Mini Saklama Kutuları

Takılar, mücevherler ve boncuklar birçok kadının en değerli hazinelerindendir. Takılar, kadınlar için oldukça özel ve manevi açıdan değerli süslerdir. Birçok kadın ancak takılarıyla kendini tamamlanmış hisseder. Takı seçmek ve takmak özen isteyen bir uğraştır. Stillerin tamamlanması için vazgeçilmezdir.

Takılar birçok şekilde muhafaza edilebilir. Takı yastığı da takıların özellikle de saatlerin saklanması için özel olarak üretilen bir üründür. Saat kordonlarının zar... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler vs. için kullanabileceğiniz 5 cm küp şeklinde, kapaklı, şeffaf pleksi, plastik mika kutu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
12 adet 3 cm çapında, 1.5 cm derinliğnde yuvarlak kutudan oluşur. Kutular şeffaf sert plastiktir. Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
12.50TL
40 cc kapaklı mini cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm, çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
1.50TL
10 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.25TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler ya da aksesuar olarak kullanabileceğiniz 6 cm çapında, şeffaf plastik mika küre. Ortadan açılıp kapanabilir. Askı için tepe kısmında delikli kulp bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
4.50TL
23 cm uzunluğunda, 12 cm genişliğinde, 11 cm yüksekliğindedir. Her türlü mücevher, takı vs. saklamada kullanabilirsiniz. Akrilik yapısı sayesinde şık ve sağlamdır. ..
80.00TL
12 adet 4 cm çapında, 2 cm derinliğinde yuvarlak kutudan oluşur. Kutular şeffaf plastiktir. Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
15.00TL
25cm x 25cm x 20cm ölçülerindedir. 6 mm MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
26.50TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 50 cc küçük mantar cam şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Yaklaşık 40 cc, mantar tıpalı, geniş ağızlı cam şişe. Bebek ve nikah şekeri yapımında, kolonya süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp sat..
2.50TL
5 cm boyutunda 28 adet bölme bulunmaktadır. Kolay açılır, kapanır kapağı ve sağlam yapısı ile taş ve boncuklarınızı düzenli bir şekilde tutmanızı sağlar. Bölmelerin arasındaki bağlantıları takıp çıkararak daha geniş bölmeler elde edebilirsiniz...
25.00TL 30.00TL
Taş ve boncukları saklamanız için geliştirilmiştir. Şeffaf sert plastiktir ve kapaklıdır. Görseldeki taşlar fiyata dahil değildir. ..
1.00TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler için kullanabileceğiniz 6 cm kare şeklinde, kapaklı, şeffaf pleksi, plastik mika kutu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
12 cm * 7 cm boyutlarındadır. 12 adet yuvarlak, 1 adet dikdörtgen gözden oluşur. Kapaklı yapısı sayesinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Taşlar temsilidir. Geçerli fiyat boş kutu fiyatıdır. ..
3.50TL
Sarma kartlarındaki ipliklerinizi, iğnelerinizi ve diğer aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde tutabileceğiniz, 28 bölmeli kapaklı kutu. Bölme aralarını çıkararak bölmeleri genişletebilirsiniz. ** Görseldeki iplik ve iplik kartları fiyata dahil ..
30.00TL
Sabah, öğlen, akşam ve gece olmak üzere 4 gözü bulunmaktadır. Kutunun üzerinde görme engellilerin de okuyabileceği alfabe uygulanmıştır. 42 mm X 105 mm X 15 mm boyutlarındadır. ..
3.00TL
Düzenli olarak ilaç kullananlar için özel olarak tasarlanmış, çekmeceli haftalık ilaç saklama ve taşıma kutusu. Her gün için üzerinde günlerin isimleri yazan bir kutu, her kutuda da sabah, öğlen, akşam ve gece yazılı 4 adet bölme bulunmaktadır. ..
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×