100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

TAKI MALZEMELERİ

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Epoksi, reçine kolye yapımı için kullanabileceğiniz hazır damla şeklinde kolye aparat seti. Setimizin içerisinde; damla şeklinde ortası delik takı ucu ( 4 X 3 cm boyutunda), tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını reçine ile..
5.00TL
8 mm çapındadır. Boncuk arası ayraç yada imame altı olarak kullanılır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Setimizin içerisinde; - 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü (stok durumuna göre görseldeki ürünler ile farklılık gösterebilir) - 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi) - 5 adet metal papağan (kolye klipsi) - 10 adet metal halka - ..
30.00TL 35.40TL
45 cm uzunluğundadır. Metaldir. Altın, gümüş, siyah, bakır ve antik sarı renkleri bulunmaktadır. Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. Su, ter ya da neme maruz kaldığında kararma yapabilir. ..
2.00TL 2.50TL
Marka: HobiDunya
13 yorum yapılmış.
8 mm boyutunda delikli polyester inci boncuk. 100 adetlik dizi halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 dizi (100 adet) boncuk içindir. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. Tesbih, bileklik, takı ve aksesuar ya..
4.00TL
Yaklaşık 4 cm boyutunda, antik sarı renkte, açılır kapanır kolye takı ucu. İç kısmına sevdiklerinizin resimlerini koyabilirsiniz. ..
10.00TL
4 cm X 6 cm boyutlarında kanaviçe kolya aparatı.Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsan..
6.00TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 12 cm boyutundadır. Plastik kanaviçe taşı ile birlikte gönderilmektedir. Kapama kısmı yoktur. Ayrıca halka ve klips alarak bileklik yapabilirsiniz. ..
11.00TL
Kolye, bileklik, anahtarlık vs. için kullanabileceğiniz metal papağan klips. 1 cm boyutundadır. Altın, bakır, antik sarı, siyah ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Kaç adet satın almak isterseniz miktar kısm..
0.50TL
İğne oyası, takı ve çeşitli aksesuar tasarımlarınızda kullanabileceğiniz kristal taşlı metal yuvarlak aparat. 5 cm çapındadır. Antik sarı, antik bakır ve antik gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
10.00TL
Bileklik, kolye vb. takı tasarımlarında kullanabilirsiniz. Deliklidir, kararmaz metalden imal edilmiştir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Kolye ve bileklik kapatma olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı ile kolay açılıp kapanabilir. Metal yapısı ile dayanıklıdır. Gümüş,bakır, antik sarı ve altın kaplama renkleri bulunmaktadır. Üzerinde 1. kalite parlak kristal taşl..
4.00TL
Kolye, takı ve çeşitli aksesuar tasarımlarınızda kullanabileceğiniz incili ve taşlı metal aparat uç 3 cm çapındadır. Kararmaz altın kaplamalıdır. ..
10.00TL
Orjinal paslanmaz çelik, altın rengi kolye zinciri. 45 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığındadır. Bu şekilde ya da kolye ucu takarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir. Antik sarı renk kaplamalıdır. Yaklaşık 3 cm çapındadır. 2 adet taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
10.00TL
1 yorum yapılmış.
İğne oyası, takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm boyutunda dizili kum boncuk. Demet halinde satılmaktadır. 1 demette 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (yaklaşık 3000 adet boncuk) Belirtilen fiyat 1 demet fiyatıdır. Kaç..
7.50TL
8 mm çapında doğal taş ametis boncuk. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet boncuk bulunmaktadır. Miktar kısmına kaç dizi almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
48.00TL
Kolye ve takı yapımında kullanabileceğiniz doğal taşlı, ağaç şeklinde, tel sargı takı ucu. Yaklaşık 5 cm çapındadır. * Kolye zinciri fiyata dahil değildir. ..
20.00TL
1 yorum yapılmış.
1 mm kalınlığındadır. Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 5 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL 2.95TL
Tesbih, kolye, takı vb. tasarımlarda boncukları dizmek için kullanılır. Misina yapısı sayesinde esnek ve kopmaya dayanıklıdır. 1 roluda 5 metre bulunmaktadır. Kaç rulo almak isterseniz, miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 mm&..
3.00TL
Orjinal 925 ayar gümüştür. Tesbih ve takı ucu olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
15.00TL
50 cm uzunluğunda, 2 mm kalınlığında altın renk kaplama hazır kolye zinciri, top zincir. Kolye ya da dolamalı bileklik zinciri olarak kullanabilirsiniz. Su, ter ya da neme maruz kaldığında kararma yapabilir. ..
4.00TL
1 yorum yapılmış.
İğne oyası fular kolye ve takı yapımında kullanabilirsiniz. Altın, gümüş, antik bakır ve antik sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. 4 cm X 3 cm boyutlarındadır. ..
2.00TL
Epoksi, reçine kolye yapımı için kullanabileceğiniz kalp şeklinde kolye aparat seti. Setimizin içerisinde; kalp şeklinde ortası boş takı ucu ( 4 cm boyutunda), tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını epoksi reçine ..
5.00TL
Kolye, bileklik, küpe vs. ucu olarak kullanabileceğiniz metal kanat şeklinde takı ucu. Karartma metalden imal edilmiştir. Altın, gümüş, bakır ve antik sarı renkleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz aded..
2.50TL
Yaklaşık 3 cm X 4 cm boyutundadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek si..
5.00TL
3 cm X 5,5 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipari..
7.00TL
6 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır. Etamin, kanaviçe ve reçine kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli metal malzemedir.  Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş vere..
9.00TL
Lübnan beyrut damlası kehribar taşı kolye hemen al. Kehribar reçine ve polyester karışımından yapılmıştır. Kolye ucu, aksesuar ya da küpe yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 3,5 cm boyutundadır. 45 cm uzunluğunda zinciri ile birlikte gön..
15.00TL
Kelebek şeklinde, kararmaz metalden yapılmış bileklik kapama klipsi. Altın, gümüş ve bakır renkleri mevcuttur. ..
5.90TL
Epoksi, reçine kolye yapımı için kullanabileceğiniz kelebek şeklinde kolye aparat seti. Setimizin içerisinde; kelebek şeklinde ortası delik takı ucu, tepeliği ve zinciri bulunmaktadır. Takı ucunun orta kısmını reçine ile doldurabilirsiniz. A..
5.00TL

Takı tasarımı yapmak için tek ihtiyacınız olan biraz ilham ve bir de kategorimiz içerisinde yer alan takı tasarım malzemeleri olacak. Siz de çok sayıda kişi gibi kendi takılarınızı kendiniz tasarlayabilir ya da sevdikleriniz için birbirinden şık tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Tamamı kalite düzeyi yüksek malzemelerden imal edilmiş olan ürünler yılın trendlerine de uygun olan takılar hazırlamanızı sağlıyor.

Kategori içerisinde takı ipleri, boncuklar, farklı görünümde zincirler, takı uçları, ara aparatlar ve takı yapımı için ihtiyaç duyabileceğiniz el aletleri bulunuyor. Son derece sağlam olan takı malzemeleri ile hazırladığınız takıları satışa çıkararak bir gelir elde etmeniz dahi mümkün olabilir. En şık davetlerde dahi kullanıma uygun olan takıları kolayca tasarlayabilmek ve yapabilmek için tercih edebileceğiniz ürünler arasında metal boncuklar da bulunuyor.

Gümüş rengi metal malzemeden üretilen ucuz takı malzemeleri ile günlük hayatta şıklığınızı tamamlayan takı modellerini de hazırlayabileceğiniz ürünler aynı zamanda size ilham da verecek. Baykuş, aslan gibi figürlere sahip olan başlıklar aynı zamanda kolye ucu olarak da kullanılabiliyor. Kategorimiz içerisinde yer alan ürünleri inceledikten sonra sadece takı malzemesi al diyerek küpe tasarımları, kolye tasarımları, bileklik tasarımları ya da halhal tasarımları hazırlayabilirsiniz.

Tuğra, taç, çiçek gibi farklı figürleri kullanarak son dönemin takı trendlerine uygun çok sayıda takı tasarlamak, boş zamanlarınızı gayet keyifli geçirmenize de yardımcı olacak. Seçenekleriniz arasında inci görünümü kazandırılmış olan renkli boncuklar da bulunuyor. Kendi stilinize uygun takılar dizayn etmenin yanı sıra sadece sizde olan, eşi benzeri olmayan takılar kullanıyor olmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Sitemiz içerisinde takı malzemeleri online satış toplu olarak da yapılabiliyor.

Düzenli olarak bu hobiyi uygulayanlar aylık ya da yıllık malzeme ihtiyacını, uygun fiyatlarımızdan da faydalanarak hemen iletebilir. Böylece malzeme tedariki aşamasında kazançlı bir alışverişe de imza atmış olacaksınız. Kolye ya da bileklik modellerinde kullanılan klips çeşitlerini de kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca farklı uzunluklarda ve farklı kalınlıklarda zincirler ile de en şık tasarımlarınızı taçlandırabilirsiniz. Ürünleri incelediğinizde takı malzemeleri fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×