Kuşgözü & Rivet & Perçin

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Özellikle kemer, çanta, ayakkabı, etiket, kıyafet ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü el presinde kapsül kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıd..
5.00TL
Özellikle çanta, yelek, perde ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıdır.  Kuşgözü Boy..
10.00TL
7 mm çapında 33 no nikel kaplamalı sac rivet. Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon gibi bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. 100 adetlik paketler halinde çivisi ile birlikte satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket 100 ade..
5.00TL
9 mm çapında 33,5 no nikel kaplamalı sac rivet. Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon gibi bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. 100 adetlik paketler halinde çivisi ile birlikte satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket ..
6.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kuşgözlerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde kuşgözleri (kapsül halka) ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ​Altın, nikel, antik sarı ve siyah oksit renk seçene..
25.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir. Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
25.00TL
Özellikle kemer, çanta, ayakkabı, etiket, kıyafet ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz altın renk metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü el presinde kapsül kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel..
5.00TL
Özellikle çanta, yelek, perde ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz altın sarı metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıdır.  ..
10.00TL
Özellikle kemer, çanta, ayakkabı, etiket, kıyafet ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz kuşgözü kapsül halka kiti. Kit içerisinde; 1 adet delici ve montaj pensesi, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olmak üzere 6 farkl..
40.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×