaya, arkadaşa, sevgiliye kutu özellikleri olarak farklı tasarlanmaları önemlidir.

Aldığınız hediyeye göre tekli, ikili ve ya üçlü kutuları seçebilirsiniz. Hediyelik kutu fiyatları da boyut, şekil ve tasarıma göre değişkenlik gösterir. Seçilen objenin materyali de hediyenizin ruhunu yansıtır. Ahşap hobi kutuları, metal kutular, şeffaf kutular hediyenizin sunumunda tercih edilebilir.

Hediyenin içeriği takılar ve tespih gibi günlük kullanılabilen eşyalar olabilir. Oldukça sık tercih edilen ancak genellikle bu tip hediyeler özenli sunum gerektirir. Her takı ve tespih tasarıma göre değişiklik gösterir. Tespih kutusu modelleri bu yüzden çok çeşitlidir.

Sevdiklerinize Özel Hediye Kutuları

Çok basit ve sıradan görülebilecek ahşap kutu bile ideal paketler olabilir. Sevgiliye hediye kutusu seçimlerinde genellikle işlemeli, desenli kutular ya da kalpli kutu öne çıkmaktadır. Seçilen kediye kutusu daha sonra işlevini yitirmez, dekoratif kutu ya da saklama kutusu olarak kullanılabilir. Takı kutusu olarak çokça kullanılmaktadır. Hediye ile sunulan ahşap sandıklar daha sonra takı sandığı olarak sıkça kullanılır.

Seçilen hediyenin adedi arttıkça özel hazırlanmış karton poşet, kağıt çanta seçimleri sunum kolaylığı sağlar. Hediyelik karton çanta taşıma ve sunumda kolaylık yaratır. Hediyeniz zarar görmez, kolaylıkla taşınabilir, alıcısına iletebilirsiniz.

Hediye paketi basit görünümünden rafya ile anında sıyrılabilir, farklı ve çarpıcı hale kolaylıkla getirilebilir. Doğal rafya, kullanımı oldukça basit olmasının yanında istenilen güzel görünüme kolaylıkla ulaşılmasını sağlar. İstenilen şekli vermek için basit ekipmanlar kullanılabilir. Kutunun rengi, desenine uygun renklerde seçilmiş rafya ile hediyeye uygun hazırlanan şekilde paket üzerinde kolaylıkla uygulanabilir. Bu şekilde elinizde ince düşünce ile el emeğinin kusursuz bir kombinasyonu şekillenerek sevdiklerinize sunmaya hazır hale gelir.

Seçilen kutunun dış materyali kadar iç materyali de önemlidir. Takı, tesbih gibi objeler içeren hediye sunumlarında kutu içerisinde kadife gibi kumaşlar sıklıkla tercih edilmektedir. Bu materyaller kutu içi kadar dışında da kullanılır. Kadife tesbih kutusu, görüntüsünün şıklığı ve zarifliği sebebiyle tercih edilmektedir. 

Tüm bu kutu seçenek ve alternatiflerini Hobi Dünyası'nda rahatlıkla bulabilirsiniz. Binlerce kaliteli ve şık ürün arasından size, sevdiklerinize ve bütçenize uygun olan hediyeyi bulmakta asla zorlanmayacak ve seçiminizi keyifle yapacaksınız.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×