100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Ayraçlar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
8 mm çapındadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Yaklaşık 8 mm çapında, 3 mm kalınlığındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.25TL
1 yorum yapılmış.
7 mm çapındadır.  Takı ve tesbih yapımında, boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL 0.59TL
Yaklaşık 8 mm çapındadır. Ortası kristal taşlıdır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Yaklaşık 2 cm çapında, kristal taşlı metal ayraç. Tesbih, kolye ve takı tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. ..
7.00TL
Yaklaşık 9 mm çapında, 3 mm kalınlığındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Yaklaşık 5 mm çapında, 8 mm uzunluğunda metal ayraç. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 8 mm boyutundadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 6 mm boyutundadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
18.00TL
Plastik boncuk üzerine, orjinal 925 ayar gümüş örmedir. Yaklaşık 8 mm çapındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılabilir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
12.00TL
Orjinal 925 ayar gümüşten yapılmış boncuk arası ayraç. Yaklaşık 8 mm çapında, 3 mm kalınlığındadır. Delik çapı 1,5 mm'dir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 2 cm uzunluğunda, 1 cm çapındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 6 mm çapında, 8 mm uzunluğundadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
7.50TL
Plastik boncuk üzerine, orjinal 925 ayar karartma gümüş örmedir. Yaklaşık 8 mm çapındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılabilir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz..
10.00TL
8 mm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Yaklaşık 8 mm boyutunda kalp şeklindedir. Ortası deliklidir. Tesbih ve takı yapımında kullanılır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepete ekleyerek satın alabilirsiniz. ç,i,ü,ö gibi noktalı harfler bulunmamaktadır. ..
0.75TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.35TL
Yaklaşık 1 cm çapındadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.90TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 6 mm çapında, 8 mm uzunluğundadır. Boncuk arası ayraç olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
8.00TL
Yaklaşık 1 cm uzunluğunda huni şeklinde metal ayraç. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ** Görseldeki püskül fiyata d..
0.75TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 7 mm çapında, 4 mm kalınlığındadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
6.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Yaklaşık 6 mm boyutundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
4.00TL
Yaklaşık 7 mm boyutundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.25TL
Tesbih ayracı olarak ya da farklı takı tasarımlarınızda boncuk arası olarak kullanabilirsiniz. 8 mm çapındadır. Etrafı kristal taşlarla çevrilidir. Gümüş, altın ve bakır kaplama renkleri mevcuttur. 10 adetlik paketler halinde satılır. G..
2.00TL
Küçük boy 8 mm, Büyük boy 10 mm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Yaklaşık 1,2 cm çapında, kristal taşlı metal ayraç. Tesbih ve takı tasarımlarında püskül ucu başlığı olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. Alt..
2.50TL
Tesbih ayracı ya da takı tasarımlarınızda boncuk arası olarak kullanabilirsiniz. Yaklaşık 1 cm boyutundadır. Etrafı kristal taşlarla çevrilidir. Gümüş ve altın kaplama renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir.  ..
0.50TL

Tesbih Ayracı

Şık bir tesbih görünümü elde etmek istiyorsanız kullandığınız tüm parçaların şık görünmesine odaklanın. Bu noktada devreye giriyor ve sizlere en şık tesbih boncuk ayracı çeşitlerini sunuyoruz. Tesbihlerinizin çok daha şık bir görünüm sunmasını sağlayacak olan bu tasarımlar arasında hayalinizdeki modeli hemen bulacaksınız. Geniş model ve figür seçeneği yelpazesi incelemeniz için sizi bekliyor.

Gümüş materyalden hazırlanan ve gümüşün kendine has parlaklığını net bir şekilde yansıtan tesbih ayracı modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Farklı figür seçeneklerini sizlere sunan ve kusursuz bir işçilik örneği olan gümüş tesbih ayracı modelleri arasında karartma tasarımlar da mevcut. Bu ayraç çeşitlerini istediğiniz her renkte boncuklarla hazırlanan tesbihler için kullanabilirsiniz.

En Şık Gümüş Tesbih Ayraç Modelleri Sitemizde!

Gümüş renginin yanı sıra altın sarısı tesbih ara durak modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Hazırladığınız tesbih tasarımlarının çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayacak olan bu modeller pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Lale, kalp, tuğra gibi popüler figürleri yansıtan ayraç çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca tesbih tasarımında kullandığınız imame ile uyumlu bir görünüm sergileyecek ayraçları sitemizden temin edebilirsiniz.

Tesbih tasarımlarında kullandığınız tesbih durak modelleri boncuklardan biraz daha küçük olabileceği gibi boncuklarla aynı ebatta da olabilir. Bu nedenle sizlere sadece figür ve renk bakımından değil ölçü bakımından daha geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Alternatifleriniz arasında swarovski taşlarla dizayn edilmiş olan ve ışıltılı bir görünüm sergileyen ayraç çeşitleri de mevcut.

Kristal taşlı modeller de dahil olmak üzere sitemizde inceleyebilirsiniz tüm tesbih ayracı modelleri ve fiyatları sizin için kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüşüyor. İstisnasız tüm modeller için en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca da düşük fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Geniş model seçeneği yelpazesi ve uygun fiyat ayrıcalığından hemen şimdi siz de faydalanabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×