100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kuşgözü & Rivet & Perçin

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Özellikle kemer, çanta, ayakkabı, etiket, kıyafet ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü el presinde kapsül kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıd..
5.00TL
Özellikle çanta, yelek, perde ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıdır.  Kuşgözü Boy..
10.00TL
7 mm çapında 33 no nikel kaplamalı sac rivet. Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon gibi bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. 100 adetlik paketler halinde çivisi ile birlikte satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket 100 ade..
5.00TL
9 mm çapında 33,5 no nikel kaplamalı sac rivet. Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon gibi bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. 100 adetlik paketler halinde çivisi ile birlikte satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket ..
6.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kuşgözlerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde kuşgözleri (kapsül halka) ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ​Altın, nikel, antik sarı ve siyah oksit renk seçene..
25.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir. Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
25.00TL
Özellikle çanta, çadır, perde ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıdır.  Kuşgözü Boy..
12.50TL
Özellikle kemer, çanta, ayakkabı, etiket, kıyafet ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz altın renk metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü el presinde kapsül kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel..
5.00TL
Özellikle çanta, yelek, perde ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz altın sarı metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, nikel kaplamalıdır.  ..
10.00TL
Özellikle kemer, çanta, ayakkabı, etiket, kıyafet ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz kuşgözü kapsül halka kiti. Kit içerisinde; 1 adet delici ve montaj pensesi, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olmak üzere 6 farkl..
40.00TL
9 mm çapında 33,5 no nikel kaplamalı çift taraflı duble sac rivet. Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon gibi bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. 100 adetlik paketler halinde çivisi ile birlikte satılmaktadır. Belirt..
10.00TL
Özellikle çanta, çadır, perde ve hobi ürünlerinde kullanabileceğiniz metal pullu kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, altın renk kaplamalıdır.  Kuşgöz..
12.50TL
5 no kuşgözü seti, başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca kuşgözü montajını gerçekleştirebileceğiniz ürünlerden oluşur. Set içeriği: 1 adet manuel tulumba el presi 1000 takım 5 no sac kuşgözü (kuşgözü ve pulu) ..
250.00TL
9 mm çapında rivet seti, başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca rivet montajını gerçekleştirebileceğiniz ürünlerden oluşur. Set içeriği: 1 adet manuel tulumba el presi 1000 takım (rivet ve çivisi) 9 mm tek..
200.00TL 205.00TL

3 ve 5 No Kuş Gözü Modelleri

Kemer, çanta, hobi ürünleri ayakkabı ve daha pek çok tasarımda kullanabileceğiniz ürün çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. İncelediğiniz bu sayfada kuş gözü çeşitlerini bulabilir ve pratik bir şekilde sipariş vererek hemen temin edebilirsiniz. Sac malzemeden hazırlanan ve nikel ile kaplanarak parlak bir görünüm kazanması sağlanan ürün çeşitlerini pratik bir şekilde tasarımlarınıza kazandırabilirsiniz.

El presinde kapsül kalıpları kullanılarak pratik bir şekilde uygulanabilen kuş gözü çeşitlerinin çapları farklı olabiliyor. İhtiyacınız olan büyüklükte ürün modellerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz.  Sizlere bu ürünleri altın rengi ve gümüş rengi olmak üzere 2 farklı renk seçeneği eşliğinde sunuyoruz. Sitemizde paket içerisinde 100 adet kuşgözü kapsül ve 100 adet pul bulunan ürün çeşitlerini de satın alabilirsiniz. Bu paketler son derece ekonomik bir seçenek oluyor!

Rivet ve Perçin Çeşitlerinde Cazip Fiyatlar Burada!

En uygun fiyat avantajı ile birlikte satın alabileceğiniz kuşgözü perçin çeşitleri sert bir yapıya sahip olduğundan kolay yıpranmaz ve deforme olmaz. Bu nedenle dekoratif objeler ile birlikte sürekli olarak kullanılacak olan tasarımlarda da rahatlıkla bu materyallere yer verebilirsiniz. Sitemizden kapsül halka çakma kiti çeşitlerini de hemen temin edebilirsiniz. Eskiyen ve yıpranan kuşgözlerini kolaylıkla değiştirmeniz artık mümkün olacak.

Elbette 7, 9 mm rivet çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Cüzdandan kot pantolona, çantadan  ayakkabıya kadar pek çok farklı tasarımda kullanılabilen rivet çeşitlerini hızlı ve kolay bir şekilde temin etmek için en doğru adrestesiniz.  Sitemizde sizlere en kaliteli rivet perçin  çeşitlerine en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Kaliteli pirinç malzemeden üretilen bu ürünleri sepetinize ekleyerek kısa sürede kapınıza kadar ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Hemen şimdi siparişinizi iletin.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×