10,00 TL KDV Dahil
36,00 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
36,00 TL KDV Dahil
125,00 TL KDV Dahil
130,00 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
160,00 TL KDV Dahil
300,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
340,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil

Takı Tasarım Malzemeleri Hobidunya.com'da!

Takı tasarımı yapmak için tek ihtiyacınız olan biraz ilham ve bir de kategorimiz içerisinde yer alan takı tasarım malzemeleri olacak. Siz de çok sayıda kişi gibi kendi takılarınızı kendiniz tasarlayabilir ya da sevdikleriniz için birbirinden şık tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Tamamı kalite düzeyi yüksek malzemelerden imal edilmiş olan ürünler yılın trendlerine de uygun olan takılar hazırlamanızı sağlıyor.

Kategori içerisinde takı ipleri, boncuklar, farklı görünümde zincirler, takı uçları, ara aparatlar ve takı yapımı için ihtiyaç duyabileceğiniz el aletleri bulunuyor. Son derece sağlam olan takı malzemeleri ile hazırladığınız takıları satışa çıkararak bir gelir elde etmeniz dahi mümkün olabilir. En şık davetlerde dahi kullanıma uygun olan takıları kolayca tasarlayabilmek ve yapabilmek için tercih edebileceğiniz ürünler arasında metal boncuklar da bulunuyor.

Metal malzemeden üretilen ucuz takı malzemeleri ile günlük hayatta şıklığınızı tamamlayan takı modellerini de hazırlayabileceğiniz ürünler aynı zamanda size ilham da verecek. Baykuş, aslan gibi figürlere sahip olan parçalar aynı zamanda kolye ucu olarak da kullanılabiliyor. Kategorimiz içerisinde yer alan ürünleri inceledikten sonra sadece takı malzemesi al diyerek küpe tasarımları, kolye tasarımları, bileklik tasarımları ya da halhal tasarımları hazırlayabilirsiniz.


Uygun Fiyatlarla Online Takı Malzemelerini Hemen Satın Alın!

Tuğra, taç, çiçek gibi farklı figürleri kullanarak son dönemin takı trendlerine uygun çok sayıda takı tasarlamak, boş zamanlarınızı gayet keyifli geçirmenize de yardımcı olacak. Seçenekleriniz arasında inci görünümü kazandırılmış olan renkli boncuklar da bulunuyor. Kendi stilinize uygun takılar dizayn etmenin yanı sıra sadece sizde olan, eşi benzeri olmayan takılar kullanıyor olmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Sitemiz içerisinde takı malzemeleri online satış toplu olarak da yapılabiliyor.

Düzenli olarak bu hobiyi uygulayanlar aylık ya da yıllık malzeme ihtiyacını, uygun fiyatlarımızdan da faydalanarak hemen iletebilir. Böylece malzeme tedariki aşamasında kazançlı bir alışverişe de imza atmış olacaksınız. Kolye ya da bileklik modellerinde kullanılan klips çeşitlerini de kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca farklı uzunluklarda ve farklı kalınlıklarda zincirler ile de en şık tasarımlarınızı taçlandırabilirsiniz. Ürünleri incelediğinizde takı malzemeleri fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Takı Yapımı için Gereken Malzemeler Nelerdir?

Takı denilince akla kolye, küpe, bileklik, yüzük, halhal gibi bir çok ürün gelmektedir. Her biri için farklı malzemeler gerekse de genel olarak ortak malzemeler şunlardır:

Takı ipi ve zincir, takı halkası, aparatlar, kapama klipsleri, boncuklar. Tüm bu saydığımız malzemeleri sitemizden en uygun şartlarla sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR