Kutu Yapım ve Paketleme Malzemeleri

Hobi Dünya sizlere birçok hobi ve hediyelik ürünü sunan bir firmadır. Kendin yap (DIY) projeleri için kullanabileceğiniz birçok malzeme burada bulunmaktadır. Kendinize özel bir şeyler yapmak, yeni hobiler edinmek, edindiğiniz hobilerde ilerlemek, farklı işler denemek ve hayal gücünüzü beslemek için bu malzemelerden satın alabilirsiniz.

Hobileriniz için isteğinize göre birçok farklı malzeme vardır. Bu kategoride kutu yapım malzemeleri ve ipler bulunmaktad... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
35 cm uzunluğunda, 25 cm eninde plastik havlu kutusu iskeleti. Dış plastiği, karton taban ve iç süngerden oluşmaktadır. ..
15.00TL
13 yorum yapılmış.
Takı, tesbih kutusu, havluluk vb. kaplamalarında kullanabileceğiniz kaliteli saten kadife kumaş. Eni 1,5 metre, boyu 1 metredir. Esnektir. Kaç metre boyunda istiyorsanız miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
17.50TL
Boyayarak ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kalp kutu yapabilirsiniz. Kalın kartondan iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. ..
22.00TL
4 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
3.00TL
5 yorum yapılmış.
Setimizin içeriğinde: 1 Takım Tesbih ve Takı Kutusu İskeleti; 3 adet metal ayak ve çivileri; 45 cm * 75 cm boyutunda kadife kumaş bulunmaktadır. Küçük boy kutu: 10 cm çapında , 6 cm derinliğinde; Büyük boy kutu: 15 cm çapında, 7 cm ..
20.00TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. %100 coton (pamuk) dur. Bir pakette 5 metre ip bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(5 metre ip) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. Hediye paketleme, akses..
2.00TL
Boyayarak ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kutu yapabilirsiniz. Kalın kartondan iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. Yaklaşık 30 cm boyutunda, kare şeklindedir. ..
22.00TL
70 cm eninde, 100 cm uzunluğunda kraft ambalaj kağıdı. Çeşitli paketleme ve süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 1 cm genişliğinde jüt örme, yassı hasır çuval ip. Ambalaj, paketleme ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına kaç metre istiyorsanız yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
Kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı oval kutu yapabilirsiniz. Plastik iskelet, karton kapak ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. ..
15.00TL
Ponpon, çiçek ve süs yapımında ya da paketleme kağıdı olarak kullanabilirsiniz. 50 cm eninde, 70 cm boyundadır. 5 adetlik paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(5 adet pelür kağıt) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak isters..
4.00TL
2 mm kalınlığındadır. 10 metrelik rulolar halinde satılmaktadır. Miktar kısmına kaç rulo almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. Çeşitli paketleme, bağlama, etiket ve süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
2.00TL
Süsleyerek ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kutu yapabilirsiniz. Stok durumuna göre plastik ya da kalın karton iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. Bitmiş kutu çapı yaklaşık 30 cm, derinliği 6 cm'dir. ..
13.00TL
3 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
3.00TL
Doğal rafya saman ipi, paketleme işlemlerinizde ürüne zarar gelmemesi için kutu içine konulabilir. Ayrıca dekoratif bir görüntü sağlar. Bir pakette 50 gram bulunur. (Orta boy bir kutu için yeterlidir) Miktar kısmına almak istediğiniz paket a..
6.00TL
Yaklaşık yarım metre enindedir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluğunda kumaş içindir. Miktar kısmına kaç metre almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 metre ve üzeri siparişleriniz tek parça olarak gönderilir. ..
12.50TL
29 cm * 22 cm boyutlarında karton, havlu kutusu iskeleti. Bitmiş halinin resmi temsilidir, metal ayaklar ve kaplama kumaşı fiyata dahil değildir. ..
19.00TL
28 cm * 15 cm boyutlarında plastik dikdörtgen kutu iskeleti. 1 adet plastik kutu, 1 adet etrafını saracak sünger ve 2 adet karton taban bulunmaktadır. ..
12.50TL
8 mm enindedir. Makara halinde satılmaktadır. 1 makarada 200 metre şerit bulunmaktadır. Paketleme, süsleme, dekorasyon alanlarında ve balon bağlama ipi olarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
70 cm eninde, 100 cm uzunluğunda ince kartondan yapılmış siyah renk ambalaj kağıdı. Çeşitli paketleme ve süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
2.50TL
15 cm çapında , 7 cm derinliğinde takı kutusu iskeleti. Bitmiş halinin resmi temsilidir, metal ayaklar ve kaplama kumaşı fiyata dahil değildir. ..
12.00TL
10 cm çapında , 6 cm derinliğinde tesbih kutusu iskeleti. Bitmiş halinin resmi temsilidir, metal ayaklar ve kaplama kumaşı fiyata dahil değildir. ..
8.50TL
Takı, tesbih ve çeşitli kutu yapımında kullanabileceğiniz metal üçgen ayak. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti girip satın alabilirsiniz. Çivisiyle birlikte gönderilmektedir. ..
1.50TL
Yaklaşık 5 cm çapında, kristal taşlı, metal, mobilya düğmesi. Yastık, kırlent, koltuk vb. mobilyalarınızda ya da tesbih ve takı kutularında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş kaplama renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içi..
3.75TL
Üst kısmı kabartmalıdır. Her türlü akrilik boya ile boyanabilir. Kırılmaz, bükülmez, sert mukavva malzemeden üretilmiştir. 3 boyutlu bir görünümü vardır. ..
12.00TL
Üst kısmı kabartmalıdır. Her türlü akrilik boya ile boyayabilirsiniz.  Kırılmaz, bükülmez, sert mukavva malzemeden üretilmiştir.  3 boyutlu bir görünümü vardır. ..
12.00TL
Üst kısmı kabartmalıdır. Her türlü akrilik boya ile boyayabilir ve eskitme teknikleri uygulayabilirsiniz. Kırılmaz, bükülmez, sert karton malzemeden üretilmiştir.  3 boyutlu bir görünümü vardır. ..
12.00TL
250 cm uzunluğunda, 50 cm eninde kraft krepon kağıdı. Çiçek, saksı altlığı yapımında, paketleme ve süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
7.50TL
Küçük sandık, kutu vb. ürünler için kullanabileceğiniz dekoratif metal kelebek menteşe. 3.5 cm X 4 cm boyutlarındadır. Belirtilen fiyat 1 adet menteşe fiyatıdır. Vidaları ile birlikte gönderilmektedir. ..
1.50TL
Küçük sandık, kutu, çanta vb. ürünler için kullanabileceğiniz dekoratif kilit mekanızması. Vidaları ile birlikte gönderilmektedir. ..
2.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×