Tesbih Ayracı

Şık bir tesbih görünümü elde etmek istiyorsanız kullandığınız tüm parçaların şık görünmesine odaklanın. Bu noktada devreye giriyor ve sizlere en şık tesbih boncuk ayracı çeşitlerini sunuyoruz. Tesbihlerinizin çok daha şık bir görünüm sunmasını sağlayacak olan bu tasarımlar arasında hayalinizdeki modeli hemen bulacaksınız. Geniş model ve figür seçeneği yelpazesi incelemeniz için sizi bekliyor.

Gümüş materyalden hazırlanan ve gümüşün kendine has parlaklığını net bir şekilde yansıtan tesbih ayracı modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Farklı figür seçeneklerini sizlere sunan ve kusursuz bir işçilik örneği olan gümüş tesbih ayracı modelleri arasında karartma tasarımlar da mevcut. Bu ayraç çeşitlerini istediğiniz her renkte boncuklarla hazırlanan tesbihler için kullanabilirsiniz.

En Şık Gümüş Tesbih Ayraç Modelleri Sitemizde!

Gümüş renginin yanı sıra altın sarısı tesbih ara durak modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Hazırladığınız tesbih tasarımlarının çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayacak olan bu modeller pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Lale, kalp, tuğra gibi popüler figürleri yansıtan ayraç çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca tesbih tasarımında kullandığınız imame ile uyumlu bir görünüm sergileyecek ayraçları sitemizden temin edebilirsiniz.

Tesbih tasarımlarında kullandığınız tesbih durak modelleri boncuklardan biraz daha küçük olabileceği gibi boncuklarla aynı ebatta da olabilir. Bu nedenle sizlere sadece figür ve renk bakımından değil ölçü bakımından daha geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Alternatifleriniz arasında swarovski taşlarla dizayn edilmiş olan ve ışıltılı bir görünüm sergileyen ayraç çeşitleri de mevcut.

Kristal taşlı modeller de dahil olmak üzere sitemizde inceleyebilirsiniz tüm tesbih ayracı modelleri ve fiyatları sizin için kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüşüyor. İstisnasız tüm modeller için en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca da düşük fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Geniş model seçeneği yelpazesi ve uygun fiyat ayrıcalığından hemen şimdi siz de faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR