TAKI MALZEMELERİ

Takı tasarımı yapmak için tek ihtiyacınız olan biraz ilham ve bir de kategorimiz içerisinde yer alan takı tasarım malzemeleri olacak. Siz de çok sayıda kişi gibi kendi takılarınızı kendiniz tasarlayabilir ya da sevdikleriniz için birbirinden şık tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Tamamı kalite düzeyi yüksek malzemelerden imal edilmiş olan ürünler yılın trendlerine de uygun olan takılar hazırlamanızı sağlıyor.

Kategori içerisinde tak... Devamı

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Bileklik, kolye ve takı tasarımlarında kullanabileceğiniz çift delikli metal aparat.1.2 cm uzunluğunda, 6 mm genişliğindedir.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
8 mm çapındadır.Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.30TL
Setimizin içerisinde;- 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü (stok durumuna göre görseldeki ürünler ile farklılık gösterebilir)- 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi)- 5 adet metal papağan (kolye klipsi)- 10 adet metal halka- ..
30.00TL 35.40TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 5 cm X 4 cm boyutunda, antik sarı renkte, açılır kapanır kolye takı ucu.Üst kısmına etamin kanaviçe işleyebilir, iç kısmına sevdiklerinizin resimlerini koyabilirsiniz. ..
6.00TL
10 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk.100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz.Tesbih, bileklik..
4.00TL
Yaklaşık 4 cm boyutunda, antik sarı renkte, açılır kapanır kolye takı ucu.İç kısmına sevdiklerinizin resimlerini koyabilirsiniz. ..
6.00TL
4 cm X 6 cm boyutlarında kanaviçe kolya aparatı.Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsan..
4.50TL 6.00TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz.Yaklaşık 12 cm boyutundadır. Plastik kanaviçe taşı ile birlikte gönderilmektedir.Kapama kısmı yoktur. Ayrıca halka ve klips alarak bileklik yapabilirsiniz. ..
11.00TL
Bileklik, kolye vb. takı tasarımlarında kullanabilirsiniz.Deliklidir, kararmaz metalden imal edilmiştir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.20TL
Kolye, bileklik, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips.1 cm boyutundadır. Altın, bakır, antik sarı, siyah ve gümüş renkleri bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Kaç adet satın almak isterseniz miktar kısm..
0.50TL
45 cm uzunluğundadır. Metaldir. Altın, gümüş, siyah ve bakır renkleri bulunmaktadır.Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. Su, ter ya da neme maruz kaldığında kararma yapabilir.*** Fotoğraftaki kolye ucu görsel a..
2.00TL
Bileklik, kolye vb. takı tasarımlarında kullanabilirsiniz.Deliklidir, kararmaz metalden imal edilmiştir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Bileklik, kolye vb. takı tasarımlarında kullanabilirsiniz.Deliklidir, kararmaz metalden imal edilmiştir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
0.80TL 1.18TL
Bileklik, kolye iplerinin uçlarında kullanabilirsiniz.Kolay bir şekilde sıkıştırılarak ipe sabitlenebilir.Bir pakette 10 adet kıstırma bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilirsiniz. ..
1.20TL
Yaklaşık 1 cm boyundadır. Kolye, bileklik vb. takı tasarımlarında kullanılabilir.Paket içersinde 5 adet metalik yaprak bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket içindir. ..
1.20TL
Yaklaşık 1 cm uzunluğunda, 8 mm kalınlığındadır.Özellikle bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Siyah boyalı kısımlar taş görünümü vermektedir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirs..
1.00TL
İğne oyası, fular takı ve küpe yapım işlerinizde kullanabileceğiniz metal aparat malzeme.Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır.Yaklaşık 4 cm boyutlarındadır. ..
3.50TL
Kolye ve bileklik kapatma olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir.Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş ve altın kaplama olup kararma yapmaz.Üzerinde 1. kalite parlak kristal taşlar bulunmatadır.Y..
4.00TL
Yaklaşık 2 cm boyutundadır.Delikli yapısı sayesinde ipe dizerek takı yapımında kullanabilirsiniz.Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
0.30TL
Bileklik, kolye vb. takı tasarımlarında kullanabilirsiniz.Deliklidir, kararmaz metalden imal edilmiştir.Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
0.70TL 1.18TL
Kolye, takı ve çeşitli aksesuar tasarımlarınızda kullanabileceğiniz incili ve taşlı metal aparat uç3 cm çapındadır. Kararmaz altın kaplamalıdır. ..
10.00TL
5 mm boyutundadır.Top zincir uçlarını kapamak için kullanılır.Paket içersinde 10 adet klips bulunmaktadır. ..
1.20TL
Bileklik, kolye vb. takı tasarımlarında kullanabilirsiniz.Deliklidir, kararmaz metalden imal edilmiştir.Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
2.20TL
Orjinal paslanmaz çelik, altın rengi kolye zinciri.45 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
8.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur.2 adet taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
7.50TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında suni deri kordon ip.Bileklik, kolye, takı yapımında kullanılmaktadır. Kopmalara karşı dayanıklıdır.1 pakette 5 metre kordon iplik bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz..
2.50TL
İğne oyası, takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm boyutunda dizili kum boncuk.Demet halinde satılmaktadır. 1 demette 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (yaklaşık 3000 adet boncuk)Belirtilen fiyat 1 demet fiyatıdır. Kaç..
7.50TL
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk.Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır.Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
42.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz.Set içeriği:1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz),2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
10.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş kolye yapabilirsiniz.Set içeriği:2 dizi (yaklaşık 126 adet) 6 mm çapında doğal onix kolye boncuğu, 2 adet, doğal taş kolye ucu,4 adet, metal ara boncuğu,2 adet..
11.80TL
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır.Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır.5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL 2.95TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×