3 ve 5 No Kuş Gözü Modelleri

Kemer, çanta, hobi ürünleri ayakkabı ve daha pek çok tasarımda kullanabileceğiniz ürün çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. İncelediğiniz bu sayfada kuş gözü çeşitlerini bulabilir ve pratik bir şekilde sipariş vererek hemen temin edebilirsiniz. Sac malzemeden hazırlanan ve nikel ile kaplanarak parlak bir görünüm kazanması sağlanan ürün çeşitlerini pratik bir şekilde tasarımlarınıza kazandırabilirsiniz.

El presinde kapsül kalıpları kullanılarak pratik bir şekilde uygulanabilen kuş gözü çeşitlerinin çapları farklı olabiliyor. İhtiyacınız olan büyüklükte ürün modellerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz.  Sizlere bu ürünleri altın rengi ve gümüş rengi olmak üzere 2 farklı renk seçeneği eşliğinde sunuyoruz. Sitemizde paket içerisinde 100 adet kuşgözü kapsül ve 100 adet pul bulunan ürün çeşitlerini de satın alabilirsiniz. Bu paketler son derece ekonomik bir seçenek oluyor!

Rivet ve Perçin Çeşitlerinde Cazip Fiyatlar Burada!

En uygun fiyat avantajı ile birlikte satın alabileceğiniz kuşgözü perçin çeşitleri sert bir yapıya sahip olduğundan kolay yıpranmaz ve deforme olmaz. Bu nedenle dekoratif objeler ile birlikte sürekli olarak kullanılacak olan tasarımlarda da rahatlıkla bu materyallere yer verebilirsiniz. Sitemizden kapsül halka çakma kiti çeşitlerini de hemen temin edebilirsiniz. Eskiyen ve yıpranan kuşgözlerini kolaylıkla değiştirmeniz artık mümkün olacak.

Elbette 7, 9 mm rivet çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Cüzdandan kot pantolona, çantadan  ayakkabıya kadar pek çok farklı tasarımda kullanılabilen rivet çeşitlerini hızlı ve kolay bir şekilde temin etmek için en doğru adrestesiniz.  Sitemizde sizlere en kaliteli rivet perçin  çeşitlerine en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Kaliteli pirinç malzemeden üretilen bu ürünleri sepetinize ekleyerek kısa sürede kapınıza kadar ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Hemen şimdi siparişinizi iletin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR