Menü
SEPET

Kristal Cam Boncuklar

Kristal Cam Boncuk

Tespih ya da takı tasarımlarında kullanabileceğiniz boncuk çeşitlerinde kaliteden asla ödün vermeyin. Renklerini uzun süre koruyabilen ve hafif darbelerde kırılmayacak kadar sağlam olan kristal cam boncuk çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz.  Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz kristal cam boncuklar geniş renk seçeneği yelpazesi sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor.

Bundan böyle hazırladığınız tasarımlarda kullanmak istediğiniz renklerden ödün  vermek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü hayal ettiğiniz rengi sitemizde tüm tonları ile birlikte bulabileceksiniz. Kusursuz bir işçilik örneği olan kristal cam boncuk çeşitleri hazırladığınız tasarımların da muntazam görünmesini sağlıyor. Üstelik bu boncukları sizlere parlak ve mat seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Kristal Cam Boncuklarda Geniş Renk Skalası ve Uygun Fiyat Avantajı

Nasıl bir takı ya da tespih tasarımı hazırlayacağınıza bağlı olarak buzlu, şeffaf, zirkon taşlı ve desenli cam boncuk çeşitleri arasından özgürce seçim yapabilirsiniz. Her bir boncuk kendi içerisinde farklı renk seçeneklerini sizlere sunuyor. Aynı zamanda damla formunda ya da piramit formunda kesilmiş olan, şekli ile de ön plana çıkan boncuk çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Özellikle takı tasarımında kullanılan ve özel kesimi ile fark yaratan cam boncuk çeşitleri renklerini uzun süre koruyor olmasıyla  tasarımlarınıza kalite katacak. Siparişinizi tamamlamadan önce janjanlı modelleri ve desenli boncuk çeşitlerine de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Özellikle desenli boncuklar dinamik bir görünüm sergiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Fosforlu boncuk çeşitleriyle gösterişli ve bir o kadar da iddialı takı tasarımlarına imza atabilirsiniz.  Tüm tasarımlar için sizlere en uygun kristal cam boncuk fiyatları avantajını sunuyoruz.  Tüm yıl boyunca sitemizde makul fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu nedenle tasarımlarınızı kullanmanız  gereken malzemeleri sitemizden temin ederek ayırdığınız bütçeden tasarruf yapabilirsiniz. Uygun fiyat fırsatını sakın kaçırmayın!

 

Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)