100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kristal Cam Boncuklar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
8 mm boyutunda delikli kristal şeffaf cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 68~70 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi boncuk içindir. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. ..
4.00TL
8 mm boyutunda delikli kristal janjanlı cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 70 adet boncuk bulunur. 2. resimde bulunan model numaralarına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve akse..
4.00TL
2 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli kristal mat cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 70 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi (70 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sat..
4.00TL
8 mm boyutunda delikli cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunur. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. ..
3.50TL
3 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli kristal buzlu cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Bir dizide yaklaşık 100 adet boncuk bulunur. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek satın alabilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve akse..
4.00TL
8 mm boyutunda delikli, desenli cam boncuk. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 100~110 adet boncuk bulunur. 2. ve 3. resimde bulunan renk kodlarına göre sipariş verebilirsiniz. Tesbih, bileklik, kolye, takı ve aksesuar ..
5.00TL
8 mm boyutunda delikli kristal desenli cam boncuk. 2. resimdeki renk kodlarına göre sipariş verebilirsiniz. Tek sıra dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 110 adet boncuk bulunur. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar yapımında kullan..
8.00TL
6 mm boyutunda delikli şeffaf kristal cam boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 96 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi (96 adet) boncuk içindir.  Bileklik, takı ve aksesuar yapımında ya da elbiselere dikere..
4.00TL
6 mm boyutunda delikli mat kristal cam boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizede yaklaşık 96 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dize (96 adet) boncuk içindir.  ..
4.00TL
8 mm çapında delikli, desenli cam takı ve tesbih için dizi boncuk. Tek sıra dizim halde satılmaktadır. 1 dizide yaklaşık 100 adet boncuk bulunur. Tespih, bileklik, kolye, takı ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. 2. r..
4.00TL
8 mm çapında delikli, desenli, şeffaf cam takı ve tesbih için dizi boncuk. Tek sıra dizim halde satılmaktadır. 1 dizide yaklaşık 100 adet boncuk bulunur. Tespih, bileklik, kolye, takı ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. A..
4.00TL
6 mm boyutunda delikli kristal janjanlı boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 96 adet boncuk bulunur. Resim üzerinde bulunan model numaralarına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tesbih ve aksesuar m..
4.00TL
Damla şeklinde delikli kristal cam boncuk. Boncuklar 1,2 cm boyundadır. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 98 adet damla boncuk bulunur. 2. Resim üzerinde bulunan model numaralarına göre istediğiniz rengi seçebilirsin..
18.00TL
Piramit şeklinde delikli kristal janjanlı cam boncuk. Boncuklar 5 mm boyundadır. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 104 adet piramit boncuk bulunur. 2. Resim üzerinde bulunan model numaralarına göre istediğiniz rengi ..
3.00TL
Piramit şeklinde delikli kristal cam boncuk. Boncuklar 5 mm boyundadır. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 104 adet piramit boncuk bulunur. Kolye, takı ve aksesuar malzemesi olarak yada gelinlik ve abiye elbise..
3.00TL
8 mm boyutunda, delikli, piramit şeklinde deve tabanı cam boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 65 adet piramit boncuk bulunur. 2. Resim üzerinde bulunan model numaralarına göre istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kolye, ..
5.00TL
1 cm çapında, zirkon taşlı, delikli boncuk. Tesbih, bileklik, kolye, takı ve aksesuar yapımında kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet boncuk fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz.   ..
2.50TL
Marka: HobiDunya
10 mm boyutunda delikli şeffaf kristal cam boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 50 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat tek dizi (50 adet) kristal cam boncuk içindir.  Bileklik, takı ve aksesuar yapımında ya da..
6.00TL
4 mm boyutunda delikli kristal janjanlı dizi boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizide yaklaşık 130 adet boncuk bulunur. 2. resim üzerinde bulunan model numaralarına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. ..
3.50TL
4 mm boyutunda delikli şeffaf kristal cam boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 130 adet boncuk bulunur. Bileklik, takı ve aksesuar yapımında ya da elbiselere dikerek kullanabilirsiniz. ..
3.50TL
4 mm boyutunda delikli mat parıltılı kristal cam boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek dizede yaklaşık 130 adet boncuk bulunur. ..
3.50TL
1 mm boyutunda delikli kristal cam bit boncuk. İpe dizili halde satılmaktadır. Tek sırada yaklaşık 180 adet boncuk bulunur. Bileklik, takı ve aksesuar yapımında ya da elbiselere dikerek kullanabilirsiniz. ..
4.50TL

Kristal Cam Boncuk

Tespih ya da takı tasarımlarında kullanabileceğiniz boncuk çeşitlerinde kaliteden asla ödün vermeyin. Renklerini uzun süre koruyabilen ve hafif darbelerde kırılmayacak kadar sağlam olan kristal cam boncuk çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz.  Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz kristal cam boncuklar geniş renk seçeneği yelpazesi sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor.

Bundan böyle hazırladığınız tasarımlarda kullanmak istediğiniz renklerden ödün  vermek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü hayal ettiğiniz rengi sitemizde tüm tonları ile birlikte bulabileceksiniz. Kusursuz bir işçilik örneği olan kristal cam boncuk çeşitleri hazırladığınız tasarımların da muntazam görünmesini sağlıyor. Üstelik bu boncukları sizlere parlak ve mat seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Kristal Cam Boncuklarda Geniş Renk Skalası ve Uygun Fiyat Avantajı

Nasıl bir takı ya da tespih tasarımı hazırlayacağınıza bağlı olarak buzlu, şeffaf, zirkon taşlı ve desenli cam boncuk çeşitleri arasından özgürce seçim yapabilirsiniz. Her bir boncuk kendi içerisinde farklı renk seçeneklerini sizlere sunuyor. Aynı zamanda damla formunda ya da piramit formunda kesilmiş olan, şekli ile de ön plana çıkan boncuk çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Özellikle takı tasarımında kullanılan ve özel kesimi ile fark yaratan cam boncuk çeşitleri renklerini uzun süre koruyor olmasıyla  tasarımlarınıza kalite katacak. Siparişinizi tamamlamadan önce janjanlı modelleri ve desenli boncuk çeşitlerine de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Özellikle desenli boncuklar dinamik bir görünüm sergiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Fosforlu boncuk çeşitleriyle gösterişli ve bir o kadar da iddialı takı tasarımlarına imza atabilirsiniz.  Tüm tasarımlar için sizlere en uygun kristal cam boncuk fiyatları avantajını sunuyoruz.  Tüm yıl boyunca sitemizde makul fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu nedenle tasarımlarınızı kullanmanız  gereken malzemeleri sitemizden temin ederek ayırdığınız bütçeden tasarruf yapabilirsiniz. Uygun fiyat fırsatını sakın kaçırmayın!

 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×