Kutu Yapım ve Paketleme Malzemeleri

Kutu Yapım ve Paketleme Malzemeleri Hasır İp & Kumaş Modelleri

Hobi Dünya sizlere birçok hobi ve hediyelik ürünü sunan bir firmadır. Kendin yap (DIY) projeleri için kullanabileceğiniz birçok malzeme burada bulunmaktadır. Kendinize özel bir şeyler yapmak, yeni hobiler edinmek, edindiğiniz hobilerde ilerlemek, farklı işler denemek ve hayal gücünüzü beslemek için bu malzemelerden satın alabilirsiniz.

Hobileriniz için isteğinize göre birçok f... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Büyük boy: 9 cm, Orta boy:7 cm, Küçük boy: 5 cm boyutlarındadır. Üçlü set halinde satılmaktadır. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. ..
23.60TL
Boyayarak ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kalp kutu yapabilirsiniz. Kalın kartondan iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. ..
22.00TL
35 cm uzunluğunda, 25 cm eninde plastik havlu kutusu iskeleti. Dış plastiği, karton taban ve iç süngerden oluşmaktadır. ..
14.16TL
Setimizin içeriğinde: 1 Takım Havlu Kutusu İskeleti; 4 adet metal ayak ve çivileri; 45 cm * 150 cm boyutunda kadife kumaş bulunmaktadır. Küçük boy kutu: 22 cm * 18 cm iç çapında; Büyük boy kutu: 29 cm * 22 cm iç çapındadır..
35.40TL
10 metrelik rulolar halinde satılmaktadır. 1 cm enindedir. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. Miktar kısmına, kaç rulo almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. Mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
3.50TL
4 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
1.77TL
3 yorum yapılmış.
Setimizin içeriğinde: 1 Takım Tesbih ve Takı Kutusu İskeleti; 3 adet metal ayak ve çivileri; 45 cm * 75 cm boyutunda kadife kumaş bulunmaktadır. Küçük boy kutu: 10 cm çapında , 6 cm derinliğinde; Büyük boy kutu: 15 cm çapında, 7 cm ..
17.70TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. %100 coton (pamuk) dur. Bir pakette 5 metre ip bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(5 metre ip) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. Hediye paketleme, akses..
1.99TL
Boyayarak ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kalp kutu yapabilirsiniz. Kalın kartondan iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. Bitmiş kutu boyutu 25 cm * 32 cm dir. ..
22.00TL
Yaklaşık 1 cm genişliğinde jüt örme hasır çuval ipi. Ambalaj, paketleme ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına kaç metre istiyorsanız yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.20TL
Kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı oval kutu yapabilirsiniz. Plastik iskelet, karton kapak ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. ..
15.00TL
Ponpon, çiçek ve süs yapımında ya da paketleme kağıdı olarak kullanabilirsiniz. 50 cm eninde, 70 cm boyundadır. 5 adetlik paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(5 adet pelür kağıt) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak isters..
3.54TL
Kumaş kaplayarak çok şık, kapaklı, tesbih, takı ya da hediye kutusu yapabileceğiz hazır kutu iskeleti. Kalın plastik iskelet, iç parçalar ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. Bitmiş kutu boyutu 13 cm, derinliği 8 cm'dir. ..
10.00TL
2 mm kalınlığındadır. 10 metrelik rulolar halinde satılmaktadır. Miktar kısmına kaç rulo almak isterseniz girip satın alabilirsiniz. Çeşitli paketleme, bağlama, etiket ve süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
2.00TL
Süsleyerek ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kutu yapabilirsiniz. Plastik iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. Bitmiş kutu çapı yaklaşık 30 cm, derinliği 6 cm'dir. ..
13.00TL
3 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
1.77TL
4 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
1.77TL
Yaklaşık yarım metre enindedir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluğunda kumaş içindir. Miktar kısmına kaç metre almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 metre ve üzeri siparişleriniz tek parça olarak gönderilir. ..
9.44TL
8 mm enindedir. Makara halinde satılmaktadır. 1 makarada 200 metre şerit bulunmaktadır. Paketleme, süsleme, dekorasyon alanlarında ve balon bağlama ipi olarak kullanabilirsiniz. ..
4.90TL
15 cm çapında , 7 cm derinliğinde takı kutusu iskeleti. Bitmiş halinin resmi temsilidir, metal ayaklar ve kaplama kumaşı fiyata dahil değildir. ..
11.80TL
10 cm çapında , 6 cm derinliğinde tesbih kutusu iskeleti. Bitmiş halinin resmi temsilidir, metal ayaklar ve kaplama kumaşı fiyata dahil değildir. ..
8.50TL
Küçük boy kutu: 22 cm * 18 cm iç çapında; Büyük boy kutu: 29 cm * 22 cm iç çapındadır. Bitmiş halinin resmi temsilidir, metal ayaklar ve kaplama kumaşı fiyata dahil değildir. ..
18.88TL
4 yorum yapılmış.
Takı, tesbih kutusu, havluluk vb. kaplamalarında kullanabileceğiniz kaliteli saten kadife kumaş. Eni 1,5 metre, boyu 1 metredir. Kaç metre boyunda istiyorsanız miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
17.50TL
Takı, tesbih ve çeşitli kutu yapımında kullanabileceğiniz metal üçgen ayak. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti girip satın alabilirsiniz. Çivisiyle birlikte gönderilmektedir. ..
1.50TL
Yaklaşık 5 cm çapında, kristal taşlı, metal, mobilya düğmesi. Yastık, kırlent, koltuk vb. mobilyalarınızda ya da tesbih ve takı kutularında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş kaplama renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içi..
3.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×