Makine ve Kalıplar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Universal Manuel Tulumba El Presi Kot düğmesi, kuşgözü, perçin, çakma inci, çıtçıt, rivet, kanca, klıkıt gibi ürünlerin kıyafet, çanta, ayakkabı, kemer gibi ürünlere çakılması, montajı, kumaş kaplama düğme yapımı ve delme, zımbalama işlerinde kull..
99.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, alman yapımı metal delgeç zımba. Üzerinde, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm ve 5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. 22 cm uzunluğunda, 6,5 cm genişliğ..
75.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, kumaş ve her türlü deri ürünlerinize delik açıp kuşgözü perçin çakmanıza yarayan el tipi pense. Üzerinde, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olarak 6 farklı delici uç ve 3 numara kuşgözü montaj kalıbı..
36.00TL
Kot düğmesi, kuşgözü, perçin, çakma inci, çıtçıt, rivet, kanca, klıkıt gibi ürünlerin kıyafet, çanta, ayakkabı, kemer gibi ürünlere çakılması için kullanabilirsiniz. Alt tabla ve üst çakma aparatından oluşur. Yapacağınız işe göre çakma kalıplarını de..
15.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, kumaş, karton ve her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, vurma delgeç zımba. Üzerinde, 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm olarak 5 farklı uç bulunmaktadır. Vidalı yapısı ile uçla..
36.00TL
10 mm çapında VT2 sistem çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
12,5 mm çapında 54 sistem çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
15 mm çapında alfa sistem çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
Marka: HobiDunya
2 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 2 mm çapında delik açabilirsiniz. Alfa, vt2, 54, 61 sistem çıtçıt, 7 mm, 9 mm rivet ve perçinler için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el pres..
15.00TL
3 numara kuşgözü kapsüllerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
5 numara kuşgözü kapsüllerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
33 numara rivetlerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
33,5 numara rivetlerin montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
10.00TL
9,5 mm çapında delikli klikıt (bebek, gömlek çıtçıt) montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. ..
12.00TL
9,5 mm çapında kapaklı klikıt çıtçıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 3 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
9,5 mm çapında sedefli klikıt montajı için kullanılır. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 3 parçadan oluşmaktadır. Tulumba el presi, darbeli el pres ve otomatik çakma makinelerinde kullanıma uygundur. ..
15.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, kumaş, karton ve her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, vurma delgeç zımba. Üzerinde, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm olarak 5 farklı uç bulunmaktadır. Vidalı yapı..
36.00TL
Marka: HobiDunya
10 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildi..
25.00TL
Marka: HobiDunya
4 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildir..
25.00TL
Marka: HobiDunya
6 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildir..
25.00TL
Marka: HobiDunya
8 mm çakma incilerin montajı için kullanılan çakma kalıbı. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uygundur. Dayanıklı metal malzemeden yapılmıştır. 2 parçadan oluşmaktadır. * Tulumba presi fiyata dahil değildir..
25.00TL
Marka: HobiDunya
3,5 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 3,5 mm çapında delik açabilirsiniz. 1,7 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullan..
15.00TL
Marka: HobiDunya
4,5 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 4,5 mm çapında delik açabilirsiniz. 2 numara kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde..
15.00TL
Marka: HobiDunya
5 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 5 mm çapında delik açabilirsiniz. 3 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uy..
15.00TL
Marka: HobiDunya
6 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 6 mm çapında delik açabilirsiniz. 4 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uy..
20.00TL
Marka: HobiDunya
7 mm padova delici kalıbı. Kumaş, kağıt, karton, deri, çadır gibi ürünlere 7 mm çapında delik açabilirsiniz. 5 no kuşgözü montajı için delik açmada kullanabilirsiniz. Tulumba el presi, darbeli el presi ve çakım makinelerinde kullanıma uy..
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×