Hobi Dünya sizlere birçok hobi ve hediyelik ürünü sunan bir firmadır. Kendin yap (DIY) projeleri için kullanabileceğiniz birçok malzeme burada bulunmaktadır. Kendinize özel bir şeyler yapmak, yeni hobiler edinmek, edindiğiniz hobilerde ilerlemek, farklı işler denemek ve hayal gücünüzü beslemek için bu malzemelerden satın alabilirsiniz.

Hobileriniz için isteğinize göre birçok farklı malzeme vardır. Bu kategoride kutu yapım malzemeleri ve ipler bulunmaktadır. İp çeşitlerinden hasır ip ile birçok farklı iş yapabilirsiniz. Elinizde yapabileceğiniz birçok ürün hasır yani jüt ipi ile şekillendirilebilir. Örneğin avizelerin etrafı kaplanabilir ve farklı bir hava yakalanabilir. Balon ve hasır ipler kullanarak abajur yapılabilir, sadece iplerden bardak altlıkları tasarlanabilir, bileklikler, çantalar, cüzdanlar, sepetler, kolyeler, saksılar, koltuk kenarları, şapkalar, terlikler ve diğer birçok ürün hasır ipler ile süslenebilir. İplerden neler yapabileceğiniz yalnızca size kalmıştır. Aklınıza gelen birçok diy projesinde hasır ipleri kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz Yerde Kullanabileceğiniz Ürünler 

Yine bu kategoride bulunan pelur kağıtlar da birçok hobide kullanılabilir. Yapısı gereği incecik olan pelür kağıt önceleri yalızca ayakkabı, gömlek gibi ürünlerin paketlemesinde kullanılırken şimdilerde kendin yap işlerinin de yaygınlaşması ile farklı şekillerde kullanılabilir olmuştur. Kağıt çiçek, ponpon, püskül, paketler gibi ürünler pelür kağıtlar yardımıyla yapılabilir. Kağıt ürünler doğum günlerinde, yatak süslemede, düğünlerde, çocuk odalarında ve isteğinize göre birçok farklı alanda kullanılabilir.

Hediye paketlemek için farklı ürünler ve paketler arayan kişiler için de sunduğumuz dekoratif kutu modelleri çok uygundur. Hem çok şık hem de kullanışlı olan bu kutularla isterseniz hediyelerinizi paketleyebilir ve karşı taraf için minik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz, isterseniz de kendi ürünleriniz için şık kutular yapabilirsiniz. Bu kategorimizde yer alan kutu yapım malzemeleri ile hayal gücünüzü kullanarak çok farklı işler ortaya çıkarmanız mümkündür. Farklı kutular yalnızca sizin hayal gücünüzle sınırlanmaktadır. Renkli kurdele çeşitleri, kadife kumaş, jüt kumaş, kutular ve iplerle kendi DIY işlerinizi ortaya çıkartın.

Hobi Dünya ile kendinize yeni bir hobi edinmek, sevdiklerinizi ve kendinizi şımartmak artık çok kolay. Hediye kutusu, ahşap kutu, kurdele ve ip çeşitlerimize hemen göz atın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR