Kristal Taşlı Şeritler

Parlak taşların modası hiçbir zaman geçmez. Bunun nedeni, taşlarla üretilen ürünlerin her zaman oldukça şık görünmesidir. Uygulandığı her yüzeyde şık ve zarif bir duruş sergileyen metrelik şerit taşlar ise bunun en iyi örneklerinden birisi. Tepsi, bardak, fincan, ev eşyaları gibi pek çok ürüne yapılan son dokunuşlarda kullanılabilen bu benzersiz taşlarla evinizdeki eşyalara ve hatta kıyafetlerinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Şerit taş,Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
10 yorum yapılmış.
Metal yuvalı, parlak kristal mısır taşlı şerit taş.Metal kısmı Altın yada Gümüş rengi kaplamalıdır.Geçerli fiyat 1 metre içindir.Sık taşlıdır. (1 metrede yaklaşık 270 ~ 330 adet taş bulunur)Rulo halinde satın almak isterseniz ade..
3.50TL 4.00TL
7 yorum yapılmış.
110 cm boyunda 6 cm eninde plaka halindedir. Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek  kullanabilirsiniz.Tek parça rulo halinde almak isterseniz 110 cm boyunda 40 cm eninde rulo mevcuttur.Tek parça rulo için adet kısmına 5 yazarak sep..
29.50TL 35.40TL
4 yorum yapılmış.
24 sıralı taş görünümlü plastik şerit, gofret taş. Üst kısımları taş görünümlüdür.Eni 12 cm, uzunluğu 9,2 metredir. Keserek kullanılabilir. ..
30.00TL
12 sıralı piramit şerit. Üst kısımları taş görünümlüdür.Eni 10 cm, uzunluğu 9,2 metredir. Keserek kullanılabilir.Gümüş ve altın renkleri mevcuttur.Geçerli fiyat 1 top (9,2 metre) fiyatıdır. ..
30.00TL
Parlak kristal dizi taşlı metal şerit.3 sıra taşlıdır. Taşların boyutu 3 mm (ss12)'dir. Toplam eni 2 cm dir.Metre halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır. Kaç metre isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz.Tep..
12.00TL
Taşların boyutu yaklaşık 4 mm (SS16) dir. Taşlar janjanlı (yanardöner) renktedir.Metal kısmı gümüş ya da altın renk kaplama seçebilirsiniz.Geçerli fiyat 1 metre içindir. Almak istediğiniz metre miktarını miktar kısmına yazıp satın alabil..
4.00TL
Taşların boyutu yaklaşık 3 mm (SS12) dir.Metal kısmı Gümüş rengi kaplamalıdır.Geçerli fiyat 1 metre içindir. ( 1 metrede yaklaşık 270 adet sıralı taş bulunur )Rulo halinde satın almak isterseniz adet kısmına 30 yazıp satın alabilirsi..
4.50TL
Metal yuvası altın rengi kaplamalıdır.Geçerli fiyat 1 metre içindir. Kaç metre isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz.1 metreden fazla siparişleriniz tek parça olarak gönderilir.İnci boyu olarak 3 mm (ss12) ve 4 mm ..
3.00TL
Siyah renk, 30 sıra plastik kasalı 2 mm kristal taşlardan oluşur.Beyaz renk, 24 sıra plastik kasalı 3 mm kristal taşlardan oluşur.Taşlar 1. kalite parlak taşlardır.Uygulayacağınız alana göre dikilerek ya da yapıştırılarak kullanılır...
32.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×