Kese Çeşitleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
100 adetlik paketler halinde satılmaktadır.1 pakette 100 adet kese bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) içindir.Kırmızı, pembe, mavi ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
25.96TL
100 adetlik paketler halinde satılmaktadır.1 pakette 100 adet kese bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) içindir.Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. ..
12.00TL
Yeşil ve mor renk seçenekleri mevcuttur.İç kısmı saten kese, dış kısmı ise kaftan şeklindedir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. İstediğiniz rengi seçip miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
4.72TL
Keten kumaşından üretilmiş dantelli kese.Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.89TL
Yumuşak keten kumaştan üretilmiş, gül ve kurdele süslemeli orta boy kese.Ağız kısmı iplidir, kolayca büzüp kapatabilirsiniz.Yaklaşık 15 cm boyutundadır.Çerez kesesi ve hediyelik olarak kullanabilirsiniz. ..
2.36TL
5 cm jüt kutu üzerinde dantel kese.Lavanta ,kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.60TL
6 cm saten kaplamalı kalp kutu üzerinde tül kese.Lavanta ,kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz.Kırmızı, pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. ..
1.89TL
Yaklaşık 1 mm kalınlığındadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur.Bir pakette 5 metre ip bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 metre ip) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz.Hediye paketle..
1.00TL
Saten kumaştan üretilmiş baskılı kese.Lavanta kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.Erkek bebek için mavi renk "oğlumuz geldi" baskılı, kız bebek için pembe renk "kızımız geldi" baskılı model mevcuttur.9 cm eninde, 12 ..
2.12TL
Kadife kumaştan üretilmiş kese.Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir. Krem, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek..
1.77TL
Saten kumaştan üretilmiş baskılı kese.Lavanta kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.12TL
Lavanta, kına, çerez yada hediye kesesi olarak kullanabilirsiniz.10 cm eninde, 14 cm yüksekliğindedir.Krem, beyaz, mavi ve pembe renkleri mevcuttur.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipa..
1.18TL
100 adetlik paketler halindedir.Şeffaftır, parlak boncuklarla süslenmiştir.Yaklaşık 12 cm boyutundadır.1 pakette 100 adet kese bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) içindir.Renk seçmemeniz halinde pembe renk gönderilecektir. ..
23.00TL
Çuval bezinden üretilmiş, ipli kese.Lavanta kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.77TL
100 adetlik paketler halindedir.Yaklaşık 16 cm X 12 cm boyutundadır.1 pakette 100 adet kese bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) içindir.Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
28.00TL
Saten kumaştan üretilmiş kına kesesi.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.12TL
Saten kumaştan üretilmiş, simli tuğra baskılı kese.Lavanta kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.89TL
Özel günlerinizde keseler içinde dağıtabilir ya da ev, ofis ortamlarında hoş koku sağlaması için kullanabilirsiniz.100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz paket adedini yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
4.72TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×