100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Makine ve Kalıplar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Universal Manuel Tulumba El Presi Kot düğmesi, kuşgözü, perçin, çakma inci, çıtçıt, rivet, kanca, klıkıt gibi ürünlerin kıyafet, çanta, ayakkabı, kemer gibi ürünlere çakılması, montajı, kumaş kaplama düğme yapımı ve delme, zımbalama işlerinde kull..
120.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı gibi her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan pense tipi çarklı delgeç zımba. Üzerinde, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. ..
45.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, alman yapımı metal çarklı delgeç zımba. Üzerinde, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm ve 5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. 22 cm uzunluğunda, 6,5 cm g..
75.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, kumaş ve her türlü deri ürünlerinize delik açıp kuşgözü perçin çakmanıza yarayan el tipi pense. Üzerinde, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olarak 6 farklı delici uç ve 3 numara kuşgözü montaj kalıbı..
36.00TL
Kot düğmesi, kuşgözü, perçin, çakma inci, çıtçıt, rivet, kanca, klıkıt gibi ürünlerin kıyafet, çanta, ayakkabı, kemer gibi ürünlere çakılması için kullanabilirsiniz. Alt tabla ve üst çakma aparatından oluşur. Yapacağınız işe göre çakma kalıplarını de..
15.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, kumaş, karton ve her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, vurma delgeç zımba. Üzerinde, 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm olarak 5 farklı uç bulunmaktadır. Vidalı yapısı ile uçla..
36.00TL
10 mm çapında VT2 sistem çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
12,5 mm çapında 54 sistem çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
12,5 mm çapında plastik çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 3 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. * Çıtçıtlar fiyata dah..
20.00TL
15 mm çapında alfa sistem çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
Marka: HobiDunya
2 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 2 mm çapında delik açabilirsiniz. Alfa, vt2, 54, 61 sistem çıtçıt, 7 mm, 9 mm rivet ve perçinler için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el pres..
15.00TL
28 numara kuşgözü kapsüllerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
3 numara kuşgözü kapsüllerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
5 numara kuşgözü kapsüllerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
33 numara rivetlerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
33,5 no çift taraflı duble rivet kalıbı, rivetlerin montajı için kullanılır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
12.00TL
33,5 numara rivetlerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
9,5 mm çapında delikli klikıt (bebek, gömlek çıtçıt) montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
12.00TL
9,5 mm çapında kapaklı klikıt çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 3 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
9,5 mm çapında sedefli klikıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 3 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, kumaş, karton ve her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, vurma delgeç zımba. Üzerinde, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm olarak 5 farklı uç bulunmaktadır. Vidalı yapı..
36.00TL
Kumaş kaplama düğme yapımı için kullanılmaktadır. 11.5 mm, 15 mm, 18 mm, 23 mm ve 28 mm boy seçenekleri mevcuttur. Yaysızdır, tulumba presinde ya da çekiç ile elde vurma olarak kullanabilirsiniz. *** Kumaş kaplama düğmeler f..
35.00TL
Marka: HobiDunya
10 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildi..
25.00TL
Marka: HobiDunya
17 mm sabit kot düğmelerinin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Düğmeler fiyata dahil ..
25.00TL
Marka: HobiDunya
4 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildir..
25.00TL
Marka: HobiDunya
6 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildir..
25.00TL
Marka: HobiDunya
8 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildir..
25.00TL
Marka: HobiDunya
3,5 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 3,5 mm çapında delik açabilirsiniz. 1,7 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullan..
15.00TL
Marka: HobiDunya
4,5 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 4,5 mm çapında delik açabilirsiniz. 2 numara kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde..
15.00TL
Marka: HobiDunya
5 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 5 mm çapında delik açabilirsiniz. 3 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uy..
15.00TL
Marka: HobiDunya
6 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 6 mm çapında delik açabilirsiniz. 4 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uy..
20.00TL
Marka: HobiDunya
7 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 7 mm çapında delik açabilirsiniz. 5 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uy..
20.00TL

Kuşgözü Makinesi, Çıtçıt ve Rivet Kalıbı

Her türlü tasarımı hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanız için ihtiyacınız olan materyallerle birlikte makina ve kalıp çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. En pratik şekilde kullanabileceğiniz tüm çakma ve montaj makine modellerini sitemizden temin ettiğinizde uygun fiyat avantajından da fazlası ile faydalanmış olacaksınız. İncelediğiniz bu sayfada kuşgözü, çıtçıt, klikıt, rivet, perçin, kumaş kaplama düğme makinesi modelleri de yer alıyor.

Delici ve kuşgözü montaj pensesi çeşitleri ile birlikte kuşgözü makinesi modellerini de sitemizde inceleyebilir ve kullanım şeklinize en uygun olan tasarımları hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında elde vurma kalıp aparatı çeşitleri de yer alıyor. Manuel olarak kullanıma uygun olan bu tasarımlar en dayanıklı malzemelerden üretildiği için çok uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Kuşgözü Makinası ve Delgeç Zımba Çeşitleri Burada!

Kolay kullanım beklentisini karşılayabilen kuşgözü pensesi  çeşitleri ergonomik tutma bölümü sayesinde kuşgözü çeşitlerinin kolaylıkla farklı materyallere kazandırılmasını sağlıyor. Evinize eskimiş olan kuşgözünü en kolay şekilde değiştirmenizi sağlayan bu tasarımlardan mutlaka siz de edinmelisiniz. Üzerinde 6 farklı uç bulunan pense çeşitleri farklı çaplarda kuşgözü çeşitleriyle birlikte rahatlıkla kullanılabiliyor.

Alt tabla ve üst çakma aparatlarından oluşan elde kuşgözü çakma makinası modelleri ile kot düğmesi, kuşgözü, perçin, çakma inci, çıtçıt, rivet, kanca, klıkıt ile birlikte kullanıma uygun olan dizaynı ile ön plana çıkıyor. Bu ürünler hafif bir güç uygulayarak çeşitli aparatları hazırladığınız tasarımlara kolaylıkla kazandırmanızı sağlıyor. Makine modelinin kalıplarının kolaylıkla değiştirilebiliyor olması da bu ürünü pratik yapan unsurlar arasında yer alıyor.

Hangi materyali çakacağınıza bağlı olarak çıtçıt ve rivet kalıbı tablasını değiştirebilirsiniz. Aparata kalıpları takıp çıkarmak son derece kolay olduğundan çıtçıt ya da rivet çakma işlemini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu ürün kıyafetlerin yanı sıra çanta ya da ayakkabı gibi farklı malzemelere kuşgözü ya da rivet gibi materyalleri hızlı bir şekilde çakmanız için özel olarak dizayn edildi.

Uygun Fiyatlarla Kapsül Çakma Makinesi Satın Alın

Sitemizde kapsül çakma makinası modelleri ile birlikte tulumba el presi çeşitlerini de temin edebilirsiniz. Tulumba el presi modellerinin de çakma kalıpları kolaylıkla değiştirilebiliyor. Evlerin yanı sıra işyerlerinde ve çeşitli atölyelerde profesyonel kullanım için de ideal olan tulumba el presi çeşitleri uygun fiyat avantajı da sizlere sunuyor. Tükenmeden siz de sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayın.

Sizlere en uygun kuşgözü makinası fiyatları avantajını sunuyor ve bütçe dostu fiyatlar eşliğinde ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyoruz. Koleksiyonumuza hemen göz atarak kullanmak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve siparişinizi tamamlayın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişler kısa sürede adresinize ulaşıyor.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×