75,00 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil

Elbise ve Kıyafet Süsleme Taşları

Tüm tekstil ürünlerine kullanıma uygun olan ve kumaşa zarar vermeden pek çok farklı süsleme yapabileceğiniz elbise süsleme taşları kategorimiz içerisinde incelenebilir. Ürün çeşitleri arasında ütüyle yapıştırabileceğiniz süsleme taşlarının yanı sıra kenarlarındaki delikler yardımı ile kumaşa dikerek de kullanabileceğiniz modeller bulunuyor. Kesim, ebat ve renk seçenekleri de oldukça geniş.

Hem çocuk hem de yetişkin kıyafetlerini kendi özgün tasarımlarınıza dönüştürebileceğiniz elbise süsleme taşı çeşitleri arasında üçgen, kare ve dikdörtgen gibi kesimlere sahip modeller olduğu gibi damla ya da çiçek şeklinde dizayn edilmiş olan modeller de bulunuyor. Hazırlayacağınız desene göre dilediğiniz şekli seçebilir ve renklerden de yardım alarak muhteşem desenleri ya da figürleri kıyafetlere kazandırabilirsiniz.

Pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan kıyafet süsleme taşları ile çanta ya da sehpa örtüsü gibi malzemeler de süslenebiliyor. Basit ve sade bir örtüyü sadece taşları kullanarak bambaşka bir görünüme bürüyebilirsiniz. Yıpranmış olan çantalarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için de bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Sadece ütüleyerek kumaşa sabitleme yapabileceğiniz ve herhangi bir yapıştırma malzemesi kullanmanıza gerek bırakmayan kostüm süsleme taşları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. alt bölümü düz olarak dizayn edilmiş olan bu taşlar kıyafetler yıkansa dahi kumaştan ayrılmıyor ve gayet uzun süreli bir kullanım şansı tanıyor. Ayrıca ışığa göre renginde hafif değişimler olan taşlar da yine süslemelerde sıklıkla kullanılan modeller olabiliyor.

Dikerek, yapıştırarak ya da ütüleyerek pratik bir şekilde kullanabileceğiniz kristal taş süsleme çeşitlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Her biri uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken bu ürünleri kolayca sepetinize atabilir ve hemen satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı yaratmak için kullanabileceğiniz yüzlerce ürün seçeneği için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR