Taş, Boncuk ve Takı Saklama Kutuları

Takı Kutusu Modelleri

Takılar ve mücevherler birçok kadının en değerli hazinelerindendir. Takılar, kadınlar için oldukça özel ve manevi açıdan değerli süslerdir. Birçok kadın ancak takılarıyla kendini tamamlanmış hisseder. Takı seçmek ve takmak özen isteyen bir uğraştır. Stillerin tamamlanması için vazgeçilmezdir.

Takılar birçok şekilde muhafaza edilebilir. Takı yastığı da takıların özellikle de saatlerin saklanma... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
12 adet 3 cm lik yuvarlak kutudan oluşur.Kutular şeffaf sert plastiktir.Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
7.00TL
40 cc, geniş kapaklı cam kavanoz.Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk, krem vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satı..
3.54TL
40 cc kapaklı cam kavanoz.Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
0.95TL
5 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.80TL 0.83TL
23 cm uzunluğunda, 12 cm genişliğinde, 11 cm yüksekliğindedir.Her türlü mücevher, takı vs. saklamada kullanabilirsiniz.Akrilik yapısı sayesinde şık ve sağlamdır. ..
80.00TL
12 adet 4 cm lik yuvarlak kutudan oluşur.Kutular şeffaf plastiktir.Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
12.00TL
25cm x 25cm x 20cm ölçülerindedir.6 mm MDF'den üretilmiştir.İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
20.00TL
Yaklaşık 50 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Yaklaşık 60 cc'dirBebek ve nikah şekeri yapımında, kolonya süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.95TL
24 adet 4 cm lik yuvarlak kutudan oluşur.Kutular şeffaf plastiktir.Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
15.00TL
5 cm boyutunda 28 adet bölme bulunmaktadır.Kolay açılır, kapanır kapağı ve sağlam yapısı ile taş ve boncuklarınızı düzenli bir şekilde tutmanızı sağlar.Bölmelerin arasındaki bağlantıları takıp çıkararak daha geniş bölmeler elde edebilirsiniz...
23.60TL
Yaklaşık 20 cc, mantar tıpalı cam şişe.Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.30TL
Taş ve boncukları saklamanız için geliştirilmiştir.Şeffaf plastiktir ve kapaklıdır.Görseldeki taşlar fiyata dahil değildir. ..
0.75TL
12 cm * 7 cm boyutlarındadır.12 adet yuvarlak, 1 adet dikdörtgen gözden oluşur.Kapaklı yapısı sayesinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.Taşlar temsilidir. Geçerli fiyat boş kutu fiyatıdır. ..
3.54TL
Sarma kartlarındaki ipliklerinizi, iğnelerinizi ve diğer aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde tutabileceğiniz, 28 bölmeli kapaklı kutu.Bölme aralarını çıkararak bölmeleri genişletebilirsiniz.** Görseldeki iplik ve iplik kartları fiyata dahil ..
23.60TL
Taş diziminde taşların dağılması ya da yumuşak yüzeyden alınamaması gibi zor durumlara artık son.Özel olarak geliştirilmiş plastik taş tabağı ile taşları dağılmadan bir arada tutabilir, taş tutma kalemi ya da cımbız ile kolayca alabiliirsini..
1.18TL
Sabah, öğlen, akşam ve gece olmak üzere 4 gözü bulunmaktadır.Kutunun üzerinde görme engellilerin de okuyabileceği alfabe uygulanmıştır.42 mm X 105 mm X 15 mm boyutlarındadır. ..
3.00TL
Düzenli olarak ilaç kullananlar için özel olarak tasarlanmış, çekmeceli haftalık ilaç saklama ve taşıma kutusu.Her gün için üzerinde günlerin isimleri yazan bir kutu, her kutuda da sabah, öğlen, akşam ve gece yazılı 4 adet bölme bulunmaktadır. ..
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×